Atrakcje i wycieczki
Chester

Wszystkie atrakcje

Chester – nasze najbardziej polecane atrakcje

Z Manchesteru: Odkryj północną Walię, Snowdonię i Chester

Z Manchesteru: Odkryj północną Walię, Snowdonię i Chester

The tour leaves Manchester in the morning and heads straight for the border of Wales. Conwy is the first stop of the day, one of the most picture-perfect harbor towns in the world. Here you can see a castle perched by the sea, the world's smallest house, and lots of cute restaurants serving up the best fish and chips. Venture along the winding, scenic roads of the Snowdonia National Park before arriving in Betws-Y-Coed. This quaint town is known as the gateway to Snowdonia and is famous for its alpine trees and cozy cafes. Chester is your next stop. This is one of England's most historic towns and there is plenty to do here. It's advised to go straight to the ancient cathedral and learn about its remarkable past.

Chester: Półgodzinny rejs po mieście

Chester: Półgodzinny rejs po mieście

Z miejsca do cumowania w The Groves w Chester popłyniesz w górę rzeki pod mostem wiszącym Queen's Park i obok miejskich klubów wioślarskich. Następnie podążysz za szerokim zakrętem Earl's Eye, mijając wspaniałe posiadłości nad rzeką i zawrócisz na granicach miasta. W drodze powrotnej komentarz szczegółowo opisuje historię niektórych z ciekawszych budynków nadrzecznych oraz bogate dziedzictwo rzymskie, średniowieczne i przemysłowe miasta. Rejsy zakończą się wspaniałym widokiem na Chester Weir i Old Dee Bridge, zanim zejdziesz na ląd w The Groves.

Chester: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing

Chester: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing

Żadne miasto w Wielkiej Brytanii nie jest bogatsze w archeologiczne i architektoniczne skarby niż Chester, otoczone murami miasto nad rzeką Dee. Wycieczka krajoznawcza Chester Open Top Bus Tour przedstawi Ci mury miejskie, katedrę, rzymski amfiteatr i wiele, wiele więcej. Odkryj, jak Chester przetrwało i prosperowało na przestrzeni dziejów, podróżując po mieście. Tak jak historia Chester związana jest z rzeką Dee, tak samo jest w przypadku Chester Tour. Autobus przecina rzekę Dee zarówno przez mosty Grosvenor, jak i Old Dee, a w The Groves zapewnia wygodne połączenie z rejsami po rzece obsługiwanymi przez Bithell's Boats. Przystanki wycieczki: 1) Chester Bus Interchange 2) Foregate Street 3) City Road 4) Stacja kolejowa Chester 5) Kościół św. Jana, Vicar's Lane 6) The Groves 7) Pepper Street 8) Grosvenor Street 9) Handbridge 10) Lower Bridge Street 11) Nicholas Street 12) Chester Racecourse, The Old Port

Z Manchesteru: Wycieczka minibusem do północnej Walii i Snowdonii

Z Manchesteru: Wycieczka minibusem do północnej Walii i Snowdonii

Odkryj najważniejsze zabytki północnej Walii podczas wycieczki z przewodnikiem z komentarzem na żywo. Podziwiaj krajobrazy Parku Narodowego Snowdonia, podziwiaj kultowy zamek Conwy i odkryj uroczą wioskę Betws-y-Coed. Wsiądź do minibusa w Manchesterze i ciesz się na cały dzień zwiedzania Parku Narodowego Snowdonia. Zaczynając od Conwy, to historyczne nadmorskie miasto jest pełne charakteru i historii. Rozejrzyj się po okolicy, zajrzyj do sklepów lub wybierz się na spacer do portu. To miasto targowe jest pełne bogatej historii i słynie ze średniowiecznego zamku Conwy, z którego roztacza się widok na morze. Następnie udamy się do Llanberis Slate Museum, gdzie możesz odkryć więcej bogatego dziedzictwa Walii. Zanim wybierzesz się na przejażdżkę zabytkową kolejką Llanberis Lake Railway, która zabierze pasażerów wzdłuż brzegu jeziora z widokiem na góry otaczające ten obszar. Następnie przejedziemy przez Pen-y-pass, ta przejażdżka jest naprawdę spektakularna z zapierającym dech w piersiach krajobrazem. Będziesz miał wiele okazji do zrobienia zdjęć i zobaczenia niesamowitej scenerii. Na koniec dotrzemy do wioski Betws-y-coed. Będzie to dla Ciebie okazja, aby dobrze się zastanowić i zwiedzić malowniczą walijską wioskę. Od wieków była ona miejscem inspiracji dla pisarzy i artystów. Po całym dniu zwiedzania udamy się w drogę powrotną do Manchesteru.

