Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Bilet wstępu

Chicago: bilet regularny i ekspresowy na Navy Pier Centennial Wheel

Organizator atrakcji: Navy Pier

Chicago: bilet regularny i ekspresowy na Navy Pier Centennial Wheel

Organizator atrakcji: Navy Pier

Od 85,73 zł za osobę

Szybuj na wysokość prawie 200 stóp nad Navy Pier, z niezrównanymi, 360-stopniowymi widokami na Chicago i jezioro Michigan. Wybierz między zakupem biletu Regular lub Fastpass Express w przedsprzedaży, aby doświadczyć tej kultowej części panoramy Chicago.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 15 min
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Ciesz się 3 pełnymi obrotami koła o wysokości blisko 200 stóp
 • Podziwiaj panoramiczne widoki na centrum miasta, jezioro Michigan i Navy Pier Navy
 • Pomiń wszystkie kolejki, kupując w przedsprzedaży opcję Fastpass Express Ticket
 • Doświadcz koła o każdej porze roku z podgrzewanymi gondolami
 • Zaplanuj swoją wizytę przy pogodzie dzięki temu biletowi z elastyczną datą
Pełny opis

Podziwiaj widoki z Koła Stulecia na Historycznym Molo Marynarki w Chicago dzięki temu biletowi na atrakcję. Bądź zawieszony nad jeziorem Michigan u ujścia rzeki Chicago. Podziwiaj panoramę Chicago i spójrz na lśniące wody jeziora Michigan.

Wybierz jedną z dwóch opcji: Z biletem zwykłym z kodem kreskowym omiń kolejkę po bilet i wejdź do kolejki, aby wsiąść do koła. Bilet Fastpass Express pozwala ominąć obie linie i zapewnia dostęp VIP. Oba bilety umożliwiają zwiedzanie w ciągu 7 dni od zaplanowanej daty biletu.

Ciesz się Kołem Stulecia, które zostało zbudowane w 2016 roku, aby uczcić 100. rocznicę otwarcia Navy Pier. Posiada 42 gondole, każda po 8 osób, działa przez cały rok. Wyposażone są również w oświetlenie LED, wyściełane siedzenia, ekrany telewizyjne i głośniki, a także panoramiczne okna ze wszystkich 4 stron.

Przejażdżka za kółkiem daje mnóstwo czasu na podziwianie panoramicznych widoków Chicago, które rozwijają się wokół ciebie, i pozwala trzy razy odwiedzić ten szczyt. Zrelaksuj się i podziwiaj widok lub wyjmij aparat, aby robić zdjęcia ciągle zmieniającego się krajobrazu Chicago.

Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu na molo Stulecia (jeśli wybrano taką opcję)
 • bilet wstępu Fastpass Express Centennial Pier (jeśli wybrano opcję)
 • 1 jazda na Kole Stulecia (3 obroty)
 • Opłata za parking
 • Szafki
 • Transport do iz Navy Pier

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Udaj się prosto do głównej linii wejścia na pokład, aby wejść na koło, znajdujące się po wschodniej stronie koła. Aby kupić bilet, nie trzeba stać w kolejce po bilety.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Niedozwolone

 • Zwierzęta
 • Palenie tytoniu
 • Bagaż lub duże torby

Co trzeba wiedzieć

 • Bilety są ważne na jeden przejazd na Kole Stulecia do 7 dni od daty wybranej przez Ciebie daty biletu. Ten elastyczny bilet pozwala zaplanować wizytę w zależności od pogody
 • Dzieci do 2 lat są bezpłatne
 • Letnie fajerwerki Navy Pier odbywają się na Navy Pier w każdą środę i sobotę wieczorem od Dnia Pamięci (Memorial Day) do Święta Pracy; dodatkowe pokazy mogą być również dodawane przez cały rok
 • Uwaga: ze względu na bezpieczeństwo gości i personelu, Centennial Wheel i inne atrakcje Pier Park muszą być od czasu do czasu zamknięte z powodu warunków pogodowych, takich jak błyskawice, silne wiatry i ekstremalne zimno
 • Dozwolone są wyłącznie zwierzęta towarzyszące, zgodnie z definicją ustawy Americans with Disabilities Act (ADA) – każdy pies przewodnik, pies sygnałowy lub inne zwierzę indywidualnie przeszkolone do udzielania pomocy osobie niepełnosprawnej
 • 9% podatku od rozrywki miasta Chicago jest wliczone
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,4 /5

na podstawie 808 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,1/5
 • Jakość usług
  4,6/5
 • Organizacja
  4,7/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Sama przejażdżka daje wspaniałe widoki. Obniżyłem wynik, ponieważ miałem ścieżkę ekspresową, a pracownicy wydawali się nie rozumieć, jak to działa. W końcu dostałem się na początek kolejki. Wielu pracowników po prostu patrzy na swoje telefony. Wygląda na to, że muszą mieć kogoś odpowiedzialnego za upewnienie się, że wszyscy zwracają uwagę.

Czytaj dalej

31 maja 2022

To była prawdopodobnie najlepsza zabawa, jaką mieliśmy podczas innych zakupów, oglądania witryny. Diabelski młyn miał najpiękniejsze widoki, a znajdujący się obok „mini karnawał” zapowiada się na frajdę w cieplejsze dni (jeszcze nie był otwarty). Zakupy miały kilka wyjątkowych miejsc do odwiedzenia, a miejsca do jedzenia były czyste (wraz z łazienkami). Na pewno odwiedzę ten obszar ponownie, jeśli odwiedzę go w przyszłości.

Czytaj dalej

2 maja 2022

Nie trzeba było długo czekać. Linia poruszała się dość szybko. Samochód, w którym byliśmy, był ładnie klimatyzowany i czysty w środku. Jazda była bardzo przyjemna, płynna i bardzo piękna. Moja jedyna skarga, okna były brudne! 99,9% powodu, dla którego KTOKOLWIEK się tym zajmuje, to robienie zdjęć. Okna były poplamione deszczem i po prostu brudne. To nie tak, że do ich czyszczenia potrzebny jest dźwig. Mogą być regularnie wycierane. To wszystko. Bardzo malownicza, bardzo ładna. Chciałbym tylko, żeby okna były czystsze.

Czytaj dalej

4 października 2021

Numer identyfikacyjny produktu: 196427