Bilet wstępu

Barcelona: Wstęp bez kolejki do Casa Milà i audioprzewodnik

Organizator atrakcji: Casa Milà - La Pedrera

Barcelona: Wstęp bez kolejki do Casa Milà i audioprzewodnik

Organizator atrakcji: Casa Milà - La Pedrera

Od 116,93 zł za osobę

Zwiedź budynek Casa Milà (La Pedrera), korzystając z biletów wstępu bez kolejki. Podziwiaj apartamenty Antoniego Gaudíego przy alei Passeig de Gràcia i zobacz wystawę „Espai Gaudí”, która poświęcona jest życiu oraz dziełom Gaudíego.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Zawiera audioprzewodnik
hiszpański, baskijski, kataloński, angielski, francuski, galicyjski, niemiecki, włoski, portugalski, rosyjski, chiński, japoński, koreański

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Dowiedz się więcej o dziedzictwie hiszpańskiego architekta Antoniego Gaudíego
 • Omiń kolejki i udaj się bezpośrednio do budynku Casa Milà – jednego z arcydzieł Gaudíego
 • Poznaj innowacje architektoniczne Gaudíego, odwiedzając wystawę „Espai Gaudí”
 • Wejdź na dach budynku, aby podziwiać z bliska wymyślne kominy
 • Nadaj wizycie w budynku Casa Milà wyjątkowości, zakładając okulary mieszanej rzeczywistości
Pełny opis

Obejrzyj budynek Casa Milà (La Pedrera) – jeden z najwybitniejszych i najbardziej innowacyjnych budynków XX wieku, który został zaprojektowany przez Antoniego Gaudíego u szczytu jego kariery. Ciesz się wstępem bez kolejki i skorzystaj z audioprzewodnika. Minąwszy fasadę tego nadzwyczajnego budynku przy eleganckiej ulicy Passeig de Grácia, podziwiaj przyciągające wzrok klatki schodowe i korkociągi kominów, które stały się symbolami Barcelony Gaudíego. Wejdź na dach budynku, aby przyjrzeć się z bliska jego krętej formie i strukturze wymyślnych kominów. Następnie wybierz się na poddasze, aby zobaczyć „Espai Gaudí” – jedyną wystawę poświęconą życiu i twórczości Gaudíego. Dowiedz się więcej o jego innowacjach architektonicznych dzięki prezentacji trójwymiarowych modeli budynków, planom budowlanym oraz historycznym fotografiom i filmom.

Wykorzystaj w pełni wizytę w budynku La Pedrera, łącząc ją z nową atrakcją – La Pedrera Virtual Experience. Rzeczywistości mieszanej można tu doświadczać od 2022 roku. Decydując się na atrakcję La Pedrera Virtual Experience, przeniesiesz się do niezwykłej przestrzeni budynku La Pedrera, w czym pomogą Ci najnowocześniejsze zdobycze technologii. Zachwyć się połączeniem rzeczywistości z niesamowitymi elementami holograficznymi.

Załóż okulary rzeczywistości mieszanej, dzięki którym wyruszysz w podróż do różnych epok i miejsc. Poczuj się tak, jakbyś stanowił(-a) część historii budynku.

Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu bez kolejki do Casa Milà
 • Przewodnik audio
 • Okulary/kask rzeczywistości mieszanej (jeśli wybrano opcję Virtual Experience)
 • Przewodnik
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne
 • Należy przejść obowiązkowe mierzenie temperatury

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Rozpocznij wycieczkę w budynku Casa Milà (La Pedrera).

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • W przypadku opadów deszczu taras na dachu ze względów bezpieczeństwa zostanie zamknięty. Zamknięcie tarasu na dachu nie stanowi podstawy do ubiegania się o pełen lub częściowy zwrot kosztów za bilet wstępu.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 5478 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,2/5
 • Jakość usług
  4,6/5
 • Organizacja
  4,6/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Dzięki biletom online można było przejść od razu, od razu otrzymać audioprzewodnik i od razu rozpocząć wycieczkę. Właściwie najlepiej, jeśli pójdziesz tam między 10 a 11 rano, wtedy nie jest zbyt tłoczno. Wspaniale, że audioprzewodnik wreszcie był dostępny w języku niemieckim. Wiele zabytków w Barcelonie oferuje audioprzewodnik tylko w języku angielskim. Ścieżki były bardzo dobrze oznakowane, co oznacza, że zawsze wiedziałeś, gdzie iść. Posiadanie przewodnika audio automatycznie odtwarzającego filmy i dźwięk, gdy jesteś w określonym obszarze, daje mu dodatkowy punkt. Zdecydowanie polecam Casa Mila.

Czytaj dalej

25 sierpnia 2022

Bardzo podobała mi się Casa Milà. Ciekawa i interaktywna wizyta z audioprzewodnikami (dostępne na miejscu z kaskami). Wielka sympatia do dachu co dla mnie jest dużym plusem wizyty. Widok na Barcelonę jest wspaniały, a spacer bardzo przyjemny. Nie martw się o rezerwację online. Gorąco polecam tę wycieczkę, zwłaszcza jeśli jesteś fanem architektury Gaudiego i secesji. Ta aktywność jest tańsza niż inne, ale równie piękna!

Czytaj dalej

22 sierpnia 2022

Świetny dom! i zarówno wystawa, jak i mieszkanie były warte zobaczenia. Fajnie było też, że na miejscu były niemieckie audioprzewodniki zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych! Cena wstępu jest jednak dość wygórowana – 36 euro dla mnie i mojej 7-letniej córki – w końcu pieniądze powinny trafić do charytatywnej fundacji społecznej – przynajmniej jej część…

Czytaj dalej

13 lutego 2020

Numer identyfikacyjny produktu: 49864