Wybierz daty

Chicago Riverwalk

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 15
Sortuj według:

Chicago Riverwalk: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Chicago Riverwalk? Kliknij tutaj.

Chicago Riverwalk: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 2713 opinii

Nasz przewodnik, Bobby, był bardzo kompetentny i ciekawy do słuchania. Mieliśmy tylko kilka godzin do spędzenia w Chicago. Ta wycieczka i pizza z głębokim daniem to najlepszy sposób na poznanie Chicago w czasie kryzysu. Trasa jest bardzo ciekawa, z zabawnymi anegdotami i pięknymi widokami. Jeśli przyjeżdżasz zimą, ubierz się ciepło. Jeśli uważasz, że będzie Ci wystarczająco ciepło, dodaj kolejną warstwę, lol. Pochodzę z Miami i mam bardzo niską tolerancję na zimno. Ale chciałem wszystko zobaczyć, więc zostałem na pokładzie. Jeśli jest Ci za zimno, możesz zrobić sobie przerwę i gorący napój w kabinie z kontrolowaną temperaturą. Ogólnie świetne doświadczenie! I wyróżnienie dla uprzejmej i profesjonalnej załogi!

Spędziłem deszczowe popołudnie na pokładzie tego statku. Przewodnik był znakomity, pogoda była beznadziejna, ale udało mi się wejść i wyjść z niższego poziomu, aby zobaczyć budynek po obu stronach. Warte swojej ceny. Przewodnik miał dobrą mieszankę informacji historycznych oraz architektury i był zabawnym opowiadaczem historii.

Zack był przewodnikiem podczas naszej wycieczki po architekturze po rzece, wydawał się bardzo dobrze zorientowany w historii miasta. Zdecydowanie nie zawiedzie Cię zakupem. Wycieczka trwa około 1 godziny i pół godziny, jeśli zarezerwujesz bilety na około wieczora, a zobaczysz fascynujący widok na budynki. Polecam to!

Wycieczka była doskonała! Zaczęło się w samą porę, miła równowaga opowieści o gangsterach i duchach. Kia, jako nasz przewodnik, wykonała świetną robotę, aby informacje były bardzo wciągające. Wycieczka zabierze Cię do miejsc, których sam być może nie widziałeś. Warte czasu i pieniędzy.

Jack, nasz przewodnik, odbył wycieczkę! Był niezwykle kompetentny i zabawny! To prawdopodobnie jedna z najlepszych wycieczek z przewodnikiem, jakie odbyłem i podróżowałem po całym świecie. On jest bramkarzem!