Chicago
Atrakcje wodne

Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 28
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Nasze najbardziej polecane Chicago Atrakcje wodne

Rzeka Chicago: 1,5-godzinny rejs z przewodnikiem dla miłośników architektury

1. Rzeka Chicago: 1,5-godzinny rejs z przewodnikiem dla miłośników architektury

Poznaj architekturę Chicago bardziej niż podczas jakiegokolwiek innego rejsu. Zobacz atrakcje architektoniczne i relaksuj się na tarasie pod gołym niebem lub w klimatyzowanych wnętrzach, płynąc główną rzeką oraz jej północnymi i południowymi odnogami. Zobacz wszystkie architektoniczne atrakcje Chicago podczas tej kompleksowej wycieczki. Doświadczeni i przyjaźni przewodnicy wycieczki opowiedzą o 130-letniej historii budynków miasta, a barmani i załoga zadbają o Twój komfort i zapewnią poczęstunek.  Spędź czas na tarasach pod gołym niebem lub w komfortowych, klimatyzowanych wnętrzach. Wycieczka rozpocznie się przy moście Michigan Avenue (DuSable) i biegnie w górę głównej odnogi rzeki Chicago, obok okolicy Wolf Point. Następnie statek płynie wzdłuż północnej i południowej odnogi rzeki, po czym wraca przez Chicago Riverwalk w kierunku jeziora Michigan. W trakcie rejsu dowiesz się wszystkiego o bogato zdobionych, historycznych drapaczach chmur, takich jak Wrigley Building i Tribune Tower, imponującym budynku Merchandise Mart w stylu art déco oraz wieżowcach z połowy wieku, w tym AMA Plaza zaprojektowanym przez Ludwiga Miesa van der Rohe. Nie przegap okrągłych wież Marina City Towers, najwyższego budynku w Chicago – majestatycznego wieżowca Willis Tower (znanego dawniej jako Sears Tower), strzelistego AON Center oraz bardziej modernistycznych budowli, takich jak Aqua, Trump Tower, Nuveen i nowy Vista Tower. Podczas rejsu dostępny będzie płatny bar z pełnym zakresem produktów, w tym prawdziwymi przysmakami z Chicago, takimi jak lokalne piwo i alkohole oraz popcorn Garrett. Nie zapomnij zrobić sobie selfie przy wielkich schodach z przodu łodzi i zapozować do zdjęć na malowniczej rufie lub dziobie tego klasycznego statku.

Chicago: 360 Chicago Observation Deck - wstęp ogólny

2. Chicago: 360 Chicago Observation Deck - wstęp ogólny

Podziwiaj widoki z wysokości 300 metrów ponad legendarną Michigan Avenue w Chicago, korzystając z biletu na taras widokowy 360 CHICAGO, który znajduje się na 94. piętrze wieżowca John Hancock Center. Oszczędź czas dzięki wstępowi bez kolejki do tej cieszącej się popularnością atrakcji. Wybierz się na taras widokowy 360 CHICAGO, aby podziwiać zapierające dech w piersi widoki na panoramę położonego nad jeziorem Chicago. Z tej wysokości Twój wzrok obejmie 4 sąsiednie stany. Poczuj dreszczyk emocji podczas 40-sekundowej jazdy na taras widokowy jedną z najszybszych wind w Ameryce Północnej. Zobacz widok, który magazyn podróżniczy „Travel + Leisure” uznał za jeden z najwspanialszych w Ameryce. Odwiedź interaktywną wystawę na parterze, która przedstawia bogatą historię Chicago i 9 wyjątkowych pod względem kultury dzielnic miasta. Będąc na 94. piętrze, poznasz historię i odkryjesz architekturę wzbudzającego zachwyt miasta, które rozpościera się u Twoich stóp. Podwyższ standard atrakcji, pobierając aplikację Magnicity. Weź udział w wycieczce z przewodnikiem, za którego posłuży Ci Twój smartfon. Aplikacja oferuje interaktywny wizjer, ciekawostki, opowieści i rozmaite wskazówki. Koniecznie sięgnij po aparat fotograficzny. CloudWalk – spektakularny mural 3D – dzięki złudzeniu optycznemu sprawi, że wyruszysz na spacer w chmurach. Odpręż się i zachwycaj widokami, jakie roztaczają się z działającego na 94. piętrze CloudBaru. Lokal ten zaprasza na słynne chicagowskie przekąski, inspirowane okolicą koktajle oraz lokalne piwo beczkowe Moody Tongue. Kupując ten bilet na konkretną godzinę, ominiesz kolejki do kas. Przedstaw swój kupon z kodem kreskowym pracownikowi ochrony, który go zeskanuje (może zajść potrzeba oczekiwania w krótkiej kolejce). Później udaj się bezpośrednio na znajdującą się na parterze wystawę, a następnie stań w kolejce do windy.

