Dodaj daty

Capo Spartivento, Sardinia

Capo Spartivento, Sardinia – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Chia: Rejs łodzią do Cala Zafferano z nurkowaniem z rurką

1. Z Chia: Rejs łodzią do Cala Zafferano z nurkowaniem z rurką

Wycieczka z przewodnikiem na pokładzie naszych łodzi to jeden z najlepszych sposobów na poznanie morza i odkrycie bajkowych krajobrazów, do których nie można dotrzeć drogą lądową. Standardowy plan podróży obejmuje wypłynięcie z plaży Chia Sa Colonia i żeglugę w kierunku Cala Zafferano, która jest naszym ostatnim przystankiem. Następnie zawrócimy do Chia Sa Colonia. Podczas wycieczki przewidzianych jest kilka przystanków. Popłyniemy w lśniących wodach Su Giudeu, Perdalonga – Tuerredda, Porto Scudo, Capo Malfatano i Cala Zafferano. Długie białe brzegi i wioskę Teulada będziemy podziwiać z innej perspektywy, nad morzem! Oto trasa pięknych miejsc, które zobaczymy, a które w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych mogą ulec zmianie*: Wyjazd z Chia Sa Colonia Cala del morto Kampana Su Giudeu Cala Cipolla Capo Spartivento Perdalonga – Tuerredda Capo Malfatano piscinni Isola Rossa Porto Scudo Cala Zafferano Dno morskie w tej części Sardynii to prawdziwy raj dla nurków. Przy odrobinie szczęścia można również zobaczyć spektakularne tańce delfinów, kolonie mew i kormoranów, żółwie morskie składające jaja na najbardziej ukrytych plażach, eleganckie różowe flamingi i wiele pięknie ubarwionych ryb. *Zaplanowaliśmy kilka alternatywnych tras, które wybieramy w zależności od rodzaju wycieczki i warunków pogodowych, aby zapewnić pasażerom bezpieczeństwo

Cagliari: Wycieczka ATV po ukrytych plażach z Chia

2. Cagliari: Wycieczka ATV po ukrytych plażach z Chia

Ciesz się wycieczką ATV wśród ukrytych plaż południowej Sardynii. Przejdź przez starożytną rzymską ulicę i odwiedź plażę Su Coldorinu i starożytny port Chia. Przyjedź na niesamowitą plażę Cala Cipolla, gdzie możesz zobaczyć latarnię morską Capo Spartivento. Stamtąd podziwiaj wspaniały widok i podziwiaj najbardziej wysunięty na południe punkt Sardynii: Capo Teulada. Z latarni morskiej odwiedź plażę Capo Malfatano, Cala Crabittu. Na każdym przystanku masz możliwość wskoczenia do kąpieli w krystalicznie czystej wodzie. Zapraszamy do słuchania przewodnika, który opowie kolorowe historie o życiu i przyrodzie południowej Sardynii. I pamiętaj, aby po drodze zrobić kilka zdjęć. Ta wycieczka będzie doskonałym wprowadzeniem do odwiedzających po raz pierwszy lub dla turystów odwiedzających region w celu głębszego wglądu.

