Wybierz daty

Cancún Z certyfikatem ekologicznym

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki całodniowe
  • Inne atrakcje
  • Transport
  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 25
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dotyczące: Cancún

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Cancún?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Cancún

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Cancún to:

Tulum

Cancún: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cancún? Kliknij tutaj.

Cancún: Co mówią inni?

Weź taksówkę tam iz powrotem z hoteli riu do parku 300 pesos. Weź butelki z wodą, darmowe krany. Buty do wody do sportów wodnych. Podziemna rzeka jest bardzo ładna. W punkcie 8 można się przebrać, wypożyczyć szafkę i zawieźć swoje ubrania do punktu końcowego. To idzie w zamkniętej torbie z zamkiem. Wieczorny pokaz był świetny, dotrzyj na czas, sala szybko się zapełnia.Mieliśmy jednodniową wycieczkę do Tulum i Coba, a na pokazie można było zobaczyć, co słyszeliśmy i widzieliśmy w ciągu dnia.

Świetna podróz. Wszystko poszło idealnie. Odbiór i odbiór. Chichen Itza to wyjątkowe przeżycie, a nasz przewodnik Louis był absolutnie niesamowity. Tę wycieczkę można tylko polecić! 1-2-3-4-5-6-7---'HOLA'!!! Wiwat Louis. Cenote było również wyjątkowym przeżyciem. Valladolid to bardzo piękne kolonialne miasto. Churros są tam super pyszne.

Doskonałe pokazy i zajęcia w parku. Przygotuj się z butami do wody i etui ochronnym na wodę do telefonu komórkowego. Wszystko bardzo drogie w parku.

Bardzo fajna wycieczka, świetny przewodnik i wiele świetnych informacji. Możesz zarezerwować i cieszyć się tą wycieczką bez wahania.

Wizyta była niesamowicie spektakularna. Ale mogę polecić zwykłe trampki zamiast butów do pływania.