Chicago Architecture Center

Chicago Architecture Center

Chicago Architecture Center – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Chicago: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

1. Chicago: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

Doświadcz tego, co najlepsze w Chicago we własnym tempie z wyjątkowego punktu widzenia wycieczki Big Bus. Wsiądź do naszego piętrowego autobusu z otwartym dachem i wybierz się na relaksującą przejażdżkę przez najbardziej kultowe zabytki miasta, od Magnificent Mile po Millennium Park. Wskakuj i wysiadaj na naszych wygodnych przystankach w całym mieście, aby odkryć tętniące życiem dzielnice Chicago i światowej sławy atrakcje, w tym 360 CHICAGO, Willis Tower, Chicago Riverwalk, Museum Campus, The Bean i wiele innych. Spędź dzień na zakupach na Magnificent Mile, przejażdżce diabelskim młynem na Navy Pier lub spróbuj autentycznej chicagowskiej pizzy Deep Dish. Dzięki naszej elastycznej i wygodnej wycieczce możesz stworzyć własny plan podróży i zwiedzać miasto we własnym tempie. Śledź przyjazdy autobusów w czasie rzeczywistym dzięki naszej bezpłatnej aplikacji do pobrania, aby zawsze wiedzieć, kiedy przyjedzie następny autobus. Podziwiaj oszałamiającą panoramę, ciesząc się profesjonalnym komentarzem cyfrowym w wielu językach, z dołączonymi słuchawkami. Poznaj bogatą historię i kulturę Chicago, a także wskazówki dotyczące najlepszych miejsc do jedzenia, picia i robienia zakupów. Dzięki wygodnym siedzeniom i panoramicznym widokom nasza wycieczka Hop-On Hop-Off Sightseeing Tour to idealny sposób na zwiedzanie miasta. Wyskocz z wycieczki tyle razy, ile chcesz w okresie ważności biletu i po prostu wskocz ponownie, gdy będziesz gotowy do dalszego zwiedzania.

Chicago: Rejs Centrum Architektury na pokładzie Pierwszej Damy Chicago

2. Chicago: Rejs Centrum Architektury na pokładzie Pierwszej Damy Chicago

Wejdź na pokład jedynego rejsu prowadzonego przez certyfikowanych przez Chicago Architecture Center wolontariuszy, którzy podzielą się swoją bogatą wiedzą na temat "kanionu architektury" Chicago - rzeki Chicago. Wybierz się w rejs po wszystkich 3 odnogach rzeki Chicago, podziwiając 360-stopniowe widoki na szeroką gamę stylów architektonicznych miasta, w tym art deco, neoklasycyzm, modernizm z połowy wieku i postmodernizm. Odkryj, jak design ukształtował historię i wpłynął na życie. Ciesz się gwarantowanymi miejscami siedzącymi na górnych pokładach na świeżym powietrzu i kupuj produkty w pełni wyposażonych barach koktajlowych i przekąskowych w klimatyzowanych salonach wewnętrznych. Posłuchaj, jak doktorzy dzielą się historiami o ponad 50 budynkach i 13 mostach zwodzonych wzdłuż rzeki oraz niektórych kultowych postaciach odpowiedzialnych za ich powstanie. Jeśli nie mówisz po angielsku, uzyskaj dostęp do wcześniej nagranej narracji na swoim smartfonie. Po prostu zeskanuj kod QR, pobierz aplikację mobilną i połącz ją z pokładową siecią Wi-Fi. Narracja jest uruchamiana automatycznie na podstawie lokalizacji statku na trasie wycieczki, więc usiądź wygodnie i zrelaksuj się. Wybierz opcję dodania ogólnego wstępu do CAC (Chicago Architecture Center) za jedyne 5 USD w porównaniu do normalnego wstępu w wysokości 14 USD.

