Wybierz daty

Zamek Świętego Anioła

Liczba znalezionych atrakcji: 91
Sortuj według:
Strona 1 z 6

Zamek Świętego Anioła: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zamek Świętego Anioła? Kliknij tutaj.

Zamek Świętego Anioła: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 17 779 opinii

Organizacja była idealna - czyste, schludne autobusy - wyjaśnienia w języku niemieckim bardzo pouczające i nie tylko tak suche zestawienie danych czasowych autobusów dobre, tylko raz musieliśmy czekać dłużej, ale było to spowodowane tłumami w Rzymie w Nowy Rok Dzień Na pierwszy przegląd zaleca się wybrać na wycieczkę - wtedy możesz zdecydować, które zabytki chcesz odwiedzić. Podobała nam się również mapa i bezpłatna aplikacja dla pieszych w Rzymie, ponieważ autobus nie może jechać bezpośrednio do centrum.

Przepustkę można łatwo odebrać w różnych punktach. Rezerwacja wycieczek i innych przebiega sprawnie i jest dobrze opisana merytorycznie. Z karnetem masz świetne zniżki i darmowe przejazdy komunikacją miejską. W Rzymie nie można wsiąść do pociągu za darmo. Odprawiasz się raz (żółte okienko w autobusie/metrze) i potem już nic nie musisz robić.

Wycieczka wysoce zalecana. Trasa klasyczna obejmuje godziny od 9:30 do 16:30 ok. Przewodnik Beatriz i historyk Jan z wielkim zainteresowaniem pokazali nam Rzym. Gratulacje za profesjonalizm!!! Staje się to bardzo przyjemne i uwzględniają trochę wolnego czasu. Powtórzę bez wahania ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Kupiłem Roma Pass na 72 godziny, co pozwoliło mi na dostęp do dwóch atrakcji turystycznych (Castel St Angelo) i (Koloseum, Forum Romanum i Palatyn), a ponadto mogłem spokojnie chodzić wszystkimi środkami transportu (metro i autobus) w Rzymie. W dużej mierze się to opłaciło.

Dla nas było warto po tylu godzinach dziennie spacery komunikacją miejską są doceniane. Zrobiliśmy też Koloseum, Palatyn i Forum Romanum w cenie oraz zamek San Angelo za połowę ceny z kartą. Więcej można wycisnąć, odwiedzając inne witryny ze zniżkami.