Chicago
Bilety wstępu

Bilety wstępu
Liczba znalezionych atrakcji: 29
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Nasze najbardziej polecane Chicago Bilety wstępu

Rzeka Chicago: 1,5-godzinny rejs z przewodnikiem dla miłośników architektury

Rzeka Chicago: 1,5-godzinny rejs z przewodnikiem dla miłośników architektury

Poznaj architekturę Chicago bardziej niż podczas jakiegokolwiek innego rejsu. Zobacz atrakcje architektoniczne i relaksuj się na tarasie pod gołym niebem lub w klimatyzowanych wnętrzach, płynąc główną rzeką oraz jej północnymi i południowymi odnogami. Zobacz wszystkie architektoniczne atrakcje Chicago podczas tej kompleksowej wycieczki. Doświadczeni i przyjaźni przewodnicy wycieczki opowiedzą o 130-letniej historii budynków miasta, a barmani i załoga zadbają o Twój komfort i zapewnią poczęstunek.  Spędź czas na tarasach pod gołym niebem lub w komfortowych, klimatyzowanych wnętrzach. Wycieczka rozpocznie się przy moście Michigan Avenue (DuSable) i biegnie w górę głównej odnogi rzeki Chicago, obok okolicy Wolf Point. Następnie statek płynie wzdłuż północnej i południowej odnogi rzeki, po czym wraca przez Chicago Riverwalk w kierunku jeziora Michigan. W trakcie rejsu dowiesz się wszystkiego o bogato zdobionych, historycznych drapaczach chmur, takich jak Wrigley Building i Tribune Tower, imponującym budynku Merchandise Mart w stylu art déco oraz wieżowcach z połowy wieku, w tym AMA Plaza zaprojektowanym przez Ludwiga Miesa van der Rohe. Nie przegap okrągłych wież Marina City Towers, najwyższego budynku w Chicago – majestatycznego wieżowca Willis Tower (znanego dawniej jako Sears Tower), strzelistego AON Center oraz bardziej modernistycznych budowli, takich jak Aqua, Trump Tower, Nuveen i nowy Vista Tower. Podczas rejsu dostępny będzie płatny bar z pełnym zakresem produktów, w tym prawdziwymi przysmakami z Chicago, takimi jak lokalne piwo i alkohole oraz popcorn Garrett. Nie zapomnij zrobić sobie selfie przy wielkich schodach z przodu łodzi i zapozować do zdjęć na malowniczej rufie lub dziobie tego klasycznego statku.

Chicago: 360 Chicago Observation Deck - wstęp ogólny

Chicago: 360 Chicago Observation Deck - wstęp ogólny

360 CHICAGO Observation Deck znajduje się 1000 stóp nad legendarną Michigan Avenue w Chicago. Położony na 94. piętrze 875 N. Michigan (dawniej John Hancock Center), 360 CHICAGO daje Ci możliwość podziwiania najlepszych widoków na Chicago Skyline i jezioro Michigan. Poziom hali 360 CHICAGO zawiera interaktywną wystawę podkreślającą historię Chicago i tętniące życiem kultury, które sprawiają, że Chicago jest różnorodne i piękne. Zainspiruj się do odkrywania Chicago poza centrum miasta dzięki doświadczeniom takim jak The City Beautiful i City of Neighborhoods. Wjedź na 94. piętro w 40 sekund jedną z najszybszych wind w Ameryce Północnej i wejdź na taras widokowy, aby doświadczyć tego, co "Travel & Leisure Magazine" uznał za jeden z najlepszych widoków w Ameryce. Doświadcz 360 CHICAGO Observation Deck z panoramicznym widokiem na miasto, nabrzeże jeziora i cztery sąsiednie stany. Pobierz aplikację Magnicity, aby odbyć wycieczkę z przewodnikiem bezpośrednio ze swojego smartfona. Aplikacja zawiera unikalne fakty, historie i rekomendacje, które pozwolą Ci jeszcze bardziej cieszyć się Chicago. TILT oferuje poszukiwaczom mocnych wrażeń szansę zobaczenia Chicago z jedynego w swoim rodzaju widoku. Wejdź na TILT i wyjrzyj z budynku przez okna od podłogi do sufitu pod kątem 30 stopni 1,000 stóp nad Michigan Ave. TILT to najwyższa przejażdżka z dreszczykiem w Chicago. CloudBar serwuje kultowe chicagowskie przekąski, takie jak popcorn Garrett's, oraz inspirowane okolicą koktajle z lokalnego browaru Moody Tongue. CloudWalk zabierze Cię na spacer po dzielnicach Chicago przedstawionych w żywych kolorach i radości - świetna okazja do zrobienia zdjęcia! *TILT nie jest wliczony w zakup biletu wstępu. MUSISZ DOKONAĆ AKTUALIZACJI NA MIEJSCU.

