Charleston – nasze najbardziej polecane atrakcje

Charleston: bilet wstępu do Fort Sumter i rejs promem

1. Charleston: bilet wstępu do Fort Sumter i rejs promem

Wybierz się na przejażdżkę promem na tereny Fort Sumter i zwiedzaj teren we własnym tempie. Przejedź obok mostu Arthur Ravenel Jr. i podziwiaj zabytki okazałych domów Rainbow Row i Battery w Charleston. Gdy zbliżasz się do Fort Sumter, wdzięczne żaglówki i figlarne delfiny dodają fotogenicznej scenerii. Jeśli wyruszysz z Mt. Pleasant, będziesz mógł podziwiać z bliska widok na lotniskowiec USS Yorktown, podczas gdy wycieczki rozpoczynające się od centrum zobaczą Aquarium Wharf podczas odlotu i powrotu. Przyjedź do Narodowego Parku Historycznego Fort Sumter i Fort Moultrie, który znajduje się w widocznym miejscu u ujścia portu Charleston, strategicznej lokalizacji, która miała kluczowe znaczenie dla jego obrony. Będąc tutaj, zwiedzaj tereny Fort Sumter. Stań na terenie, na którym rozpoczęła się najbardziej śmiertelna wojna Ameryki, w Fort Sumter i Narodowym Parku Historycznym Fort Moultrie. Oddano tu pierwsze strzały, rozpalając konflikt, w którym zginęło ponad 700 000 osób. Przeżyj bitwę otwierającą wojnę secesyjną i poznaj jej początki z Strażnikiem Parku Narodowego. Przybliżona 1-godzinna wizyta w Forcie Sumter daje dużo czasu na zwiedzanie dobrze zachowanych ruin fortu i przeglądanie pamiątek w Museum Store. Wizyta w Fort Sumter i Narodowym Parku Historycznym Fort Moultrie zapewnia wgląd w życie i próby amerykańskich bohaterów, od wojny secesyjnej po współczesne konflikty. Dowiedz się o wydarzeniach prowadzących do wojny od doświadczonych Strażników Parku Narodowego, którzy przekażą historie odważnych bohaterów w akcji z pierwszej bitwy wojny secesyjnej. Idź śladami tych, którzy ukształtowali ten naród wraz z Strażnikiem Parku Narodowego. Następnie podziwiaj piękne widoki na miasto, wracając promem do Charleston.

Charleston: rejs po luksusowym porcie z kolacją

2. Charleston: rejs po luksusowym porcie z kolacją

Wyrusz na prawdziwą kolację w porcie Charleston na pokładzie statku Spirit of Carolina. Ciesz się trzydaniową kolacją, przygotowywaną na zamówienie z lokalnych sezonowych składników. Jedząc pyszny wielodaniowy obiad na talerzu, popłyń przez piękny port Charleston, obok Fort Sumter, wzdłuż baterii i pod mostem Ravenel. Podziwiaj widoki z dużych zamkniętych, klimatyzowanych tarasów jadalnych lub tarasu widokowego na świeżym powietrzu. Ciesz się muzyką przez cały rejs, a także barem z pełnym zakresem usług. Menu kolacji: Zupa: Zupa z krabów Charleston Sałatka: Edisto zielona sałata z mieszanką młodych sałat, suszoną żurawiną, pokruszonym serem feta i prażonymi migdałami z winegretem ziołowym (bezglutenowa) Przystawki: (Wszystkie dania główne obejmują świeżo upieczony chleb i masło) • Duszone żeberka wołowe (bezglutenowe, bezmleczne) z redukcją cabernet, pieczonym czosnkiem bite ziemniaki (bezglutenowe) i sezonowe warzywa (bezglutenowe)• Smażony kurczak pierś (bezglutenowa) z sosem cytrynowym z białego wina, nadzieniem z duszonego szpinaku i sera feta, pieczonymi czosnkowymi bitymi ziemniakami (bezglutenowe) i sezonowymi warzywami (bezglutenowe)• Niderlandzkie krewetki i kasza (bezglutenowa) ze smażonymi krewetkami, szynką tasso i kiełbasą andouille. Podawane na kremowej kaszy gryczanej, posypane dojrzałym serem cheddar i konfiturą z bekonu• Pieczony kalafior w plastrach (bez nabiału, wegetariańskie) z mżawką z pieczonej czerwonej papryki, zwiędłym szpinakiem, cytryną i oliwą z oliwek, mieszanką starożytnych ziaren komosy ryżowej, farro, prażonego jęczmienia (bez nabiału, wegetariańskie) i grillowanymi szparagami (bezglutenowe, bezmleczne, wegetariański) Desery: • Sernik nowojorski z truskawkami i bitą śmietaną • Czekoladowy dzbanuszek z crè ja (bezglutenowy) z bitą śmietaną i wiórkami czekoladowymi (6,00 USD za sztukę) Jedzenie nie jest przygotowywane w zakładzie bez orzechów, skorupiaków ani glutenu.