Chicago: Treasures of the Golden Age Walking Tour

3. Chicago: Treasures of the Golden Age Walking Tour

Ta wycieczka „Historyczne skarby Chicago” obejmuje najważniejsze zabytki architektury w Chicago's Loop. Twój przewodnik eksperta, przeszkolony przez Chicago Architecture Center, skupi się na wielkich budynkach kulturalnych z końca XIX i początku XX wieku, które nawiązywały do wcześniejszych okresów i zostały zaprojektowane w stylach odrodzenia, takich jak Beaux Arts, neogruziński i neo- Gotyk. Podziwiaj fasady i wnętrza o olśniewającym pięknie i zaskakującej oryginalności, a także zajrzyj do niektórych z najbardziej lubianych budynków w mieście. Najważniejsze atrakcje tej pieszej wycieczki to Chicago Cultural Center, w którym znajduje się największa na świecie kopuła Tiffany; kultowy dom towarowy Marshall Field's, obecnie Macy's on State; oraz Palmer House, pięknie odrestaurowany hotel z lat 20. XX wieku. Bilety zakupione na atrakcje prowadzone przez Chicago Architecture Center pomagają budować większą społeczność Chicago. Gdy wybierasz się na pieszą wycieczkę, wyruszasz w wielokrotnie nagradzany rejs po rzece (Pierwsza Dama Chicago) lub odwiedzasz Centrum, pomagasz finansować inicjatywy edukacyjne Centrum Architektury Chicago, takie jak Girls Build!, Teen Fellows i Newhouse Konkurs Architektura + Projektowanie. Możesz też pomóc w utrzymaniu bezpłatnych programów takich jak Open House Chicago dla uczestników przez wiele lat. Jako certyfikowana organizacja non-profit, wszystkie zakupy biletów w Chicago Architecture Center bezpośrednio wspierają lokalne działania edukacyjne i projekty zaangażowania społeczności.

Chicago: 90-minutowa piesza wycieczka po Chicago

4. Chicago: 90-minutowa piesza wycieczka po Chicago

Zaczynając w Chicago Architecture Center (CAC), ta wycieczka zawiera przegląd wielu budynków i punktów orientacyjnych, które trzeba zobaczyć w mieście Chicago. Prowadzony przez doświadczonego przewodnika, który został rygorystycznie przeszkolony przez CAC, aby być równym gawędziarzem i edukatorem, otrzymasz fantastyczne wprowadzenie do szerokiej gamy stylów architektonicznych miasta, metod budowlanych i materiałów. W centrum miasta jest tak wiele do zobaczenia, a dzięki tej wycieczce łatwo i przyjemnie poznasz niektóre budynki, które sprawiają, że architektura Chicago jest światowej klasy. Po drodze jest wiele okazji do robienia zdjęć, więc pamiętaj o zabraniu aparatu! Trasa obejmuje trzy główne punkty centralne w centrum Chicago – Chicago Loop, serce historycznego Chicago; rzeka Chicago, siła napędowa miasta; oraz Park Tysiąclecia, w którym znajduje się kultowa rzeźba „Fasola”. Charakterystyczne budynki objęte tą trasą obejmują strzeliste modernistyczne drapacze chmur (Willis Tower, John Hancock Center i AON Building), budynki oddające hołd stylom klasycznym (Wrigley Building, Tribune Building, Chicago Theatre i Art Institute of Chicago), Art Deco gmachy (Carbide & Carbon Building i Chicago Board of Trade Building) oraz niedawno ukończone drapacze chmur (Aqua & Trump Tower). Bilet na pieszą wycieczkę obejmuje również wstęp do Chicago Architecture Center (CAC). Eksponaty CAC koncentrują się na różnorodnych dzielnicach Chicago, typach domów, czołowych architektach i przyszłych projektach, a także obejmują największy model miasta, z ponad 4250 miniaturowymi budynkami i kinowym tłem animującym kluczowe momenty w jego historii. Historie miasta zaczynają się w CAC. Bilety zakupione na atrakcje prowadzone przez Chicago Architecture Center pomagają budować większą społeczność Chicago. Kiedy wybierasz się na pieszą wycieczkę, wyruszasz w wielokrotnie nagradzany rejs po rzece (Pierwsza Dama Chicago) lub odwiedzasz Centrum, pomagasz finansować inicjatywy edukacyjne Centrum Architektury Chicago, takie jak Girls Build!, Teen Fellows i Newhouse Konkurs Architektura + Projektowanie. Możesz też pomóc w utrzymaniu bezpłatnych programów takich jak Open House Chicago dla uczestników przez wiele lat. Jako certyfikowana organizacja non-profit, wszystkie zakupy biletów w Chicago Architecture Center bezpośrednio wspierają lokalne działania edukacyjne i projekty angażujące społeczność.