Cagliari: wycieczka łodzią po południowo-zachodniej Chia i Teulada Group

3. Cagliari: wycieczka łodzią po południowo-zachodniej Chia i Teulada Group

Odwiedź ukryte zatoczki Chia i Teulada na pięknym południowym wybrzeżu Sardynii podczas tej wycieczki na pokładzie pontonu. Poznaj zatoczki i plaże, które dwukrotnie zostały nazwane najpiękniejszymi we Włoszech. Podróżując z plaży w Chia do Teulada, zrób kilka przystanków między nimi i ciesz się różnymi trasami w zależności od pogody. Zanurz się w lśniącym, krystalicznie czystym niebieskim kolorze wód Chia. Zachwyć się brzoskwiniowym piaskiem, który uzupełnia oszałamiającą wodę, a bujne zielone jałowce są rozrzucone wśród wydm. Przy odrobinie szczęścia zobacz delfiny wykonujące swój wspaniały taniec, obserwuj kolonie mew, kormoranów, flamingów, kolorowych ryb i żółwi morskich składających jaja na najbardziej odosobnionych plażach. Jedną z zatoczek, które odwiedzisz, jest Cala Cipolla (w zależności od trasy). Stąd podziwiaj latarnię morską Capo Spartivento. Ta zatoczka oferuje jedno z najlepszych miejsc do nurkowania na południowej Sardynii. Popłyń do Cape Teulada i Cala Zafferano, aby uzyskać doskonałe widoki na naturalne krajobrazy (jest to strefa wojskowa i można pływać tylko wokół łodzi). Przez cały czas spędzony w Chia i Teulada, posłuchaj opowieści, historii i opowieści o okolicy ze swojego przewodnika i ciesz się spersonalizowanym doświadczeniem. Standardowa trasa z wylotem z Chia (przy normalnych warunkach morskich i wiatrowych): • Caletta del morto • Campana • Su Giudeu • Cala Cipolla • Capo Spartivento • Perdalonga • Tuerredda • Capo Malfatano • Piscinnì • Isola Rossa • Porto Scudo • Cala Zafferano

Cagliari: Prywatna wycieczka łodzią po południowo-zachodniej części Chia i Teulada

4. Cagliari: Prywatna wycieczka łodzią po południowo-zachodniej części Chia i Teulada

Odwiedź ukryte zatoczki Chia i Teulada na pięknym południowym wybrzeżu Sardynii łodzią. Odkryj zatoczki i plaże, które dwukrotnie zostały uznane za najpiękniejsze we Włoszech i zanurz się w krystalicznie czystych, błękitnych wodach Chia. Odwiedź zatokę Cala Cipolla, gdzie możesz podziwiać latarnię morską Capo Spartivento i odkryć jedno z najlepszych miejsc do nurkowania na południu Sardynii. Popłyń na przylądek Teulada i Cala Zafferano, aby podziwiać piękne widoki na naturalne krajobrazy, jeśli wybrano wycieczkę popołudniową. Poszukaj figlarnych delfinów, które czasami igrają w pobliżu łodzi i pływają w dziewiczych wodach jednego z najpiękniejszych mórz we Włoszech. Przez cały czas Twój przewodnik będzie dzielił się historiami, historią i opowieściami o okolicy i sprawi, że Twój czas będzie tak spersonalizowany, jak to tylko możliwe.

Cagliari Shore Excursion: niesamowita wycieczka jeepem po ukrytych plażach

5. Cagliari Shore Excursion: niesamowita wycieczka jeepem po ukrytych plażach

Ciesz się jednymi z najpiękniejszych plaż i zatoczek na Sardynii między Chia i Teulada podczas ekskluzywnej wycieczki. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w terminalu rejsowym i wsiądź do środka transportu na 40-minutową malowniczą przejażdżkę w kierunku południowo-zachodnim. Poznaj zatoczki i plaże, które dwukrotnie zostały uznane za najpiękniejsze we Włoszech. Odwiedź Cala Cipolla, gdzie możesz podziwiać latarnię morską Capo Spartivento. Ta zatoczka oferuje jedno z najlepszych miejsc do nurkowania w południowej Sardynii. Ciesz się snorkelingiem lub po prostu rozłóż ręcznik na piasku, odpocznij i zrelaksuj się. Odwiedź także Malfatano Beach, idealną dla rodzin z dziećmi ze względu na spokojne wody. Udaj się do Cala Antoni Areddu, jednej z najpiękniejszych plaż w okolicy, i zatrzymaj się na S'isola Manna. Znajdź także małe stoiska, kawiarnie i opcje zakupu lunchu, napojów lub przekąsek w ciągu dnia. Podczas całego pobytu w Chia przewodnik opowie historie, historię i opowieści o okolicy i sprawi, że Twój czas będzie tak spersonalizowany, jak to tylko możliwe. Po relaksującym dniu spędzonym na plażach Chia podziwiaj malowniczą scenerię w drodze powrotnej do portu wycieczkowego w Cagliari. Ta trasa jest elastyczna dla Twojego statku wycieczkowego i może zająć od 5 do 8 godzin.

