Dodaj daty

Capo Ceraso

Capo Ceraso – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Olbia: Obserwacja delfinów i nurkowanie z rurką w pobliżu Figarolo

1. Olbia: Obserwacja delfinów i nurkowanie z rurką w pobliżu Figarolo

Wypłyń na wycieczkę łodzią obserwującą delfiny z Moys Marina w Olbia Yacting Service, 5-gwiazdkowym porcie z dużym bezpłatnym parkingiem przed miejscem zbiórki. Wejdź na pokład wygodnego pontonu najnowszej generacji, 8,50-metrowego 2Bar z 250-konnym silnikiem Hondy, wyposażonego we wszelkie wygody. Ciesz się niezrównanym doświadczeniem w małej grupie nie większej niż 10 osób. Wybierz się na pełną przygód wycieczkę po wspaniałym szmaragdowym morzu Sardynii, w pobliżu wyspy Figarolo i ciesz się widokiem na pokładzie nowej łodzi motorowej dla małych grup. Popłyń w poszukiwaniu stada dzikich delfinów butlonosych w ich naturalnym środowisku, gdzie prawdopodobieństwo zauważenia wynosi około 80%. Ciesz się kilkoma przystankami na nurkowanie z rurką, aby pływać i odkrywać dno morskie bogate w kolorowe ryby. Zobacz wapienną jaskinię i klify oraz znane na całym świecie miejsce, w którym żyją dzikie ptaki. Ta wycieczka jest przyjemna i relaksująca, odpowiednia dla każdego i stanowi doskonały wybór dla przyjaciół i rodzin. Delektuj się aperitifem opartym na typowych sardyńskich produktach i wyborze wody, herbaty, soków owocowych lub sardyńskiego piwa. Pozwól, aby nasze doświadczenie w rejsach statkiem po Sardynii i nasz kapitan z 30-letnim doświadczeniem na morzu poprowadzili Cię w tej wspaniałej przygodzie.

Sardynia: Tavolara Boat Tour z nurkowaniem z rurką

2. Sardynia: Tavolara Boat Tour z nurkowaniem z rurką

Wycieczka rozpoczyna się o 9.30 z przystani Marina di Olbia. Przez cały dzień będziesz zwiedzać Karaiby Europy w małej grupie liczącej maksymalnie 10 osób. Po wizycie na najpiękniejszych plażach Sardynii udasz się do jaskini nazywanej „uchem Odyseusza", po czym wrócisz do portu o 13.30. Po wypłynięciu z przystani w Olbii wyrusz w podróż wzdłuż granitowego cypla Capo Ceraso i kontynuuj aż do wyspy Tavolara. Zachwyć się różnymi odcieniami błękitu krystalicznie czystych wód morskiego obszaru chronionego i podziwiaj 4 plaże z drobnym białym piaskiem, klify z czerwonego granitu i maleńkie wyspy. Wycieczka obejmuje przystanki na pływanie lub nurkowanie z rurką w wyjątkowo pięknych miejscach. Na pokładzie zapewniono markizę, małą lodówkę, dużo miejsca do opalania i poduszki. Plan podróży obejmuje 4 przystanki, które mogą się różnić w zależności od warunków pogodowych.

Olbia: Rejs po parku Tavolara z aperitifem i napojami

3. Olbia: Rejs po parku Tavolara z aperitifem i napojami

Nurkuj w chronionych wodach rezerwatów morskich Tavolara i Molara podczas tego rejsu z Olbii. Ciesz się aperitifem podczas rejsu po dziewiczych wodach i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki. Po drodze zobacz zatokę Spiaggia della Tartaruga i przylądek Ceraso. Wejdź rano na pokład wygodnego i przestronnego statku i zrelaksuj się podczas rejsu po spokojnych wodach obok przylądka Ceraso. Zatrzymaj się, aby popływać przy granitowej formacji skalnej "Spiaggia del Dottore". Odkryj tętniący życiem podwodny świat z dołączonym sprzętem do snorkelingu na wyspie Cavalli, wyspie Piana, plaży Spiaggia di Cala Spalmatore i basenach Molara. Zrelaksuj się przy obfitym aperitifie serwowanym z białym winem i wodą. Dla własnych potrzeb zaleca się zabranie ze sobą dodatkowego jedzenia i napojów do spożycia w ciągu dnia. Następnie przy dobrej kawie kontynuujemy odkrywanie ukrytych zakątków wybrzeża Sardynii, wpływając do zatoki "I Sassi Piatti". Ochłodź się kolejnym przystankiem na kąpiel w formacji skalnej "Spiaggia della Tartaruga". Powróć do portu wieczorem po żegludze wzdłuż wybrzeża Punta Ruia i zbliżeniu się do wspaniałych formacji z czerwonego granitu Capo Ceraso.

