Atrakcje i wycieczki
Chamonix-Mont-Blanc

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Chamonix-Mont-Blanc

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Chamonix-Mont-Blanc?

Na jakich wycieczkach w: Chamonix-Mont-Blanc obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Chamonix-Mont-Blanc: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Chamonix-Mont-Blanc? Kliknij tutaj.

Chamonix-Mont-Blanc: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 507 opinii

Kupiliśmy cały pakiet, który jest bardzo dobrze zorganizowany! Wszystko było idealne: bardzo miły i dobrze wyszkolony przewodnik, doskonałe planowanie czasu, więc pojechaliśmy na szczyt Mont Blanc kolejką linową - wspaniały widok! - i na Mer De Glace oszałamiającą pięknością! To było wyjątkowe przeżycie! Zdecydowanie polecam tę wycieczkę!

Trasę wybierze wielu europejskich i amerykańskich turystów, oczywiście jeśli masz dobre doświadczeni

Bardzo podoba mi się ta jednodniowa wycieczka, chociaż jestem kiepskim językiem, nadal sobie z tym radzę i ograniczyłam sobie wiele trudu, aby cieszyć się scenerią francuskich, ośnieżonych gór. To jest tego warte! Dzięki personelowi zdobądź przewodnika za pomoc mi jako „spóźnionemu” turystowi, dziękuję.

Polecam wszystkim. Doskonale zorganizowana wycieczka, wspaniały Pan Przewodnik.. a do tego.. cudna pogoda, a więc i WSPANIAŁE WIDOKI (pomimo iż to październik). Wykupiłam wycieczkę z wyprzedzeniem jeszcze w Polsce, a w Genewie bez problemu dotarłam do miejsca startowego, dzięki otrzymanej mapce.

Mieliśmy czas na spacer po Chamonix, przewodnik Niel był niesamowity, powiedział nam, która kolejka ma lepszy widok, niestety pociąg został zamknięty, więc dał nam dodatkowy bilet na kolejkę

Niesamowity kierowca i przewodnik!

Ludzi, którzy robią wszystko, aby nas uszczęśliwić! Jaki piękny dzień. Dziękuję Neil i Xavier, nie zapominając o szefie, który zajmuje się WSZYSTKIM! Lorraine z Montrealu!