Central Park

Najciekawsze atrakcje

Central Park: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Central Park? Kliknij tutaj.

Central Park: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 8198 opinii

Spacer po Central Parku jest fantastyczny i obowiązkowy. Rowerem to fajny przegląd. Zarezerwowaliśmy na 2 godziny i to wystarczy. Bądź ostrożny, idzie w górę iw dół plus kilka fałszywych bemoli. Z drugiej strony należy bezwzględnie unikać agencji 44W 55. st. Nieprzyjazny, nieprzyjazny, nie ciepły, nieprzychylny. Uciekać !! W parku jest wiele innych w tej samej cenie.

Wypożyczalnia rowerów nie znajduje się na terenie parku, ale bardzo blisko. Wydaliśmy 18 USD na 2 rowery przez 3 godziny; super przystępna cena, ponieważ bez tej aplikacji wydalibyśmy ponad 100 dolarów. Bardzo wygodne rowery z w pełni sprawną skrzynią biegów i wyposażone w kłódkę. Wysoce rekomendowane!

Oczywiście drogie, ale naprawdę świetne doświadczenie. Szkoda, że płacisz dodatkowe 40 dolarów z ceną. Ale może dlatego był nieco tańszy niż u innych dostawców. Niemniej jednak miły i pomocny personel. Proszę zrobić dodatkowe zdjęcie np. własnym telefonem.

Dobra organizacja firmy. Wszystko przebiega sprawnie. Opłata "lotniskowa" 40$ Możliwość płacenia kartą na miejscu. Po zakończonym locie jest możliwość wykupienia zdjęcia wydrukowanego bądź w wersji elektronicznej. Cena 25$ orac 35$.

Wszystko poszło super, mega widoki , wszycy uprzejmi . Polecam bardzo