Wybierz daty
Cancún

parki tematyczne i parki rozrywki

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu parki tematyczne i parki rozrywki w: Cancún

Oprócz atrakcji typu parki tematyczne i parki rozrywki jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Cancún?

W: Cancún są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu parki tematyczne i parki rozrywki w: Cancún obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Cancún: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cancún? Kliknij tutaj.

Cancún: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 249 opinii

Love Xcaret - absolutny must-do. Mamy dzieci i zarezerwowaliśmy ten bilet (Basic Full Day with Night Show), ponieważ nie obejmuje transportu i mogliśmy tam taksować później rano. Udało się naprawdę dobrze, około 15 minut jazdy taksówką od Playa del Carmen. Moje dzieci mają 6 i 8 lat, nocny program całkowicie przykuł ich uwagę. Jeśli masz mniejsze dzieci, możesz rozważyć słuchawki, ponieważ jest trochę głośny.

Po raz pierwszy w Cancun w Meksyku park Xcaret jest super, piękny. Żadnych problemów, kiedy przybyłem do parku, aby zrealizować kupon w punkcie obsługi klienta. To mój trzeci raz, kiedy korzystam z przewodnika i wspaniale, że dbają o swoich klientów. . Polecam…

Piękny park do zrobienia! Uwielbialiśmy pływać w naturalnych rzekach, a pokaz był fantastyczny. Meksykańska restauracja bufetowa była pyszna i to świetny sposób na spróbowanie wszystkich dań kuchni meksykańskiej.

Zacznij od tyrolek, bo zajmują najwięcej czasu. Jedzenie jest wspaniałe!! Wybierz opcję all inclusive, która jest znacznie tańsza niż reszta, jeśli nadal będziesz kupować jedzenie i wykonywać pozostałe czynności.

musicie odwiedzić park xcared !!! swietny park,super spedzony czas a pokaz nocny rewelacyjny