Chicago: wstęp na wystawę Architecture Center

5. Chicago: wstęp na wystawę Architecture Center

Chicago Architecture Center to najnowsze miejsce kulturalne, które trzeba zobaczyć w mieście. CAC, wcześniej Chicago Architecture Foundation, jest ośrodkiem zajmującym się architekturą w Chicago. CAC będzie bramą do wycieczek prowadzonych przez docentów, ekscytujących programów i pomysłowych, nowych interaktywnych eksponatów, w tym rozszerzonego, popularnego Chicago Model. Odkryj historie stojące za architektonicznymi cudami miasta i zobacz, jak projektanci z Chicago zmieniają sylwetki na tle nieba na całym świecie. Chicago Architecture Center wypełnia dramatyczną przestrzeń, zaprojektowaną przez światowej sławy firmę Adrian Smith + Gordon Gill Architecture, w budynku biura Miesa van der Rohe, pioniera modernizmu z połowy wieku. Odwiedzających Centrum witają wspaniałe widoki — przez 40-metrową szklaną ścianę — na niektóre z najbardziej charakterystycznych budynków w mieście: Tribune Tower, Wrigley Building i nowy flagowy sklep Apple Store. Centrum o powierzchni 20 000 stóp kwadratowych to niezwykłe przeżycie w Chicago, dogodnie zlokalizowane przy 111 East Wacker, zaledwie kilka kroków od Michigan Avenue i powyżej przystani dla Chicago Architecture Foundation River Cruise na pokładzie First Lady Cruises w Chicago. Na prawie 10 000 stóp kwadratowych powierzchni galerii znajdują się eksponaty, w tym: Na inauguracyjnej wystawie Drake Family Skyscraper Gallery „Building Tall” odkrywamy, jak architekci przekraczają granice i projektują wysokie i bardzo wysokie budynki, wznoszące się coraz wyżej w niebo. Przeglądaj superwymiarowe modele słynnych drapaczy chmur z Chicago i całego świata, które pokazują, w jaki sposób innowacje projektowe i inżynieryjne pobudziły „wyścig na szczyt”: od pierwszego na świecie drapacza chmur, Home Insurance Building w Chicago; do Willis lub Sears Tower, najwyższego budynku na świecie od prawie 25 lat; do kolejnego najwyższego budynku na świecie, Jeddah Tower w Arabii Saudyjskiej, również zaprojektowanego w Chicago. W Galerii Chicago popularny Model Chicago jest większy i lepszy niż kiedykolwiek — powiększony z 1300 do ponad 4000 budynków. Film i pokaz świetlny oświetlają model niesamowitą historią wczesnego rozwoju Chicago, odrodzenia po wielkim pożarze w Chicago, pierwszych w historii drapaczy chmur i modernistycznych arcydzieł ze stali i szkła. Korzystając z interaktywnych ekranów dotykowych, odwiedzający mogą zorientować się w Chicago, wyszukać budynki według architekta lub stylu budynku oraz znaleźć trasy spacerowe. Mogą wykorzystać model do śledzenia ewolucji miasta wraz z dynamicznie rozwijającymi się dzielnicami, poszerzaniem granic, najnowocześniejszymi zastosowaniami dużych zbiorów danych i nowymi projektami, które zmienią panoramę miasta. Zobacz, jak najnowocześniejszy druk 3D tworzy dokładnie skalowane budynki dla tego pierwszego w swoim rodzaju modelu miasta. Kupując bilet do Centrum, pomagasz finansować inicjatywy edukacyjne CAC, takie jak Girls Build!, Teen Fellows i Newhouse Architecture + Design Competition; jednocześnie utrzymując bezpłatne programy takie jak Open House Chicago dla uczestników przez wiele lat. Jako certyfikowana organizacja non-profit, wszystkie zakupy biletów CAC bezpośrednio wspierają lokalne działania edukacyjne i projekty zaangażowania społeczności.

