Chicago Riverwalk

Chicago Riverwalk

Chicago Riverwalk – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Rzeka Chicago: 1,5-godzinny rejs z przewodnikiem dla miłośników architektury

1. Rzeka Chicago: 1,5-godzinny rejs z przewodnikiem dla miłośników architektury

Poznaj architekturę Chicago bardziej niż podczas jakiegokolwiek innego rejsu. Zobacz atrakcje architektoniczne i relaksuj się na tarasie pod gołym niebem lub w klimatyzowanych wnętrzach, płynąc główną rzeką oraz jej północnymi i południowymi odnogami. Zobacz wszystkie architektoniczne atrakcje Chicago podczas tej kompleksowej wycieczki. Doświadczeni i przyjaźni przewodnicy wycieczki opowiedzą o 130-letniej historii budynków miasta, a barmani i załoga zadbają o Twój komfort i zapewnią poczęstunek.  Spędź czas na tarasach pod gołym niebem lub w komfortowych, klimatyzowanych wnętrzach. Wycieczka rozpocznie się przy moście Michigan Avenue (DuSable) i biegnie w górę głównej odnogi rzeki Chicago, obok okolicy Wolf Point. Następnie statek płynie wzdłuż północnej i południowej odnogi rzeki, po czym wraca przez Chicago Riverwalk w kierunku jeziora Michigan. W trakcie rejsu dowiesz się wszystkiego o bogato zdobionych, historycznych drapaczach chmur, takich jak Wrigley Building i Tribune Tower, imponującym budynku Merchandise Mart w stylu art déco oraz wieżowcach z połowy wieku, w tym AMA Plaza zaprojektowanym przez Ludwiga Miesa van der Rohe. Nie przegap okrągłych wież Marina City Towers, najwyższego budynku w Chicago – majestatycznego wieżowca Willis Tower (znanego dawniej jako Sears Tower), strzelistego AON Center oraz bardziej modernistycznych budowli, takich jak Aqua, Trump Tower, Nuveen i nowy Vista Tower. Podczas rejsu dostępny będzie płatny bar z pełnym zakresem produktów, w tym prawdziwymi przysmakami z Chicago, takimi jak lokalne piwo i alkohole oraz popcorn Garrett. Nie zapomnij zrobić sobie selfie przy wielkich schodach z przodu łodzi i zapozować do zdjęć na malowniczej rufie lub dziobie tego klasycznego statku.

Chicago: 45-minutowy rejs po rzece z architekturą przyjazną rodzinie

2. Chicago: 45-minutowy rejs po rzece z architekturą przyjazną rodzinie

Podziwiaj imponującą architekturę Chicago z wyjątkowej perspektywy na pokładzie rejsu po rzece Chicago, który obejmuje pokład wewnątrz i na zewnątrz, a także komentarze na żywo dostosowane do rozrywki dla całej rodziny. Zafunduj sobie bar gotówkowy z pełną obsługą na własny koszt. Przeżyj to, co najlepsze w rzece Chicago od Lakeshore Drive do Willis Tower, żeglując wzdłuż południowej odnogi rzeki, zanim wrócisz obok Chicago Riverwalk w kierunku Lake Shore Drive i jeziora Michigan. Baw się przez zabawnych i doświadczonych przewodników, którzy wyjaśniają historię budynków Chicago wzdłuż rzeki oraz wyjątkowych architektów, którzy stworzyli tę nieustannie zmieniającą się panoramę. Ciesz się najbardziej relaksującym sposobem na zwiedzanie Chicago, odkrywając miasto wolne od ruchu ulicznego, hałasu i korków. Nie zapomnij odwiedzić baru kasowego z pełnym zakresem usług, oferującego autentyczne produkty z Chicago, w tym lokalne piwo i napoje spirytusowe. Zwiedź tarasy pod gołym niebem, na których poczujesz chłodny powiew rzecznej bryzy i obejrzyj miasto z wielu punktów obserwacyjnych, które zapewniają doskonałe okazje do robienia zdjęć.

