Centrum kultury Pompidou w Maladze

Centrum kultury Pompidou w Maladze
Liczba znalezionych atrakcji: 27
Sortuj wg::

Centrum kultury Pompidou w Maladze: najlepsze atrakcje w pobliżu

Centrum kultury Pompidou w Maladze – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Malaga: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off ze zwiedzaniem miasta

Malaga: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off ze zwiedzaniem miasta

Malaga szczyci się pięknymi uliczkami, zielonymi bulwarami i bujnymi ogrodami. Zobacz główne atrakcje tego uroczego miasta dzięki 24-godzinnemu biletowi Malaga Essential Experience na wycieczkę krajoznawczą hop-on hop-off lub biletowi Malaga Iconic Ticket, który obejmuje również wstęp do MIMMA i Muzeum Carmen Thyseen. Dzięki wielojęzycznemu komentarzowi audio na pokładzie dowiesz się, dlaczego katedra w Maladze nazywana jest La Manquita - jednoręką damą! Dowiedz się także wszystkiego o starej twierdzy pałacowej i jej 2 pierścieniach murów. W piętrowym autobusie z otwartym dachem możesz także podziwiać panoramiczne widoki na miasto. Możesz odwiedzić Alcazaba (wstęp nie jest wliczony w cenę), gdzie znajdziesz muzeum i przyjemne ogrody wraz z zapierającymi dech w piersiach widokami. Będąc w pobliżu, zatrzymaj się w Castillo de Gibralfaro, aby zobaczyć mury obronne i jeszcze bardziej spektakularne widoki. Być może zechcesz zobaczyć starożytny Teatro Romano i trwające prace rekonstrukcyjne. Nie zapomnij o Muzeum Urodzin Picassa, kolejnej ważnej atrakcji miasta. Ciesz się bezpłatnym dostępem do Interaktywnego Muzeum Muzyki, po wybraniu odpowiedniego biletu, gdzie możesz wykorzystać swoje zdolności muzyczne i spróbować swoich sił na różnych instrumentach. Niebieska trasa Niebieska linia: 1. Vialia - Renfe 2. Muzeum Rosyjskie i Samochodowe 3. Puerto 4. Centrum Pompidou 5. Calle Larios Zielona linia: 1. Estación de Autobuses 2. Vialia - Renfe 3. Callejones del Perchel 4. Pasillo Santa Isabel 5. Cruz Roja 6. San José Parque 7. Camino de Casa Bermeja 8. Jardín Botánico 9. Camino de Casa Bermeja 10. Estadio de Futbol 11. Martiricos 12. Guimbarda 13. Cercanías Czerwona linia: 1. Dworzec kolejowy Renfe / Vialia 2. Centro de Arte Contemporaneo 3. Muzeum Puerto Alborania 4. Plaza de la Marina 5. Paseo del Parque 6. Centro Pompidou Málaga 7. Paseo de la Farola 8. Playa de la Malagueta 9. Plaza de Toros 10. Castillo de Gibralfaro 11. Basílica de Sta. María de la Victoria 12. Plaza de la Merced - Casa de Picasso 13. Museo Carmen Thyssen - Catedral 14. Avenida de Andalucía

Malaga: Bilet do Centrum Pompidou w Maladze

Malaga: Bilet do Centrum Pompidou w Maladze

Od 28 marca 2015 roku Centrum Pompidou w Maladze oferuje szerokiej publiczności możliwość zwiedzania bogactwa swoich zbiorów. Doceń perfekcję projektu, uwzględniającego wszystkie dyscypliny artystyczne i innowacyjne programy. Centre Pompidou zaprasza Cię na podróż przez sztukę XX i XX w, prezentując około 70 prac z nieporównywalnej kolekcji. Zbiory te stanową jedne z dwóch najważniejszych we współczesnym świecie. Ta podróż przez historię sztuki jest odnawiana co pięć półroczy i odświeżana co roku. Dostępne są również zawsze dwie lub trzy wystawy czasowe, które warto odwiedzić. Atrakcja ta obejmuje interdyscyplinarne programy poświęcone tańcowi, przedstawieniu, sztuce mowy i kinu, wspierając się urządzeniami medialnymi z myślą o młodszych odbiorcach. Dzięki temu Cubo, które mieści w sobie Centre Pompidou w Maladze, stało się żywą, uczestniczącą instalacją, w której warsztaty, szkolenia i działania rozpowszechniające generują silne poczucie wspólnoty twórczej. Wyposażenie ułatwia, poza innymi zadaniami i priorytetami, ustanowienie platformy wymiany pomiędzy społeczeństwem a nowoczesną twórczością.