Z Chester: całodniowa wycieczka z przewodnikiem po północnej Walii

Z Chester: całodniowa wycieczka z przewodnikiem po północnej Walii

Opuść rzymskie miasto Chester i udaj się do Walii w 90-minutową, w pełni narracyjną podróż, która dotrze do Llandudno. Odwiedź ukrytą XII-wieczną kaplicę św. Tudna na Wielkiej Ormie. Dalej znajduje się otoczone murami miasto Conwy, zbudowane w 1283 roku ze wspaniałym obwodem o długości 3/4 mili. Wejdź do zamku Conwy, ziarnistej fortecy z ciemnych kamieni, zbudowanej przez Jakuba ze św. Jerzego we współpracy z Francuzem Richardem Inżynierem. Następnie udaj się do Parku Narodowego Snowdonia, korzystając ze starannie wybranych tras poza utartymi szlakami, z przystankiem w tak zwanej „stolicy Północnej Walii”, domu modlitwy Betws-Y-Coed w lesie. Na koniec skorzystaj z wyjątkowej okazji, aby zobaczyć akwedukt Pontcysyllte Canal, zbudowany przez Sir Thomasa Telforda w latach 1795-1805. Przygotuj się na rozrywkę i informacje ze strony doświadczonego przewodnika i kierowcy po drodze.

Chester: nawiedzona piesza wycieczka audio z przewodnikiem

Chester: nawiedzona piesza wycieczka audio z przewodnikiem

Jeśli lubisz upiorne wydarzenia i straszne historie, ta piesza wycieczka po centrum historycznego miasta Chester oferuje kuszące opowieści o nadprzyrodzonych. Odwiedzimy kilka znanych punktów orientacyjnych — ale nie oczekuj suchego wykładu historycznego. Dobrze znam swoje rodzinne miasto i będę podkreślał niektóre z ukrytych zakątków, których nie można znaleźć podczas typowych wycieczek. W końcu jestem miejscowym chłopcem i będę dzielić się moją wiedzą poufną. Podczas tej wycieczki usłyszysz o: • rzymscy żołnierze wciąż strzegący swojego historycznego garnizonu • Przerażająca opowieść o ostatniej publicznej egzekucji Chestera • Upiorny mnich, który nawiedza najstraszniejsze przejście w mieście • Jedyny oficjalny egzorcyzm Chestera Przeznacz godzinę na ten spacer. Na trasie znajduje się wiele kawiarni i barów, w których można szybko zatrzymać się na kawę. Niezależnie od tego, czy po raz pierwszy jesteś w mieście, czy jesteś mieszkańcem, który chce dowiedzieć się więcej o swoim domu, Haunted Chester to idealny sposób, aby zobaczyć go w innym świetle.

Z Chester: całodniowa wycieczka z przewodnikiem po Lake District

Z Chester: całodniowa wycieczka z przewodnikiem po Lake District

Ta całodniowa przygoda wyrusza z Chester i kieruje się prosto w kierunku soczystej wsi. Podziwiaj widoki podczas podróży do największego parku narodowego w Wielkiej Brytanii, Lake District, zatrzymując się po drodze w podziemnym Rheged Discovery Centre. Podczas częściowo opowiedzianej, 2-godzinnej podróży do Krainy Jezior, wycieczka zatrzymuje się również przy słynnym neolitycznym kamiennym kręgu Castlerigg, gdzie można poczuć starożytną, mityczną energię przepływającą wokół ciebie. Następnie przejdź do wioski Grasmere, która szczyci się szeregiem pięknej XIX-wiecznej architektury, a także grobem znanego poety Williama Wordswortha. Następnie niech Twój nos poprowadzi Cię do sklepu z piernikami Sarah Nelson, gdzie możesz skosztować tradycyjnych słodkich przysmaków z regionu. Po najedzeniu się pierników nadszedł czas na zwiedzanie parku narodowego i poruszanie się po Langdales, znanym również jako „Mała Szwajcaria”. Wędrując po parku, podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki, które rozciągają się na krajobraz, które oferują jedne z najbardziej dramatycznych i zróżnicowanych krajobrazów w Wielkiej Brytanii. Podczas całej wycieczki jest wiele przystanków, aby jak najlepiej wykorzystać podróż do Krainy Jezior. Jedną z głównych atrakcji dnia jest spacer po Blea Tarn przed przystankiem w Ambleside, gdzie można zgubić się w labiryncie krętych uliczek lub zrobić zakupy w wybranych malowniczych sklepach.

