Dodaj daty

CancúnNurkowanie wśród rekinów

Nasze najbardziej polecane Cancún Nurkowanie wśród rekinów

Cancun lub Riviera Maya: wycieczka z rekinami wielorybimi i plaża Playa Norte

1. Cancun lub Riviera Maya: wycieczka z rekinami wielorybimi i plaża Playa Norte

Pływaj z największym skupiskiem rekinów wielorybich na świecie, na północ od Isla Contoy, podczas tego rejsu z Cancun lub Riviera Maya. Ciesz się maksymalnie trzema nurkowaniami z rurką lub pływaniem z rekinami, a nawet wypatruj mant i delfinów. Zakończ wizytę na plaży Playa Norte na Isla Mujeres. Rozpocznij swoją wycieczkę od odbioru wcześnie rano z dowolnego hotelu lub Airbnb w Cancun, Playa del Carmen, Riviera Maya i Tulum. Udaj się do całkowicie nowej prywatnej przystani znajdującej się przy terminalu promowym Punta Sam w Cancun, aby szybko się odprawić. Przed wejściem na pokład delektuj się ciastkami z kawą, słuchając instrukcji i instrukcji bezpieczeństwa. Będąc na łodzi, zaopatrz się w obowiązkowe kamizelki ratunkowe i pełny sprzęt do nurkowania. Wszystkie łodzie odpływają o 8 rano i płyną przez około 45 minut do obszaru rekinów wielorybich na północ od Contoy. Po znalezieniu rekinów rozpocznij pływanie i nurkowanie z rurką. Ciesz się 2-3 zanurzeniami na osobę, zawsze z 2 osobami i 1 przewodnikiem w wodzie. Spędź łącznie pełne 2,5 godziny z rekinami wielorybimi, obserwując również manty, delfiny i żółwie. Po pływaniu z rekinami zatrzymaj się na pięknej plaży Playa Norte na Isla Mujeres, uważanej za jedną z 20 najpiękniejszych plaż na świecie. Tutaj łodzie pozostaną przez około 1 godzinę, abyś mógł zrelaksować się na plaży lub ponurkować. Wróć do Cancun około 13:00, skąd transport zabierze Cię z powrotem do hotelu lub Airbnb.

Cancún: Pływaj z rekinami wielorybimi

2. Cancún: Pływaj z rekinami wielorybimi

Snorkel z rekinami wielorybimi podczas tej jednodniowej wycieczki z Cancun (od maja do września). Wypłyń łodzią na rezerwat rekinów wielorybich na wodach otaczających Isla Contoy, podążając za przewodnikiem przyrodnika lub biologa morskiego, aby przeżyć jedyne w swoim rodzaju przeżycie. Delektuj się pysznym lunchem i napojami na łodzi. Odbierz wcześnie rano z hotelu w Cancun i wsiądź do wygodnej furgonetki, aby pojechać do Puerto Juarez (Marina Xtabay). Posłuchaj pouczającej odprawy, która pomoże Ci zrozumieć rekiny wielorybie i ekosystemy tego obszaru. Wypłyń z Marina Xtabay łodzią i skieruj się w stronę rezerwatu rekinów wielorybich na wodach otaczających Isla Contoy. Użyj wysokiej jakości sprzętu do nurkowania, aby zobaczyć rekiny wielorybie. Poczuj się pewnie nurkując z rurką z pomocą swojego przewodnika. Usiądź na sycącym lunchu na łodzi ze wspaniałymi widokami na wybrzeże Isla Mujeres. Następnie ochłodź się, pływając w czystych, turkusowych wodach. Wróć do Marina Hacienda del Mar i przewieź furgonetką z powrotem do miejsca zakwaterowania.

Riviera Maya: całodniowe spotkanie z rekinami wielorybimi

3. Riviera Maya: całodniowe spotkanie z rekinami wielorybimi

Odbiór z miejsca zakwaterowania o 5:00 w Tulum, 6:00 w Playa del Carmen lub 7:45 w Cancun. Podczas jazdy przewodnik wyjaśni trasę i nauczy Cię o rekinach wielorybich i ich siedliskach. Po przybyciu do mariny zrelaksuj się i zjedz śniadanie. Wyrusz w rejon rekinów wielorybich i rozpocznij poszukiwania. Gdy zobaczysz rekina wielorybiego, idź na nurkowanie z rurką. Na jednego rekina wielorybiego przypada maksymalnie 1 statek i 2 osoby na przewodnika. Podczas wycieczki przewodnik opowie Ci o faunie tego ekosystemu. Podawane będą kanapki, owoce, napoje bezalkoholowe i woda. Następnie powrót na Isla Mujeres na lunch: kanapki i ceviche z krewetkami lub ryba z guacamole i owocami. Po godzinie relaksu lub pływania na plaży Playa Norte na Islas Mujeres wróć do przystani o 15:30.

Z Cancún: półdniowe nurkowanie z rekinami wielorybimi

4. Z Cancún: półdniowe nurkowanie z rekinami wielorybimi

Przeżyj najwyższy przypływ adrenaliny na meksykańskich Karaibach podczas tej wycieczki z nurkowaniem z rekinami wielorybimi z Cancun. Pływaj i nurkuj z tymi łagodnymi gigantami w krystalicznie czystych wodach Morza Karaibskiego. Odbiór z hotelu w Cancun lub Riviera Maya i transfer do przystani na pokład łodzi. Ciesz się bezpłatnym jedzeniem i napojami w drodze do miejsca do nurkowania. Załóż sprzęt do nurkowania i zapoznaj się z informacją o bezpieczeństwie, czego możesz się spodziewać w morzu, zanim wskoczysz do oceanu, aby nurkować z największą rybą świata. Stań twarzą w twarz z dorosłymi okazami, które mogą mierzyć do 13 metrów długości. Pływaj z rekinami wielorybimi przez około 2 godziny, zanim udasz się do Playa Norte na Isla Mujeres, aby zjeść pyszny lunch. Wróć do mariny, gdzie będzie czekał pojazd, który zabierze Cię z powrotem do hotelu.