Charleston: rejs po zabytkowym porcie w ciągu dnia lub o zachodzie słońca

3. Charleston: rejs po zabytkowym porcie w ciągu dnia lub o zachodzie słońca

Przepłyń przez port Charleston na staroświeckim jachcie z repliki Bay-Steamer z lat 20. XX wieku. Ciesz się narracją na żywo od kapitana i kupuj smakołyki z w pełni zaopatrzonego drinka i baru z przekąskami. Zobacz zabytki wojny secesyjnej i rewolucyjnej i miej oko na delfiny. Zrelaksuj się w zamkniętym obserwatorium lub na częściowo zadaszonym górnym pokładzie. Słuchaj uważnie, jak twój kapitan prowadzi cię w podróż przez ponad 300 lat amerykańskiej historii. Podczas tej 20-milowej wycieczki miniesz 75 punktów orientacyjnych i ciekawych miejsc. Zobacz z bliska „Święte Miasto”, w tym Fort Sumter – gdzie padły pierwsze strzały z czasów wojny secesyjnej. Przejedź obok fortów armii Konfederacji i Unii i zobacz słynną „Walczącą Damę” z czasów II wojny światowej. Miń pozostałości wojny domowej i rewolucyjnej i szukaj lokalnych dzikich zwierząt, takich jak delfiny i pelikany pluskające w pobliżu. Wybierz pomiędzy miejscem do siedzenia wewnątrz lub na zewnątrz.

Charleston: Historyczna wycieczka po śródmieściu bryczką konną

4. Charleston: Historyczna wycieczka po śródmieściu bryczką konną

Przejedź się tradycyjną bryczką po historycznym centrum Charleston podczas wycieczki z przewodnikiem. Słuchaj komentarzy na żywo o mieście, mijając Charleston Harbor, Rainbow Row, King Street, White Point Gardens i Charleston Battery. Rozpocznij wycieczkę w stajniach organizatora zajęć. Wsiądź do pięknego, zbudowanego na zamówienie powozu i odjedź ze stodoły. Jedź w kierunku bramy miejskiej, znajdującej się na Rynku Starego Miasta. Poznaj bogatą historię miasta od profesjonalnego przewodnika, podróżując wyjątkowym pojazdem. Oglądaj tętniące życiem dzielnice i eleganckie budynki ze swojego miejsca. Poznaj najważniejsze atrakcje historycznego centrum miasta, takie jak Charleston Harbour, Rainbow Row, 4 Corners of Law, King Street, White Point Gardens i Charleston Battery. Zapoznaj się z pouczającymi i zabawnymi komentarzami swojego przewodnika, zanim wrócisz do stajni.

Charleston: Wycieczka i transport na plantację magnolii

5. Charleston: Wycieczka i transport na plantację magnolii

Zobacz kawałek żywej historii na plantacji Magnolia i jej słynnych na całym świecie ogrodach, należących do rodziny Drayton od 12 pokoleń. Odwiedź historyczne ogrody, małe zoo i konserwatorium. Rozpocznij swoją półdniową wycieczkę wsiadając do klimatyzowanego autokaru w Charleston. Poznaj swojego profesjonalnego przewodnika i jedź na Plantację Magnolia, datowaną na 1676 r. i czasy brytyjskiej kolonii. Wejdź do jednej z pierwszych atrakcji turystycznych Ameryki i pierwszych ogrodów publicznych, które zostały otwarte dla publiczności od 1870 r. Wybierz się na spacer z przewodnikiem po ostatnim dużym romantycznym ogrodzie w Ameryce. Poznaj historię podczas 45-minutowej przejażdżki tramwajem z narracją przez Audobon Swamp Gardens i odwiedź ważne miejsca, takie jak Drayton Home (nie Drayton Hall), Orientation Theatre i Old African American Cabin.

Charleston: Wycieczka autobusowa z przewodnikiem po historycznych atrakcjach miasta

6. Charleston: Wycieczka autobusowa z przewodnikiem po historycznych atrakcjach miasta

Wycieczka autobusowa odjeżdża z Charleston Visitor's Center , gdzie wsiądziesz na pokład luksusowego, klimatyzowanego promu na 90-minutową wycieczkę po historycznych atrakcjach miasta. W towarzystwie doświadczonego, lokalnego przewodnika przejdź obok 100 najbardziej kultowych zabytków Charleston z przeszłości i teraźniejszości, słuchając niesamowitych opowieści i anegdot o mieście. Podczas wycieczki przemierzaj niektóre z najbardziej historycznych części miasta. Odwiedź zabytkowe domy w Charleston, nadmorski mur Battery, Four Corners of Law i Rainbow Row, by wymienić tylko kilka. Inne atrakcje wycieczki obejmują kilka zabytkowych kościołów, stare rynki i malownicze dzielnice.