Chicago: Bilet normalny i ekspresowy na Centennial Wheel Navy Pier

3. Chicago: Bilet normalny i ekspresowy na Centennial Wheel Navy Pier

Podziwiaj widoki z Centennial Wheel na historycznym molo Navy Pier w Chicago dzięki temu biletowi do atrakcji. Być zawieszonym nad jeziorem Michigan u ujścia rzeki Chicago. Podziwiaj panoramę Chicago i podziwiaj lśniące wody jeziora Michigan. Wybierz jedną z dwóch opcji: W przypadku zwykłego biletu z kodem kreskowym omiń kolejkę po bilet i wejdź do kolejki, aby wsiąść do koła. Bilet Fastpass Express umożliwia ominięcie obu linii i zapewnia dostęp VIP. Oba bilety uprawniają do zwiedzania w ciągu 7 dni od planowanej daty biletu. Ciesz się Centennial Wheel, które zostało zbudowane w 2016 roku z okazji 100. rocznicy otwarcia Navy Pier. Wyposażony w 42 gondole, z których każda mieści 8 osób, kursuje przez cały rok. Są też wyposażone w oświetlenie LED, wyściełane siedzenia, ekrany telewizyjne i głośniki, a także panoramiczne okna ze wszystkich 4 stron. Jazda na kole daje mnóstwo czasu na podziwianie panoramicznych widoków Chicago, które rozciągają się wokół ciebie, i umożliwia trzykrotne odwiedzenie szczytu. Zrelaksuj się i podziwiaj widoki lub wyciągnij aparat, by robić zdjęcia ciągle zmieniającemu się krajobrazowi Chicago.

Chicago: bilet na szczyt Willis Tower i na The Ledge

4. Chicago: bilet na szczyt Willis Tower i na The Ledge

Ciesz się niezrównanym widokiem na miasto Chicago podczas wycieczki na wieżę Willis Tower. W tym słynnym budynku, znanym niegdyś jako Sears Tower, znajduje się nie tylko Skydeck na 103. piętrze, ale także The Ledge, seria 4 przeszklonych boksów, które wystają z fasady budynku, aby zapewnić odwiedzającym widok prosto w dół. Przechodząc przez parter Willis Tower, będziesz otoczony eksponatami o jakości muzealnej podkreślającymi kultową wieżę. Dowiedz się więcej o bogatej historii i kulturze Chicago, korzystając z tych pouczających materiałów wizualnych. Obejrzyj prezentację wideo „Sięgając nieba”, w której zapoznasz się z historią budynku i architektury w Chicago. Następnie wejdź do windy, a będziesz zaskoczony, jak szybko się wzniesie. Podczas podróży Twoja wyposażona w multimedia winda będzie informować Cię o postępach w pionie. Po dotarciu na 103. piętro wyjdź na Skydeck, z którego roztacza się widok na ponad 50 mil i 4 stany. Następnie zdobądź się na odwagę i wyjdź na The Ledge, szklany balkon, który wisi nad krawędzią, aby podziwiać widoki wywołujące zawroty głowy 1353 stóp (około 412 metrów) prosto w dół do miasta poniżej! Pobierz aplikację mobilną Skydeck, aby uzyskać bezpłatny wizjer, który wskazuje wiele ważnych punktów orientacyjnych Chicago. Dowiedz się więcej o zabytkach, takich jak Navy Pier, Wrigley Field, Grant Park, Art Institute of Chicago, Shedd Aquarium i Field Museum of Natural History.

Chicago: Architecture River Cruise - bilet wstępu bez kolejki

5. Chicago: Architecture River Cruise - bilet wstępu bez kolejki

Omiń kolejki do kasy biletowej i wejdź na pokład najnowocześniejszego statku wycieczkowego, aby odbyć 75-minutowy rejs po wszystkich 3 odnogach rzeki Chicago i podziwiać architekturę, która uczyniła to miasto tak legendarnym. Uzyskaj wgląd w budynki i inżynierię miasta, które dało początek drapaczom chmur i jest duchowym domem nowoczesnej architektury amerykańskiej. Twój doświadczony przewodnik poprowadzi Cię w dół rzeki Chicago, aby odkryć ukryte skarby, a także najbardziej znane zabytki miasta, takie jak budynek John Hancock, Trump Tower, Marina City, Willis Tower i wiele innych. Zrelaksuj się przy szklance czegoś zimnego z baru gotówkowego, płynąc drogą wodną Wietrznego Miasta i poznaj jego status jako nowoczesnej metropolii i jednego z najpiękniejszych miast na świecie. Zakończ wycieczkę w tym samym miejscu, w którym wszedłeś na pokład łodzi.

