Atrakcje i wycieczki
Canggu

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje


Często zadawane pytania dotyczące: Canggu

Na jakich wycieczkach w: Canggu obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Canggu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Canggu? Kliknij tutaj.

Canggu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 256 opinii

Mój przewodnik Dewa był niezwykły !! Na czas, żeby mnie odebrać, przyzwoicie mówiący po angielsku, bardzo przyjazny i uprzejmy oraz dobry kierowca! Znał odpowiedzi na wszystkie moje pytania, nie spieszył się, aby oprowadzić mnie po okolicy i był bardzo pomocny w zrobieniu kilku fajnych zdjęć. Poleciłbym go wszystkim, a jeśli wrócę, na pewno znów będzie moim przewodnikiem Świetna wycieczka z fajnymi miejscami, chyba nie do samodzielnego zrobienia ......

zabrano nas do 3 miejsc do nurkowania z rurką, przewodnicy byli tak pomocni i troskliwi, że pozostali blisko nas, abyśmy czuli się bezpiecznie. Widziałem wiele ryb i koralowców, ale niestety nie widziałem mant, najwyraźniej mantas przybyły od lipca do września, ale to szczęście. lunch był zachwycający i prosty, potem popłynęliśmy kajakiem w namorzynie, co było zabawne. instrukcje były jasne i zabawne gospodarze.

Nigdy wcześniej nie nurkowałem z rurką i chciałem spróbować. Poszliśmy do 3 oddzielnych miejsc i ogólnie było to wspaniałe doświadczenie. Instruktor był również pomocny w wskazywaniu fajnych rzeczy, które zostały zauważone przez grupę, dzięki czemu prawie wszyscy mogli zobaczyć ważne rzeczy.

A great trip - the guide took us to all planned places, he offered advice and help. We had enough time everywhere. Competent guide, rode safely, spoke English well. I would highly recommend!

Fantastyczna przygoda, sprawna organizacj@, przemili ludzie, smaczne jedzenie. To co zobaczysz nurkując nie do opisania