Chicago: Odkryj gangsterów i duchy przeszłości miasta

3. Chicago: Odkryj gangsterów i duchy przeszłości miasta

Odkryj inną stronę Chicago podczas rodzinnej wycieczki z przewodnikiem i posłuchaj opowieści o duchach i gangsterach nawiedzających miasto. Poznaj dzielnicę Chicago South Loop ze swoim przewodnikiem-historykiem, odkrywając wiele tajemnic kryjących się za każdym zakrętem. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w sercu Chicago South Loop, znanej w latach dwudziestych i trzydziestych XX wieku jako owiana złą sławą dzielnica zastępcza. Przejdź się po jego obecnie ekskluzywnej części miasta, która niegdyś była domem dla podziemnych barów, tajnych tuneli i przemytników. Posłuchaj prawdziwych historii o krwawej przeszłości Chicago i gangsterach, którzy siali spustoszenie w mieście. Zobacz miejsca, w których znane osobistości, takie jak Al Capone, imprezowały, zawierały transakcje i załatwiały „biznesy”. Będziesz także cieszyć się krótkim postojem na odpoczynek w słynnym dawnym miejscu spotkań gangsterów. Odkryj legendy o duchach, które podobno wabią wzdłuż Chicago Riverwalk i trafnie nazwanej Alei Śmierci. Zatrzymaj się w nawiedzonych miejscach, w tym w Palmer House i Chicago Theatre, a następnie zakończ wizytę w Congress Hotel, jednym z najbardziej nawiedzonych miejsc w Illinois.

Chicago: 1,5-godzinny romantyczny rejs o zachodzie słońca

4. Chicago: 1,5-godzinny romantyczny rejs o zachodzie słońca

Zrelaksuj się, szybując nad rzeką Chicago i do jeziora Michigan podczas tego rejsu. Ciesz się blaskiem zachodu słońca na lśniącej panoramie Chicago. Miej możliwość zakupu wyśmienitych napojów i przekąsek w barze na pokładzie podczas rejsu. Rozpocznij swój rejs o zachodzie słońca po rzece Chicago przy Michigan Avenue. Udaj się wzdłuż głównej odnogi rzeki w kierunku jeziora Michigan, zanim wpłyniesz do śluz Chicago, nowoczesnego cudu inżynierii, który przeniesie statek na wielkie jezioro Michigan. Statek będzie pływał po jeziorze Michigan, gdy słońce zachodzi za cudowną panoramą, oferując kilka niesamowitych widoków. Twój lokalny przewodnik udzieli bardzo krótkiego komentarza wzdłuż rzeki Chicago i wejścia do jeziora Michigan, ale większość 1,5-godzinnego rejsu upływa bez narracji, dzięki czemu możesz oglądać słońce na pięknym pokazie z panoramą miasta. Podziwiaj panoramę Chicago pod wieloma kątami z jeziora Michigan, jednego z największych zbiorników słodkiej wody na świecie. Uchwyć magiczne widoki bliźniaczych super-drapaczy chmur w Chicago, słynnej Willis (dawniej Sears) Tower i John Hancock Building. Będziesz także mógł podziwiać majestat Grant Park ze słynną fontanną Buckingham i kultowymi miejscami w Chicago, takimi jak Soldier's Field, Adler Planetarium i Shedd Aquarium. Podczas rejsu zafunduj sobie bar kasowy z pełnym zakresem usług, oferujący autentyczne produkty z Chicago. Spróbuj lokalnego piwa i alkoholi oraz popcornu Garretta. Wybierz pomiędzy świeżym powietrzem na odkrytych pokładach lub ciesz się komfortem klimatyzowanych wnętrz podczas rejsu. Nie zapomnij zrobić sobie selfie na Wielkich Schodach z przodu łodzi lub pozować do zdjęć na malowniczej rufie lub dziobie tego klasycznego statku.

Chicago: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

5. Chicago: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

Doświadcz tego, co najlepsze w Chicago we własnym tempie z wyjątkowego punktu widzenia wycieczki Big Bus. Wsiądź do naszego piętrowego autobusu z otwartym dachem i wybierz się na relaksującą przejażdżkę przez najbardziej kultowe zabytki miasta, od Magnificent Mile po Millennium Park. Wskakuj i wysiadaj na naszych wygodnych przystankach w całym mieście, aby odkryć tętniące życiem dzielnice Chicago i światowej sławy atrakcje, w tym 360 CHICAGO, Willis Tower, Chicago Riverwalk, Museum Campus, The Bean i wiele innych. Spędź dzień na zakupach na Magnificent Mile, przejażdżce diabelskim młynem na Navy Pier lub spróbuj autentycznej chicagowskiej pizzy Deep Dish. Dzięki naszej elastycznej i wygodnej wycieczce możesz stworzyć własny plan podróży i zwiedzać miasto we własnym tempie. Śledź przyjazdy autobusów w czasie rzeczywistym dzięki naszej bezpłatnej aplikacji do pobrania, aby zawsze wiedzieć, kiedy przyjedzie następny autobus. Podziwiaj oszałamiającą panoramę, ciesząc się profesjonalnym komentarzem cyfrowym w wielu językach, z dołączonymi słuchawkami. Poznaj bogatą historię i kulturę Chicago, a także wskazówki dotyczące najlepszych miejsc do jedzenia, picia i robienia zakupów. Dzięki wygodnym siedzeniom i panoramicznym widokom nasza wycieczka Hop-On Hop-Off Sightseeing Tour to idealny sposób na zwiedzanie miasta. Wyskocz z wycieczki tyle razy, ile chcesz w okresie ważności biletu i po prostu wskocz ponownie, gdy będziesz gotowy do dalszego zwiedzania.

