Skydeck Chicago – Willis Tower

Bez kolejki: Bilet wstępu na Chicago Skydeck

Numer identyfikacyjny produktu: 19830
Certyfikat

Od 98 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
2 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Poznaj bogatą historię i kulturę Chicago, oglądając wystawę dorównującą swoim poziomem wystawom w muzeach
  • Obejrzyj film opowiadający o historii wieżowca Willis Tower oraz architektonicznych cudach Chicago
  • Wyjdź na przeszklony balkon, „The Ledge”, aby móc spojrzeć w dół na miasto
Wycieczka w skrócie
Wejdź bez kolejki do wieżowca Willis Tower i naciesz oczy niesamowitym widokiem na Chicago! Wjedź na znajdujący się na 103. piętrze „Chicago Skydeck” i wyjdź na „The Ledge” – przeszklony balkon, z którego spojrzysz kilkaset metrów w dół.
Tego możesz się spodziewać
Podziwiaj niezrównany widok na Chicago z wieżowca Willis Tower! Na 103. piętrze tego słynnego drapacza chmur, znanego niegdyś jako Sears Tower, znajduje się taras widokowy „Chicago Skydeck”. Oprócz tego budynek posiada tzw. „The Ledge” – 4 przeszklone, wyłaniające się z fasady balkony, z których zwiedzający mogą patrzeć prosto w dół!

Na parterze wieżowca Willis Tower znajduje się mnóstwo eksponatów oraz opisujących wieżowiec tablic informacyjnych, których nie powstydziłoby się niejedno muzeum. Poznasz dzięki nim bogatą historię i kulturę Chicago.

Obejrzysz również prezentację wideo „Reaching for the Sky” i dowiesz się co nieco o historii budynku i architekturze miasta. Następnie wejdziesz do windy i z zawrotną prędkością wjedziesz do góry. Zainstalowane w windzie urządzenia multimedialne będą informować Cię na bieżąco o tym, na jakiej wysokości aktualnie się znajdujesz.

Po wjechaniu na 103. piętro wejdziesz na „Chicago Skydeck”. Z tarasu rozciąga się wspaniała panorama o promieniu ponad 80 kilometrów, obejmująca aż 4 stany! Zbierz w sobie odwagę, wejdź na przeszklony, wyłaniający się z fasady budynku balkon, „The Ledge” i spójrz w dół. Widok z 412 metrów przyprawi Cię o zawrót głowy!
Wliczone w cenę
  • Eksponaty dorównujące swoim poziomem eksponatom muzealnym
  • Prezentacja w formacie kinowym
  • Wstęp na „The Ledge”
  • Wstęp bez kolejki (jeśli wybierzesz opcję „Szybkie przejście”)
Miejsce zbiórki

Skydeck w Willis Tower znajduje się na rogu ulic South Wacker Drive i Jackson Boulevard. Skorzystaj z wejścia przy Jackson Boulevard i udaj się bezpośrednio do osoby zajmującej się przyjmowaniem biletów, która zeskanuje Twój kupon. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
Uwaga! Dzięki temu biletowi nie musisz stać w kolejce po bilety, jednak przed wejściem do windy i tak musisz poddać się kontroli bezpieczeństwa, co wiąże się z oczekiwaniem w kolejce.

Opcja „Szybkie przejście” pozwala na ominięcie kolejki do kasy biletowej, szybkie przejście kontroli bezpieczeństwa i dojście do windy.

Od 98 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 147)

Organizator:

Skydeck Chicago

Numer identyfikacyjny produktu: 19830