Carvoeiro

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Carvoeiro: największe atrakcje

Carvoeiro: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Carvoeiro? Kliknij tutaj.

Carvoeiro: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 5270 opinii

Bardzo ciekawy rejs wzdłuż wybrzeża, podczas którego udało się obejrzeć naprawdę wiele. Mimo, że łódka należy do większych (ok. 20 os), to z uwagi na jej konstrukcję (płytkie zanurzenie, o ile dobrze zrozumiałem kapitana jest to konstrukcja analogiczna do barek) do większości jaskiń udało się wpłynąć naprawdę głęboko. Oczywiście nie tak daleko, jak małą motorówką czy tym bardziej kajakiem, ale był to dobry kompromis pomiędzy chęcią zobaczenia klifowego wybrzeża Algarve a możliwością uczynienia tego z małym (3l) dzieckiem. W każdym razie w Benagil dotarliśmy równie głęboko, co motorówki. Zdecydowanie polecam. Jedyny minus (choć dla niektórych pewnie plus- kwestia ocenna) to grająca przez cały czas z głośników muzyka, mająca umilać podróż- jak dla mnie zupełnie zbędna w tych okolicznościach, jestem zwolennikiem raczej podziwiania krajobrazów i zwiedzania w spokoju i ciszy, ale się nie czepiam ;)

Miejsce spotkania bardzo charakterystyczne, nie sposób go nie znaleźć ( restauracja przy porcie). Sprawny boarding. Bardzo miła obsługa. Na łódkę mieści się ok 15/ 20 osób. W trakcie rejsu można chodzić i robić zdjęcia z różnych perspektyw. Na początku rejsu pilot przedstawił program wycieczki. Przy poszczególnych punktach, zatrzymywalismy się na chwilę i pilot opisywał miejsca. Dla każdego dostępna była zimna herbata i piwo odpłatnie. Była możliwość pływania ale listopadowa temperatura oceanu nie zachęcała. Polecam, bardzo przyjemny rejs, piękne widoki.

As a beginner and moreover suffering from a foot drop, I was hesitant but really wanted to try this experience. To all who have second thoughts.....you can do it! If not standing on the board you can comfortably sit and equally enjoy the beautiful caves and the whole experience! Bruno instructed us about the SUP handling and throughout the whole trip assisted and guided us. He also took amazing pictures of us and delivered the same day via email. It's a great experience and I strongly recommend to try it! Thanks Bruno!

Wspaniale przeżycie, zabawny i błyskotliwy kapitan umilal nam czas, była możliwość powoływania w oceanie, widoki przepiękne, no i oczywiście widok delfinów na wolności- bezcenny! Ten rejs był najlepszym punktem naszej wycieczki do Portugalii i zarówno my jak o dzieci na długo go zapamiętamy. Nie polecam dla rodziców z małymi dziećmi, ponieważ łódka jest szybka, odbija się od fal chlapiac dość mocno i sprawiając że człowiek podskakuje na siedzeniu.

Bardzo emocjonujący rejs motorówka wzdłuż wybrzeża. Zarówno niesamowite widoki, jak i pełny adrenaliny przejazd, dał nam doskonałą dawkę emocji i wprawił nas w zachwyt. Pan przewodnik opowiedział o najważniejszych miejscach oraz dopilnował żebyśmy czuli się bezpiecznie. Polecam