Chicago: Bilet normalny i ekspresowy na Centennial Wheel Navy Pier

Chicago: Bilet normalny i ekspresowy na Centennial Wheel Navy Pier

Podziwiaj widoki z Centennial Wheel na historycznym molo Navy Pier w Chicago dzięki temu biletowi do atrakcji. Być zawieszonym nad jeziorem Michigan u ujścia rzeki Chicago. Podziwiaj panoramę Chicago i podziwiaj lśniące wody jeziora Michigan. Wybierz jedną z dwóch opcji: W przypadku zwykłego biletu z kodem kreskowym omiń kolejkę po bilet i wejdź do kolejki, aby wsiąść do koła. Bilet Fastpass Express umożliwia ominięcie obu linii i zapewnia dostęp VIP. Oba bilety uprawniają do zwiedzania w ciągu 7 dni od planowanej daty biletu. Ciesz się Centennial Wheel, które zostało zbudowane w 2016 roku z okazji 100. rocznicy otwarcia Navy Pier. Wyposażony w 42 gondole, z których każda mieści 8 osób, kursuje przez cały rok. Są też wyposażone w oświetlenie LED, wyściełane siedzenia, ekrany telewizyjne i głośniki, a także panoramiczne okna ze wszystkich 4 stron. Jazda na kole daje mnóstwo czasu na podziwianie panoramicznych widoków Chicago, które rozciągają się wokół ciebie, i umożliwia trzykrotne odwiedzenie szczytu. Zrelaksuj się i podziwiaj widoki lub wyciągnij aparat, by robić zdjęcia ciągle zmieniającemu się krajobrazowi Chicago.

Chicago: bilet na szczyt Willis Tower i na The Ledge

Chicago: bilet na szczyt Willis Tower i na The Ledge

Ciesz się niezrównanym widokiem na miasto Chicago podczas wycieczki na wieżę Willis Tower. W tym słynnym budynku, znanym niegdyś jako Sears Tower, znajduje się nie tylko Skydeck na 103. piętrze, ale także The Ledge, seria 4 przeszklonych boksów, które wystają z fasady budynku, aby zapewnić odwiedzającym widok prosto w dół. Przechodząc przez parter Willis Tower, będziesz otoczony eksponatami o jakości muzealnej podkreślającymi kultową wieżę. Dowiedz się więcej o bogatej historii i kulturze Chicago, korzystając z tych pouczających materiałów wizualnych. Obejrzyj prezentację wideo „Sięgając nieba”, w której zapoznasz się z historią budynku i architektury w Chicago. Następnie wejdź do windy, a będziesz zaskoczony, jak szybko się wzniesie. Podczas podróży Twoja wyposażona w multimedia winda będzie informować Cię o postępach w pionie. Po dotarciu na 103. piętro wyjdź na Skydeck, z którego roztacza się widok na ponad 50 mil i 4 stany. Następnie zdobądź się na odwagę i wyjdź na The Ledge, szklany balkon, który wisi nad krawędzią, aby podziwiać widoki wywołujące zawroty głowy 1353 stóp (około 412 metrów) prosto w dół do miasta poniżej! Pobierz aplikację mobilną Skydeck, aby uzyskać bezpłatny wizjer, który wskazuje wiele ważnych punktów orientacyjnych Chicago. Dowiedz się więcej o zabytkach, takich jak Navy Pier, Wrigley Field, Grant Park, Art Institute of Chicago, Shedd Aquarium i Field Museum of Natural History.

Chicago: 45-minutowy rejs po rzece z architekturą przyjazną rodzinie

Chicago: 45-minutowy rejs po rzece z architekturą przyjazną rodzinie

Podziwiaj imponującą architekturę Chicago z wyjątkowej perspektywy na pokładzie rejsu po rzece Chicago, który obejmuje pokład wewnątrz i na zewnątrz, a także komentarze na żywo dostosowane do rozrywki dla całej rodziny. Zafunduj sobie bar gotówkowy z pełną obsługą na własny koszt. Przeżyj to, co najlepsze w rzece Chicago od Lakeshore Drive do Willis Tower, żeglując wzdłuż południowej odnogi rzeki, zanim wrócisz obok Chicago Riverwalk w kierunku Lake Shore Drive i jeziora Michigan. Baw się przez zabawnych i doświadczonych przewodników, którzy wyjaśniają historię budynków Chicago wzdłuż rzeki oraz wyjątkowych architektów, którzy stworzyli tę nieustannie zmieniającą się panoramę. Ciesz się najbardziej relaksującym sposobem na zwiedzanie Chicago, odkrywając miasto wolne od ruchu ulicznego, hałasu i korków. Nie zapomnij odwiedzić baru kasowego z pełnym zakresem usług, oferującego autentyczne produkty z Chicago, w tym lokalne piwo i napoje spirytusowe. Zwiedź tarasy pod gołym niebem, na których poczujesz chłodny powiew rzecznej bryzy i obejrzyj miasto z wielu punktów obserwacyjnych, które zapewniają doskonałe okazje do robienia zdjęć.