Chicago: First Lady River Cruise & Architecture Center Combo

6. Chicago: First Lady River Cruise & Architecture Center Combo

Wskocz na pokład jedynego rejsu prowadzonego przez certyfikowanych wolontariuszy Chicago Architecture Center, którzy podzielą się z Tobą swoją bogatą wiedzą na temat "kanionu architektury" - rzeki Chicago. Wybierz się w rejs wszystkimi trzema odnogami rzeki Chicago, podziwiając 360-stopniowe widoki na szeroką gamę stylów architektonicznych miasta, w tym art deco, neoklasycyzm, modernizm z połowy wieku i postmodernizm. Odkryj, jak design ukształtował historię i wpłynął na życie. Ciesz się gwarantowanymi miejscami siedzącymi na górnych pokładach na świeżym powietrzu i kupuj produkty w pełni wyposażonych barach koktajlowych i przekąskowych w klimatyzowanych salonach wewnętrznych. Posłuchaj, jak doktorzy dzielą się historiami o ponad 50 budynkach i 13 mostach zwodzonych wzdłuż rzeki oraz niektórych kultowych postaciach za nie odpowiedzialnych. Jeśli nie mówisz po angielsku, możesz uzyskać dostęp do wcześniej nagranej narracji na swoim smartfonie. Po prostu zeskanuj kod QR, pobierz aplikację mobilną i połącz ją z pokładową siecią Wi-Fi. Narracja jest uruchamiana automatycznie na podstawie lokalizacji statku na trasie wycieczki, więc usiądź wygodnie i zrelaksuj się. Skorzystaj z biletu łączonego, aby również wejść do CAC (Chicago Architecture Center) po obniżonej cenie. Okaż kupon w CAC, który można zrealizować w dowolnym momencie 7 dni przed lub po rejsie First Lady Cruise.

Chicago: piesza wycieczka po wieżowcach w stylu Art Deco

7. Chicago: piesza wycieczka po wieżowcach w stylu Art Deco

Zwiedź lobby pięciu bogatych drapaczy chmur w stylu Art Deco, zbudowanych w pobliżu brzegów rzeki Chicago podczas boomu biznesowego szalonych lat dwudziestych. Art Deco obfituje w Chicago. Styl trafił do miasta w latach dwudziestych XX wieku, po tym, jak został zaprezentowany na międzynarodowej wystawie sztuki w Paryżu. Był również szeroko widziany na wystawie Century of Progress w Chicago w latach 1933-1934. Inspirowany kubizmem oraz sztuką i architekturą starożytnego Bliskiego Wschodu, Art Deco można znaleźć w popularnych motywach, takich jak zygzaki, ośmiokąty, wybuchy słońca i kwiaty. Art Deco odzwierciedla radosny optymizm tamtej epoki dzięki bogatym materiałom i geometrycznym ornamentom. Odkryj początki Art Deco, podziwiając budynki takie jak Carbide and Carbon Building (obecnie St. Jane Hotel), Chicago Motor Club Building (obecnie Hampton Inn), kolorowy, choć często pomijany, Trustees System Service Building (obecnie Century Tower) i Engineering Building – z których wszystkie są wyznaczonymi punktami orientacyjnymi Chicago. Ta trasa kończy się w Merchandise Mart. Bilety zakupione na atrakcje prowadzone przez Chicago Architecture Center pomagają budować większą społeczność Chicago. Gdy wybierasz się na pieszą wycieczkę, wyruszasz w wielokrotnie nagradzany rejs po rzece (Pierwsza Dama Chicago) lub odwiedzasz Centrum, pomagasz finansować inicjatywy edukacyjne Centrum Architektury Chicago, takie jak Girls Build!, Teen Fellows i Newhouse Konkurs Architektura + Projektowanie. Możesz też pomóc w utrzymaniu bezpłatnych programów takich jak Open House Chicago dla uczestników przez wiele lat. Jako certyfikowana organizacja non-profit, wszystkie zakupy biletów w Chicago Architecture Center bezpośrednio wspierają lokalne działania edukacyjne i projekty zaangażowania społeczności.

