Centrum handlowe Dubai Mall
wycieczki

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

wycieczki: Popularne w kategorii Centrum handlowe Dubai Mall

Centrum handlowe Dubai Mall: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Centrum handlowe Dubai Mall? Kliknij tutaj.

Centrum handlowe Dubai Mall: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 1148 opinii

Wycieczka po Dubaju była świetna, mieliśmy zaszczyt przeżyć tę wycieczkę bez innych turystów. Nasz przewodnik Ahmat był bardzo kompetentny i przyjazny. Widać, że naprawdę lubi swoją pracę. Zobaczyliśmy wiele miejsc, których zobaczenie na własną rękę zajęłoby sporo czasu. Zdecydowanie bardzo korzystne jest mieć obok siebie przewodnika wyjaśniającego niesamowitą historię i tradycje Dubaju. Zrobiłbym to ponownie!

Fantastyczna wycieczka. Wszystkie najciekawsze miejsca w Dubaju w jeden dzień. Powoli, bez pośpiechu, całe 9 godzin. Kierowca Major bardzo profesjonalny, doskonale zna miasto, jeździ bezpiecznie. Dużo i ciekawie opowiada o Dubaju. Polecam. Zibby

To raz w życiu. Będziesz się tak dobrze bawić, a nawet będziesz płakać nad tym, jak piękne jest to wszystko. Upewnij się, że zabierzesz swoje maluchy, one też pokochają program.

Absolutnie niewiarygodne! Musisz zarezerwować tę wycieczkę o zachodzie słońca! Niesamowity stosunek jakości do ceny i była to jedna z najlepszych rzeczy, jakie zrobiliśmy.

Podobał nam się nasz mały rejs łodzią. Fontanny były doskonałe, ale trwały tylko 5 minut. Ale zobaczyłem następny program po 25 minutach.