Charleston: wieczorna wycieczka po nawiedzonym powozie

7. Charleston: wieczorna wycieczka po nawiedzonym powozie

Posłuchaj mrożących krew w żyłach opowieści o więźniach, łotrach i piratach, które tworzą historię Charleston. Przemierzaj ponad 300 lat historii w zaciszu swojego powozu. Tajemnicze uliczki i bruk czekają, gdy Twój doświadczony przewodnik poprowadzi Cię przez Historyczny Charleston podczas 40-minutowej wycieczki po Haunted Carriage Tour. Rozpocznij wycieczkę w stajniach Old South Carriage Company, gdzie zwiedzasz 15-blokowy rdzeń, który obejmuje Historyczny Charleston. Po drodze zobaczysz Old Exchange & Provost Dungeon, Circular Congregation Church and Graveyard, Charleston City Market i St. Michael's Episcopal Church. Wszyscy przewodnicy tej działalności są członkami Gildii Palmetto, co wskazuje, że pomyślnie przeszli wszechstronne badanie historii Charleston.

Charleston: 90-minutowa piesza wycieczka po duchach i lochach

8. Charleston: 90-minutowa piesza wycieczka po duchach i lochach

Przetestuj swoje nerwy i poznaj ciemne krawędzie nawiedzonej historycznej dzielnicy Charleston, głęboko przesiąkniętej przesądami w południowej Karolinie podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem. Przemierzaj nawiedzoną historyczną dzielnicę Charleston, jedno z najstarszych miejsc w Ameryce, i poznaj jej przerażającą historię. Kontynuuj podróż wzdłuż niesamowitych bocznych uliczek i kościołów, aby dowiedzieć się, dlaczego Charleston jest znane jako „Święte Miasto”. Odwiedź Old Exchange i Provost Dungeon, aby poznać jego wstrząsającą przeszłość, więzienie zniewolonych ludzi, amerykańskich rewolucjonistów i brytyjskich żołnierzy.

Charleston: Poznaj historię Charleston podczas spaceru z przewodnikiem

9. Charleston: Poznaj historię Charleston podczas spaceru z przewodnikiem

Poznaj rozdziały historii Charleston podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem i odkryj brukowane uliczki jedynego angielskiego, otoczonego murem miasta w Ameryce Północnej. Rzuć okiem na skomplikowaną przeszłość miasta, od jego kolonialnych korzeni po liczne klęski żywiołowe. Poznaj swojego przewodnika, Ala Raya, i wyrusz na spacer po pięknym, otoczonym murami mieście Charleston. Przespaceruj się brukowanymi uliczkami, wyłożonymi kolorowymi przed- i postkolonialnymi domami, witrynami sklepowymi, kościołami i budynkami użyteczności publicznej. Daj się wciągnąć w fascynującą i burzliwą historię Charleston, podczas gdy Ray nadaje znaczenie każdemu przystankowi, opowiadając historie i legendy. Przeczytaj starożytne symbole na nagrobkach i przeżyj ponownie etapy historii miasta, od gwałtownego wzrostu i epoki piractwa po powstanie plantatorów ryżu. Dowiedz się o licznych katastrofach, które odcisnęły swoje piętno na Charleston, w tym o siedmiu dużych pożarach, huraganach, epidemiach, oblężeniach i bombardowaniach, a także o niszczycielskim trzęsieniu ziemi. Wyjedź stąd z nowym zrozumieniem Charleston oraz ludzi i wydarzeń, które go ukształtowały.

Charleston: 1-godzinna wycieczka bryczką po historycznej dzielnicy

10. Charleston: 1-godzinna wycieczka bryczką po historycznej dzielnicy

Zwiedź historyczną dzielnicę Charleston podczas wycieczki konnej lub zaprzężonej w muła. Posłuchaj swojego przewodnika, który opowie Ci lokalne historie i anegdoty, przechodząc obok kultowych zabytków, budynków, kościołów i nie tylko. Rozpocznij swoją wycieczkę w Big Red Barn w centrum Charleston i spotkaj się z lokalnym kierowcą / przewodnikiem. Następnie usiądź w powozie ciągniętym przez konie lub muły na wycieczkę z przewodnikiem. Podążaj trasą, która prowadzi przez niektóre z najbardziej eleganckich rezydencji i ogrodów historycznej dzielnicy śródmieścia, poznając architekturę każdego miejsca podczas jazdy. Złap zapach kwiatów jaśminu z głębokich, zacienionych ganków i mijaj rzędy najeżonych palm. Uzyskaj przegląd dramatycznej historii Charleston, od dawnych nalotów piratów po plantacje, bitwy rewolucyjne, wojnę domową i odbudowę. Miasto zostało założone w 1670 roku, a zabytkowe budynki Charleston zostały pieczołowicie zachowane i odrestaurowane. Zakończ wycieczkę odlotem do Big Red Barn.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Charleston
Uosobienie południowego uroku i charyzmy – nic dziwnego, że to właśnie tutaj powstał taniec charleston.

Najciekawsze atrakcje

Charleston: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 103
Sortuj wg::

Niezwykłe doznania

Charleston: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Charleston

Jakie są najlepsze oferty i zniżki na atrakcje w: Charleston?

Charleston: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Charleston? Kliknij tutaj.