Casablanca Wycieczki jednodniowe

  • Wycieczki prywatne
  • Przygody
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 12
Sortuj według:

Casablanca: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Casablanca? Kliknij tutaj.

Casablanca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 49 opinii

To jest długa droga

Długa podróż... Odebrany wcześnie rano i po 2h30m dotarł do Marrakeszu bardzo blisko Meczetu Koutoubia - głównego celu podróży. Powiedziałem, że pominę medynę i pojadę w inne ciekawe miejsca. Długa kolejka w Majorelle, ale przewodnik mógł pominąć kolejkę i kupić nam bilety. Lunch w lokalnej restauracji i popołudniowa przejażdżka na wielbłądzie w drodze powrotnej do Marrakeszu. Dziękujemy Lahcen („kierowca Formuły 1”) za bezpieczne przewiezienie nas przez mglisty poranek, oraz Hamza, inteligentnemu i energicznemu przewodnikowi po Marrakeszu za cudowną długą podróż.

Świetny dzień! Nasz przewodnik był lokalnym Berberem i podobało nam się poznawanie rdzennej kultury. Miał tyle wiedzy o Marrakeszu!! Świetny angielski i francuski - niesamowity człowiek! Marokański sklep z olejami był zabawny i świetny personel. Obiad był całkiem dobry. Jazda na wielbłądach była zabawna i miła obsługa. Czasami trochę niezorganizowany, gdy kierowcy zmieniają się w ciągu dnia, jednak obaj kierowcy byli TAK cudowni! Ogólnie rzecz biorąc, był to fantastyczny dzień! Zrobiłbym to jeszcze raz w upale serca BARDZO ZABAWNA !!

Prawda jest taka, że chłopak, który przyjechał po nas, JEST WSPANIAŁĄ OSOBĄ, ZAWSZE UWAŻNY I BARDZO życzliwy... przewodnik był bardzo profesjonalny i miły... jedyne, co mi się nie podobało, to restauracja, dla której zorganizowaliśmy obiad... okropne jedzenie i prawie wszystkie warzywa... pozdrawiam...