Chicago Museum Campus

Chicago Museum Campus

Chicago Museum Campus – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Chicago: 1,5-godzinny romantyczny rejs o zachodzie słońca

1. Chicago: 1,5-godzinny romantyczny rejs o zachodzie słońca

Zrelaksuj się, szybując nad rzeką Chicago i do jeziora Michigan podczas tego rejsu. Ciesz się blaskiem zachodu słońca na lśniącej panoramie Chicago. Miej możliwość zakupu wyśmienitych napojów i przekąsek w barze na pokładzie podczas rejsu. Rozpocznij swój rejs o zachodzie słońca po rzece Chicago przy Michigan Avenue. Udaj się wzdłuż głównej odnogi rzeki w kierunku jeziora Michigan, zanim wpłyniesz do śluz Chicago, nowoczesnego cudu inżynierii, który przeniesie statek na wielkie jezioro Michigan. Statek będzie pływał po jeziorze Michigan, gdy słońce zachodzi za cudowną panoramą, oferując kilka niesamowitych widoków. Twój lokalny przewodnik udzieli bardzo krótkiego komentarza wzdłuż rzeki Chicago i wejścia do jeziora Michigan, ale większość 1,5-godzinnego rejsu upływa bez narracji, dzięki czemu możesz oglądać słońce na pięknym pokazie z panoramą miasta. Podziwiaj panoramę Chicago pod wieloma kątami z jeziora Michigan, jednego z największych zbiorników słodkiej wody na świecie. Uchwyć magiczne widoki bliźniaczych super-drapaczy chmur w Chicago, słynnej Willis (dawniej Sears) Tower i John Hancock Building. Będziesz także mógł podziwiać majestat Grant Park ze słynną fontanną Buckingham i kultowymi miejscami w Chicago, takimi jak Soldier's Field, Adler Planetarium i Shedd Aquarium. Podczas rejsu zafunduj sobie bar kasowy z pełnym zakresem usług, oferujący autentyczne produkty z Chicago. Spróbuj lokalnego piwa i alkoholi oraz popcornu Garretta. Wybierz pomiędzy świeżym powietrzem na odkrytych pokładach lub ciesz się komfortem klimatyzowanych wnętrz podczas rejsu. Nie zapomnij zrobić sobie selfie na Wielkich Schodach z przodu łodzi lub pozować do zdjęć na malowniczej rufie lub dziobie tego klasycznego statku.

Chicago: CityPASS® z biletami do 5 najpopularniejszych atrakcji

2. Chicago: CityPASS® z biletami do 5 najpopularniejszych atrakcji

Odwiedzasz Chicago? Przeżyj 5 obowiązkowych atrakcji, starannie wybranych i spakowanych razem z 48% oszczędnością, dzięki biletom Chicago CityPASS®. Poświęć mniej czasu na planowanie, a więcej na zwiedzanie. Odwiedź atrakcje we własnym tempie, w dowolnej kolejności. Ważny przez 9 kolejnych dni, wliczając pierwszy dzień użytkowania. Uzyskaj wstęp do 5 atrakcji. Obejmuje: -Shedd Aquarium - wstęp dla wszystkich, w tym wszystkie siedliska, Animal Spotlights i eksponaty, w tym sezonowe Stingray Touch, plus 4-D Experience (w zależności od dostępności) -Skydeck Chicago - wstęp przyspieszony Dodatkowo wybierz 3 z następujących opcji: -Shoreline Sightseeing Architecture River Tour- Architecture River Tour -Field Museum- All-Access Pass, obejmujący wstęp na wszystkie stałe i regularnie biletowane wystawy (specjalnie biletowane wystawy poza All-Access Pass mogą podlegać dodatkowym opłatom) -360 CHICAGO Observation Deck - wstęp ekspresowy -Muzeum Nauki i Przemysłu - wstęp do muzeum (Science Storms, Numbers in Nature: Lustrzany labirynt, YOU! The Experience, The Blue Paradox i wiele innych) oraz jeden wstęp o określonej godzinie (film Giant Dome Theater lub Motion Ride) -Instytut Sztuki w Chicago - szybki bilet wstępu do stałej kolekcji i na wystawy specjalne nieobjęte biletem -Adler Planetarium - wszystkie wystawy + dwa pokazy nieba