Chicago: piesza wycieczka po podwyższonej architekturze

8. Chicago: piesza wycieczka po podwyższonej architekturze

Dołącz do pieszej wycieczki, aby odkryć niezapomnianą architekturę Chicago z wyjątkowej perspektywy podwyższonych pociągów i peronów na stacjach. Poznaj historię stojącą za systemem „L” i posłuchaj, jak ukształtował on rozwój budynków w obrębie Pętli. Przeżyj jazdę na „L” dla siebie. Pierwszy podniesiony pociąg w mieście zaczął kursować w 1892 roku. Obecnie uważany za jeden z najbardziej charakterystycznych elementów Chicago, „L” oferuje jedyny w swoim rodzaju widok na centrum miasta. Znajdując się ponad 20 stóp nad ziemią, zobaczysz detale architektoniczne, które są pomijane przez większość pieszych na poziomie ulicy. Dzięki tej wycieczce czeka Cię jedna z najbardziej kompleksowych wycieczek w Pętli, mijając setki budynków i najważniejsze atrakcje Chicago. Poruszając się po mieście, słuchaj narracji swojego przewodnika na temat systemu tranzytowego Chicago i znaczenia architektonicznego. Bilety zakupione na atrakcje prowadzone przez Chicago Architecture Center pomagają budować większą społeczność Chicago. Gdy wybierasz się na pieszą wycieczkę, wyruszasz w wielokrotnie nagradzany rejs po rzece (Pierwsza Dama Chicago) lub odwiedzasz Centrum, pomagasz finansować inicjatywy edukacyjne Centrum Architektury Chicago, takie jak Girls Build!, Teen Fellows i Newhouse Konkurs Architektura + Projektowanie. Możesz też pomóc w utrzymaniu bezpłatnych programów takich jak Open House Chicago dla uczestników przez wiele lat. Jako certyfikowana organizacja non-profit, wszystkie zakupy biletów w Chicago Architecture Center bezpośrednio wspierają lokalne działania edukacyjne i projekty zaangażowania społeczności.

Chicago: Ewolucja pieszej wycieczki po wieżowcach

9. Chicago: Ewolucja pieszej wycieczki po wieżowcach

Ta 90-minutowa wycieczka to chronologiczny przegląd architektury Chicago, począwszy od jej rozwoju nad rzeką Chicago, odrodzenia po wielkim pożarze w Chicago i rozwoju w centrum handlowym i kulturalnym. Zobacz, jak architekci dostosowali style budynków do mody swojej epoki i wykorzystali najnowocześniejszą inżynierię, aby budować wyższe niż kiedykolwiek wcześniej. Ta trasa jest kuszącym przeglądem, który wprowadza Cię w najważniejsze historie architektury Chicago. Podczas tej wycieczki dowiesz się o początkach miasta nad rzeką, jego odrodzeniu po Wielkim Ogniu i rozwoju w centrum handlowym i kulturalnym, a wszystko to podczas oglądania budowli w kolejności, w jakiej zostały zbudowane. Budynki te — w tym Page Brothers Building, Old Dearborn Bank, Chicago Motor Club, Carbide and Carbon Building, NBC Tower i inne — opowiadają historię ewolucji technologii architektonicznej na przestrzeni czasu. Zobaczysz z bliska, jak każdy budynek ma swój własny, niepowtarzalny projekt, często odzwierciedlający styl, który był popularny lub dominujący w czasie jego budowy. Bilety zakupione na atrakcje prowadzone przez Chicago Architecture Center pomagają budować większą społeczność Chicago. Gdy wybierasz się na pieszą wycieczkę, wyruszasz w wielokrotnie nagradzany rejs po rzece (Pierwsza Dama Chicago) lub odwiedzasz Centrum, pomagasz finansować inicjatywy edukacyjne Centrum Architektury Chicago, takie jak Girls Build!, Teen Fellows i Newhouse Konkurs Architektura + Projektowanie. Możesz też pomóc w utrzymaniu bezpłatnych programów takich jak Open House Chicago dla uczestników przez wiele lat. Jako certyfikowana organizacja non-profit, wszystkie zakupy biletów w Chicago Architecture Center bezpośrednio wspierają lokalne działania edukacyjne i projekty zaangażowania społeczności.