Malaga: prywatna wycieczka po mieście Eco Tuk Tukiem

Malaga: prywatna wycieczka po mieście Eco Tuk Tukiem

Wyrusz w elektryczną wycieczkę tuk-tukiem po Maladze i odkryj niektóre z głównych atrakcji miasta. Ciesz się doskonałym wprowadzeniem do Malagi, ponieważ Twój przewodnik poleca miejsca do odwiedzenia podczas Twojego pobytu. Podziwiaj z zewnątrz niektóre z najbardziej znanych zabytków Malagi, w tym zamek Gibralfaro, Alcazaba i Muzeum Pompidou. Przejedź przez plażę La Malagueta i plac Marina. Zobacz Bank Hiszpanii i arenę walki byków La Malagueta. Poznaj ulice Malagi.

Malaga: Zamek Gibralfaro, Bullring i wycieczka na segwayu po porcie

Malaga: Zamek Gibralfaro, Bullring i wycieczka na segwayu po porcie

Wskocz na swój Segway lub skuter i odkryj najlepsze atrakcje Malagi podczas tej niesamowitej wycieczki z przewodnikiem. Po spotkaniu z przewodnikiem odbędziesz krótką sesję szkoleniową na segwayu, aby nabrać pewności siebie przed wyruszeniem na zwiedzanie miasta. Aby rozpocząć wycieczkę, wybierz się na łagodną przejażdżkę przez park Malaga, zwany także parkiem Alameda. Zbudowany pod koniec XIX wieku, jest sercem Malagi! Stamtąd pojedziesz do międzynarodowego portu morskiego w Maladze na wybrzeżu Costa del Sol na Morzu Śródziemnym. Dowiedz się więcej o najstarszym nieprzerwanie działającym porcie w Hiszpanii i historycznym fenickim porcie Malaka od lokalnego przewodnika. Po wycieczce przez port w Maladze udasz się do wspaniałego zamku Alcazaba, pałacowej fortyfikacji zbudowanej przez dynastię Hammudidów na początku XI wieku. Podczas jazdy podziwiaj piękne krajobrazy i rób krótkie postoje, aby jak najlepiej wykorzystać wspaniałe okazje do robienia zdjęć.

Malaga: zwiedzanie z przewodnikiem i piesza wycieczka po atrakcjach

Malaga: zwiedzanie z przewodnikiem i piesza wycieczka po atrakcjach

Poznaj Malagę we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Pobierz aplikację mobilną na swój telefon i rozwiązuj zagadki lokalizacyjne, które można aktywować dopiero po dotarciu we właściwe miejsce. Skorzystaj ze zintegrowanych map, aby dotrzeć pieszo do 10 najważniejszych atrakcji Malagi. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Rozpocznij swoją wycieczkę na Plaza de la Merced! Odwiedź światowej sławy Teatro Romano z jego wyjątkową akustyką. Sfotografuj wyjątkowe Muzeum Picassa i podziwiaj bajkową katedrę Encarnación. Uniwersytet w Maladze sprawi, że zaniemówisz, ponieważ jest uważany za mały, ale innowacyjny uniwersytet. Dowiedz się więcej o ratuszu, barokowym budynku z elementami modernistycznymi! Wyjątkowy park w Maladze jest wart czasu i miejsca w pamięci telefonu. Zajęty i fajny La Malagueta będzie Twoim następnym krokiem, nic nie rób, zostaw telefony komórkowe i rzeczy i zanurz się! Centre Pompidou Malaga, niezrównana galeria sztuki czeka, by Cię oczarować, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Palmeral de Las Sorpresas z urzekającą architekturą krajobrazu, w historycznym centrum Malagi.