Chicago: Explorer Pass z 2-7 atrakcjami do wyboru

3. Chicago: Explorer Pass z 2-7 atrakcjami do wyboru

Dzięki karnetowi Chicago Explorer Pass od Go City możesz odwiedzić najważniejsze miejsca, takie jak Navy Pier, Skydeck Chicago czy The Field Museum, a wszystko to w ramach jednego poręcznego karnetu. Ciesz się dużymi oszczędnościami na wstępie do wybranych od 2 do 7 najlepszych atrakcji i wycieczek w Chicago i nie płać nic przy bramce. Zwiedzaj we własnym tempie podczas wycieczki autobusowej hop-on hop-off Chicago lub na pokładzie jednego z dwóch rejsów po jeziorze. Masz 60 dni na wykorzystanie karty od pierwszej wizyty w atrakcji. Aby pomóc Ci stworzyć własny plan zwiedzania, otrzymasz również bezpłatny przewodnik cyfrowy. Skorzystaj z niego, aby zdecydować, co robić, gdzie iść i jak się tam dostać. Najpopularniejsze atrakcje wymagają wcześniejszej rezerwacji, sprawdź instrukcje w dołączonym przewodniku Go City i upewnij się, że dokonałeś rezerwacji z dużym wyprzedzeniem, aby uniknąć rozczarowania. Dołączone atrakcje Chicago do wyboru z Twoją przepustką Explorer Pass: - Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Big Bus Chicago: 1-dniowa klasyczna wycieczka. - 360 CHICAGO (wymagana rezerwacja) - Skydeck Chicago (wymagana rezerwacja) - Diabelski młyn i przejażdżki Navy Pier - Planetarium Adlera - 10pin Chicago: 90-minutowa gra w kręgle i pizza (wymagana rezerwacja) - Muzeum Pisarzy Amerykańskich - Rejs po rzece z architekturą brzegową - Muzeum Fielda - Muzeum Nauki i Przemysłu - LEGOLAND Discovery Center - Bike Chicago: 2-godzinna wypożyczalnia rowerów - Muzeum dla dzieci w Chicago - Zwiedzanie domu i studia Franka Lloyda Wrighta - Muzeum historii Chicago - Muzeum Sztuki Współczesnej - Robie House: Wycieczka z przewodnikiem po wnętrzach nowoczesnego domu - Chicago Theatre Marquee Tour - Wycieczka piesza po miejscach związanych z telewizją i filmem w centrum Chicago - Dom narodzin Ernesta Hemingwaya - Park rozrywki Forge - Zniżka 20 USD na jedzenie i napoje w The Cauldron Chicago - Wycieczka piesza po obowiązkowych miejscach w Chicago - Wycieczka piesza Mobsters and Haunted Mysteries - Chicago Pizza i napoje w zestawie - Wycieczka Skyline Tour i rejs po jeziorze Lake Hopper - Muzeum iluzji w Chicago - Wycieczka i polowanie na duchy w Lincoln Park Hauntings Chicago - FlyOver Chicago - najlepsza latająca przejażdżka *Oszczędności na podstawie planów zwiedzania na stronie Go City.

Chicago: Bilet do Muzeum Historii Naturalnej Fielda lub wycieczka VIP

4. Chicago: Bilet do Muzeum Historii Naturalnej Fielda lub wycieczka VIP

Odwiedź Field Museum of Natural History, jedno z najwspanialszych muzeów w Chicago. Dzięki ponad 35 światowej sławy wystawom historii naturalnej, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Podsyć swoją pasję odkrywania dzięki dinozaurom, starożytnym artefaktom, spostrzeżeniom kulturowym i przełomowej nauce. Odkryj podziemne życie na wystawie Underground Adventure. Podziwiaj kamienie szlachetne w Hall of Gems i jedną z największych kolekcji chińskich jadeitów w Ameryce Północnej w Hall of Jades. Następnie poznaj historie łowców mamutów z epoki lodowcowej oraz świątynie Inków i Azteków. Odwiedź wystawę Dinosaur Hall Evolving Planet, aby spotkać się z gigantycznymi leniwcami, mamutami włochatymi, Sue i Maximo. Uaktualnij do All-Access Pass, aby zobaczyć wszystkie 3 wystawy specjalne objęte biletem. Wybierz opcję Early Access VIP Tour na 1-godzinną wycieczkę VIP po muzeum dinozaurów, zanim muzeum zostanie otwarte dla szerokiej publiczności. Zrób zdjęcia z Sue lub Maximo bez tłumów. Następnie zwiedź pozostałą część muzeum z biletem wstępu dla wszystkich. Jeśli chcesz zobaczyć więcej, zdobądź Discovery Pass, aby uzyskać ogólny wstęp do muzeum, a także dodać jedną z ich biletowanych wystaw.

