Dodaj daty

Centralna Hala Targowa

Centralna Hala Targowa

Centralna Hala Targowa – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Budapeszt: Wieczorny rejs premium z Tokaj Frizzante

1. Budapeszt: Wieczorny rejs premium z Tokaj Frizzante

Płyń przez centrum Budapesztu po Dunaju i odkryj najważniejsze budynki węgierskiej stolicy, delektując się kieliszkiem Tokaj Premium Frizzante lub sokiem pomarańczowym. Wejdź na pokład w pełni odnowionej łodzi wycieczkowej i rozkoszuj się nowoczesnym, ale klasycznym wystrojem, który zachował luksusowy charakter lat 60. i 70. Znajdź miejsce, które najbardziej Ci odpowiada, pozostań przytulny na zamkniętym pokładzie lub zaczerpnij świeżego powietrza na otwartym tarasie. Użyj telefonu, aby zeskanować kody QR pod naszymi wycieczkami łodzią, aby uzyskać informacje o słynnych zabytkach, które zobaczysz po drodze. Możesz także kupić dodatkowe napoje w stylowym barze na pokładzie. Zrób fantastyczne zdjęcia z wody bez względu na porę dnia. Przepłyń pod 6 mostami Budapesztu i podziwiaj widoki na godne uwagi budynki, w tym oświetlony budynek węgierskiego parlamentu. Twoja wycieczka kończy się w miejscu spotkania.

Budapeszt: Niedrogi rejs wycieczkowy po centrum miasta

2. Budapeszt: Niedrogi rejs wycieczkowy po centrum miasta

Wyrusz w rejs po słynnym Dunaju, aby zobaczyć Budapeszt od strony wody. Przepłyń pod pięknymi mostami miasta, zobacz nadrzeczną promenadę i inne atrakcje podczas tego rejsu wycieczkowego. Ciesz się rejsem, który przebiega pod niektórymi z najbardziej znanych mostów w Budapeszcie. Zobacz Most Łańcuchowy z jego lwami-strażnikami, a także Most Elżbiety z dużym posągiem z brązu Zobacz Most Wolności, który słynie z połączenia Centralnej Hali Targowej ze Spa Gellerta. Przejdź obok malowniczej promenady nad Dunajem i podziwiaj zabytki placu Vigadó. Podziwiaj zabytki miasta z tego wyjątkowego punktu widokowego na wodzie. Podziwiaj pomnik św. Gellerta na szczycie Wzgórza Gellerta, a także inne kluczowe zabytki Budapesztu, takie jak Pałac Królewski i Parlament.

Budapeszt: Rejs widokowy z widokiem na Parlament

3. Budapeszt: Rejs widokowy z widokiem na Parlament

Przejdź pod niektórymi z najbardziej znanych mostów w Budapeszcie, takimi jak Most Elżbiety, podczas tego rejsu widokowego w Budapeszcie. Podziwiaj widoki na promenadę nad Dunajem. Wejdź na pokład wygodnej łodzi i rozpocznij rejs po Dunaju. Zobacz Most Łańcuchowy z lwami stróżami, Most Elżbiety z dużym posągiem z brązu i Most Wolności, który słynie z połączenia Centralnej Hali Targowej z uzdrowiskiem Gellerta. Podziwiaj urok malowniczej promenady nad Dunajem i poczuj dreszczyk emocji, widząc Pałac Królewski i Parlament z wody. Podziwiaj zabytki miasta, takie jak plac Vigadó i posąg świętego Gellerta na szczycie Wzgórza Gellerta. Po zakończeniu rejsu wróć do punktu wyjścia.