Chicago: Architecture River Cruise - bilet wstępu bez kolejki

Chicago: Architecture River Cruise - bilet wstępu bez kolejki

Omiń kolejki do kasy biletowej i wejdź na pokład najnowocześniejszego statku wycieczkowego, aby odbyć 75-minutowy rejs po wszystkich 3 odnogach rzeki Chicago i podziwiać architekturę, która uczyniła to miasto tak legendarnym. Uzyskaj wgląd w budynki i inżynierię miasta, które dało początek drapaczom chmur i jest duchowym domem nowoczesnej architektury amerykańskiej. Twój doświadczony przewodnik poprowadzi Cię w dół rzeki Chicago, aby odkryć ukryte skarby, a także najbardziej znane zabytki miasta, takie jak budynek John Hancock, Trump Tower, Marina City, Willis Tower i wiele innych. Zrelaksuj się przy szklance czegoś zimnego z baru gotówkowego, płynąc drogą wodną Wietrznego Miasta i poznaj jego status jako nowoczesnej metropolii i jednego z najpiękniejszych miast na świecie. Zakończ wycieczkę w tym samym miejscu, w którym wszedłeś na pokład łodzi.

Chicago: 1,5-godzinny rejs po jeziorze i rzece z architekturą

Chicago: 1,5-godzinny rejs po jeziorze i rzece z architekturą

Przeżyj rejs architektoniczny wzdłuż rzeki Chicago i jeziora Michigan, rodzinną tradycję od 1935 roku. Podziwiaj historyczną i ciągle zmieniającą się panoramę Chicago z lokalnym przewodnikiem eksperta podczas rejsu po mieście. Podczas rejsu wybierz pomiędzy odkrytymi pokładami lub komfortem klimatyzowanych wnętrz. Rozpocznij rejs przy moście Michigan Avenue (DuSable) i płyń w górę głównej odnogi rzeki Chicago do Wolf Point, po czym wróć obok Chicago Riverwalk w kierunku jeziora Michigan. Dowiedz się o historycznych wieżowcach, takich jak Wrigley Building i Tribune Tower, Deco Merchandise Mart, wieżowcach z połowy wieku, takich jak Mies Van der Rohe AMA Building, okrągłych Marina City Towers, AON Center i modernistycznych konstrukcjach, takich jak Aqua, Trump Tower, Nuveen i Vista Tower. Po przejściu przez Chicago Lock i przepłynięciu obok Navy Pier, podziwiaj panoramę Chicago z jeziora Michigan, jednego z największych zbiorników słodkiej wody na świecie. Tutaj możesz również zobaczyć bliźniacze superwieżowce, słynną Willis (dawniej Sears) Tower i John Hancock Building. Zobacz majestat Grant Park ze słynną fontanną Buckingham i kultowymi miejscami w Chicago, takimi jak Soldier's Field, Adler Planetarium i Shedd Aquarium. Ciesz się kilkoma punktami widokowymi, aby zrobić niezapomniane zdjęcia, a na koniec wróć do mostu Du Sable na Michigan Avenue.

Chicago: Gangsterzy i duchy - wycieczka z przewodnikiem

Chicago: Gangsterzy i duchy - wycieczka z przewodnikiem

Odkryj inną stronę Chicago podczas rodzinnej wycieczki z przewodnikiem i posłuchaj opowieści o duchach i gangsterach nawiedzających miasto. Poznaj dzielnicę Chicago South Loop ze swoim przewodnikiem-historykiem, odkrywając wiele tajemnic kryjących się za każdym zakrętem. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w sercu Chicago South Loop, znanej w latach dwudziestych i trzydziestych XX wieku jako owiana złą sławą dzielnica zastępcza. Przejdź się po jego obecnie ekskluzywnej części miasta, która niegdyś była domem dla podziemnych barów, tajnych tuneli i przemytników. Posłuchaj prawdziwych historii o krwawej przeszłości Chicago i gangsterach, którzy siali spustoszenie w mieście. Zobacz miejsca, w których znane osobistości, takie jak Al Capone, imprezowały, zawierały transakcje i załatwiały „biznesy”. Będziesz także cieszyć się krótkim postojem na odpoczynek w słynnym dawnym miejscu spotkań gangsterów. Odkryj legendy o duchach, które podobno wabią wzdłuż Chicago Riverwalk i trafnie nazwanej Alei Śmierci. Zatrzymaj się w nawiedzonych miejscach, w tym w Palmer House i Chicago Theatre, a następnie zakończ wizytę w Congress Hotel, jednym z najbardziej nawiedzonych miejsc w Illinois.