Wycieczka z przewodnikiem po nowoczesnych wieżowcach w Chicago

10. Wycieczka z przewodnikiem po nowoczesnych wieżowcach w Chicago

Dołącz do wycieczki, która koncentruje się na modernizmie, dominującym stylu wizualnym XX wieku, który nadal silnie wpływa na projektowanie w XXI wieku. Modernizm wpłynął na kształt wszystkiego, od domów po meble i urządzenia, samochody, a nawet modę. Ale najbardziej spektakularnym efektem modernizmu był nowoczesny wieżowiec wykonany ze stali lub żelbetu z rozległymi przeszkleniami. To produkt epoki masowej produkcji. Chicago jest powszechnie uważane za miejsce narodzin szkieletu, który stanowi rdzeń współczesnego drapacza chmur. Podczas wycieczki dowiedz się, jak dwóch mężczyzn wywarło trwały wpływ na Chicago, architekt Ludwig Mies van der Rohe i polityk, burmistrz Richard J. Daley. Ciesz się wspaniałymi widokami na rzekę podczas spaceru wzdłuż River Walk. Wyróżnione budynki to Marina City, Daley Center i IBM Building. Bilety zakupione na atrakcje prowadzone przez Chicago Architecture Center pomagają budować większą społeczność Chicago. Kiedy wybierasz się na pieszą wycieczkę, wyruszasz w wielokrotnie nagradzany rejs po rzece (Pierwsza Dama Chicago) lub odwiedzasz Centrum, pomagasz finansować inicjatywy edukacyjne Centrum Architektury Chicago, takie jak Girls Build!, Teen Fellows i Newhouse Konkurs Architektura + Projektowanie. Możesz też pomóc w utrzymaniu bezpłatnych programów takich jak Open House Chicago dla uczestników przez wiele lat. Jako certyfikowana organizacja non-profit, wszystkie zakupy biletów w Chicago Architecture Center bezpośrednio wspierają lokalne działania edukacyjne i projekty angażujące społeczność.

Liczba znalezionych atrakcji: 12
Sortuj wg::

Chicago Architecture Center: najlepsze atrakcje w pobliżu

Chicago Architecture Center: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Chicago Architecture Center? Kliknij tutaj.

Chicago Architecture Center: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3
(498 recenzji)

Zdecydowanie świetny sposób, aby zobaczyć miasto, poznać historię i dowiedzieć się, gdzie chcesz poznać głębiej. Autobusy były dość dostępne, a bezpłatna aplikacja do śledzenia ich lokalizacji, dzięki czemu można było określić czas swojej obecności na przystanku, była świetna! Jedyne, co można by ulepszyć, to dostarczane przez nich zestawy słuchawkowe lub przynajmniej możliwość uzyskania większej głośności. Są to tego rodzaju wkładki douszne, które mają tendencję do wyskakiwania, dlatego słuchanie dźwięku wymagało ciągłego regulowania wkładki dousznej w uchu. Jeśli masz dobry, osobisty zestaw słuchawek z wystarczająco długim kablem i gniazdem audio, polecam je zabrać ze sobą.

Candace była doskonałym przewodnikiem. Wysiadanie na każdym przystanku było fantastycznym sposobem na zobaczenie wszystkich interesujących miejsc, które ma Chicago! Słuchawki były również świetnym sposobem, aby dowiedzieć się więcej o historii tego obszaru. Odwiedzaliśmy tylko 1 dzień i uważaliśmy, że wycieczka autobusem HOHO Big była doskonałym sposobem na zwiedzanie centrum miasta i wszystkich zabytków! Zrobiłem wspaniałe wspomnienia! Dziękuję!

To najlepszy sposób na zwiedzenie miasta, jeśli nie masz za dużo czasu. Możesz wybrać, które przystanki chcesz wyskoczyć lub przejść do następnego przystanku. Jeden z naszych kierowców, Candace, był niesamowity. Sama opowiedziała o trasie, uczyniła ją bardzo zabawną i pouczającą, a nawet zrobiła ciekawostkę z nagrodą dla zwycięzcy! Świetne doświadczenie ogólnie!!

Dźwięk był uczciwy, przewodnik też mówił, więc trudno było go zrozumieć. Jazda autobusem była dobra, fajny sposób, aby uzyskać ogólny widok na Chicago,

Jest w porządku, ale jest bardzo mało przystanków, trasa jest naprawdę krótka, ale nocna wycieczka jest tego warta, polecam