Chicago: Odkryj gangsterów i duchy przeszłości miasta

6. Chicago: Odkryj gangsterów i duchy przeszłości miasta

Odkryj inną stronę Chicago podczas rodzinnej wycieczki z przewodnikiem i posłuchaj opowieści o duchach i gangsterach nawiedzających miasto. Poznaj dzielnicę Chicago South Loop ze swoim przewodnikiem-historykiem, odkrywając wiele tajemnic kryjących się za każdym zakrętem. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w sercu Chicago South Loop, znanej w latach dwudziestych i trzydziestych XX wieku jako owiana złą sławą dzielnica zastępcza. Przejdź się po jego obecnie ekskluzywnej części miasta, która niegdyś była domem dla podziemnych barów, tajnych tuneli i przemytników. Posłuchaj prawdziwych historii o krwawej przeszłości Chicago i gangsterach, którzy siali spustoszenie w mieście. Zobacz miejsca, w których znane osobistości, takie jak Al Capone, imprezowały, zawierały transakcje i załatwiały „biznesy”. Będziesz także cieszyć się krótkim postojem na odpoczynek w słynnym dawnym miejscu spotkań gangsterów. Odkryj legendy o duchach, które podobno wabią wzdłuż Chicago Riverwalk i trafnie nazwanej Alei Śmierci. Zatrzymaj się w nawiedzonych miejscach, w tym w Palmer House i Chicago Theatre, a następnie zakończ wizytę w Congress Hotel, jednym z najbardziej nawiedzonych miejsc w Illinois.

Chicago: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

7. Chicago: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

Doświadcz tego, co najlepsze w Chicago we własnym tempie z wyjątkowego punktu widzenia wycieczki Big Bus. Wsiądź do naszego piętrowego autobusu z otwartym dachem i wybierz się na relaksującą przejażdżkę przez najbardziej kultowe zabytki miasta, od Magnificent Mile po Millennium Park. Wskakuj i wysiadaj na naszych wygodnych przystankach w całym mieście, aby odkryć tętniące życiem dzielnice Chicago i światowej sławy atrakcje, w tym 360 CHICAGO, Willis Tower, Chicago Riverwalk, Museum Campus, The Bean i wiele innych. Spędź dzień na zakupach na Magnificent Mile, przejażdżce diabelskim młynem na Navy Pier lub spróbuj autentycznej chicagowskiej pizzy Deep Dish. Dzięki naszej elastycznej i wygodnej wycieczce możesz stworzyć własny plan podróży i zwiedzać miasto we własnym tempie. Śledź przyjazdy autobusów w czasie rzeczywistym dzięki naszej bezpłatnej aplikacji do pobrania, aby zawsze wiedzieć, kiedy przyjedzie następny autobus. Podziwiaj oszałamiającą panoramę, ciesząc się profesjonalnym komentarzem cyfrowym w wielu językach, z dołączonymi słuchawkami. Poznaj bogatą historię i kulturę Chicago, a także wskazówki dotyczące najlepszych miejsc do jedzenia, picia i robienia zakupów. Dzięki wygodnym siedzeniom i panoramicznym widokom nasza wycieczka Hop-On Hop-Off Sightseeing Tour to idealny sposób na zwiedzanie miasta. Wyskocz z wycieczki tyle razy, ile chcesz w okresie ważności biletu i po prostu wskocz ponownie, gdy będziesz gotowy do dalszego zwiedzania.

Chicago: CityPASS® z biletami do 5 najpopularniejszych atrakcji

8. Chicago: CityPASS® z biletami do 5 najpopularniejszych atrakcji

Odwiedzasz Chicago? Przeżyj 5 obowiązkowych atrakcji, starannie wybranych i spakowanych razem z 48% oszczędnością, dzięki biletom Chicago CityPASS®. Poświęć mniej czasu na planowanie, a więcej na zwiedzanie. Odwiedź atrakcje we własnym tempie, w dowolnej kolejności. Ważny przez 9 kolejnych dni, wliczając pierwszy dzień użytkowania. Uzyskaj wstęp do 5 atrakcji. Obejmuje: -Shedd Aquarium - wstęp dla wszystkich, w tym wszystkie siedliska, Animal Spotlights i eksponaty, w tym sezonowe Stingray Touch, plus 4-D Experience (w zależności od dostępności) -Skydeck Chicago - wstęp przyspieszony Dodatkowo wybierz 3 z następujących opcji: -Shoreline Sightseeing Architecture River Tour- Architecture River Tour -Field Museum- All-Access Pass, obejmujący wstęp na wszystkie stałe i regularnie biletowane wystawy (specjalnie biletowane wystawy poza All-Access Pass mogą podlegać dodatkowym opłatom) -360 CHICAGO Observation Deck - wstęp ekspresowy -Muzeum Nauki i Przemysłu - wstęp do muzeum (Science Storms, Numbers in Nature: Lustrzany labirynt, YOU! The Experience, The Blue Paradox i wiele innych) oraz jeden wstęp o określonej godzinie (film Giant Dome Theater lub Motion Ride) -Instytut Sztuki w Chicago - szybki bilet wstępu do stałej kolekcji i na wystawy specjalne nieobjęte biletem -Adler Planetarium - wszystkie wystawy + dwa pokazy nieba

