Wybierz daty

Centrum Pompidou

Liczba znalezionych atrakcji: 11
Sortuj według:

Centrum Pompidou: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Centrum Pompidou? Kliknij tutaj.

Centrum Pompidou: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 4086 opinii

Bardzo piękne miasto, z wieloma zabytkami do zobaczenia. Zdecydowanie odwiedź pałac wersalski i muzeum Luwr. Jeśli lubisz arcydzieła sztuki, odwiedź także muzeum D'Orsey i Centrum Pompidou. Możesz także odwiedzić muzeum Rodina, muzeum Picassa i muzeum Orangerie. Metro w Paryżu to najtańszy i najłatwiejszy sposób poruszania się po mieście, więc kup sobie tygodniowy bilet na metro od pierwszego dnia i nie zapomnij załączyć swojego zdjęcia i wpisać swojego imienia i nazwiska na karcie przepustki, ponieważ możesz zostać obciążony, jeśli nie rób tego. UWAGA na złodziei. Jak powiedzieli mi paryżanie, są w całym mieście, więc szukajcie swoich telefonów, portfeli i innych pracowników. Podsumowując, była to niezapomniana podróż do Miasta Sztuki, butików z perfumami, romantycznych nocnych spacerów i hipnotyzujących budynków. I oczywiście nie zapomnisz odwiedzić wieży Eifel. Ciesz się podróżą!

Byłem bardzo zadowolony z tego abonamentu. W przypadku niektórych muzeów musiałem zarezerwować, wszystkie wskazane na francuskiej stronie, a także w aplikacji, chyba tylko ze względu na liczbę turystów. Ponadto wskazany sklep jest łatwy do odnalezienia i rozpoznania, ponieważ widać napis na witrynie. Faceci pracujący w sklepie byli naprawdę mili. Na podstawie dni ważności karnetu, ważność rozpoczyna się od pierwszego wpisu. Wreszcie do muzeów bez rezerwacji wymagany jest tylko bilet okresowy. Dziękuję Ci.

Odwiedziliśmy wiele miejsc, takich jak między innymi Luwr, Pałac Wersalski, Museé d'Orsay, Museé de Cluny. Całkowicie było warto, ponieważ zaoszczędziłeś znaczną ilość pieniędzy, oprócz tego, że masz ze sobą mały przewodnik po atrakcjach Paryża. Zawsze przypominaj, aby przed wizytą sprawdzić, czy wszystkie atrakcje będą otwarte, aby nie tracić czasu i wysiłku na dojazd.

Bardzo polecam karnety, nasze 6-cio dniowe dały nam poczucie elastyczności i spontaniczności. Zaoszczędziliśmy pieniądze i sporo czasu w kolejkach po bilety.

nie dostaliśmy kodu KR, na szczęście sprawdzający nie robili z tego problemów