Atrakcje i wycieczki
Chicago

Mekka Środkowego Zachodu słynie z pięknej architektury, bogatej kultury i barwnej przeszłości.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Chicago: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Chicago? Kliknij tutaj.

Chicago: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 12 520 opinii

Nasz przewodnik, Bobby, był bardzo kompetentny i ciekawy do słuchania. Mieliśmy tylko kilka godzin do spędzenia w Chicago. Ta wycieczka i pizza z głębokim daniem to najlepszy sposób na poznanie Chicago w czasie kryzysu. Trasa jest bardzo ciekawa, z zabawnymi anegdotami i pięknymi widokami. Jeśli przyjeżdżasz zimą, ubierz się ciepło. Jeśli uważasz, że będzie Ci wystarczająco ciepło, dodaj kolejną warstwę, lol. Pochodzę z Miami i mam bardzo niską tolerancję na zimno. Ale chciałem wszystko zobaczyć, więc zostałem na pokładzie. Jeśli jest Ci za zimno, możesz zrobić sobie przerwę i gorący napój w kabinie z kontrolowaną temperaturą. Ogólnie świetne doświadczenie! I wyróżnienie dla uprzejmej i profesjonalnej załogi!

Świetna rzecz do zrobienia, aby zobaczyć widoki Chicago, a prowadzenie wycieczki po mieście było bardzo pouczające. Dostajesz jednak tylko 2 minuty na półce, nawet jeśli jesteś dużą grupą. Więc jeśli planujesz robić zdjęcia, proponuję podzielić się na mniejsze grupy, aby wszyscy mieli czas na zrobienie zdjęcia na Ledge.

Zack był przewodnikiem podczas naszej wycieczki po architekturze po rzece, wydawał się bardzo dobrze zorientowany w historii miasta. Zdecydowanie nie zawiedzie Cię zakupem. Wycieczka trwa około 1 godziny i pół godziny, jeśli zarezerwujesz bilety na około wieczora, a zobaczysz fascynujący widok na budynki. Polecam to!

Moje doświadczenie na półce było niezwykłe!! Obawa wysokości była dla mnie triumfem, ale uwielbiam podróżować samolotem. Byłem tak maniakiem po doświadczeniu, że szedłem z centrum Chicago z powrotem do mojego hotelu 30 minut lub więcej. Trzeba zrobić aktywność❤️‍. YoYo. Znana również jako Lady Redd.

Piękny widok na downtown i jezioro. Warto zobaczyć i strzelić parę fotek.