Budapeszt: Jednodniowy rejs premium z Tokaj Frizzante

4. Budapeszt: Jednodniowy rejs premium z Tokaj Frizzante

Wybierz się w rejs po Dunaju w centrum Budapesztu i odkryj najważniejsze budynki węgierskiej stolicy, popijając powitalny Tokaj Premium Frizzante lub sok pomarańczowy. Wejdź na pokład eleganckiej, w pełni odnowionej łodzi wycieczkowej i rozkoszuj się nowoczesnym, ale klasycznym wystrojem, który zachował luksusowy charakter lat 60. i 70. Znajdź miejsce, które najbardziej Ci odpowiada, pozostań przytulny na zamkniętym pokładzie lub zaczerpnij świeżego powietrza na otwartym tarasie. Zeskanuj kody QR na statku, aby uzyskać ciekawe informacje o słynnych zabytkach po drodze. Słuchaj relaksującej muzyki i czytaj przewodnik online. Możesz kupić drinka w stylowym barze na pokładzie. Zrób fantastyczne zdjęcia z wody bez względu na porę dnia. Zakończ wycieczkę łodzią, szybując z powrotem do punktu spotkania, w którym ją rozpocząłeś.

Budapeszt: Wielka wycieczka po mieście z wizytą w parlamencie

5. Budapeszt: Wielka wycieczka po mieście z wizytą w parlamencie

Twój pierwszy przystanek podczas tej dwujęzycznej wycieczki z przewodnikiem po Budapeszcie znajduje się w Dzielnicy Zamkowej na krótki spacer, aby zobaczyć główne atrakcje okolicy. Odwiedzisz Dzielnicę Zamkową, idealne miejsce do podziwiania spektakularnych widoków na okolicę. Przejdź przez Most Elżbiety i Most Małgorzaty i dowiedz się nieco o historii tych wspaniałych budowli. Dodatkowo zobacz zewnętrzną część największej synagogi w Europie, a następnie udaj się do Parku Miejskiego. Po drodze miniesz największe spa termalne w Europie i budapeszteńskie zoo, a następnie zatrzymasz się na Placu Bohaterów, gdzie znajdziesz posągi słynnych węgierskich królów i książąt. Kontynuuj wycieczkę aleją Andrássy do centrum Pesztu, mijając Operę i Bazylikę Świętego Stefana. Ponownie wysiądziesz z autobusu przy budynku Parlamentu na 1-godzinną wycieczkę z przewodnikiem. Zaprojektowany przez znanego węgierskiego architekta Imre Steindla budynek został częściowo zainspirowany Pałacem Westminsterskim i jest największym budynkiem parlamentu na świecie. Wewnątrz zobaczysz wspaniałą salę sesyjną, bogato zdobione centralne schody i wielki sklepiony hol. Zobaczysz także kopułę, w której znajdują się klejnoty koronne i węgierska święta korona.

Budapeszt: Rejs po Dunaju z audioprzewodnikiem

6. Budapeszt: Rejs po Dunaju z audioprzewodnikiem

Witaj na pokładzie Sightseeing Cruise Budapest, idealnego sposobu na odkrycie piękna i historii Budapesztu z Dunaju. Nasza 60-minutowa wycieczka wyrusza z placu Batthyány, dając Ci wyjątkową perspektywę oszałamiającej architektury i zabytków miasta z wody. Przepłyniesz obok niektórych z najbardziej znanych zabytków miasta, takich jak budynek węgierskiego parlamentu, zamek w Budzie, Baszta Rybacka i kościół Macieja. Jedną z głównych atrakcji rejsu wycieczkowego po Budapeszcie jest możliwość zobaczenia z wody oszałamiającego Mostu Łańcuchowego, który łączy Budę i Peszt, dwie strony miasta. Przepływając pod mostem, będziesz zahipnotyzowany pięknymi widokami na panoramę miasta.

