Wybierz daty
Cancún

nurkowanie z rurką

  • Bilety wstępu
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 80
Sortuj według:
1 - 16 / 80

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu nurkowanie z rurką w: Cancún

Oprócz atrakcji typu nurkowanie z rurką jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Cancún?

W: Cancún są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Cancún: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cancún? Kliknij tutaj.

Cancún: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 671 opinii

Świetne doświadczenie, fajka to loteria, ponieważ zależy to od fal i pogody, ale zwykle jest dobrze, ale z tego powodu trochę stresująca. Poza tym na Isla Mujeres jest za mało czasu, 2 godziny byłyby idealne. Poza tym Contoy Island była jednym z moich najlepszych doświadczeń w Riviera Maya, a załoga łodzi była cudowna, Alexis też była przewodnikiem.

Wszystko było doskonałe. mogę polecić. Zespół był bardzo uprzejmy, a wycieczka była profesjonalnie zorganizowana. Przystanek na Isla Mujeres był może trochę niepotrzebny, mieliśmy bardzo mało czasu (1 godzina) i nie było żadnego programu do naśladowania. Wiele osób nie wiedziało, gdzie iść ani co robić.

Wycieczka na szczyt! Bardzo mili przewodnicy i dobra atmosfera! Uważaj na oparzenia słoneczne, ochrona przeciwsłoneczna jest zabroniona na Isla Contoy. Jedynym minusem zbyt mało wolnego czasu na wyspach Mujeres. Przetestuj masaże na niesamowitym placu!

być zajętym przez cały dzień, bardzo dobra aktywność i stosunek jakości do ceny, odwiedzane miejsca i uwaga gorąco polecana?

Doskonała wycieczka z bardzo pięknymi wspomnieniami.