Wybierz daty
Cancún

rekreacja

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Bilety wstępu
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki całodniowe
  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 237
Sortuj według:
1 - 16 / 237

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu rekreacja w: Cancún

Oprócz atrakcji typu rekreacja jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Cancún?

W: Cancún są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Cancún: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cancún? Kliknij tutaj.

Cancún: Co mówią inni?

Niesamowite i niezapomniane przeżycie. Gorąco polecam każdemu, kto chce doświadczyć czegoś innego i wyjątkowego. Nasz przewodnik Gonzalo był bardzo miły i zabrał nas w najlepsze zakątki. Zaczęliśmy od zwiedzania rafy i zobaczyliśmy różne rodzaje ryb. I po tej wizycie zaczęła się przygoda… zaczęliśmy obcować z dużymi mantami, a potem odwiedziły nas dwa żółwie. To było niesamowite!! Nadal kontynuujemy emocje chwili. Kapitan i majtek byli bardzo pomocni i sprawili, że to doświadczenie było marzeniem. Po tym wspaniałym doświadczeniu odwiedziliśmy trzy cenoty i pływaliśmy w dwóch z nich, zawsze w towarzystwie Gonzalo, który zrobił nam niesamowite zdjęcia. Cenoty były bardzo różne: w jednym z nich dno było dużą jaskinią, która robiła wrażenie. Otwarta miała piękną morską faunę i florę. Podczas podróży bardzo pomocny okazał się również kierowca: zaoferował nam napoje i przekąski oraz zostawił ładowarkę do aparatu. Byli też bardzo punktualni. Polecam w 100%!!

Odbiór w hotelu Akumal Beach Resort był stosunkowo punktualny. Tylko nieplanowany czas oczekiwania spowodowany usterką pojazdu na stacji benzynowej Pemex w Playa del Carmen był trochę irytujący. Jednak nasz przewodnik Álvaro to wszystko wynagrodził. Zaimponował nam swoją wiedzą historyczną i poprowadził naszą grupę dwujęzycznie przez kompleks świątynny ChichenItza, wioskę Majów i cynote. W końcu udaliśmy się do Valladolid. Mogliśmy jednak spędzić tam znacznie więcej czasu, piękne zabytkowe miasto. W sumie wspaniały dzień, nawet jeśli był wyczerpujący. Fajny empatyczny przewodnik.

Allen był fantastycznym gospodarzem tego dnia. Również dzięki Mike'owi i Havierowi. Wycieczka była bardzo pouczająca i interesująca. W Chichen Itza nie było zbyt wiele czasu, ponieważ dotarliśmy do cenote przed wieloma innymi autobusami wycieczkowymi. Czułem, że muszę zabić czas 2 godzinami w cenote. Wolałbym więcej czasu w Chichen Itza.

Frank jest świetnym przewodnikiem! Wyjaśnia niezbędne tło danej stacji (chichen itza, cenote, valladolid) w zabawny, zabawny i zabawny sposób we właściwej dawce. Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka z wygodnymi busami i odpowiednio długimi postojami na każdej stacji. Czas trwania od 6:00 do około 18:30 / 19:00 Polecamy!

Wspaniale, przewodnik Alvaro najlepszy, w bardzo ciekawy sposob opowiadal o wszystkim, polecam :)