Malaga: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Malaga: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Poznaj wstępne informacje o każdym miejscu i ogólnie ciekawe historie o mieście. Pobierz aplikację „World City Trail” ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcję i udaj się do lokacji startowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji. Przeczytaj informacje na temat atrakcji i kontynuuj marsz do kolejnego punktu kontrolnego. Zapisz, co Ci się podobało, a co nie, i stwórz swoją listę życzeń na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Zatrzymaj go na lunch, wypij drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. Rozpocznij swoją wycieczkę na Plaza de la Merced! Odwiedź światowej sławy Teatro Romano z wyjątkową akustyką. Sfotografuj wyjątkowe Muzeum Picassa i podziwiaj bajkową katedrę Encarnación. Uniwersytet w Maladze zaniemówi, ponieważ jest uważany za mały, ale innowacyjny uniwersytet. Dowiedz się o ratuszu – budynku w stylu neobarokowym z elementami modernistycznymi! Wyjątkowy Malaga Park jest wart czasu i miejsca w Twojej pamięci mobilnej. Zajęty i fajny La Malagueta będzie Twoim następnym krokiem, nic nie rób, zostaw telefony komórkowe i inne rzeczy i zanurz się! Centrum Pompidou Malaga, niezrównana galeria sztuki, czeka, aby Cię oczarować, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Palmeral de Las Sorpresas z urzekającą architekturą krajobrazu, w historycznym centrum Malagi. Pobierz ze sklepu aplikację „World City Trail”. Następnie rozpocznij wycieczkę i ciesz się!

Malaga: gra i wycieczka po mieście

Malaga: gra i wycieczka po mieście

Połącz emocje związane ze zwiedzaniem miasta z grą podczas tej pieszej wycieczki po Maladze na smartfonie. Łatwo znajduj atrakcje dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdym miejscu. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić trochę więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj we własnym tempie. Rozpocznij swoją wycieczkę na Plaza de la Merced. Odwiedź światowej sławy Teatro Romano z jego wyjątkową akustyką. Sfotografuj wyjątkowe Muzeum Picassa i podziwiaj bajkową katedrę Encarnación. Uniwersytet w Maladze sprawi, że zaniemówisz, ponieważ jest uważany za mały, ale innowacyjny uniwersytet. Dowiedz się o ratuszu, barokowym budynku odrodzenia z elementami modernistycznymi. Wyjątkowy park w Maladze jest wart czasu i miejsca w pamięci telefonu. Zajęty i fajny La Malagueta będzie Twoim następnym krokiem, nic nie rób, zostaw telefony komórkowe i rzeczy i zanurz się. Centre Pompidou Malaga, niezrównana galeria sztuki czeka, by Cię oczarować, podczas gdy wisienka na torcie punktem tej wyjątkowej wycieczki będzie Palmeral de Las Sorpresas z urzekającą architekturą krajobrazu w historycznym centrum Malagi.

Malaga: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem audio - Pablo Picasso

Malaga: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem audio - Pablo Picasso

Zanurz się w niezrównanym odkrywaniu Malagi dzięki naszej ekskluzywnej audioprzewodnikowi z przewodnikiem, opowiadającemu o niezwykłym życiu Pabla Picassa. Korzystając ze smartfona i osobistych słuchawek, płynnie połącz sztukę i historię, wędrując urokliwymi uliczkami miasta. Podczas spaceru odkryj historię Picassa, podczas artystycznej awangardy 🎨 XX wieku. Miń kultowe miejsca, w tym miejsce jego narodzin - Muzeum Narodzin, 📍Iglesia De Santiago, 📍Muzeum Picassa, 📍Centre Pompidou i 📍Playa de la Malagueta. (Uwaga: wstęp jest opcjonalny i NIE jest wliczony w cenę, wybierz wejście na własny koszt) Odległość między przystankami wynosi od 5 do 7 minut spacerem, tworząc idealną półdniową eksplorację dla entuzjastów chcących odwiedzić każdą lokalizację, przy czym każde miejsce wymaga od 10 do 50 minut.

