Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Karta miejska

Chicago: CityPASS® Zaoszczędź 48% lub więcej na 5 najważniejszych atrakcjach

Organizator atrakcji: CityPASS

Chicago: CityPASS® Zaoszczędź 48% lub więcej na 5 najważniejszych atrakcjach

Organizator atrakcji: CityPASS

Od 489,88 zł za osobę

Zobacz najważniejsze atrakcje Chicago, starannie dobrane i spakowane razem ze znacznymi oszczędnościami. Ważny przez 9 kolejnych dni od pierwszego użycia, Chicago CityPASS® pozwala wydawać mniej i doświadczać więcej.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Ważność 9 dni
od pierwszego użycia
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odwiedź 5 głównych atrakcji Chicago City ze znacznymi oszczędnościami
 • Uzyskaj natychmiastową dostawę biletów mobilnych
 • Ciesz się wizytą w Shedd Aquarium, Field Museum i Skydeck Chicago i nie tylko
 • Uzyskaj wstęp do 2 dodatkowych atrakcji do wyboru
Pełny opis

Podziwiaj niesamowite widoki, fascynującą naukę, światowej klasy sztukę i nie tylko dzięki biletom Chicago CityPASS®, które obejmują wstęp premium do najważniejszych atrakcji Chicago i oszczędzają podróżnym 48% lub więcej w cenie tych samych biletów zakupionych osobno. Ciesz się łatwym w użyciu systemem z opcją karty miejskiej, po prostu okaż swój mobilny (lub wydrukowany) bilet do zeskanowania w dołączonych atrakcjach, aby wejść.

Udaj się do Shedd Aquarium, gdzie możesz zobaczyć wydry, jaszczurki, wieloryby i delfiny w przestrzeni, która jest domem dla ponad 32 000 zwierząt. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki na Skydeck, który znajduje się 1353 stóp nad miastem.

Odwiedź Muzeum Polowe, w którym można zobaczyć „Sue”, największego na świecie tyranozaura. Poświęć trochę czasu na zapoznanie się z lokalnymi artystami w Art Institute of Chicago. Ten karnet obejmuje opłacony z góry wstęp do 5 atrakcji, które trzeba zobaczyć:

1. Akwarium Shedda

Spotkaj 32 000 zwierząt z siedlisk wodnych z całego świata w obowiązkowym miejscu w Chicago. Zobacz pingwiny latające w chłodnych wodach, delfiny skaczące wysoko w powietrzu, małpy przemykające przez drzewa lasu deszczowego i płaszczki pływające pod twoimi stopami.

Miej dostęp do wszystkich, w tym wystawy stałe, prezentacje zwierząt, wystawę specjalną i Stingray Touch (sezonowo), a także wrażenia 4-D.

2. Muzeum polowe

Zobacz cuda świata i odwiedź starożytny egipski grobowiec z 23 mumiami. Poznaj ponad 10 000 lat chińskiej historii i kultury oraz „Pozwij” największego na świecie dinozaura T. Rex.

Zdobądź przepustkę All-Access Pass (wstęp na wszystkie wystawy stałe i objęte regularną ceną oraz wybór jednego cyfrowego filmu 3D). Wybór filmów w zależności od dostępności. W przypadku specjalnych wystaw biletowanych poza karnetem All-Access mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

3. Skydeck w Chicago

Wejdź na szczyt Willis Tower w Skydeck, który zaprasza nieustraszonych gości do wejścia na The Ledge, który składa się z czterech szklanych pudeł wystających z obserwatorium, które znajdują się na wysokości 1353 stóp (412 metrów).

Podziwiaj zapierający dech w piersiach widok na 103 piętra nad miastem. Obejmuje przyspieszone wejście na 103. piętro Willis Tower. Twój bilet obejmuje przyspieszone wejście do Skydeck oraz do The Ledge.

4. Do wyboru 2 spośród następujących atrakcji:

4.1 Instytut Sztuki w Chicago

Podróżuj po świecie przez galerie przedstawiające sztukę starożytnej Grecji, Japonii, Afryki i obu Ameryk. Muzeum posiada również jedną z największych kolekcji impresjonistów poza Francją i prezentuje klasycznych artystów, takich jak Van Gough i Georges Seurat.