Chicago: Wycieczka autobusowa dla mafii i przestępczości

9. Chicago: Wycieczka autobusowa dla mafii i przestępczości

Poznaj przestępczy świat przestępczy i gangsterów w Chicago podczas wycieczki luksusowym autobusem. Dowiedz się, jak najsłynniejsi przestępcy, gangsterzy i gangsterzy przemykali przez miasto. Jedź wygodnie w zamkniętym, klimatyzowanym autobusie, podziwiając słynne miejsca zbrodni w Chicago od XIX wieku po czasy współczesne. W przeciwieństwie do pieszych wycieczek po Chicago, na tę wycieczkę Mob and Crime Tour nie ma wpływu pogoda w Windy City. Ucz się od lokalnego przewodnika eksperckiego, który daje interaktywne komentarze na żywo o Al Capone, Untouchables, Chicago Mob, Johnie Dillingerze, Terrible Tommy O'Connor, HH Holmes, Chicago Black Sox, Leopoldzie i Loebie, napadach na banki, Cap George Streeter, i więcej. Chwyć za aparat i sfilmuj historyczny gmach sądu kryminalnego, architektoniczny punkt orientacyjny Chicago, w którym toczono niektóre z najgłośniejszych spraw w Chicago. Zobaczysz także historyczne materiały wideo, otrzymasz broszurę informacyjną ze zdjęciami, a nawet weźmiesz udział w quizie kryminalnym. Obserwuj miejsca zbrodni, takie jak Biograph Theatre, Katedra Świętego Imienia, Clark Street Bridge i inne charakterystyczne miejsca w Chicago. Zobacz miejsce masakry w Walentynki, jedno z najbardziej znanych miejsc morderstwa w Chicago. Wysiądź z autobusu i idź ścieżką, którą podążali znani gangsterzy z Chicago, John Dillinger i Hymie Weiss, tuż przed śmiercią. Podróżuj do kryminalnej przeszłości Chicagowskich dzielnic River North, Gold Coast, Lincoln Park, Old Town, Loop i Magnificent Mile.

Chicago: American Writers Museum Bilet wstępu z elastyczną datą

10. Chicago: American Writers Museum Bilet wstępu z elastyczną datą

Dowiedz się o historii pisania i jak ukształtowało amerykańską kulturę dzięki biletowi do Muzeum Amerykańskich Pisarzy w Chicago. Spaceruj po eksponatach, które przemawiają do wszystkich 5 zmysłów, odkrywaj zawiłości języka poprzez gry i napisz własną historię na starej maszynie do pisania. Wejdź do muzeum w dowolnym dniu w ciągu 14 dni od wybranej daty. Połącz się ze swoimi ulubionymi autorami i pismami z ponad 5 wieków, odkrywając i odkrywając dzieła każdego rodzaju, w tym poezję, teksty, przemówienia, dramaty, beletrystykę, literaturę faktu i dziennikarstwo. Przeglądaj stałe eksponaty muzeum. Zacznij od Galerii Nation of Writers i postępuj zgodnie z interaktywną osią czasu. Zatrzymaj się przy półce z książkami-niespodzianką i włącz wszystkie 5 scen. Oglądaj filmy, oglądaj dioramy i podziwiaj Wodospad Słowa. Następnie przejdź do galerii Mind of a Writer, aby dowiedzieć się, jak myślą pisarze. Dowiedz się o codziennej dyscyplinie i nawykach niezbędnych do wykonania pracy oraz o głębokim zrozumieniu języka wymaganego do tego, aby pismo śpiewało. Przejdź do Galerii Chicago honorującej poetów, powieściopisarzy, dziennikarzy i pisarzy z Chicago, którzy znaleźli inspirację w Wietrznym Mieście. Następnie zabierz swoje dzieci do Galerii Dziecięcej i zrelaksuj się w jednej z przytulnych czytelni lub interaktywnej przestrzeni do czytania.