Z Chester: Wycieczka po Północnej Walii

Z Chester: Wycieczka po Północnej Walii

Zostaw zgiełk miasta za sobą i odkryj Północną Walię na jeden dzień. Dzięki przejażdżce przez oszałamiające krajobrazy i malownicze wioski, zobaczysz piękno Północnej Walii w całej okazałości. Opuszczając Chester, zatrzymamy się w historycznym mieście Conwy, gdzie zobaczysz wspaniały XIII-wieczny zamek, który stoi wysoko nad miastem. Będziesz mieć trochę czasu na zwiedzanie i podziwianie zabytków i atrakcji, które sprawiają, że to nadmorskie miasto jest tak popularnym miejscem odwiedzin. Po wędrówce po mieście wyruszymy na zwiedzanie niesamowitego Parku Narodowego Snowdonia, zatrzymując się w różnych punktach, w których będzie wiele okazji do zrobienia zdjęć i naprawdę cieszenia się tym pięknym parkiem narodowym. Kierując się do Narodowego Muzeum Łupków, odkryjemy fascynującą historię i dziedzictwo kraju; wiktoriański warsztat został zbudowany u podnóża góry Snowdonia. Następnie udamy się do Llanberis Lake Railway, gdzie możesz usiąść i zrelaksować się, podziwiając widoki wzdłuż jeziora Pardarn w samym sercu Snowdonii. (Pamiętaj, że przejażdżka pociągiem jest dostępna tylko w okresie od marca do listopada). Następnie udamy się do uroczej walijskiej wioski Betws-y-Coed położonej w samym sercu Parku Narodowego. Wioska, która niegdyś była miejscem pielgrzymów, stała się ośrodkiem dla artystów i pisarzy, którzy czerpali inspirację z otaczającej ją scenerii i krajobrazów. To wspaniały przystanek na trasie i świetne miejsce na spędzenie wolnego czasu na zwiedzanie. Następnie udamy się z powrotem w kierunku Chester i wrócimy do rzeczywistości po całym dniu odkrywania tej niesamowitej części świata.

Chester: Samodzielne zwiedzanie miasta Poszukiwanie skarbu

Chester: Samodzielne zwiedzanie miasta Poszukiwanie skarbu

Wyrusz w samodzielny poszukiwanie skarbów, aby uzyskać zabawny i wyjątkowy sposób na odkrywanie Chester. Odbieraj na telefon wiadomości od kapitana Bess, złośliwego pirata, który testuje nowych rekrutów, aby dołączyć do swojego statku. Podróżuj przez miasto starannie zaprojektowaną trasą kapitana Bessa. Podążaj za mapami skarbów, aby dostać się we właściwe miejsce, a następnie spróbuj rozszyfrować wskazówkę. Szukaj odpowiedzi w górę i w dół i zobacz ukryte zabytki, które zwykle omijają turyści. Poproś o wskazówkę, aby kontynuować podróż przez miasto, jeśli wskazówki staną się zbyt trudne. Zacznij od frontu ratusza w Chester i przekradnij się przez małe uliczki i wiktoriańskie uliczki, mijając spokojne nadrzeczne i rzymskie ruiny. Poznaj ciekawe fakty i posłuchaj opowieści o zabytkach na trasie Bess i lepiej poznaj historię Chester. Przygotuj się na odkrywanie Chester w nowy sposób poprzez zabawne i interaktywne poszukiwanie skarbów.

Z Liverpoolu: Chester Sightseeing Half-Day Shore Excursion

Z Liverpoolu: Chester Sightseeing Half-Day Shore Excursion

Spotkasz się z przedstawicielem lokalnego partnera w Liverpool Cruise Terminal i zaprowadzi Cię do pojazdu, który przewiezie Cię pod rzeką Mersey, przechodząc pod twoim statkiem podczas 45-minutowego krótkiego skoku do Chester. Po przyjeździe będziesz miał pełną wycieczkę z przewodnikiem po Chester, w miejscu rzymskiego amfiteatru, murów obronnych z epoki normańskiej, widoków na rzekę Dee, która dała Chesterowi możliwość handlu z resztą świata setki lat temu przed przejściem przez budynki z epoki Tudorów i Gruzji z wiktoriańską architekturą na dokładkę. Zobaczysz słynne Rows, które są wyjątkowym doświadczeniem zakupowym w Chester, zanim w końcu dotrzesz do centrum miasta - Chester Cross. Stąd będziesz miał czas na spacery po ulicach tego historycznego miasta i spróbowanie niektórych smaków, które sprawiają, że Cheshire jest tak kochane przez wielu, w tym Cheshire Cheese i lokalne Ales. Wreszcie, z torbami wypełnionymi pamiątkami (i niektórymi przysmakami zebranymi w różnych sklepach spożywczych) zostaniesz przewieziony z powrotem do portu w Liverpoolu. Jeśli pozwoli na to czas, możesz nawet spotkać się z Fab Four, zanim zostaniesz zwrócony do terminalu wycieczkowego

Często zadawane pytania dotyczące: Chester

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Chester?

Najlepsze atrakcje to:

Chester: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Chester

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Chester to:

Chester – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Chester: Najciekawsze atrakcje

Chester: Wycieczki i bilety

Anglia: Ciekawe miejsca

Chester: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Chester? Kliknij tutaj.

Chester: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(572 recenzji)