Wykorzystaj maksymalnie swój czas dzięki Fast Pass wstępowi do stałej kolekcji i niebiletowanych wystaw specjalnych; w tym wycieczkę audio.

4.2 Muzeum Nauki i Przemysłu

Poznaj naukę o burzach, zwiedź prawdziwą niemiecką łódź podwodną z czasów II wojny światowej i biegnij na kole chomika wielkości człowieka. Muzeum Nauki i Przemysłu w Chicago jest największym na półkuli zachodniej. Obejmuje wejście do muzeum oraz jedno wejście na określony czas.

4,3 360 CHICAGO Taras widokowy

Odkryj wspaniałe widoki na panoramę Chicago, plaże i historyczne nabrzeże z wysokości 1000 stóp. Obejmuje wstęp ekspresowy.

4.4 Planetarium Adlera, pierwsze w Ameryce Planetarium

Wejdź w interakcję z praktycznymi zadaniami i odkryj oszałamiające fakty o Wszechświecie. Planetarium ma dwa kopułowe teatry z wystawami o powierzchni 60 000 stóp kwadratowych oraz wysokiej jakości teleskop badawczy Obserwatorium Doane.

Wliczone w cenę
 • Chicagowska przepustka miejska
 • Bilet wstępu do Shedd Aquarium
 • Przyspieszony bilet wstępu do Skydeck Chicago
 • Bilet wstępu do Muzeum Polowego
 • Twój wybór wstępu do 2 atrakcji (Art Institute of Chicago, Museum of Science and Industry, Chicago, 360 CHICAGO Observation Deck, Adler Planetarium)
 • Transport
 • Jedzenie i picie

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Udaj się bezpośrednio do punktu wejścia do dowolnej z atrakcji i okaż ten bilet na urządzeniu mobilnym (lub go wydrukuj). Uwaga: często dla posiadaczy biletów CityPASS wyznaczona jest specjalna linia/punkt wejścia.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Ważny przez 9 kolejnych dni, począwszy od daty pierwszego użycia
 • O ile nie zaznaczono inaczej, bilety uprawniają do jednorazowego wstępu do atrakcji
 • Ze względu na trwające środki zapobiegawcze związane z wirusem COVID-19 niektóre atrakcje mogą być zamknięte. Proszę sprawdzić bezpośrednio z poszczególnymi atrakcjami
 • Niektóre atrakcje mogą wymagać wcześniejszej rezerwacji czasu, być może będziesz musiał wcześniej zarezerwować czas na atrakcje przez telefon lub Internet. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zapoznaj się z linkiem do przewodnika turystycznego CityPASS podanym na bilecie
 • Wliczone w cenę bilety mogą ulec zmianie
 • W atrakcjach mogą obowiązywać dodatkowe środki Covid, prosimy o sprawdzenie atrakcji przed wizytą
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,5 /5

na podstawie 119 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,4/5
 • Jakość usług
  5/5
 • Organizacja
  5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Vale la pena, pues te ahorras colas y pagas bastante menos por las actividades. Godne polecenia el Skydeck, el Field Museum, el Acuario y el Museo de la Ciencia y la Industria. El Instituto de Arte de Chicago es bastante caótico, pero vale la pena por algunas obras muy Importantes. Y vale la pena visitar el parque del Millenium donde está ubicado. Por cierto, tened en cuenta que el planetario cierra alguna mañana, nosotros no pudimos visitarlo.

Czytaj dalej

8 sierpnia 2022

Dzięki City Pass podróżowanie z miejsca na miejsce było tak łatwe, z wyjątkiem Shedd's Aquarium. Nie pozwolili nam z nich skorzystać, ponieważ nie był to prawdziwy bilet, w końcu musieliśmy zdobyć trochę od ochrony, aby nas dostać! Ale to nie był problem z CityPassem, to było szkolenie w akwarium. Nie byliśmy jedynymi, którzy mieli takie problemy.

Czytaj dalej

8 maja 2022

Ważne jest, aby osoby korzystające z City Pass musiały udać się do kasy biletowej przy każdej atrakcji, aby poprosić o wejście.

18 października 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 18578