Cetina

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Cetina: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cetina? Kliknij tutaj.

Cetina: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 1347 opinii

Odebrano nas ze Splitu i zawieziono 30 minut do rzeki Cetina. Tam Heike spotkał nas i zabrał nas na ostatni podjazd do punktu raftingu. Były tam neoprenowe kombinezony i anoraki chroniące przed zimnem, kamizelki ratunkowe i hełmy. Nasz kapitan Marin był zabawny i kompetentny. Wyjaśnił również, jak przechodziliśmy przez jaskinię (w tym skok o 1m), podczas gdy on brał tratwy przez bystrza, które były zbyt dzikie dla pasażerów i spotkał nas po drugiej stronie. Pod koniec trasy był opcjonalny skok z klifu (wyglądał na 5m). Cudowne doświadczenie!

Nie zostaliśmy odebrani w umówionym miejscu spotkania. Po krótkiej rozmowie telefonicznej (podano numer) zostaliśmy zwabieni na kolejny punkt spotkań w pobliżu. Tam czekał na nas przewodnik z innej firmy. To nie był problem. Wycieczka była niesamowita. Znowu i znowu

Świetne doświadczenie i gorąco polecam. Wszyscy przewodnicy byli bardzo mili iw dobrym nastroju. Wszyscy dobrze się bawili i niezapomniany dzień. Specjalne podziękowania dla Charliego, który jako nasz przewodnik zadbał o wspaniałą atmosferę na łodzi.

Przewodnik Urie (George) był legendą. To była jedna z głównych atrakcji naszej podróży poślubnej i polecam ją każdemu!

Die Tour führte durch eine wunderschöne Gegend und hat uns allen viel Spaß gemacht.