Chicago: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

Chicago: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

Doświadcz tego, co najlepsze w Chicago we własnym tempie z wyjątkowego punktu widzenia wycieczki Big Bus. Wsiądź do naszego piętrowego autobusu z otwartym dachem i wybierz się na relaksującą przejażdżkę przez najbardziej kultowe zabytki miasta, od Magnificent Mile po Millennium Park. Wskakuj i wysiadaj na naszych wygodnych przystankach w całym mieście, aby odkryć tętniące życiem dzielnice Chicago i światowej sławy atrakcje, w tym 360 CHICAGO, Willis Tower, Chicago Riverwalk, Museum Campus, The Bean i wiele innych. Spędź dzień na zakupach na Magnificent Mile, przejażdżce diabelskim młynem na Navy Pier lub spróbuj autentycznej chicagowskiej pizzy Deep Dish. Dzięki naszej elastycznej i wygodnej wycieczce możesz stworzyć własny plan podróży i zwiedzać miasto we własnym tempie. Śledź przyjazdy autobusów w czasie rzeczywistym dzięki naszej bezpłatnej aplikacji do pobrania, aby zawsze wiedzieć, kiedy przyjedzie następny autobus. Podziwiaj oszałamiającą panoramę, ciesząc się profesjonalnym komentarzem cyfrowym w wielu językach, z dołączonymi słuchawkami. Poznaj bogatą historię i kulturę Chicago, a także wskazówki dotyczące najlepszych miejsc do jedzenia, picia i robienia zakupów. Dzięki wygodnym siedzeniom i panoramicznym widokom nasza wycieczka Hop-On Hop-Off Sightseeing Tour to idealny sposób na zwiedzanie miasta. Wyskocz z wycieczki tyle razy, ile chcesz w okresie ważności biletu i po prostu wskocz ponownie, gdy będziesz gotowy do dalszego zwiedzania.

Chicago: CityPASS® z biletami do 5 najpopularniejszych atrakcji

Chicago: CityPASS® z biletami do 5 najpopularniejszych atrakcji

Odwiedzasz Chicago? Przeżyj 5 obowiązkowych atrakcji, starannie wybranych i spakowanych razem z 48% oszczędnością, dzięki biletom Chicago CityPASS®. Poświęć mniej czasu na planowanie, a więcej na zwiedzanie. Odwiedź atrakcje we własnym tempie, w dowolnej kolejności. Ważny przez 9 kolejnych dni, wliczając pierwszy dzień użytkowania. Uzyskaj wstęp do 5 atrakcji. Obejmuje: -Shedd Aquarium - wstęp dla wszystkich, w tym wszystkie siedliska, Animal Spotlights i eksponaty, w tym sezonowe Stingray Touch, plus 4-D Experience (w zależności od dostępności) -Skydeck Chicago - wstęp przyspieszony Dodatkowo wybierz 3 z następujących opcji: -Shoreline Sightseeing Architecture River Tour- Architecture River Tour -Field Museum- All-Access Pass, obejmujący wstęp na wszystkie stałe i regularnie biletowane wystawy (specjalnie biletowane wystawy poza All-Access Pass mogą podlegać dodatkowym opłatom) -360 CHICAGO Observation Deck - wstęp ekspresowy -Muzeum Nauki i Przemysłu - wstęp do muzeum (Science Storms, Numbers in Nature: Lustrzany labirynt, YOU! The Experience, The Blue Paradox i wiele innych) oraz jeden wstęp o określonej godzinie (film Giant Dome Theater lub Motion Ride) -Instytut Sztuki w Chicago - szybki bilet wstępu do stałej kolekcji i na wystawy specjalne nieobjęte biletem -Adler Planetarium - wszystkie wystawy + dwa pokazy nieba