Budapeszt: Wycieczka rowerem elektrycznym z przewodnikiem po centrum

7. Budapeszt: Wycieczka rowerem elektrycznym z przewodnikiem po centrum

Poznaj Budapeszt, tak zwany "Paryż Wschodu", na wygodnym i innowacyjnym rowerze elektrycznym. Będziesz korzystać z naszych rowerów z drewnianymi ramami od my-esel lub rowerów elektrycznych Kalkhoff Berleen. Pamiętaj, że e-rower oznacza rower ze wspomaganiem elektrycznym i nadal wymaga pedałowania. Najpierw przejedź przez całą długość alei Andrássy'ego, mijając Węgierską Operę Państwową, Dom Terroru i dotrzyj na Plac Bohaterów. Możesz być pewien, że Twój przewodnik opowie Ci wszystkie historie po drodze. Z Placu Bohaterów udaj się do Parku Miejskiego, gdzie zaskoczy Cię sztuczny zamek i kąpielisko termalne Széchenyi, największe i najpopularniejsze w mieście. Kontynuuj wycieczkę z takimi atrakcjami jak Akademia Muzyczna Ferenca Liszta i Dzielnica Żydowska, zanim zanurzysz się w centrum miasta. Zobacz i poznaj Bazylikę Świętego Stefana, największy kościół w Budapeszcie. W sercu dzielnicy finansowej znajduje się Plac Wolności z krwawą historią i spornym pomnikiem Holokaustu. Stąd już niedaleko do budynku węgierskiego parlamentu, który jest punktem orientacyjnym w Budapeszcie. Następnie dotrzesz do Dunaju z zapierającym dech w piersiach widokiem na Budę. Miniesz Pomnik Butów, ale pamiętaj, że bezpośredni dostęp do niego nie zawsze jest możliwy. Przejedź przez odnowiony Most Łańcuchowy, obecnie zamknięty dla prywatnych samochodów, i dotrzyj do Budy, skąd zaczniesz wspinać się na Wzgórze Zamkowe. Tutaj elektryczne wspomaganie Twojego roweru pokaże swoją siłę. Podziwiaj Kościół Macieja i Basztę Rybacką przed powrotem na brzeg Dunaju i minięciem historycznej łaźni Rudas. Na Wzgórzu Gellerta zobacz słynną łaźnię termalną Gellerta i wróć do Pesztu przez Most Wolności, najpopularniejszy most w Budapeszcie. Nie przegap Centralnej Hali Targowej i Węgierskiego Muzeum Narodowego, zanim dotrzesz do Synagogi przy ulicy Dohány, ostatniego przystanku na trasie przed powrotem do punktu początkowego wycieczki.

Budapeszt w 4 godziny: autobusem z przewodnikiem i rejs rzek

8. Budapeszt w 4 godziny: autobusem z przewodnikiem i rejs rzek

Ciesz się naszą 3-godzinną wycieczką po mieście z przewodnikiem na żywo z profesjonalnymi przewodnikami, a następnie niezapomnianym rejsem po Dunaju. Twoja wycieczka zaczyna się od 3-godzinnej wycieczki po Wielkim Mieście w Budapeszcie. Miniesz kultowy budynek Parlamentu, zanim przekroczysz Dunaj przez Most Małgorzaty. Autokar zabierze Cię na teren Zamku Królewskiego po stronie Budy, gdzie będziesz mógł wybrać się na krótki spacer do Baszty Rybackiej i zobaczyć kościół Macieja z zewnątrz. Następnie wycieczka będzie kontynuowana na Wzgórzu Gellérta, gdzie zatrzymasz się na zdjęcia i będziesz mieć czas na podziwianie wspaniałych widoków na cały Budapeszt. Po tym przystanku autokar zabierze Cię przez Most Elżbiety i wzdłuż Alei Andrássy'ego do Placu Bohaterów. Przejedź obok Opery i Bazyliki św. Stefana w drodze powrotnej do hotelu Intercontinental - biura EUrama, gdzie kończy się wycieczka autobusowa, aby rozpocząć rejs po Dunaju. Wycieczka łodzią odpływa z doku 6 MAHART i obejmuje 1 przystanek. Przechodząc obok imponującego budynku Parlamentu można podziwiać panoramę Wyspy Małgorzaty. Dzielnica Zamkowa – Zamek Królewski – Kościół Macieja i Baszta Rybacka znajdują się na Wzgórzu Zamkowym, Pomnik Wolności i Cytadela na Wzgórzu Gellerta. Kontynuując wycieczkę w kierunku południowym można zobaczyć mosty Budapesztu, Teatr Narodowy, Pałac Sztuki. Wracając można zobaczyć uniwersytety w Budapeszcie, Centralną Halę Targową. Wycieczka kończy się w centrum miasta.