Tour Málaga TukTuki_DELUXE

Tour Málaga TukTuki_DELUXE

Odkryj Malagę w wyjątkowy i ekscytujący sposób z TukTuk-i Malaga! Jeśli szukasz innego sposobu na zwiedzanie miasta, TukTuk-i w Maladze jest idealną opcją. Zaprojektowana z myślą o turystach, którzy chcą poznać najbardziej autentyczne i wyjątkowe miejsca w Maladze, ta wycieczka zabierze Cię na spersonalizowaną i prywatną wycieczkę. Odkryj Malagę w najbardziej komfortowy i zabawny sposób dzięki tej 120-minutowej wycieczce Tuk-Tuk-i. Odwiedź Malagę w jeden dzień i nie zostawiaj niczego do zobaczenia w tym wspaniałym mieście, poznaj mieszankę starożytnej historii, folkloru i nowoczesnej kultury podczas jednej wycieczki. Poproś przewodnika o zrobienie najlepszych zdjęć, które zrobisz podczas wycieczki. Zobacz ratusz w Maladze, Centrum Pompidou, Lamppost, Bullring, ulicę Larios, targ stoczniowy, Trybunę Ubogich, Plaza de la Merced, teatr rzymski i Gibralfaro.

Malaga: lekcja rysunku i malarstwa w plenerze

Malaga: lekcja rysunku i malarstwa w plenerze

Lubisz rysować, ale od dawna nie ćwiczyłeś? Nigdy nie dotykałeś ołówka, ale chciałbyś spróbować? Co powiesz na poznanie nowych technik malarskich?! Dołącz do warsztatów, na których Malaga będzie Twoją inspiracją i na jeden dzień staniesz się artystą Twój nauczyciel plastyki pokaże Ci, jak spojrzeć na miasto innymi oczami i odtworzyć na rysunku najlepsze widoki i szczegóły, aby uwiecznić Twoją podróż na wyjątkowej pocztówce. Do wyboru jest fotografowanie odbić, łodzi i latarni morskiej w Porcie, rysowanie tropikalnej przyrody Parku lub architektury Starego Miasta, jak Teatr Rzymski czy Katedra. Wszystkie materiały są zapewnione! Papier, akwarele, pędzle, ołówki, miękkie pastele, mazaki i węgiel drzewny :) Picasso powiedział: „Inspiracja istnieje, ale musi cię zastać przy pracy”. Więc nie czekaj dłużej i zaczynajmy!

Malaga: Najciekawsze atrakcje

Centrum kultury Pompidou w Maladze: Wycieczki i bilety

Hiszpania: Ciekawe miejsca

Centrum kultury Pompidou w Maladze: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Centrum kultury Pompidou w Maladze? Kliknij tutaj.

Centrum kultury Pompidou w Maladze: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(373 recenzji)

Super jest to ,że w Maladze kupujesz hop On- hop off i możesz używać tego na wszystkie kolory (trasy). Autobus był czysty więc nawet siedząc na dole było dobrze widać obiekty. Mapa bardzo przejrzysta. Polecam

piękna wycieczka po całej Maladze, wzdłuż portu i plaży, a także w górę z pięknymi widokami. przewodnik/audioprzewodnik opowiedział ciekawe fakty na temat historii.

Niesamowity!!! Przystanki były bardzo łatwe do znalezienia, a aplikacja faktycznie działa dobrze. To zdecydowanie warte twoich pieniędzy. Wysoce polecany!

Bardzo ciekawa „półstała” kolekcja, świetna wystawa czasowa Cruz Diez, interesujący budynek, piękna lokalizacja.

Miłe doświadczenie i fajna wystawa, zarówno stała, jak i okresowa.