Najważniejsze atrakcje

Chicago

Chicago

Nasze najbardziej polecane Chicago Bilety wstępu

Rzeka Chicago: 1,5-godzinny rejs z przewodnikiem dla miłośników architektury

Rzeka Chicago: 1,5-godzinny rejs z przewodnikiem dla miłośników architektury

Poznaj architekturę Chicago bardziej niż podczas jakiegokolwiek innego rejsu. Zobacz atrakcje architektoniczne i relaksuj się na tarasie pod gołym niebem lub w klimatyzowanych wnętrzach, płynąc główną rzeką oraz jej północnymi i południowymi odnogami. Zobacz wszystkie architektoniczne atrakcje Chicago podczas tej kompleksowej wycieczki. Doświadczeni i przyjaźni przewodnicy wycieczki opowiedzą o 130-letniej historii budynków miasta, a barmani i załoga zadbają o Twój komfort i zapewnią poczęstunek.  Spędź czas na tarasach pod gołym niebem lub w komfortowych, klimatyzowanych wnętrzach. Wycieczka rozpocznie się przy moście Michigan Avenue (DuSable) i biegnie w górę głównej odnogi rzeki Chicago, obok okolicy Wolf Point. Następnie statek płynie wzdłuż północnej i południowej odnogi rzeki, po czym wraca przez Chicago Riverwalk w kierunku jeziora Michigan. W trakcie rejsu dowiesz się wszystkiego o bogato zdobionych, historycznych drapaczach chmur, takich jak Wrigley Building i Tribune Tower, imponującym budynku Merchandise Mart w stylu art déco oraz wieżowcach z połowy wieku, w tym AMA Plaza zaprojektowanym przez Ludwiga Miesa van der Rohe. Nie przegap okrągłych wież Marina City Towers, najwyższego budynku w Chicago – majestatycznego wieżowca Willis Tower (znanego dawniej jako Sears Tower), strzelistego AON Center oraz bardziej modernistycznych budowli, takich jak Aqua, Trump Tower, Nuveen i nowy Vista Tower. Podczas rejsu dostępny będzie płatny bar z pełnym zakresem produktów, w tym prawdziwymi przysmakami z Chicago, takimi jak lokalne piwo i alkohole oraz popcorn Garrett. Nie zapomnij zrobić sobie selfie przy wielkich schodach z przodu łodzi i zapozować do zdjęć na malowniczej rufie lub dziobie tego klasycznego statku.

Chicago: 360 Chicago Observation Deck - wstęp ogólny

Chicago: 360 Chicago Observation Deck - wstęp ogólny

360 CHICAGO Observation Deck znajduje się 1000 stóp nad legendarną Michigan Avenue w Chicago. Położony na 94. piętrze 875 N. Michigan (dawniej John Hancock Center), 360 CHICAGO daje Ci możliwość podziwiania najlepszych widoków na Chicago Skyline i jezioro Michigan. Poziom hali 360 CHICAGO zawiera interaktywną wystawę podkreślającą historię Chicago i tętniące życiem kultury, które sprawiają, że Chicago jest różnorodne i piękne. Zainspiruj się do odkrywania Chicago poza centrum miasta dzięki doświadczeniom takim jak The City Beautiful i City of Neighborhoods. Wjedź na 94. piętro w 40 sekund jedną z najszybszych wind w Ameryce Północnej i wejdź na taras widokowy, aby doświadczyć tego, co "Travel & Leisure Magazine" uznał za jeden z najlepszych widoków w Ameryce. Doświadcz 360 CHICAGO Observation Deck z panoramicznym widokiem na miasto, nabrzeże jeziora i cztery sąsiednie stany. Pobierz aplikację Magnicity, aby odbyć wycieczkę z przewodnikiem bezpośrednio ze swojego smartfona. Aplikacja zawiera unikalne fakty, historie i rekomendacje, które pozwolą Ci jeszcze bardziej cieszyć się Chicago. TILT oferuje poszukiwaczom mocnych wrażeń szansę zobaczenia Chicago z jedynego w swoim rodzaju widoku. Wejdź na TILT i wyjrzyj z budynku przez okna od podłogi do sufitu pod kątem 30 stopni 1,000 stóp nad Michigan Ave. TILT to najwyższa przejażdżka z dreszczykiem w Chicago. CloudBar serwuje kultowe chicagowskie przekąski, takie jak popcorn Garrett's, oraz inspirowane okolicą koktajle z lokalnego browaru Moody Tongue. CloudWalk zabierze Cię na spacer po dzielnicach Chicago przedstawionych w żywych kolorach i radości - świetna okazja do zrobienia zdjęcia! *TILT nie jest wliczony w zakup biletu wstępu. MUSISZ DOKONAĆ AKTUALIZACJI NA MIEJSCU.