Chicago: rejs po jeziorze Michigan

6. Chicago: rejs po jeziorze Michigan

Zanurz się w zabytkach i poznaj historię i architekturę Chicago podczas rejsu po jeziorze Michigan. Skorzystaj z przywilejów wstępu bez kolejki dzięki biletowi z kodem kreskowym, który pozwala przejść bezpośrednio do linii wejścia na pokład. Niezależnie od tego, czy jesteś miejscowym, czy odwiedzasz miasto po raz pierwszy, podziwianie spektakularnych widoków na panoramę Chicago z jeziora to idealna wycieczka. Zobaczysz miasto jak nigdy dotąd, słuchając komentarzy na temat historii i architektonicznych perełek Chicago. Po prostu wskocz na pokład, usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się podziwianiem najważniejszych zabytków Chicago i uderzających budynków, które tworzą panoramę miasta, która pojawiła się w tak wielu filmach i programach telewizyjnych. Trasa: Rejs wycieczkowy Skyline Tour and Lake Cruise zabierze Cię nad jezioro Michigan, kierując się zarówno na północ, jak i na południe jeziora, zobaczysz wiele słynnych zabytków Chicago i klasyczną panoramę miasta.

Chicago River: Wycieczka z przewodnikiem po koktajlach i architekturze o zachodzie słońca

7. Chicago River: Wycieczka z przewodnikiem po koktajlach i architekturze o zachodzie słońca

Ta wieczorna 1,5-godzinna wycieczka oferuje wszystko, co najlepsze, co rzeka Chicago ma do zaoferowania o zachodzie słońca. Dołącz do nas wieczorem, aby popijać koktajle podczas rejsu po historycznej rzece Chicago! Dołącz do szczegółowej, specjalistycznej, 90-minutowej wycieczki łodzią po rzece opartej na architekturze, która zagłębia się w jedno z najbardziej niezwykłych współczesnych amerykańskich miast. Znane z wyjątkowych, odważnych i historycznych zajęć architektonicznych, trudno opisać wszystkie skarby projektowania i budowania, które składają się dziś na Wietrzne Miasto. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o projektach, ludziach i innowacjach stojących za tymi dziełami, załóż kapitański kapelusz i przygotuj się na rejs wzdłuż rzeki Chicago i zobacz, co architekci z całego świata podróżują do Chicago. Chicago jest znane na całym świecie ze swoich osiągnięć architektonicznych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Od 100-letnich wież w stylu Art Deco, neoklasycznych i gotyckich, po jedne z najwyższych współczesnych drapaczy chmur, Chicago to miejsce, w którym stare spotyka się z futurystycznymi przedsięwzięciami architektonicznymi. Ma coś dla każdego w sposób, jakiego nie ma dziś żadne inne miasto. Będąc w Chicago, obowiązkowym punktem jest rejs po rzece Chicago. Z wyjątkiem nas będziesz podziwiać architekturę budynków wzdłuż pięknej rzeki. Zapewniamy szczegółowe objaśnienia budowy i historii ponad 50 znaczących budynków, kończących się na końcu rzeki. Każda wycieczka obejmuje 1 lub 2 bezpłatne koktajle lub napoje bezalkoholowe w ramach wycieczki (w zależności od wybranej opcji). Dodatkowe napoje można kupić w barze premium na pokładzie, w którym można kupić rzemieślnicze koktajle, wino i piwo. Napoje można kupić indywidualnie za pomocą karty kredytowej na łodzi.

