Wybierz daty

Cancún Wycieczki nocne

 • Bilety wstępu
 • Wycieczki z przewodnikiem
 • Atrakcje wodne
 • Transport
 • Wycieczki całodniowe
 • Przygody
 • Inne atrakcje
 • Wycieczki prywatne
 • Karty miejskie
 • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
 • Warsztaty i lekcje
 • Wycieczki kilkudniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 47
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Często zadawane pytania dotyczące: Cancún

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Cancún?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Cancún

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Cancún to:

Tulum

Cancún: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cancún? Kliknij tutaj.

Cancún: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 9 opinii

Niesamowita podróż, nie możemy tego winić! Przed podróżą wyjaśniono miejsce odbioru i odbioru. Mieliśmy niesamowitego przewodnika o imieniu Luis, który był tak interesujący, kompetentny i zabawny (odbył dla nas wycieczkę!). Mieliśmy 3 różne części dnia, pierwszym przystankiem na ulicy była Chichen Itza, gdzie Luis zabrał nas na wycieczkę i nauczył nas wszystkiego o historii i kulturze Majów! Następnie dał nam wolny czas na zrobienie własnych zdjęć i był otwarty i szczery w kwestii najlepszych miejsc do kupowania pamiątek. Drugim przystankiem była Cenote, która była piękna i orzeźwiająca oraz zawierała pyszny bufet (nie zapomnij zabrać kostiumów / kufrów i ręczników). Ostatnim przystankiem było lokalne miasteczko, w którym mieliśmy 30 minut na zwiedzanie, darmową degustację tequili, zjedzenie churros i posłuchanie muzyki na żywo. Chociaż wycieczka to bardzo długi dzień, zdecydowanie warto zobaczyć jeden z 7 cudów świata! Pamiętaj, aby uwzględnić dodatkowe pieniądze na bilet do Chichen I

Wszystko działało dobrze dla mnie. Wycieczka była dobrze zorganizowana, bezpieczny kierowca i bardzo miły przewodnik Luis. Ruiny są niesamowite, cenote była dla mnie zdecydowanie najlepszą częścią; lunch nie był niesamowity, ale był raczej dobry. Valladolid to tylko szybki przystanek, ale nie ma potrzeby zostawania dłużej. Jedyną złą rzeczą w tej trasie jest ilość informacji, których moim zdaniem było za dużo; bardzo trudno jest stać pod palącym meksykańskim słońcem, pocąc się i słuchając o kalendarzach, kołach, trójkątach i matematyce. Proponuję więc mniej gadać, a więcej pozwolić sobie na nieco dłuższe zwiedzanie tego miejsca. W przeciwnym razie wszystko było doskonałe, dziękuję bardzo!

Mieliśmy lekkie problemy z odbiorem spod naszego adresu ale na szczęście firma zorganizowała bardzo szybko zastępczy pojazd dla nas. Thor i Manuel byli bardzo weseli i uśmiechnięci co podczas tak długiej wycieczki jest bardzo ważne. Wycieczka sama w sobie bardzo przyjemna. Najbardziej podobało mi się w Cenote Thor jest wspaniałym przewodnikiem chętnie odpowiada na wszystkie pytania

Wycieczka była bardzo miła. Łatwa i tańsza rezerwacja w GetYourGuide. A agencja SAT Tour była bardzo profesjonalna i też była dobrym wyborem. Naprawdę warto. Piękne miejsca. Moją jedyną radą byłoby kupowanie prezentów na ostatnim przystanku, Valladolid, ponieważ jest o wiele taniej.

Przewodnik, kierowca, jedzenie, lokalizacja… wszystko było doskonałe! ! Planujesz wrócić i spróbować zdobyć ten sam przewodnik!