Atrakcja wodna

Rzeka Chicago: 1,5-godz. rejs śladami architektury

Organizator atrakcji: Wendella Tours & Cruises

Rzeka Chicago: 1,5-godz. rejs śladami architektury

Organizator atrakcji: Wendella Tours & Cruises

Od 183,52 zł za osobę

Podziwiaj legendarną architekturę Chicago z najlepszego miejsca: rzeki. Weź udział w kompleksowej wycieczce z przyjaznym przewodnikiem, płynąc przez centrum miasta trzema odnogami rzeki Chicago.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 1.5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Przewodnik
angielski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Kup bilet z wyprzedzeniem, aby ominąć kolejkę i zagwarantować sobie miejsce na tej popularnej wycieczce
 • Weź udział w rejsie śladami architektury, który jest atrakcją dla zwiedzających miasto już od 1935 roku
 • Skorzystaj z oferty niezależnie od pory roku i płyń na pokładzie zewnętrznym lub w pomieszczeniu z klimatyzacją
 • Dowiedz się od doświadczonych przewodników o znaczeniu architektury Chicago i jak zmieniała się ona na przestrzeni lat
 • Ciesz się prawdziwą chicagowską gościnnością, kosztując lokalnych posiłków i napojów dostępnych w płatnym barze z pełną obsługą
Pełny opis

Poznaj architekturę Chicago bardziej niż na jakimkolwiek innym rejsie. Zobacz atrakcje architektoniczne i relaksuj się na tarasie pod gołym niebem lub w klimatyzowanych wnętrzach, płynąc główną rzeką i jej północnymi i południowymi odgałęzieniami.

Zobacz wszystkie architektoniczne atrakcje Chicago podczas tej kompleksowej wycieczki krajoznawczej. Doświadczeni i przyjaźni przewodnicy wycieczki opowiedzą o 130-letniej historii budynków miasta, a barmani i personel zadbają o Twój komfort i zapewnią poczęstunek.  Spędź czas na tarasach na świeżym powietrzu lub w komfortowych, klimatyzowanych wnętrzach. Wycieczka rozpoczyna się przy moście Michigan Avenue (DuSable) i biegnie w górę głównej odnogi rzeki Chicago, obok okolicy Wolf Point.

Następnie statek płynie po północnej i południowej odnodze rzeki, po czym wraca przez Chicago Riverwalk w kierunku jeziora Michigan. W trakcie rejsu dowiesz się więcej o bogato zdobionych, historycznych drapaczach chmur, takich jak Wrigley Building i Tribune Tower, imponującym budynku Merchandise Mart w stylu art déco oraz wieżowcach z połowy wieku, w tym AMA Plaza zaprojektowanym przez Ludwiga Miesa van der Rohe.

Nie przegap okrągłych wież Marina City Towers, najwyższego budynku w Chicago, czyli majestatycznego wieżowca Willis Tower (znanego dawniej jako Sears Tower), strzelistego AON Center oraz bardziej modernistycznych budowli, takich jak Aqua, Trump Tower, Nuveen i nowa Vista Tower. Podczas rejsu dostępny będzie płatny bar z pełnym zakresem produktów, w tym autentycznymi przysmakami z Chicago, takimi jak lokalne piwo i alkohole oraz popcorn Garrett.

Nie zapomnij zrobić sobie selfie przy wielkich schodach z przodu łodzi i pozować do zdjęć na malowniczej rufie lub dziobie tego klasycznego statku.

Wliczone w cenę
 • 1,5-godzinny rejs
 • Rejs statkiem po głównej, północnej i południowej odnodze rzeki
 • Wstęp na otwarty pokład
 • Dostęp do klimatyzowanego pokładu wewnętrznego
 • Lokalny, doświadczony przewodnik
 • Napoje i przekąski (do nabycia na pokładzie)
 • Napiwki

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Najbliższy adres do większości doków to 400 N Michigan Avenue w Chicago (w pobliżu Wrigley Building). Stamtąd możesz odprawić się z pracownikiem doku, który może skierować Cię do miejsca wejścia na pokład.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Kapelusz przeciwsłoneczny

Niedozwolone

 • Zwierzęta domowe (dopuszcza się psy przewodniki)
 • Broń i ostre przedmioty
 • Alkohol i narkotyki

Co trzeba wiedzieć

 • Dzieci w wieku poniżej lat 4 mogą podróżować za darmo.
 • Miejsca na łodzi przydzielane są na zasadzie pierwszeństwa.
 • Wszystkie bagaże zostaną poddane kontroli.
 • Na łodziach zapewniono toalety z przewijakami, płatny bar i system klimatyzacji.
 • Uczestnicy mogą wnieść własne napoje bezalkoholowe i żywność.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,8 /5

na podstawie 1758 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,8/5
 • Transport
  4,8/5
 • Jakość/cena
  4,7/5
 • Jakość usług
  5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Dobre, ale nie świetne, ponieważ większość z was spodziewa się aktywności dla mas, która nie ma żadnych osobistych akcentów ani uwagi. Również moim zdaniem te atrakcje powinny mieć wydzielony parking. Za 2 godziny, które tam spędziłem, zapłaciłem 55 dolarów, więc dodaj ten koszt do swojego biletu. Również…. Żadnej windy ani innych środków, aby kogoś niepełnosprawnego, takiego jak ja, zejść na molo. Musiałem znaleźć sposób, żeby w ulewnym deszczu zejść i wejść na górę około 50 schodów… Dobry sposób na zobaczenie architektury, ale powinni włożyć w to trochę więcej wysiłku.

Czytaj dalej

30 sierpnia 2022

Ogólnie rzecz biorąc, była to świetna wycieczka! Bardzo podobało mi się, jak przewodnik dzielił się całą historią dotyczącą budynków itp. Czasami jednak bardzo trudno było ją usłyszeć, siedząc w pobliżu silników na górnym pokładzie. Nawet po poproszeniu jej o podkręcenie głośności nadal trudno było usłyszeć. Poza tym to doświadczenie było świetną lekcją historii i sesją zdjęciową w jednym.

Czytaj dalej

9 stycznia 2022

Nasz przewodnik, Bobby, był bardzo kompetentny i ciekawy do słuchania. Mieliśmy tylko kilka godzin do spędzenia w Chicago. Ta wycieczka i pizza z głębokim daniem to najlepszy sposób na poznanie Chicago w czasie kryzysu. Trasa jest bardzo ciekawa, z zabawnymi anegdotami i pięknymi widokami. Jeśli przyjeżdżasz zimą, ubierz się ciepło. Jeśli uważasz, że będzie Ci wystarczająco ciepło, dodaj kolejną warstwę, lol. Pochodzę z Miami i mam bardzo niską tolerancję na zimno. Ale chciałem wszystko zobaczyć, więc zostałem na pokładzie. Jeśli jest Ci za zimno, możesz zrobić sobie przerwę i gorący napój w kabinie z kontrolowaną temperaturą. Ogólnie świetne doświadczenie! I wyróżnienie dla uprzejmej i profesjonalnej załogi!

Czytaj dalej

29 listopada 2021

Numer identyfikacyjny produktu: 290485