Atrakcje i wycieczki Canggu

Canggu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Canggu? Kliknij tutaj.

Canggu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1095 opinii

Idealna jednodniowa wycieczka i zwieńczenie naszej 14-dniowej wycieczki na Bali! Moja mama i ja zarezerwowaliśmy tę wycieczkę stosunkowo spontanicznie dzień wcześniej i byliśmy bardzo mile zaskoczeni, jak nieskomplikowane i łatwe wszystko działało. Po naszym punktualnym odbiorze z Airbnb w Sanur popłynęliśmy łodzią w kierunku Nusa Lembongan. Tam trochę się odświeżyliśmy i inną łodzią udaliśmy się do pierwszego miejsca do nurkowania. Tam zaraz po wskoczeniu zobaczyliśmy trzy piękne i duże manty. Ale kolejne miejsca do snorkelingu też były piękne! Widzieliśmy żółwia, obserwowaliśmy trąbki i odkryliśmy wielkie rafy koralowe. Na koniec oprócz pysznego lunchu w formie bufetu pojawiła się opcja zwiedzania lasu namorzynowego kajakiem. Ale nie napełniaj zbytnio żołądka w porze lunchu, ponieważ przy sprzyjającej pogodzie nurt może wymagać od Ciebie dużo (siły). Jasne zalecenie!

to było dużo transferu, zajęło to trochę czasu, ale możesz cieszyć się scenerią, chociaż mój tyłek zaczął boleć od tego całego siedzenia i czekania. baza była faktycznie na wyspie, która była piękna, a jedzenie było świetne. mieliśmy wiele różnych miejsc do nurkowania! wszystko niesamowite! jedyne, co było bardzo turystyczne i zatłoczone, przewodnik chciał, żebyśmy byli blisko, co jest zrozumiałe, ale wtedy nie można trochę zwiedzać samemu. mieliśmy nawet spływ kajakowy przez namorzyny po obiedzie, zanim zabrano nas do domu. mieli prysznice i toalety, szatnie i garderoby, wszystko było dobrze zorganizowane. jedyną złą rzeczą jest to, że długo czekaliśmy na łodzi transportowej z powrotem na Bali. zamiast tego mogliśmy nurkować z rurką lub coś takiego?

Odbiór w naszym hotelu i transfer działał świetnie. Nasz przewodnik Topan był bardzo miły, uprzejmy i odpowiadał na każdą osobę (w sumie było 5 wczasowiczów) z ich indywidualnymi życzeniami i pytaniami. Nawet gdybyśmy chcieli zostać w jednym miejscu dłużej niż planowaliśmy, nie stanowiło to żadnego problemu. Dużo widzieliśmy i otrzymaliśmy wiele informacji od Topana. Zdecydowanie możemy polecić wycieczkę.

Hulajnoga odebrała bez żadnych problemów ,bardzo miła obsługa ,z samym skuterem żadnych problemów.Bardzo elastyczna w umowach co jest zaletą przy indywidualnym wyjeździe .Zrobiłbym to w kółko

Ekstra, wszystko dopracowane, włącznie z odbiorem z i do hotelu na Bali. O nic nie musieliśmy się martwić. Mieliśmy rezerwację zrobioną przed wakacjami i to była bardzo dobra decyzja. Polecam