Chicago: Rejs Centrum Architektury na pokładzie Pierwszej Damy Chicago

8. Chicago: Rejs Centrum Architektury na pokładzie Pierwszej Damy Chicago

Wejdź na pokład jedynego rejsu prowadzonego przez certyfikowanych przez Chicago Architecture Center wolontariuszy, którzy podzielą się swoją bogatą wiedzą na temat "kanionu architektury" Chicago - rzeki Chicago. Wybierz się w rejs po wszystkich 3 odnogach rzeki Chicago, podziwiając 360-stopniowe widoki na szeroką gamę stylów architektonicznych miasta, w tym art deco, neoklasycyzm, modernizm z połowy wieku i postmodernizm. Odkryj, jak design ukształtował historię i wpłynął na życie. Ciesz się gwarantowanymi miejscami siedzącymi na górnych pokładach na świeżym powietrzu i kupuj produkty w pełni wyposażonych barach koktajlowych i przekąskowych w klimatyzowanych salonach wewnętrznych. Posłuchaj, jak doktorzy dzielą się historiami o ponad 50 budynkach i 13 mostach zwodzonych wzdłuż rzeki oraz niektórych kultowych postaciach odpowiedzialnych za ich powstanie. Jeśli nie mówisz po angielsku, uzyskaj dostęp do wcześniej nagranej narracji na swoim smartfonie. Po prostu zeskanuj kod QR, pobierz aplikację mobilną i połącz ją z pokładową siecią Wi-Fi. Narracja jest uruchamiana automatycznie na podstawie lokalizacji statku na trasie wycieczki, więc usiądź wygodnie i zrelaksuj się. Wybierz opcję dodania ogólnego wstępu do CAC (Chicago Architecture Center) za jedyne 5 USD w porównaniu do normalnego wstępu w wysokości 14 USD.

Rzeka Chicago: 1,5-godzinna wycieczka łodzią po rzece z przewodnikiem po architekturze

9. Rzeka Chicago: 1,5-godzinna wycieczka łodzią po rzece z przewodnikiem po architekturze

Dołącz do szczegółowej, specjalistycznej 90-minutowej wycieczki łodzią po rzece opartej na architekturze, która zagłębia się w jedno z najbardziej niezwykłych współczesnych amerykańskich miast. Wskocz na pokład łodzi rzecznej i podziwiaj Chicago z perspektywy rzeki. Załóż kapelusz kapitański i przygotuj się na rejs wzdłuż rzeki Chicago i zobacz, co architekci z całego świata podróżują do Chicago. Zrelaksuj się w barze pokładowym z napojami bezalkoholowymi i przekąskami wliczonymi w cenę. Dowiedz się, dlaczego Chicago jest znane na całym świecie ze swoich osiągnięć architektonicznych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Od 100-letnich wież w stylu Art Deco, neoklasycystycznych i gotyckich, po jedne z najwyższych współczesnych drapaczy chmur. Zobacz część Chicago, w której stare spotyka się z futurystycznymi przedsięwzięciami architektonicznymi. Ma coś dla każdego w sposób, jakiego nie ma dziś żadne inne miasto. Podziwiaj architekturę budynków wzdłuż pięknej rzeki. Otrzymaj szczegółowe wyjaśnienia dotyczące budowy i historii ponad 50 znaczących budynków, które kończą się na końcu rzeki.

Chicago: Klasyczna piesza wycieczka kulinarna z wypożyczalnią rowerów lub kajaków