Chicago Lakefront: przejażdżka łodzią motorową Seadog

5. Chicago Lakefront: przejażdżka łodzią motorową Seadog

Ta półgodzinna przejażdżka łodzią motorową Seadog wzdłuż brzegu jeziora Chicago to jeden z najlepszych sposobów na zobaczenie panoramy miasta podczas poznawania miasta. Połącz ekscytującą przejażdżkę łodzią motorową z pouczającymi i zabawnymi opowieściami o słynnym na całym świecie Windy City. Gdy opuścisz molo Navy Pier w Chicago, twój kapitan opowie ci ciekawe fakty na temat molo i brzegu jeziora, podkręcając muzykę i ścigając się do kluczowych zabytków nad jeziorem. Zatrzymaj się w pobliżu malowniczego parku nad jeziorem w kampusie Muzeum Chicago, gdzie poznasz architekturę i historię Chicago. Podziwiaj widoki na dzielnicę Magnificent Mile, w tym fontannę Buckingham, Sears Tower, Grant Park i największą dzielnicę handlową Chicago. Posłuchaj ekscytującego dźwięku silników turbo, ścigając się wokół nabrzeża jeziora Michigan iz powrotem do Navy Pier. Przejdź na opcję Extreme Thrill Ride i doświadcz niesamowitych prędkości i pełnych obrotów 360°. Ta napędzana silnikiem odrzutowym maszyna rusza, by ruszyć, i rozpryskuje się, by się zatrzymać. Przeżyj slalomowe jazdy na pełnym gazie, ostre skręty i zakręty oraz niesamowitą moc 1400-konnych silników Seadog Extreme.

Chicago: Karnet All-Inclusive z ponad 30 atrakcjami

6. Chicago: Karnet All-Inclusive z ponad 30 atrakcjami

Wybierz się na wycieczkę do Willis Tower SkyDeck i Ledge Chicago, obserwuj niesamowite widoki z 360 Chicago Observation Deck, Field Museum, baw się na Navy Pier i ciesz się malowniczym rejsem po rzece. Wybierz czas trwania 1, 2, 3 lub 5 dni w niskiej, opłaconej z góry cenie i zaoszczędź do 50%* w porównaniu do zakupu pojedynczych biletów na atrakcje. Do karnetu All-Inclusive Pass dołączony jest cyfrowy przewodnik zawierający przydatne informacje o atrakcjach. Skorzystaj z niego, aby zdecydować, co robić, gdzie iść i jak się tam dostać. Aktywności, atrakcje i wycieczki objęte karnetem Chicago All-Inclusive Pass: Najważniejsze atrakcje: - Taras widokowy 360 CHICAGO - Willis SkyDeck Chicago i Ledge (wymagana rezerwacja) - Akwarium Shedd (wymagana rezerwacja) - Architektoniczna wycieczka po rzece i jeziorze - Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Big Bus Chicago: 1-dniowa wycieczka klasyczna I wiele więcej: - Planetarium Adlera - Muzeum Nauki i Przemysłu - Muzeum Fielda - Muzeum dla dzieci w Chicago - LEGOLAND Discovery Center - Bike and Roll Chicago: 2-godzinna wypożyczalnia rowerów - Muzeum Historii Chicago - Muzeum Sztuki Współczesnej - Robie House: Wycieczka z przewodnikiem po wnętrzu nowoczesnego domu - Dom i studio Franka Lloyda Wrighta z przewodnikiem - Dom narodzin Ernesta Hemingwaya - 90-minutowa gra w kręgle i pizzę 10pin Chicago (wymagana rezerwacja) - Muzeum pisarzy amerykańskich - Wycieczka łodzią motorową nad jeziorem - Ekstremalna przejażdżka - Wycieczka piesza po miejscach związanych z telewizją i filmem w centrum Chicago (wymagana rezerwacja) - Chicago Theatre Marquee Tour - Wycieczka piesza Chicago Must-See Architecture (wymagana rezerwacja) - Wycieczka piesza Mobsters and Haunted Mysteries (wymagana rezerwacja) - Kredyt na jedzenie i napoje o wartości 20 USD w The Cauldron Chicago - Park rozrywki The Forge - Chicago Pizza and Drink Combo - Muzeum iluzji Chicago - Lincoln Park Hauntings Chicago - upiorna wycieczka i polowanie na duchy - FlyOver Chicago - najlepsza latająca przejażdżka Atrakcje i wycieczki mogą ulec zmianie. Sprawdź cyfrowy przewodnik dołączony do kuponu potwierdzającego, aby uzyskać pełną listę atrakcji, godziny otwarcia i instrukcje dotyczące rezerwacji. *Oszczędności na podstawie planów zwiedzania na stronie Go City.