Od Chia: Prywatna wycieczka jeepem po ukrytych plażach Sardynii

6. Od Chia: Prywatna wycieczka jeepem po ukrytych plażach Sardynii

Poznasz zatoczki i plaże, które dwukrotnie zostały nazwane najpiękniejszymi we Włoszech. Wody Chia są absolutnie nieskazitelne i mają lśniący, krystalicznie czysty, niebieski kolor. Zanurz się i ciesz się. Piasek w kolorze brzoskwini dopełnia przepiękną turkusową wodę i bujną zieleń jałowców rozsianych wśród wydm. Kolory są naprawdę uderzające. Wyprawa na plażę to tradycja zarówno mieszkańców, jak i turystów. Wyraźnie zobaczysz, dlaczego zatoczki i plaże w Chia są popularne. Ponieważ jest to Twoja prywatna wycieczka, możesz zdecydować się spędzić więcej czasu w jednej zatoczce lub nawet pominąć jedną, jeśli chcesz. Jedną z zatoczek, które odwiedzisz, jest Cala Cipolla; stąd można podziwiać latarnię morską Capo Spartivento. Ta zatoczka oferuje jedno z najlepszych miejsc do nurkowania na południowej Sardynii. Twój przewodnik może dostarczyć Ci sprzęt do snorkelingu, możesz też przynieść własny lub po prostu rozłożyć ręcznik na piasku, odprężyć się i zrelaksować! Kolejną niesamowitą plażą jest Malfatano, idealna dla rodzin z dziećmi ze względu na spokojne wody i oferuje niesamowite widoki na zatokę Capo Malfatano. Cala Antoni Areddy może być uważana za jedną z najpiękniejszych plaż w okolicy, a także oferuje świetne nurkowanie. Zatrzymasz się również w S'isola Manna. Na niektórych plażach (Cala Cipolla i Malfatano) znajdują się toalety, choć niektóre mogą być rustykalne. Zobacz sekcję notatek. Znajdziesz tu również małe stoiska, kawiarnie i opcje zakupu lunchu, napojów lub przekąsek. Twój przewodnik chętnie udzieli sugestii. Przez cały czas spędzony w Chia Twój przewodnik będzie przedstawiał Twoje historie, historię i opowieści o okolicy i maksymalnie spersonalizuje Twój czas. Podziwiaj malowniczą scenerię w drodze powrotnej do hotelu po tak relaksującym dniu na plażach Chia!

Cagliari: Ukryte zatoczki Chia i Teulada Wycieczka jeepem i łodzią

7. Cagliari: Ukryte zatoczki Chia i Teulada Wycieczka jeepem i łodzią

Skorzystaj z odbioru w hotelu w Chia, a następnie podróżuj jeepem, aby odwiedzić ukryte zatoczki Chia i Teulada na pięknym południowym wybrzeżu Sardynii. Uzyskaj wspaniałe widoki na wyspę Su Cardolinu i wspaniałą zatokę Cala Cipolla. Zobacz latarnię morską i osłoniętą plażę Tuerredda na przylądku Capo Spartivento. Jedź dalej do Porto Larboi i Cala Crabittu w drodze na dziewiczą plażę Malfatano. Wejdź na pokład pontonu, aby odkrywać chronione plaże z wody. Popłyń na przylądek Teulada i Cala Zafferano, aby uzyskać doskonałe widoki na naturalne krajobrazy. Poszukaj przyjaznych delfinów, które czasami igrają przy burcie łodzi i popływaj w krystalicznie czystych wodach najpiękniejszego morza we Włoszech.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 8
Sortuj wg:

Capo Spartivento, Sardinia: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Capo Spartivento, Sardinia? Kliknij tutaj.