Chicago: Bilet normalny i ekspresowy na Centennial Wheel Navy Pier

Chicago: Bilet normalny i ekspresowy na Centennial Wheel Navy Pier

Podziwiaj widoki z Centennial Wheel na historycznym molo Navy Pier w Chicago dzięki temu biletowi do atrakcji. Być zawieszonym nad jeziorem Michigan u ujścia rzeki Chicago. Podziwiaj panoramę Chicago i podziwiaj lśniące wody jeziora Michigan. Wybierz jedną z dwóch opcji: W przypadku zwykłego biletu z kodem kreskowym omiń kolejkę po bilet i wejdź do kolejki, aby wsiąść do koła. Bilet Fastpass Express umożliwia ominięcie obu linii i zapewnia dostęp VIP. Oba bilety uprawniają do zwiedzania w ciągu 7 dni od planowanej daty biletu. Ciesz się Centennial Wheel, które zostało zbudowane w 2016 roku z okazji 100. rocznicy otwarcia Navy Pier. Wyposażony w 42 gondole, z których każda mieści 8 osób, kursuje przez cały rok. Są też wyposażone w oświetlenie LED, wyściełane siedzenia, ekrany telewizyjne i głośniki, a także panoramiczne okna ze wszystkich 4 stron. Jazda na kole daje mnóstwo czasu na podziwianie panoramicznych widoków Chicago, które rozciągają się wokół ciebie, i umożliwia trzykrotne odwiedzenie szczytu. Zrelaksuj się i podziwiaj widoki lub wyciągnij aparat, by robić zdjęcia ciągle zmieniającemu się krajobrazowi Chicago.

Chicago: bilet na szczyt Willis Tower i na The Ledge

Chicago: bilet na szczyt Willis Tower i na The Ledge

Ciesz się niezrównanym widokiem na miasto Chicago podczas wycieczki na wieżę Willis Tower. W tym słynnym budynku, znanym niegdyś jako Sears Tower, znajduje się nie tylko Skydeck na 103. piętrze, ale także The Ledge, seria 4 przeszklonych boksów, które wystają z fasady budynku, aby zapewnić odwiedzającym widok prosto w dół. Przechodząc przez parter Willis Tower, będziesz otoczony eksponatami o jakości muzealnej podkreślającymi kultową wieżę. Dowiedz się więcej o bogatej historii i kulturze Chicago, korzystając z tych pouczających materiałów wizualnych. Obejrzyj prezentację wideo „Sięgając nieba”, w której zapoznasz się z historią budynku i architektury w Chicago. Następnie wejdź do windy, a będziesz zaskoczony, jak szybko się wzniesie. Podczas podróży Twoja wyposażona w multimedia winda będzie informować Cię o postępach w pionie. Po dotarciu na 103. piętro wyjdź na Skydeck, z którego roztacza się widok na ponad 50 mil i 4 stany. Następnie zdobądź się na odwagę i wyjdź na The Ledge, szklany balkon, który wisi nad krawędzią, aby podziwiać widoki wywołujące zawroty głowy 1353 stóp (około 412 metrów) prosto w dół do miasta poniżej! Pobierz aplikację mobilną Skydeck, aby uzyskać bezpłatny wizjer, który wskazuje wiele ważnych punktów orientacyjnych Chicago. Dowiedz się więcej o zabytkach, takich jak Navy Pier, Wrigley Field, Grant Park, Art Institute of Chicago, Shedd Aquarium i Field Museum of Natural History.

Chicago: 45-minutowy rejs po rzece z architekturą przyjazną rodzinie

Chicago: 45-minutowy rejs po rzece z architekturą przyjazną rodzinie

Podziwiaj imponującą architekturę Chicago z wyjątkowej perspektywy na pokładzie rejsu po rzece Chicago, który obejmuje pokład wewnątrz i na zewnątrz, a także komentarze na żywo dostosowane do rozrywki dla całej rodziny. Zafunduj sobie bar gotówkowy z pełną obsługą na własny koszt. Przeżyj to, co najlepsze w rzece Chicago od Lakeshore Drive do Willis Tower, żeglując wzdłuż południowej odnogi rzeki, zanim wrócisz obok Chicago Riverwalk w kierunku Lake Shore Drive i jeziora Michigan. Baw się przez zabawnych i doświadczonych przewodników, którzy wyjaśniają historię budynków Chicago wzdłuż rzeki oraz wyjątkowych architektów, którzy stworzyli tę nieustannie zmieniającą się panoramę. Ciesz się najbardziej relaksującym sposobem na zwiedzanie Chicago, odkrywając miasto wolne od ruchu ulicznego, hałasu i korków. Nie zapomnij odwiedzić baru kasowego z pełnym zakresem usług, oferującego autentyczne produkty z Chicago, w tym lokalne piwo i napoje spirytusowe. Zwiedź tarasy pod gołym niebem, na których poczujesz chłodny powiew rzecznej bryzy i obejrzyj miasto z wielu punktów obserwacyjnych, które zapewniają doskonałe okazje do robienia zdjęć.

Chicago: Architecture River Cruise - bilet wstępu bez kolejki

Chicago: Architecture River Cruise - bilet wstępu bez kolejki

Omiń kolejki do kasy biletowej i wejdź na pokład najnowocześniejszego statku wycieczkowego, aby odbyć 75-minutowy rejs po wszystkich 3 odnogach rzeki Chicago i podziwiać architekturę, która uczyniła to miasto tak legendarnym. Uzyskaj wgląd w budynki i inżynierię miasta, które dało początek drapaczom chmur i jest duchowym domem nowoczesnej architektury amerykańskiej. Twój doświadczony przewodnik poprowadzi Cię w dół rzeki Chicago, aby odkryć ukryte skarby, a także najbardziej znane zabytki miasta, takie jak budynek John Hancock, Trump Tower, Marina City, Willis Tower i wiele innych. Zrelaksuj się przy szklance czegoś zimnego z baru gotówkowego, płynąc drogą wodną Wietrznego Miasta i poznaj jego status jako nowoczesnej metropolii i jednego z najpiękniejszych miast na świecie. Zakończ wycieczkę w tym samym miejscu, w którym wszedłeś na pokład łodzi.

