Wybierz daty
Carvoeiro

kulinaria i życie nocne

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu kulinaria i życie nocne w: Carvoeiro

Oprócz atrakcji typu kulinaria i życie nocne jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Carvoeiro?

W: Carvoeiro są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu kulinaria i życie nocne w: Carvoeiro obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Carvoeiro: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Carvoeiro? Kliknij tutaj.

Carvoeiro: Co mówią inni?

Bardzo dobre doświadczenie, kapitan łodzi i doskonały przewodnik. Mam problemy z plecami, które cały czas są w toku. Były doskonałe w objaśnieniach wszystkich jaskiń. Moim zdaniem na wycieczce brakuje tylko odrobiny kąpieli, nawet jeśli trwało to 5 lub 10 minut, na jednej z opuszczonych plaż, które nam pokazano. Zaproponowali nam kąpiel na pełnym morzu, ale lepiej zrobić to na małej plaży. Pir resztę, którą kochaliśmy.

Nasz przewodnik, którego nazwiska niestety już nie pamiętam, był super miły, dbał o nas (np. zawsze oferował kurtki!) i zawsze wszystko tłumaczył na języki na pokładzie i nie spieszył się. Nie widzieliśmy żadnych delfinów, ale to nie był nasz cel wycieczki. Nie zabrałbym ze sobą kurtki, bo można ją wypożyczyć na łódce i było to tylko uciążliwe, gdy było ciepło. Okulary przeciwsłoneczne są koniecznością!

Miejsce spotkania było łatwe do znalezienia, nie zajęło nam dużo czasu, aby wejść na pokład łodzi. (Naprawdę musisz przyjść 30 minut wcześniej) Personel był bardzo przyjazny, niewiele informacji historycznych jednak ten spacer ma na celu oglądanie krajobrazu (i delfinów, które widzieliśmy z daleka) Niemniej jednak widok z morza jest tego wart! !

To było miłe doświadczenie. Łódź płynie bardzo szybko, a to już jest przygoda. Najpiękniejsze jest obserwowanie delfinów, chociaż od tego, ile masz szczęścia, będziesz mógł zobaczyć mniej więcej, ale pięknie jest je zobaczyć. Jaskinie są cudowne i bardzo wyjątkowi i przyjaźni przewodnicy, Paulo i Cristiano.

Gorąco polecane doświadczenie. Widzieliśmy delfiny i piękne skaliste wybrzeże obok jaskiń. Pojechaliśmy z Miguelem, przewodnikiem i Marcelo, kierowcą. Oboje bardzo sympatyczni i mili. Świetnie się bawiliśmy kąpiąc się w morzu. To była świetna zabawa, nie wahaj się! :)