Niezwykłe doznania

Chicago

Chicago

Nasze najbardziej polecane Chicago Atrakcje wodne

Rzeka Chicago: 1,5-godzinny rejs z przewodnikiem dla miłośników architektury

Rzeka Chicago: 1,5-godzinny rejs z przewodnikiem dla miłośników architektury

Poznaj architekturę Chicago bardziej niż podczas jakiegokolwiek innego rejsu. Zobacz atrakcje architektoniczne i relaksuj się na tarasie pod gołym niebem lub w klimatyzowanych wnętrzach, płynąc główną rzeką oraz jej północnymi i południowymi odnogami. Zobacz wszystkie architektoniczne atrakcje Chicago podczas tej kompleksowej wycieczki. Doświadczeni i przyjaźni przewodnicy wycieczki opowiedzą o 130-letniej historii budynków miasta, a barmani i załoga zadbają o Twój komfort i zapewnią poczęstunek.  Spędź czas na tarasach pod gołym niebem lub w komfortowych, klimatyzowanych wnętrzach. Wycieczka rozpocznie się przy moście Michigan Avenue (DuSable) i biegnie w górę głównej odnogi rzeki Chicago, obok okolicy Wolf Point. Następnie statek płynie wzdłuż północnej i południowej odnogi rzeki, po czym wraca przez Chicago Riverwalk w kierunku jeziora Michigan. W trakcie rejsu dowiesz się wszystkiego o bogato zdobionych, historycznych drapaczach chmur, takich jak Wrigley Building i Tribune Tower, imponującym budynku Merchandise Mart w stylu art déco oraz wieżowcach z połowy wieku, w tym AMA Plaza zaprojektowanym przez Ludwiga Miesa van der Rohe. Nie przegap okrągłych wież Marina City Towers, najwyższego budynku w Chicago – majestatycznego wieżowca Willis Tower (znanego dawniej jako Sears Tower), strzelistego AON Center oraz bardziej modernistycznych budowli, takich jak Aqua, Trump Tower, Nuveen i nowy Vista Tower. Podczas rejsu dostępny będzie płatny bar z pełnym zakresem produktów, w tym prawdziwymi przysmakami z Chicago, takimi jak lokalne piwo i alkohole oraz popcorn Garrett. Nie zapomnij zrobić sobie selfie przy wielkich schodach z przodu łodzi i zapozować do zdjęć na malowniczej rufie lub dziobie tego klasycznego statku.

Chicago: 360 Chicago Observation Deck - wstęp ogólny

Chicago: 360 Chicago Observation Deck - wstęp ogólny

Podziwiaj widoki z wysokości 300 metrów ponad legendarną Michigan Avenue w Chicago, korzystając z biletu na taras widokowy 360 CHICAGO, który znajduje się na 94. piętrze wieżowca John Hancock Center. Oszczędź czas dzięki wstępowi bez kolejki do tej cieszącej się popularnością atrakcji. Wybierz się na taras widokowy 360 CHICAGO, aby podziwiać zapierające dech w piersi widoki na panoramę położonego nad jeziorem Chicago. Z tej wysokości Twój wzrok obejmie 4 sąsiednie stany. Poczuj dreszczyk emocji podczas 40-sekundowej jazdy na taras widokowy jedną z najszybszych wind w Ameryce Północnej. Zobacz widok, który magazyn podróżniczy „Travel + Leisure” uznał za jeden z najwspanialszych w Ameryce. Odwiedź interaktywną wystawę na parterze, która przedstawia bogatą historię Chicago i 9 wyjątkowych pod względem kultury dzielnic miasta. Będąc na 94. piętrze, poznasz historię i odkryjesz architekturę wzbudzającego zachwyt miasta, które rozpościera się u Twoich stóp. Podwyższ standard atrakcji, pobierając aplikację Magnicity. Weź udział w wycieczce z przewodnikiem, za którego posłuży Ci Twój smartfon. Aplikacja oferuje interaktywny wizjer, ciekawostki, opowieści i rozmaite wskazówki. Koniecznie sięgnij po aparat fotograficzny. CloudWalk – spektakularny mural 3D – dzięki złudzeniu optycznemu sprawi, że wyruszysz na spacer w chmurach. Odpręż się i zachwycaj widokami, jakie roztaczają się z działającego na 94. piętrze CloudBaru. Lokal ten zaprasza na słynne chicagowskie przekąski, inspirowane okolicą koktajle oraz lokalne piwo beczkowe Moody Tongue. Kupując ten bilet na konkretną godzinę, ominiesz kolejki do kas. Przedstaw swój kupon z kodem kreskowym pracownikowi ochrony, który go zeskanuje (może zajść potrzeba oczekiwania w krótkiej kolejce). Później udaj się bezpośrednio na znajdującą się na parterze wystawę, a następnie stań w kolejce do windy.

