Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Candi Dasa, Bali

Candi Dasa, Bali: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Candi Dasa, Bali? Kliknij tutaj.

Candi Dasa, Bali: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 458 opinii

Idealny dzień z Tisen Podczas naszej pierwszej podróży na Bali mieliśmy Tisen, nasz kierowca zabrał nas do ikonicznych miejsc, takich jak pola ryżowe, wodospad, małpi las i zoo na Bali. Mieliśmy zaplanowany cały dzień, ponieważ byliśmy tu tylko przez 1 dzień. Tisen doskonale zaplanował ten dzień doskonale pracę, a także obejmował wspaniały przystanek na lunch, demonstrację lokalnej kawy i rzeźbienia w drewnie oraz inne lokalne, ukryte cuda na Bali. Jest doskonałym kierowcą, kompetentny, przyjazny i mówi dobrze (po angielsku). Gorąco polecam Tisen na pełną wrażeń wyprawę i piękne wspomnienia.

Mój mąż i ja pojechaliśmy na Bali po raz pierwszy i zarezerwowaliśmy naszą całodniową wycieczkę na Bali przez Getyourguide. Klau był naszym kierowcą i przewodnikiem. Odebrano nas z hotelu, zapytano, co chcielibyśmy zobaczyć, a potem pojechaliśmy. Zostaliśmy zabrani do wszystkich miejsc na naszej liście życzeń, a nawet do miejsc, które Klau czuł, że musimy zobaczyć. Usiedliśmy i zrelaksowaliśmy się, podczas gdy Klau odpowiedział na nasze pytania i udzielił nam wielu informacji. Wycieczka zakończyła się w naszym hotelu.

Doskonały kierowca / przewodnik. Jay był na czas, bardzo uprzejmy, kompetentny i pomocny. Zdecydowaliśmy się na obejście Ubud, daliśmy Jayowi listę miejsc, które chcieliśmy zobaczyć (dał również sugestie) i zaplanowaliśmy podróż, abyśmy mogli objąć je wszystkie w wyznaczonym terminie. Cierpliwie i fachowo wykonał nasze zdjęcia i udzielił wielu informacji na temat odwiedzanych przez nas miejsc i ogólnie Bali.

To było naprawdę świetne. Powiedzieliśmy naszemu przewodnikowi kilka rzeczy, które chcieliśmy zrobić, a on pomógł zasugerować kilka innych, które okazały się dla nas interesujące. Informował nas o tym, co będzie najbardziej sensowne w najlepszym porządku, aby zmaksymalizować nasz czas. Był cierpliwy i uprzejmy - rozmowny, ale niezbyt zaangażowany. Zdecydowanie poleciłbym go ponownie.

Proces rezerwacji był łatwy i bezstresowy. Nasz przewodnik zabrał nas natychmiast i był bardzo przyjazny i profesjonalny. Wspaniale było wybrać i wybrać to, co chcieliśmy zrobić. Nasz przewodnik Tisen był bardzo kompetentny i pomocny przez cały dzień. To było bardzo fajne doświadczenie, które gorąco polecamy!