Z Olbii: Wycieczka pontonem z nurkowaniem na wyspę Tavolara

4. Z Olbii: Wycieczka pontonem z nurkowaniem na wyspę Tavolara

Morski obszar chroniony Tavolara-Punta Coda Cavallo rozciąga się na południe od Zatoki Olbia, w północno-wschodniej Sardynii. Zaczyna się od Capo Ceraso do San Teodoro i obejmuje dwie główne wyspy Tavolara i Molara, a także długą serię wysepek i małych skał. Podczas tej półdniowej wycieczki pontonem możesz podziwiać głębiny bogate w życie dzięki efektom działań ochronnych rezerwatu morskiego. Robiąc co najmniej trzy postoje, można zrelaksować się na pokładzie wygodnego pontonu, nurkować, pływać i snorkelować w pełni bezpiecznie, w otoczeniu krajobrazu pełnego wysp, skał, skalistych zatoczek i piaszczystych zatok, co pozwala zaproponować różne trasy dobrane zgodnie z najlepsze warunki pogodowe. Wśród różnych możliwości postój pod imponującym wapiennym klifem Tavolara, gdzie jasne tło szybko schodzi na znaczną głębokość, lub postój w basenach wyspy Molara, zwraca uwagę na niesamowitą przejrzystość wody, która tworzy wspaniałe kontrasty z granitowe skały i roślinność wyspy. Zarezerwuj teraz z rodziną i przyjaciółmi, przyjedź i odkryj kolejną wyspę na wyspie! Plan podróży: - Wyjazd z Marina di Olbia - Zatrzymaj się na Capo Ceraso po półgodzinnej żegludze, z możliwością snorkelingu - Zatrzymaj się na wyspie Tavolara - Z Tavolara dziesięć minut żeglugi do basenów na wyspie Molara: czysta woda i bogata w ryby - Ponowne wejście Trasa może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych i decyzji skippera ponton Bwa: - Długość: 7,50 m - Szerokość: 2,95 m - Zatwierdzony dla maksymalnie 24 miejsc - Silnik Hondy 250 KM - Naprawiono markizę również w nawigacji - Obowiązkowe wyposażenie do nawigacji w promieniu 6 mil - Echosonda/Gps Raymarine Dragonfly 5pro - Stalowa drabinka na rufie - Gniazdo USB do ładowania smartfona/tabletu - 3 duże schowki do przechowywania plecaków i rzeczy osobistych - 5 kamizelek ratunkowych dla dzieci (oprócz kamizelek stanowiących obowiązkowe wyposażenie pokładowe lub 1 dla każdego wchodzącego na pokład pasażera) - sprzęt do snorkelingu (maska, fajka, płetwy) - Papierowe przewodniki po przyrodzie Wyposażenie na pokładzie: - Kamizelki ratunkowe: jedna dla każdej osoby na pokładzie - Koło ratunkowe z pływającym blatem 30 m - 2 wiosła - 1 gaśnica - 2 boje - 2 palniki ręczne czerwone światło - 2 rakiety spadochronowe z czerwonym światłem - Światła regulacyjne - Dźwiękowa aparatura sygnalizacyjna - aparat Vhf - Apteczka pierwszej pomocy "Tab. A"

Z Porto San Paolo: Rejs Tavolara o zachodzie słońca z aperitifem

5. Z Porto San Paolo: Rejs Tavolara o zachodzie słońca z aperitifem

Aperitif o zachodzie słońca to diamentowa usługa naszej firmy, przeznaczona dla tych, którzy chcą żeglować w całkowitym spokoju i samotności, w rzeczywistości wieczorem ruch na morzu ustaje, natura odzyskuje swoje przestrzenie, najdelikatniejsze promienie słońca oświetlają otoczenie, aż zniknie za horyzontem, dając nam wyjątkowy zachód słońca nad morzem. Kapitan zamelduje się na pokładzie 15 minut przed wypłynięciem (18:30). Wyruszymy w kierunku Molara, tutaj zrobimy przystanek, gdzie będzie można popływać i podziwiać zachód słońca, w drodze powrotnej popłyniemy wzdłuż wyspy Tavolara. Powrót zaplanowany jest na godzinę 21:30 . Światła na pokładzie będą oświetlać podłogę łodzi, aby ułatwić bezpieczne poruszanie się.

Liczba znalezionych atrakcji: 8
Sortuj wg::

Capo Ceraso: najlepsze atrakcje w pobliżu

Capo Ceraso: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Capo Ceraso? Kliknij tutaj.

Capo Ceraso: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9
(195 recenzji)

To była niesamowita podróż w tak piękne miejsca! Udaliśmy się do trzech różnych miejsc do snorkelingu i widzieliśmy wiele ryb. Skakanie do oceanu sprawia mnóstwo frajdy. Francesco był bardzo miłym przewodnikiem i podczas jazdy opowiedział nam kilka historii historycznych. Łódź jest również wygodna. Wielkie dzięki za to, że nas masz!

Cała podróż była niesamowita, a przewodnik był świetny! Francesco opowiadał naprawdę ciekawe rzeczy o plażach i wyspach. Co więcej, był naprawdę miły i sprawił, że cała ta podróż była jeszcze lepsza. Widoki i nurkowanie z rurką były idealne!

Bardzo przyjazny opiekun, wspaniały poranek odkrywający zapierające dech w piersiach plaże wokół Tavolary. bardzo miłe doświadczenie

Bawiliśmy się wspaniale, przede wszystkim dzięki naszemu dowódcy.... do góry, na pewno wrócimy

Rezerwacja bezpośrednio przez dostawcę jest znacznie tańsza.