Chicago: Bilet normalny i ekspresowy na Centennial Wheel Navy Pier

Chicago: Bilet normalny i ekspresowy na Centennial Wheel Navy Pier

Podziwiaj widoki z Centennial Wheel na historycznym molo Navy Pier w Chicago dzięki temu biletowi do atrakcji. Być zawieszonym nad jeziorem Michigan u ujścia rzeki Chicago. Podziwiaj panoramę Chicago i podziwiaj lśniące wody jeziora Michigan. Wybierz jedną z dwóch opcji: W przypadku zwykłego biletu z kodem kreskowym omiń kolejkę po bilet i wejdź do kolejki, aby wsiąść do koła. Bilet Fastpass Express umożliwia ominięcie obu linii i zapewnia dostęp VIP. Oba bilety uprawniają do zwiedzania w ciągu 7 dni od planowanej daty biletu. Ciesz się Centennial Wheel, które zostało zbudowane w 2016 roku z okazji 100. rocznicy otwarcia Navy Pier. Wyposażony w 42 gondole, z których każda mieści 8 osób, kursuje przez cały rok. Są też wyposażone w oświetlenie LED, wyściełane siedzenia, ekrany telewizyjne i głośniki, a także panoramiczne okna ze wszystkich 4 stron. Jazda na kole daje mnóstwo czasu na podziwianie panoramicznych widoków Chicago, które rozciągają się wokół ciebie, i umożliwia trzykrotne odwiedzenie szczytu. Zrelaksuj się i podziwiaj widoki lub wyciągnij aparat, by robić zdjęcia ciągle zmieniającemu się krajobrazowi Chicago.

Chicago: bilet na szczyt Willis Tower i na The Ledge

Chicago: bilet na szczyt Willis Tower i na The Ledge

Ciesz się niezrównanym widokiem na miasto Chicago podczas wycieczki na wieżę Willis Tower. W tym słynnym budynku, znanym niegdyś jako Sears Tower, znajduje się nie tylko Skydeck na 103. piętrze, ale także The Ledge, seria 4 przeszklonych boksów, które wystają z fasady budynku, aby zapewnić odwiedzającym widok prosto w dół. Przechodząc przez parter Willis Tower, będziesz otoczony eksponatami o jakości muzealnej podkreślającymi kultową wieżę. Dowiedz się więcej o bogatej historii i kulturze Chicago, korzystając z tych pouczających materiałów wizualnych. Obejrzyj prezentację wideo „Sięgając nieba”, w której zapoznasz się z historią budynku i architektury w Chicago. Następnie wejdź do windy, a będziesz zaskoczony, jak szybko się wzniesie. Podczas podróży Twoja wyposażona w multimedia winda będzie informować Cię o postępach w pionie. Po dotarciu na 103. piętro wyjdź na Skydeck, z którego roztacza się widok na ponad 50 mil i 4 stany. Następnie zdobądź się na odwagę i wyjdź na The Ledge, szklany balkon, który wisi nad krawędzią, aby podziwiać widoki wywołujące zawroty głowy 1353 stóp (około 412 metrów) prosto w dół do miasta poniżej! Pobierz aplikację mobilną Skydeck, aby uzyskać bezpłatny wizjer, który wskazuje wiele ważnych punktów orientacyjnych Chicago. Dowiedz się więcej o zabytkach, takich jak Navy Pier, Wrigley Field, Grant Park, Art Institute of Chicago, Shedd Aquarium i Field Museum of Natural History.

Chicago: Architecture River Cruise - bilet wstępu bez kolejki

Chicago: Architecture River Cruise - bilet wstępu bez kolejki

Omiń kolejki do kasy biletowej i wejdź na pokład najnowocześniejszego statku wycieczkowego, aby odbyć 75-minutowy rejs po wszystkich 3 odnogach rzeki Chicago i podziwiać architekturę, która uczyniła to miasto tak legendarnym. Uzyskaj wgląd w budynki i inżynierię miasta, które dało początek drapaczom chmur i jest duchowym domem nowoczesnej architektury amerykańskiej. Twój doświadczony przewodnik poprowadzi Cię w dół rzeki Chicago, aby odkryć ukryte skarby, a także najbardziej znane zabytki miasta, takie jak budynek John Hancock, Trump Tower, Marina City, Willis Tower i wiele innych. Zrelaksuj się przy szklance czegoś zimnego z baru gotówkowego, płynąc drogą wodną Wietrznego Miasta i poznaj jego status jako nowoczesnej metropolii i jednego z najpiękniejszych miast na świecie. Zakończ wycieczkę w tym samym miejscu, w którym wszedłeś na pokład łodzi.

