Bilet wstępu

Chicago: bilet na szczyt Willis Tower i na The Ledge

Organizator atrakcji: Skydeck Chicago

Chicago: bilet na szczyt Willis Tower i na The Ledge

Organizator atrakcji: Skydeck Chicago
Prawie wyprzedane

Od 144,19 zł za osobę

Prawie wyprzedane

Naciesz oczy niesamowitym widokiem na Chicago ze szczytu Willis Tower. Wjedź na znajdujący się na 103. piętrze taras Chicago Skydeck i wyjdź na The Ledge – przeszklony balkon, z którego spojrzysz kilkaset metrów w dół.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Ważność 30 min
od pierwszego użycia
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Wyjdź na przeszklony balkon, The Ledge, aby móc spojrzeć w dół na miasto
 • Zaoszczędź czas, rezerwując z wyprzedzeniem preferowaną godzinę wstępu
 • Poznaj bogatą historię i kulturę Chicago, oglądając wystawę dorównującą swoim poziomem wystawom w muzeach
 • Obejrzyj film opowiadający o historii wieżowca Willis Tower oraz architektonicznych cudach Chicago
 • Pobierz aplikację Skydeck, aby skorzystać z bezpłatnego wizjera wskazującego najciekawsze atrakcje Chicago
Pełny opis

Ciesz się niezrównanym widokiem na miasto Chicago podczas wycieczki na wieżę Willis Tower. W tym słynnym budynku, znanym niegdyś jako Sears Tower, znajduje się nie tylko Skydeck na 103. piętrze, ale także The Ledge, seria 4 przeszklonych boksów, które wystają z fasady budynku, aby zapewnić odwiedzającym widok prosto w dół. Przechodząc przez parter Willis Tower, będziesz otoczony eksponatami o jakości muzealnej podkreślającymi kultową wieżę. Dowiedz się więcej o bogatej historii i kulturze Chicago, korzystając z tych pouczających materiałów wizualnych. Obejrzyj prezentację wideo „Sięgając nieba”, w której zapoznasz się z historią budynku i architektury w Chicago. Następnie wejdź do windy, a będziesz zaskoczony, jak szybko się wzniesie. Podczas podróży Twoja wyposażona w multimedia winda będzie informować Cię o postępach w pionie. Po dotarciu na 103. piętro wyjdź na Skydeck, z którego roztacza się widok na ponad 50 mil i 4 stany. Następnie zdobądź się na odwagę i wyjdź na The Ledge, szklany balkon, który wisi nad krawędzią, aby podziwiać widoki wywołujące zawroty głowy 1353 stóp (około 412 metrów) prosto w dół do miasta poniżej! Pobierz aplikację mobilną Skydeck, aby uzyskać bezpłatny wizjer, który wskazuje wiele ważnych punktów orientacyjnych Chicago. Dowiedz się więcej o zabytkach, takich jak Navy Pier, Wrigley Field, Grant Park, Art Institute of Chicago, Shedd Aquarium i Field Museum of Natural History.

Wliczone w cenę
 • Dostęp o określonej godzinie do Skydeck na 103. piętrze
 • Dostęp do półki
 • Darmowe wifi
 • Aplikacja Skydeck do pobrania z wizjerem
 • Eksponaty o jakości muzealnej
 • Przedstawienie teatralne
 • Ekspresowy wstęp do wind (w przypadku wybrania opcji Fast Pass)
 • Priorytetowy dostęp do doświadczenia The Ledge (jeśli wybrano opcję Fast Pass)
 • Odbiór i dowóz do hotelu

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Wejście do Skydeck znajduje się na S. Wacker Blvd pomiędzy W. Jackson St. i W. Adams St. Po wejściu do lobby przejdź do kontroli bezpieczeństwa, a następnie do biletera, który zeskanuje Twój kupon.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Niedozwolone

 • Bagaż lub duże torby

Co trzeba wiedzieć

 • Aby obsłużyć jak największą liczbę gości przy jednoczesnym ograniczeniu czasu oczekiwania, każda dwuosobowa grupa ma 60 sekund w The Ledge na zrobienie zdjęć itp.
 • Zaleca się wizytę zaraz po otwarciu Skydeck lub po 17:00, aby doświadczyć mniejszej liczby tłumów i krótszych kolejek
 • Nie będziesz uprawniony do zwrotu kosztów w przypadku zmian pogody, widoczności lub czasu oczekiwania
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,3 /5

na podstawie 2088 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4/5
 • Jakość usług
  4,3/5
 • Organizacja
  4,1/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Poproś swojego przewodnika, aby pomógł mi uzyskać bilety w bardzo rozsądnej cenie, jedynym problemem, jaki miałem, było pobranie aplikacji, aby zobaczyć moje bilety, to był ból w szyi. W e-mailu, który otrzymałem z potwierdzeniem # mojego zakupu, nie było nic, co pomogłoby mi skontaktować się z obsługą klienta. Na koniec mogłem się z nimi skontaktować i finale wysłał mi pdf z moimi biletami

Czytaj dalej

11 listopada 2022

Świetnie się bawiliśmy w Willis Tower. Twoje doświadczenie zaczyna się od pieszej wycieczki po historii Chicago, w tym pokazanych informacji o słynnych mieszkańcach Chicago, a wszystko to podczas windy, która zabierze Cię do nieba. Moi chłopcy i ja uwielbialiśmy widoki i ekscytujące szklane pudełko Sky Deck. Porozmawiaj o zrzuceniu żołądka!! Tak zabawnie!!

Czytaj dalej

6 października 2022

Idź rano! Nie było praktycznie żadnych linii, kiedy poszliśmy o 10 rano w sobotę. Widoki były niesamowite. Jedna gwiazda zadokowała się, ponieważ dziewczyna pracująca na półce, na której robiliśmy zdjęcia, zwróciła nam przydzielony czas. W przypadku większych imprez (mieliśmy 8 lat) powinieneś mieć 90 sekund na zrobienie zdjęć. Ten pracownik nawet nam nie powiedział, kiedy uruchomiła stoper. Powiedziała nam tylko, kiedy zostało nam 30 sekund. Możesz pomyśleć „no cóż, nie zwracaliśmy na to uwagi ...”, ale było kilka osób, z którymi musieliśmy dzielić półkę, która dotarła na półkę na dobre 20-30 sekund przed nami i kazano im tylko odejść półka, kiedy nasz czas się skończył (abyśmy mogli zrobić nasze zdjęcia zrobione aparatem półki).

Czytaj dalej

25 listopada 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 19830