Chicago: 75-minutowy rejs architektoniczny łodzią motorową

7. Chicago: 75-minutowy rejs architektoniczny łodzią motorową

Wejdź na pokład łodzi motorowej i wybierz się na ekscytujący rejs po rzece i jeziorze wokół niektórych klejnotów architektury Chicago. Uzyskaj wgląd w najsłynniejsze zabytki miasta ze swojego przewodnika. Podziwiaj zabytki, takie jak Willis Tower, Tribune Tower i Buckingham Fountain. Wyrusz z dawnego centrum szkoleniowego Marynarki Wojennej Navy Pier nad brzegiem jeziora Michigan podczas wycieczki wzdłuż jeziora. Przepłyń przez śluzy i wzdłuż rzeki Chicago aż do drugiego co do wysokości budynku w USA, Willis Tower (dawniej Sears Tower). Zbliż się do najbardziej charakterystycznych budynków i wyjątkowej architektury Chicago i ciesz się niesamowitymi widokami i zabawną narracją w ramach ekscytującej przejażdżki. Poznaj fascynującą historię budowli, takich jak neogotycka Tribune Tower i Lyric Opera of Chicago. Rejs po jeziorze Michigan, aby zobaczyć pomniki i atrakcje, takie jak fontanna Buckingham, Grant Park, Chicago Harbor i Chicago Museum Campus.

Chicago: Rodzinna zabawa, miejska przygoda, rejs po rzece i jeziorze

8. Chicago: Rodzinna zabawa, miejska przygoda, rejs po rzece i jeziorze

Odkryj oszałamiające drapacze chmur, historyczne budynki i nowoczesne cuda Chicago podczas tego zabawnego, rodzinnego rejsu łodzią. Zrelaksuj się i odpręż, podziwiając malownicze widoki z rzeki Chicago i śluzy Chicago Harbor. Następnie wypłyń na jezioro Michigan, gdzie możesz podziwiać całą panoramę miasta i linię brzegową. Podczas rejsu ciesz się żywą narracją i opowieściami o bogatej historii Chicago, a Twoi doświadczeni przewodnicy wskażą Ci wiele zabytków miasta, w tym Willis Tower, Aon Center, 875 N. Michigan (dawniej John Hancock Center), Museum Campus, Marina City, Wrigley Building, Tribune Tower, Navy Pier, latarnię morską Lake Michigan i wiele innych. Wycieczka daje Ci również możliwość doświadczenia przejścia przez śluzę Chicago Harbor. Posłuchaj przewodnika wyjaśniającego działanie śluzy i poczuj, jak łódź unosi się, gdy wpływasz do jeziora Michigan, a następnie ponownie opuszcza się, gdy wracasz do rzeki Chicago.