Chicago: Odkryj gangsterów i duchy przeszłości miasta

Chicago: Odkryj gangsterów i duchy przeszłości miasta

Odkryj inną stronę Chicago podczas rodzinnej wycieczki z przewodnikiem i posłuchaj opowieści o duchach i gangsterach nawiedzających miasto. Poznaj dzielnicę Chicago South Loop ze swoim przewodnikiem-historykiem, odkrywając wiele tajemnic kryjących się za każdym zakrętem. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w sercu Chicago South Loop, znanej w latach dwudziestych i trzydziestych XX wieku jako owiana złą sławą dzielnica zastępcza. Przejdź się po jego obecnie ekskluzywnej części miasta, która niegdyś była domem dla podziemnych barów, tajnych tuneli i przemytników. Posłuchaj prawdziwych historii o krwawej przeszłości Chicago i gangsterach, którzy siali spustoszenie w mieście. Zobacz miejsca, w których znane osobistości, takie jak Al Capone, imprezowały, zawierały transakcje i załatwiały „biznesy”. Będziesz także cieszyć się krótkim postojem na odpoczynek w słynnym dawnym miejscu spotkań gangsterów. Odkryj legendy o duchach, które podobno wabią wzdłuż Chicago Riverwalk i trafnie nazwanej Alei Śmierci. Zatrzymaj się w nawiedzonych miejscach, w tym w Palmer House i Chicago Theatre, a następnie zakończ wizytę w Congress Hotel, jednym z najbardziej nawiedzonych miejsc w Illinois.

Chicago: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

Chicago: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

Doświadcz tego, co najlepsze w Chicago we własnym tempie z wyjątkowego punktu widzenia wycieczki Big Bus. Wsiądź do naszego piętrowego autobusu z otwartym dachem i wybierz się na relaksującą przejażdżkę przez najbardziej kultowe zabytki miasta, od Magnificent Mile po Millennium Park. Wskakuj i wysiadaj na naszych wygodnych przystankach w całym mieście, aby odkryć tętniące życiem dzielnice Chicago i światowej sławy atrakcje, w tym 360 CHICAGO, Willis Tower, Chicago Riverwalk, Museum Campus, The Bean i wiele innych. Spędź dzień na zakupach na Magnificent Mile, przejażdżce diabelskim młynem na Navy Pier lub spróbuj autentycznej chicagowskiej pizzy Deep Dish. Dzięki naszej elastycznej i wygodnej wycieczce możesz stworzyć własny plan podróży i zwiedzać miasto we własnym tempie. Śledź przyjazdy autobusów w czasie rzeczywistym dzięki naszej bezpłatnej aplikacji do pobrania, aby zawsze wiedzieć, kiedy przyjedzie następny autobus. Podziwiaj oszałamiającą panoramę, ciesząc się profesjonalnym komentarzem cyfrowym w wielu językach, z dołączonymi słuchawkami. Poznaj bogatą historię i kulturę Chicago, a także wskazówki dotyczące najlepszych miejsc do jedzenia, picia i robienia zakupów. Dzięki wygodnym siedzeniom i panoramicznym widokom nasza wycieczka Hop-On Hop-Off Sightseeing Tour to idealny sposób na zwiedzanie miasta. Wyskocz z wycieczki tyle razy, ile chcesz w okresie ważności biletu i po prostu wskocz ponownie, gdy będziesz gotowy do dalszego zwiedzania.

Chicago: CityPASS® z biletami do 5 najpopularniejszych atrakcji

Chicago: CityPASS® z biletami do 5 najpopularniejszych atrakcji

Odwiedzasz Chicago? Przeżyj 5 obowiązkowych atrakcji, starannie wybranych i spakowanych razem z 48% oszczędnością, dzięki biletom Chicago CityPASS®. Poświęć mniej czasu na planowanie, a więcej na zwiedzanie. Odwiedź atrakcje we własnym tempie, w dowolnej kolejności. Ważny przez 9 kolejnych dni, wliczając pierwszy dzień użytkowania. Uzyskaj wstęp do 5 atrakcji. Obejmuje: -Shedd Aquarium - wstęp dla wszystkich, w tym wszystkie siedliska, Animal Spotlights i eksponaty, w tym sezonowe Stingray Touch, plus 4-D Experience (w zależności od dostępności) -Skydeck Chicago - wstęp przyspieszony Dodatkowo wybierz 3 z następujących opcji: -Shoreline Sightseeing Architecture River Tour- Architecture River Tour -Field Museum- All-Access Pass, obejmujący wstęp na wszystkie stałe i regularnie biletowane wystawy (specjalnie biletowane wystawy poza All-Access Pass mogą podlegać dodatkowym opłatom) -360 CHICAGO Observation Deck - wstęp ekspresowy -Muzeum Nauki i Przemysłu - wstęp do muzeum (Science Storms, Numbers in Nature: Lustrzany labirynt, YOU! The Experience, The Blue Paradox i wiele innych) oraz jeden wstęp o określonej godzinie (film Giant Dome Theater lub Motion Ride) -Instytut Sztuki w Chicago - szybki bilet wstępu do stałej kolekcji i na wystawy specjalne nieobjęte biletem -Adler Planetarium - wszystkie wystawy + dwa pokazy nieba

