Atrakcje i wycieczki
Cheshire

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Cheshire – najciekawsze atrakcje

Nasze atrakcje są zgodne z lokalnymi wytycznymi dotyczącymi zdrowia, dzięki czemu możesz wypoczywać bez zmartwień.

Cheshire: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cheshire? Kliknij tutaj.

Cheshire: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 180 opinii

Dobrze zaplanowana trasa, która była pouczająca i zabawna!

Zaprosiłem moją córkę na tę wycieczkę, myśląc, że będę trochę znudzony! Bardzo się myliłem, dzień był pełen ciekawych rzeczy, nie tylko o występie, ale także o Liverpoolu i okolicach. Odszedłem, gotowy do oglądania serialu od samego początku, ale też naprawdę kochający Liverpool! Trasa była bardzo dobrze przemyślana, przykuwała naszą uwagę i była pełna dżemów! Przewodnik i kierowca bardzo autentyczni, przyjaźni ludzie! Wyszliśmy na haju i na pewno wrócimy po więcej!!

Świetny przewodnik i kierowca. Dzień był pełen informacji od początku do końca, tempo było w tempie, za którym każdy był w stanie nadążyć nawet dla tych, którzy używali laski. Jako Merseysider miło było zobaczyć miejsca, które zostały wykorzystane podczas tworzenia serialu i móc wyobrazić sobie pracę, którą wykonał producent, aby uwierzyć, że jesteś gdzie indziej. Zachęcam każdego, kto widział tę serię, do wyruszenia w trasę, ponieważ to ożywi całość.

Absolutnie warte odwiedzenia....

To był wspaniały dzień i absolutnie polecam. Nasz przewodnik Gary z pewnością znał się na rzeczy i sprawił, że wszyscy poczuli się bardzo mile widziani swoim przyjaznym zachowaniem i niemal encyklopedyczną wiedzą o serialu, postaciach i miejscach, które odwiedziliśmy. Nieczęsto zdarza się, że w dzisiejszych czasach można dostać coś, co jest warte swojej ceny, ale ta trasa jest z pewnością taka.

Wycieczka jest bardzo rzeczowa, a wspaniały cały dzień raczej zrelaksowany, ale jednocześnie pouczający przewodnik był fantastyczny i odpowiedział na każde pytanie z pewnością, zdecydowanie polecam każdemu, kto jest fanem!