Wybierz daty

Wzgórza Chianti

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Warsztaty i lekcje
Liczba znalezionych atrakcji: 106
Sortuj według:
1 - 16 / 106

Wzgórza Chianti: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wzgórza Chianti? Kliknij tutaj.

Wzgórza Chianti: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 6526 opinii

Jedna z lepszych zarezerwowanych przez nas wycieczek. Bardzo przemyślana, dobrze zorganizowana oraz ciekawa i miejscami zapierająca dech w piersiach. Według nas niezapomnianym jej elementem był lunch z degustacją lokalnych trunków w winiarni (siedząc pod parasolami z widokiem na piękny pejzaż Toskanii) - więc opcja z „opcjonalnym obiadem” jest niejako opcją, której nie można opuścić! Równie ciekawym jej elementem był przystanek w Sienie oraz w San Gimignano. 12 godzin minęło jakby to były 2 godziny. Polecamy bardzo!

Jest to całodniowa wycieczka, więc przygotuj się na dużo spacerów, wspaniałe wino i lunch w winnicy i wcześniej zarezerwuj bilety na Krzywą Wieżę w Pizie, jeśli chcesz wspiąć się na wieżę.

To było niezapomniane przeżycie! Poznawanie Toskanii przebiegło dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam, cała wycieczka bardzo dobrze zaplanowana, jedzenie pyszne, polecam bez dwóch zdań.

Mieliśmy jednodniową wycieczkę z przewodnikiem Angi i kierowcą Ricardo. Angi była miła i pełna wspaniałej energii, bardzo pouczająca i sprawiła, że długi dzień był zabawny.

Fantastyczny! nie wyobrażałem sobie robienia tego wszystkiego bez trasy. Steffano był niesamowitym przewodnikiem, był zabawny, cierpliwy i pouczający?