Chicago: Prywatna wycieczka helikopterem po panoramie Chicago

9. Chicago: Prywatna wycieczka helikopterem po panoramie Chicago

Podziwiaj Wietrzne Miasto z powietrza i poczuj dreszczyk emocji podczas lotu panoramicznym helikopterem. Podziwiaj najlepsze widoki na najważniejsze zabytki Chicago, w tym słynne drapacze chmur, rzekę Chicago i molo Navy Pier. Wybierz opcję lotu 10 lub 20 minut. Wejdź na pokład prywatnego helikoptera i pozwól swojemu zawodowemu pilotowi zabrać Cię do głównych atrakcji Chicago, takich jak Downtown Chicago, Willis Tower, United Center, Navy Pier i Soldier's Field. Zabierz ze sobą aparat, aby uchwycić te hipnotyzujące widoki. Przeżyj miasto w wyjątkowy sposób i poczuj, jak to jest szybować po niebie. Świętuj rocznicę, spędź wyjątkową randkę lub stwórz piękne wspomnienia z rodziną.

Chicago: Wycieczka na segwayu po nabrzeżu i kampusie muzealnym

10. Chicago: Wycieczka na segwayu po nabrzeżu i kampusie muzealnym

Segwaye to niesamowita zabawa i nie ma lepszego sposobu na wycieczkę po światowej klasy mieście, takim jak Chicago, niż na twoim osobistym zestawie kół - Segwayu! Nasza 5-7 milowa wycieczka na segwayu po Lakefront w Chicago pozwoli Ci poznać i zobaczyć wiele atrakcji Chicago w wyjątkowy sposób. Ślizgając się bez wysiłku i podziwiając nabrzeże jeziora, możesz poznać historię naszego miasta od przyjaznego i profesjonalnego przewodnika. Zanurz się w niezliczonych atrakcjach okolicy, wspaniałych parkach i ogrodach oraz wspaniałych okazjach do robienia zdjęć. Zobacz zabytki, takie jak Grant Park, most BP, fasola i fontanna Buckingham, a także wspaniałe widoki na jezioro Michigan i majestatyczną panoramę miasta. Segwaye są bezpieczne w użyciu, łatwe do nauczenia i przyjemne w jeździe. Przed rozpoczęciem wycieczki oferujemy dokładne szkolenie prowadzone przez naszych certyfikowanych przewodników.

Liczba znalezionych atrakcji: 23
Sortuj wg::

Chicago Museum Campus: najlepsze atrakcje w pobliżu

Chicago Museum Campus: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Chicago Museum Campus? Kliknij tutaj.

Chicago Museum Campus: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(3573 recenzji)

Wybrałem dla mnie 5 najlepszych atrakcji: Akwarium (ze wspaniałym pokazem delfinów, zabawnych pingwinów i rekinów), Skydeck Chicago (ze wspaniałym, pełnym widokiem na Chicago - muszę przebukować rezerwację ze względu na złą pogodę). Następnie byłem w trzech muzeach: Muzeum Nauki i Przemysłu Instytutu Sztuki oraz Muzeum Polowym. Dwaj pierwsi byli bardzo podekscytowani. Zwłaszcza Instytut Sztuki, w którym odbyła się tymczasowa wystawa rysunków Picassa. Myślę, że wspaniale było spędzić czas oszczędzając pieniądze w Chicago. Na koniec radzę każdemu zainstalować aplikacje City Pass, aby ułatwić rezerwację wszystkich atrakcji.

Podoba mi się to, że ten karnet obejmuje pięć atrakcji. Żałuję jednak, że proces rezerwacji nie został lepiej wyjaśniony, a dodatki wyraźnie wymienione, żebym nie musiał ustawiać się w kolejce. Nie można łatwo dokonać rezerwacji w miejscach takich jak muzeum, Sky Deck i Tilt. Wszystko było świetne. Tilt nie jest wart swojej ceny. Nie jesteś nawet pod kątem 45 stopni, a przyciąganie nie trwa nawet dwóch minut. Widoki na Sky Deck są znacznie lepsze.

Było wspaniale, polecam jedynie podać więcej informacji na temat miejsc objętych promocją, takich jak adres i godziny otwarcia

Niewiarygodne dzięki CityPASS, tak łatwemu w użyciu, bardzo niezawodnemu i taniemu! Na pewno będę polecać znajomym i rodzinie

Nie jest to odpowiedni moment w Chicago, ale bilet miejski jest idealny. Kupię go ponownie, kiedy odwiedzę Chicago latem