Chicago: 1,5-godzinny rejs po jeziorze i rzece z architekturą

Chicago: 1,5-godzinny rejs po jeziorze i rzece z architekturą

Przeżyj rejs architektoniczny wzdłuż rzeki Chicago i jeziora Michigan, rodzinną tradycję od 1935 roku. Podziwiaj historyczną i ciągle zmieniającą się panoramę Chicago z lokalnym przewodnikiem eksperta podczas rejsu po mieście. Podczas rejsu wybierz pomiędzy odkrytymi pokładami lub komfortem klimatyzowanych wnętrz. Rozpocznij rejs przy moście Michigan Avenue (DuSable) i płyń w górę głównej odnogi rzeki Chicago do Wolf Point, po czym wróć obok Chicago Riverwalk w kierunku jeziora Michigan. Dowiedz się o historycznych wieżowcach, takich jak Wrigley Building i Tribune Tower, Deco Merchandise Mart, wieżowcach z połowy wieku, takich jak Mies Van der Rohe AMA Building, okrągłych Marina City Towers, AON Center i modernistycznych konstrukcjach, takich jak Aqua, Trump Tower, Nuveen i Vista Tower. Po przejściu przez Chicago Lock i przepłynięciu obok Navy Pier, podziwiaj panoramę Chicago z jeziora Michigan, jednego z największych zbiorników słodkiej wody na świecie. Tutaj możesz również zobaczyć bliźniacze superwieżowce, słynną Willis (dawniej Sears) Tower i John Hancock Building. Zobacz majestat Grant Park ze słynną fontanną Buckingham i kultowymi miejscami w Chicago, takimi jak Soldier's Field, Adler Planetarium i Shedd Aquarium. Ciesz się kilkoma punktami widokowymi, aby zrobić niezapomniane zdjęcia, a na koniec wróć do mostu Du Sable na Michigan Avenue.

Chicago: Gangsterzy i duchy - wycieczka z przewodnikiem

Chicago: Gangsterzy i duchy - wycieczka z przewodnikiem

Odkryj inną stronę Chicago podczas rodzinnej wycieczki z przewodnikiem i posłuchaj opowieści o duchach i gangsterach nawiedzających miasto. Poznaj dzielnicę Chicago South Loop ze swoim przewodnikiem-historykiem, odkrywając wiele tajemnic kryjących się za każdym zakrętem. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w sercu Chicago South Loop, znanej w latach dwudziestych i trzydziestych XX wieku jako owiana złą sławą dzielnica zastępcza. Przejdź się po jego obecnie ekskluzywnej części miasta, która niegdyś była domem dla podziemnych barów, tajnych tuneli i przemytników. Posłuchaj prawdziwych historii o krwawej przeszłości Chicago i gangsterach, którzy siali spustoszenie w mieście. Zobacz miejsca, w których znane osobistości, takie jak Al Capone, imprezowały, zawierały transakcje i załatwiały „biznesy”. Będziesz także cieszyć się krótkim postojem na odpoczynek w słynnym dawnym miejscu spotkań gangsterów. Odkryj legendy o duchach, które podobno wabią wzdłuż Chicago Riverwalk i trafnie nazwanej Alei Śmierci. Zatrzymaj się w nawiedzonych miejscach, w tym w Palmer House i Chicago Theatre, a następnie zakończ wizytę w Congress Hotel, jednym z najbardziej nawiedzonych miejsc w Illinois.