10. Chicago: Klasyczna piesza wycieczka kulinarna z wypożyczalnią rowerów lub kajaków

Połącz przyjemny spacer po centrum Chicago, aby zobaczyć niektóre z najważniejszych miejsc w mieście, z przystankami na spróbowanie słynnych smaków miasta. Podczas tego 2,5-godzinnego spaceru z przewodnikiem skosztujesz potraw, z których Chicago jest najbardziej znane. Skosztuj pizzy w głębokim cieście, oryginalnego brownie, hot doga w stylu Chicago i klasycznej włoskiej kanapki z wołowiną. Ciesz się próbką piwa rzemieślniczego VIP za dodatkową opłatą 19,99 USD / osobę za 3 próbki piwa rzemieślniczego (oferowane po przyjeździe). Zostaw planowanie lokalnym ekspertom. Bobby's Bike Hike otrzymał w tym roku trzy następujące nagrody: "10 najlepszych wycieczek kulinarnych w Ameryce" według USA Today, "20 najlepszych wycieczek kulinarnych na świecie" według TA i "15 najlepszych pomysłów na wakacje w USA" według Entrepreneur Magazine. Skorzystaj z okazji i przeżyj niezapomniany dzień w Chicago, łącząc smaki i zabytki! Po drodze zobaczysz niektóre z najbardziej znanych miejsc w Chicago, w tym Magnificent Mile, Wrigley Building, Chicago Threatre, Millennium Park, Chicago Riverwalk, Art Institute i słynną na całym świecie Bean. Pod koniec wycieczki Twój żołądek będzie pełen pysznego jedzenia, a Twoja głowa będzie pełna fascynującej wiedzy o Chicago. Podczas chłodniejszych miesięcy wycieczka wykorzystuje unikalny podziemny system Pedway, który łączy większość centrum miasta i zapewnia ciepło i przytulność. W cieplejsze dni będziesz spacerować na poziomie ulicy, aby cieszyć się dużymi promenadami pętli. Spokojne tempo spaceru jest odpowiednie dla osób na każdym poziomie sprawności fizycznej. Jako wspaniały bonus, skorzystaj z BEZPŁATNEGO 2-godzinnego wypożyczenia roweru lub kajaka w ciągu +/-3 dni od daty wycieczki. Jedź wzdłuż słynnego na całym świecie 20-milowego szlaku Lakefront Trail w Chicago na wygodnym rowerze hybrydowym lub wiosłuj po spokojnych wodach jeziora Michigan na Ohio Street Beach, malowniczym klejnocie w samym sercu Chicago. INFORMACJA O BEZPŁATNYM WYPOŻYCZENIU ROWERU LUB PŁYWAKU NA 2 GODZINY: Jako dodatkowy profit za rezerwację tej konkretnej wycieczki otrzymasz BEZPŁATNE 2-godzinne wypożyczenie roweru lub kajaka (do wykorzystania w ciągu (+/-) 3 dni od rezerwacji wycieczki). Warunki poniżej: Do wykorzystania w ciągu +/- 3 dni od rezerwacji wycieczki. Wypożyczenie roweru odbywa się w Bobby's Bike Hike World Headquarters, 540 N. Lake Shore Drive, Chicago, IL60611. Sklep rowerowy jest otwarty przez cały rok (z wyjątkiem Święta Dziękczynienia i Bożego Narodzenia). Wypożyczalnia kajaków znajduje się przy Ohio Street Beach, Bobby's Kayak, 550 E. Grand Avenue, Chicago, IL 60611. Wypożyczalnia kajaków czynna od połowy maja do połowy października, w zależności od pogody. Oferta nie obejmuje sobotnich wypożyczeń rowerów/kajaków w okresie od Memorial Day (koniec maja) do Labor Day (początek września). Spływy kajakowe dostępne tylko od czerwca do września) Brak zniżek za niekorzystanie z tej aktywności lub kwestie związane z ograniczeniami pogodowymi.

Liczba znalezionych atrakcji: 38
Sortuj wg::

Chicago Riverwalk: najlepsze atrakcje w pobliżu

Chicago Riverwalk: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Chicago Riverwalk? Kliknij tutaj.

Chicago Riverwalk: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(4078 recenzji)

W weekend postanowiłem zostać turystą we własnym mieście i wziąłem udział w nocnej wycieczce po Chicago Gangsters and Ghosts Tours. Liczba gwiazdek: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Przewodnik wycieczek: Alan „Alan był dobrze zaznajomiony z historią Chicago, a ponadto miał „dar do gadania”. Alan przekazał nam lokalną wiedzę i upiorną, makabryczną historię z Wystawy Światowej w 1893 roku oraz o tym, jak HH Holmes, seryjny morderca, zwabiał swoje ofiary na śmierć w swoim misternie skonstruowanym „Zamku Morderstwa”.

Doskonały !!! Ja i moja rodzina to uwielbialiśmy! ! ! Dla nas był to punkt kulminacyjny naszej wycieczki po Chicago! ! ! Przewodnik był fantastyczny, bardzo kompetentny, charyzmatyczny i bardzo profesjonalny, najlepszy z najlepszych. Słowa przewodnika. Pozwólcie ludziom cieszyć się tą magiczną podróżą!!! Bardzo dziękuję !!! Z poważaniem: kubańska rodzina.

Nasz przewodnik był więcej niż spektakularny!!! Miała na imię Briant. Jesteśmy trzema kobietami z Ct, które wczoraj (niedziela) wybrały się na przejażdżkę łodzią o 10:45. Dała nam tak wiele informacji. Oprowadzała po trasie z takim entuzjazmem, że nie możemy przestać o tym rozmawiać. Jeden z najlepszych przewodników turystycznych everrrrrr

Widoki były piękne. Przewodnik opowiadał o architekturze Chicago z dużym poczuciem humoru i wiedzą.

Super doświadczenie, bardzo dopracowane, przewodnik bardzo ciekawie opowiadał