Chicago: Wycieczka autobusowa dla mafii i przestępczości

Chicago: Wycieczka autobusowa dla mafii i przestępczości

Poznaj przestępczy świat przestępczy i gangsterów w Chicago podczas wycieczki luksusowym autobusem. Dowiedz się, jak najsłynniejsi przestępcy, gangsterzy i gangsterzy przemykali przez miasto. Jedź wygodnie w zamkniętym, klimatyzowanym autobusie, podziwiając słynne miejsca zbrodni w Chicago od XIX wieku po czasy współczesne. W przeciwieństwie do pieszych wycieczek po Chicago, na tę wycieczkę Mob and Crime Tour nie ma wpływu pogoda w Windy City. Ucz się od lokalnego przewodnika eksperckiego, który daje interaktywne komentarze na żywo o Al Capone, Untouchables, Chicago Mob, Johnie Dillingerze, Terrible Tommy O'Connor, HH Holmes, Chicago Black Sox, Leopoldzie i Loebie, napadach na banki, Cap George Streeter, i więcej. Chwyć za aparat i sfilmuj historyczny gmach sądu kryminalnego, architektoniczny punkt orientacyjny Chicago, w którym toczono niektóre z najgłośniejszych spraw w Chicago. Zobaczysz także historyczne materiały wideo, otrzymasz broszurę informacyjną ze zdjęciami, a nawet weźmiesz udział w quizie kryminalnym. Obserwuj miejsca zbrodni, takie jak Biograph Theatre, Katedra Świętego Imienia, Clark Street Bridge i inne charakterystyczne miejsca w Chicago. Zobacz miejsce masakry w Walentynki, jedno z najbardziej znanych miejsc morderstwa w Chicago. Wysiądź z autobusu i idź ścieżką, którą podążali znani gangsterzy z Chicago, John Dillinger i Hymie Weiss, tuż przed śmiercią. Podróżuj do kryminalnej przeszłości Chicagowskich dzielnic River North, Gold Coast, Lincoln Park, Old Town, Loop i Magnificent Mile.

Chicago: American Writers Museum Bilet wstępu z elastyczną datą

Chicago: American Writers Museum Bilet wstępu z elastyczną datą

Dowiedz się o historii pisania i jak ukształtowało amerykańską kulturę dzięki biletowi do Muzeum Amerykańskich Pisarzy w Chicago. Spaceruj po eksponatach, które przemawiają do wszystkich 5 zmysłów, odkrywaj zawiłości języka poprzez gry i napisz własną historię na starej maszynie do pisania. Wejdź do muzeum w dowolnym dniu w ciągu 14 dni od wybranej daty. Połącz się ze swoimi ulubionymi autorami i pismami z ponad 5 wieków, odkrywając i odkrywając dzieła każdego rodzaju, w tym poezję, teksty, przemówienia, dramaty, beletrystykę, literaturę faktu i dziennikarstwo. Przeglądaj stałe eksponaty muzeum. Zacznij od Galerii Nation of Writers i postępuj zgodnie z interaktywną osią czasu. Zatrzymaj się przy półce z książkami-niespodzianką i włącz wszystkie 5 scen. Oglądaj filmy, oglądaj dioramy i podziwiaj Wodospad Słowa. Następnie przejdź do galerii Mind of a Writer, aby dowiedzieć się, jak myślą pisarze. Dowiedz się o codziennej dyscyplinie i nawykach niezbędnych do wykonania pracy oraz o głębokim zrozumieniu języka wymaganego do tego, aby pismo śpiewało. Przejdź do Galerii Chicago honorującej poetów, powieściopisarzy, dziennikarzy i pisarzy z Chicago, którzy znaleźli inspirację w Wietrznym Mieście. Następnie zabierz swoje dzieci do Galerii Dziecięcej i zrelaksuj się w jednej z przytulnych czytelni lub interaktywnej przestrzeni do czytania.

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Atrakcje wodne w: Chicago

Oprócz atrakcji typu Atrakcje wodne jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Chicago?

W: Chicago są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Chicago: Najciekawsze atrakcje

Chicago: Wycieczki i bilety

Stany Zjednoczone: Ciekawe miejsca

Przeglądaj Chicago

Przeczytaj nasz kompletny przewodnik po Chicago lub odkryj najlepsze atrakcje miasta .