Chicago: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

Chicago: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

Doświadcz tego, co najlepsze w Chicago we własnym tempie z wyjątkowego punktu widzenia wycieczki Big Bus. Wsiądź do naszego piętrowego autobusu z otwartym dachem i wybierz się na relaksującą przejażdżkę przez najbardziej kultowe zabytki miasta, od Magnificent Mile po Millennium Park. Wskakuj i wysiadaj na naszych wygodnych przystankach w całym mieście, aby odkryć tętniące życiem dzielnice Chicago i światowej sławy atrakcje, w tym 360 CHICAGO, Willis Tower, Chicago Riverwalk, Museum Campus, The Bean i wiele innych. Spędź dzień na zakupach na Magnificent Mile, przejażdżce diabelskim młynem na Navy Pier lub spróbuj autentycznej chicagowskiej pizzy Deep Dish. Dzięki naszej elastycznej i wygodnej wycieczce możesz stworzyć własny plan podróży i zwiedzać miasto we własnym tempie. Śledź przyjazdy autobusów w czasie rzeczywistym dzięki naszej bezpłatnej aplikacji do pobrania, aby zawsze wiedzieć, kiedy przyjedzie następny autobus. Podziwiaj oszałamiającą panoramę, ciesząc się profesjonalnym komentarzem cyfrowym w wielu językach, z dołączonymi słuchawkami. Poznaj bogatą historię i kulturę Chicago, a także wskazówki dotyczące najlepszych miejsc do jedzenia, picia i robienia zakupów. Dzięki wygodnym siedzeniom i panoramicznym widokom nasza wycieczka Hop-On Hop-Off Sightseeing Tour to idealny sposób na zwiedzanie miasta. Wyskocz z wycieczki tyle razy, ile chcesz w okresie ważności biletu i po prostu wskocz ponownie, gdy będziesz gotowy do dalszego zwiedzania.

Chicago: CityPASS® z biletami do 5 najpopularniejszych atrakcji

Chicago: CityPASS® z biletami do 5 najpopularniejszych atrakcji

Odwiedzasz Chicago? Przeżyj 5 obowiązkowych atrakcji, starannie wybranych i spakowanych razem z 48% oszczędnością, dzięki biletom Chicago CityPASS®. Poświęć mniej czasu na planowanie, a więcej na zwiedzanie. Odwiedź atrakcje we własnym tempie, w dowolnej kolejności. Ważny przez 9 kolejnych dni, wliczając pierwszy dzień użytkowania. Uzyskaj wstęp do 5 atrakcji. Obejmuje: -Shedd Aquarium - wstęp dla wszystkich, w tym wszystkie siedliska, Animal Spotlights i eksponaty, w tym sezonowe Stingray Touch, plus 4-D Experience (w zależności od dostępności) -Skydeck Chicago - wstęp przyspieszony Dodatkowo wybierz 3 z następujących opcji: -Shoreline Sightseeing Architecture River Tour- Architecture River Tour -Field Museum- All-Access Pass, obejmujący wstęp na wszystkie stałe i regularnie biletowane wystawy (specjalnie biletowane wystawy poza All-Access Pass mogą podlegać dodatkowym opłatom) -360 CHICAGO Observation Deck - wstęp ekspresowy -Muzeum Nauki i Przemysłu - wstęp do muzeum (Science Storms, Numbers in Nature: Lustrzany labirynt, YOU! The Experience, The Blue Paradox i wiele innych) oraz jeden wstęp o określonej godzinie (film Giant Dome Theater lub Motion Ride) -Instytut Sztuki w Chicago - szybki bilet wstępu do stałej kolekcji i na wystawy specjalne nieobjęte biletem -Adler Planetarium - wszystkie wystawy + dwa pokazy nieba

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Bilety wstępu w: Chicago

Oprócz atrakcji typu Bilety wstępu jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Chicago?

W: Chicago są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Chicago: najciekawsze atrakcje

Chicago: atrakcje

Stany Zjednoczone: miasta

Przeglądaj Chicago

Przeczytaj nasz kompletny przewodnik po Chicago lub odkryj najlepsze atrakcje miasta .

Chicago: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(4376 recenzji)

Bardzo, ale trzeba wiedzieć że bilet NIE obejmuje wejścia na największą atrakcje na wieży - wysuwane okno. Aby móc z tego skorzystać, a po to się tam wjeżdża, należy dopłacić 10dolarów za osobę. Wysuwane okno to najlepsza część na wieży, lepsza niż bar. Szkoda że nie ma o tym informacji w opisie atrakcji. Niemiło nas to zaskoczyło.

Bardzo, ale trzeba wiedzieć że bilet NIE obejmuje wejścia na największą atrakcje na wieży - wysuwane okno. Aby móc z tego skorzystać, a po to się tam wjeżdża, należy dopłacić 10dolarów za osobę. Wysuwane okno to najlepsza część na wieży, lepsza niż bar. Szkoda że nie ma o tym informacji w opisie atrakcji. Niemiło nas to zaskoczyło.

Szczerze polecam przełęcz i gdyby w środku było więcej muzeów, nie powiedziałbym nie, bo tak naprawdę poza przełęczą są bardzo dobre muzea (fabryka kolorów + muzeum iluzji), żeby wymienić tylko kilka. Ale hej, to dobry kompromis i pozwala zachować trochę wspomnień.

Super było wprowadzenie w świat Chicago na dole wieży, to dodatkowe plusy poza widokiem

Masz świetny przegląd historii i architektury Chicago. Bo gotowe, Super Dan.