Budapeszt: 3-godzinna wycieczka z przewodnikiem

9. Budapeszt: 3-godzinna wycieczka z przewodnikiem

Poznaj 1000 lat historii Węgier, oglądając najważniejsze miejsca w mieście. Ta 3-godzinna wycieczka po mieście z przewodnikiem rozpoczyna się w naszym biurze zwiedzania. W drodze do Budyńskiej strony Dunaju zobaczysz wszystkie główne atrakcje wzdłuż Dunaju. Twoim pierwszym przystankiem będzie dzielnica zamkowa, gdzie możesz udać się na krótki spacer, aby zobaczyć główne atrakcje okolicy. Odwiedzisz Stare Miasto, idealne miejsce, aby podziwiać spektakularne widoki na okolicę. Przechodząc przez Most Elżbiety na stronę Pesztu, mijamy słynną Centralną Halę Targową i największą w Europie synagogę, a następnie przejazd do Parku Miejskiego. Po drodze miń największe uzdrowisko termalne w Europie i budapeszteńskie zoo, a następnie zatrzymaj się na Placu Bohaterów, gdzie znajdziesz posągi słynnych węgierskich królów. Trasa kontynuuje się stąd Aleją Andrássy’ego do centrum Pesztu, mijając Operę i Bazylikę św. Szczepana.

Odkryj Budapeszt: Prywatna 3- lub 4-godzinna wycieczka samochodem

10. Odkryj Budapeszt: Prywatna 3- lub 4-godzinna wycieczka samochodem

Wybierz się na prywatną wycieczkę z przewodnikiem po zachwycającym Budapeszcie i poznaj świecką historię miasta, odwiedzając Budę i Peszt. Rozpocznij dzień w centrum miasta i przejdź przez Most Łańcuchowy Széchenyi, aby odwiedzić pagórkowatą stronę Budy. Spaceruj po pięknej dzielnicy zamkowej, gotyckim kościele Macieja i Baszcie Rybackiej. Kontynuuj wycieczkę, wjeżdżając na kolejne wzgórze do bujnej Wzgórza Gellérta i podziwiaj Cytadelę na szczycie przed kontynuowaniem wycieczki do dzielnicy Pesztu po wschodniej stronie rzeki. Odwiedź Central Market Hall, aby odkryć najświeższe węgierskie jedzenie, a następnie przejdź do Muzeum Narodowego i Dzielnicy Żydowskiej. Następnie przejedź aleją Andrássy'ego obok fascynującej Opery Państwowej, zatrzymując się na imponującym Placu Bohaterów. Kontynuuj spacer po parku miejskim, miń zamek Vajdahunyad i odwiedź Bazylikę św. Stefana. Zakończ wycieczkę w centrum miasta po wizycie na placu Kossutha i węgierskim parlamencie. Miejsce odbioru to Twój wybór!

Liczba znalezionych atrakcji: 52
Sortuj wg::

Centralna Hala Targowa: najlepsze atrakcje w pobliżu

Centralna Hala Targowa: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Centralna Hala Targowa? Kliknij tutaj.

Centralna Hala Targowa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1311 opinii

Doświadczenie Grety! Przez pomyłkę zarezerwowaliśmy wycieczkę o godzinie 15:00, ale personel zmienił godzinę na wycieczkę nocną za rozsądną dodatkową opłatą. Świetny kontakt, bardzo profesjonalnie. Gorąco polecam wycieczkę z nimi.

Dobra łódź, aby zobaczyć miasto z rzeki, możesz skorzystać z wewnętrznej kabiny lub wyjść na zewnątrz, aby podziwiać widoki na miasto. Zalecana jest wycieczka nocna.

Wszystko perfekcyjne! Czyste okna, dobrze ogrzewane, zewnętrzny taras do kręcenia filmów, polecam tokaj frizz był trochę gorący, ale najważniejszy był rejs

niesamowity! jeśli wybierasz się pod koniec stycznia, polecam zarezerwować godzinę 16:30, aby złapać zachód słońca.

Piękny rejs, polecam odbyć go o zachodzie słońca, żeby jak najlepiej podziwiać widoki