Wybierz daty

Chicago Bilety wstępu

Liczba znalezionych atrakcji: 20
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dotyczące: Chicago

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Chicago?

Chicago: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Chicago? Kliknij tutaj.

Chicago: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 4376 opinii

Świetna rzecz do zrobienia, aby zobaczyć widoki Chicago, a prowadzenie wycieczki po mieście było bardzo pouczające. Dostajesz jednak tylko 2 minuty na półce, nawet jeśli jesteś dużą grupą. Więc jeśli planujesz robić zdjęcia, proponuję podzielić się na mniejsze grupy, aby wszyscy mieli czas na zrobienie zdjęcia na Ledge.

Moje doświadczenie na półce było niezwykłe!! Obawa wysokości była dla mnie triumfem, ale uwielbiam podróżować samolotem. Byłem tak maniakiem po doświadczeniu, że szedłem z centrum Chicago z powrotem do mojego hotelu 30 minut lub więcej. Trzeba zrobić aktywność❤️‍. YoYo. Znana również jako Lady Redd.

Oferta jest lepsza niż zwykła cena, jeśli kupisz ją w Skydeck, więc zdecydowanie plus. Nie po raz pierwszy jadąc na Skydeck postanowiłem pójść wieczorem po raz pierwszy i zdecydowanie było warto! Widok jest zawsze niesamowity ze szklanych okien.

Mój mąż i ja odwiedziliśmy Willis Tower z 4 naszymi dziećmi i wszystkim nam się podobało! Wjazd windą na szczyt poruszał się tak szybko, a widoki były niesamowite. Jeśli podróżujesz do Chicago, zdecydowanie znajdę czas na wizytę w Willis Tower.

Piękny widok na downtown i jezioro. Warto zobaczyć i strzelić parę fotek.