Chicago architektura

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Przygody
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 56
Sortuj według:
Strona 1 z 4

Często zadawane pytania dotyczące: Chicago

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Chicago?

Najlepsze atrakcje to:

Chicago: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Chicago? Kliknij tutaj.

Chicago: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1499 opinii

To była jedna z moich ulubionych rzeczy, które robiliśmy. Był to świetny sposób na poznanie miasta i poznanie jego historii architektury. Nasz przewodnik był zabawny i sprawił, że było to bardzo interesujące. Świetny akcent, aby mieć na sprzedaż koce, czapki, przekąski i napoje (zarówno alkoholowe, jak i bezalkoholowe). Nawet przy odrobinie zimna zrobiłbym to ponownie!

Ta trasa była świetna! Nasz przewodnik Antonio był bardzo dobrze poinformowany i kompetentny, a po drodze opowiadał nam zabawne historie. Obejmowaliśmy ponad 15-20 budynków, od nowoczesnych cudów po zabytki. Jazda po wodzie była płynna i łatwa, a łazienki były łatwo dostępne. Przywieźliśmy ze sobą nasze 3-miesięczne dziecko i też mu się podobało! Taka świetna wartość!

Świetna rzecz do zrobienia, aby zobaczyć widoki Chicago, a prowadzenie wycieczki po mieście było bardzo pouczające. Dostajesz jednak tylko 2 minuty na półce, nawet jeśli jesteś dużą grupą. Więc jeśli planujesz robić zdjęcia, proponuję podzielić się na mniejsze grupy, aby wszyscy mieli czas na zrobienie zdjęcia na Ledge.

Wycieczka była doskonała! Zaczęło się w samą porę, miła równowaga opowieści o gangsterach i duchach. Kia, jako nasz przewodnik, wykonała świetną robotę, aby informacje były bardzo wciągające. Wycieczka zabierze Cię do miejsc, których sam być może nie widziałeś. Warte czasu i pieniędzy.

Mój mąż i ja odwiedziliśmy Willis Tower z 4 naszymi dziećmi i wszystkim nam się podobało! Wjazd windą na szczyt poruszał się tak szybko, a widoki były niesamowite. Jeśli podróżujesz do Chicago, zdecydowanie znajdę czas na wizytę w Willis Tower.