Katedra Santa Maria del Fiore

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Katedra Santa Maria del Fiore: Wycieczki i bilety

Katedra Santa Maria del Fiore: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Katedra Santa Maria del Fiore? Kliknij tutaj.

Katedra Santa Maria del Fiore: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 8724 opinii

Wycieczka rozpoczęła się u podstawy kopuły. Przed wyjazdem poznaliśmy wiele informacji na temat budowy katedry. Kiedy wspinaliśmy się, robiliśmy przerwy na różnych platformach, aby wziąć oddech i dowiedzieć się trochę więcej. Wnętrze kopuły było niezwykłe, a objaśnienia malowideł pouczające. Widok ze szczytu kopuły był niezwykły, ponieważ można było zobaczyć całą Florencję we wszystkich kierunkach. Warte ceny wstępu!

Nasz przewodnik Linda był świetny!! Widok był niesamowity !!! Jedyne, co należy ponownie rozważyć, to miejsce spotkania i przekazane nam informacje. Mówiąc dokładniej, należy poinformować ludzi, że przewodnik jest tam pół godziny przed rozpoczęciem wycieczki, szukaliśmy kiosku lub czegoś podobnego w pobliżu Porta della Mandorla, który nie istniał.

Świetna wycieczka

Absolutnie doskonały, kompetentny przewodnik. Jedyną trudnością było znalezienie jej na początku, ale na szczęście w znalezieniu jej pomógł nam szczególnie miły i pomocny przewodnik z innej firmy. Ponieważ byliśmy tam wcześnie, znalezienie go powinno być łatwe. Jednak warto było na nią czekać!

Doskonały! Spóźniliśmy się 22 minuty na opóźnienie pociągu, a nasz przewodnik słodko rozmawiał z ochroną, aby nas wpuściła, a potem zapewniła, że dotarliśmy na sam szczyt! Naprawdę doceniam dodatkowy wysiłek i wiedzę, którą przekazała. Zrobiła nam nawet świetne zdjęcia!

Piotr&Kasia

Bardzo fajna wycieczka, dobrze zorganizowana, wbrew twierdzeniom innych. wyjście schodami na taras widokowy pod kopułą to nie lada wyzwanie, ale warto je podjąć - widoki zrekompensują wszelki wysyłek. Przewodnik był ok, miły i komunikatywny. Gorąco polecamy.