Wybierz daty

Chicago Rejsy wycieczkowe

Liczba znalezionych atrakcji: 26
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dotyczące: Chicago

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Chicago?

Chicago: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Chicago? Kliknij tutaj.

Chicago: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 670 opinii

Nasz przewodnik, Bobby, był bardzo kompetentny i ciekawy do słuchania. Mieliśmy tylko kilka godzin do spędzenia w Chicago. Ta wycieczka i pizza z głębokim daniem to najlepszy sposób na poznanie Chicago w czasie kryzysu. Trasa jest bardzo ciekawa, z zabawnymi anegdotami i pięknymi widokami. Jeśli przyjeżdżasz zimą, ubierz się ciepło. Jeśli uważasz, że będzie Ci wystarczająco ciepło, dodaj kolejną warstwę, lol. Pochodzę z Miami i mam bardzo niską tolerancję na zimno. Ale chciałem wszystko zobaczyć, więc zostałem na pokładzie. Jeśli jest Ci za zimno, możesz zrobić sobie przerwę i gorący napój w kabinie z kontrolowaną temperaturą. Ogólnie świetne doświadczenie! I wyróżnienie dla uprzejmej i profesjonalnej załogi!

To była jedna z moich ulubionych rzeczy, które robiliśmy. Był to świetny sposób na poznanie miasta i poznanie jego historii architektury. Nasz przewodnik był zabawny i sprawił, że było to bardzo interesujące. Świetny akcent, aby mieć na sprzedaż koce, czapki, przekąski i napoje (zarówno alkoholowe, jak i bezalkoholowe). Nawet przy odrobinie zimna zrobiłbym to ponownie!

Ta trasa była świetna! Nasz przewodnik Antonio był bardzo dobrze poinformowany i kompetentny, a po drodze opowiadał nam zabawne historie. Obejmowaliśmy ponad 15-20 budynków, od nowoczesnych cudów po zabytki. Jazda po wodzie była płynna i łatwa, a łazienki były łatwo dostępne. Przywieźliśmy ze sobą nasze 3-miesięczne dziecko i też mu się podobało! Taka świetna wartość!

Spędziłem deszczowe popołudnie na pokładzie tego statku. Przewodnik był znakomity, pogoda była beznadziejna, ale udało mi się wejść i wyjść z niższego poziomu, aby zobaczyć budynek po obu stronach. Warte swojej ceny. Przewodnik miał dobrą mieszankę informacji historycznych oraz architektury i był zabawnym opowiadaczem historii.

Zack był przewodnikiem podczas naszej wycieczki po architekturze po rzece, wydawał się bardzo dobrze zorientowany w historii miasta. Zdecydowanie nie zawiedzie Cię zakupem. Wycieczka trwa około 1 godziny i pół godziny, jeśli zarezerwujesz bilety na około wieczora, a zobaczysz fascynujący widok na budynki. Polecam to!