Cancun i Riviera Maya: pływanie z rekinami wielorybimi z lunchem

5. Cancun i Riviera Maya: pływanie z rekinami wielorybimi z lunchem

Delektuj się lekkim śniadaniem, zanim przygotujesz się na safari łodzią. W drodze do obszaru chronionego przez rekiny wielorybie uważaj na delfiny, żółwie morskie i ogromne manty. Rekiny wielorybie są największymi rybami na świecie i można je łatwo dostrzec o tej porze roku, ponieważ są głodne. Ich główny posiłek, plankton, można znaleźć blisko powierzchni. Po godzinie lub dwóch zostaniesz nagrodzony pierwszymi widokami rekinów wielorybich. Obserwuj ich z łodzi i zeskocz z łodzi, aby podpłynąć bliżej, jeśli się odważysz. Z płetwami i maską możesz nurkować z rurką obok rekina wielorybiego. Czujesz adrenalinę? Po zajęciach z rekinami wielorybimi weź swój sprzęt i nurkuj na rafie koralowej, aby zobaczyć tropikalne ryby i koralowce. Zjedz pyszny lunch w stylu karaibskim, wylegując się w wodzie na jednej z najpiękniejszych plaż świata.

Z Playa del Carmen lub Cancun: pływaj z rekinami wielorybimi

6. Z Playa del Carmen lub Cancun: pływaj z rekinami wielorybimi

Płyń z potężnymi rekinami wielorybimi u wybrzeży Cancun podczas tej wycieczki łodzią z przewodnikiem. Otocz się tymi masywnymi stworzeniami, poznaj ich zachowanie i zjedz obfity lunch po pływaniu. Zacznij od odbioru z hotelu, a następnie wskocz na małą motorówkę z Cancun. Zachowanie i ochrona tego obszaru ma ogromne znaczenie, dlatego liczba odwiedzających jest codziennie ograniczona, a pływanie z rekinami wielorybimi jest możliwe tylko z certyfikowanym kapitanem i doświadczonymi przewodnikami. Twój przewodnik nauczy Cię, jak pływać z rekinami wielorybimi w Cancun, z instrukcjami, które zapewnią Ci maksymalne wrażenia, nie powodując szkody dla delikatnego ekosystemu. Pływaj z rekinami wielorybimi tyle razy, ile chcesz podczas 3-godzinnego pobytu w okolicy. Profesjonalni przewodnicy zadbają o to, abyś czuł się bezpiecznie i miał najlepsze możliwe widoki na rekiny wielorybie – nawet jeśli nie jesteś doświadczonym snorkelerem. Dowiedz się, dlaczego rekiny wielorybie nazywane są „dominos”, co to jest „butelkowanie” i dlaczego te łagodne olbrzymy są zainteresowane tylko jedzeniem mikroskopijnych posiłków. Na szczęście. Twoja przygoda z rekinem wielorybim z Playa del Carmen lub Cancun obejmuje lunch złożony z najświeższych lokalnych składników, aby uzupełnić siły po wielkiej przygodzie.

Cancun: rejs z rekinami wielorybimi

7. Cancun: rejs z rekinami wielorybimi

Pływaj z potężnymi rekinami wielorybimi u wybrzeży Cancun podczas tej wycieczki łodzią z przewodnikiem. Otocz się tymi masywnymi stworzeniami, poznaj ich zachowanie i zjedz obfity lunch po pływaniu Popływaj z rekinami wielorybimi w Cancun, największą rybą w morzu Zacznij od odbioru z hotelu, a następnie wskocz na małą motorówkę z Cancun. Zachowanie i ochrona tego obszaru ma ogromne znaczenie, dlatego liczba odwiedzających jest codziennie ograniczona, a pływanie z rekinami wielorybimi jest możliwe tylko z certyfikowanym kapitanem i doświadczonymi przewodnikami. Twój przewodnik nauczy Cię, jak pływać z rekinami wielorybimi w Cancun, z instrukcjami, które zapewnią Ci maksymalne wrażenia, nie powodując szkody dla delikatnego ekosystemu. Pływaj z rekinami wielorybimi tyle razy, ile chcesz podczas 3-godzinnego pobytu w okolicy. Profesjonalni przewodnicy zadbają o to, abyś czuł się bezpiecznie i miał najlepsze możliwe widoki na rekiny wielorybie – nawet jeśli nie jesteś doświadczonym snorkelerem. Dowiedz się, dlaczego rekiny wielorybie nazywane są „dominos”, co to jest „butelkowanie” i dlaczego te łagodne olbrzymy są zainteresowane tylko jedzeniem mikroskopijnych posiłków. Na szczęście. Twoja przygoda z rekinami wielorybimi z Playa del Carmen lub Cancun obejmuje lunch złożony z najświeższych lokalnych składników, aby uzupełnić siły po wielkiej przygodzie.

Wycieczka z nurkowaniem z rekinami wielorybimi

8. Wycieczka z nurkowaniem z rekinami wielorybimi

Podczas tej wycieczki możesz nurkować z białymi wielorybami lub oglądać je z naszej łodzi. Mierzący do 46 stóp (14 metrów) i ważący do 15 ton, rekin wielorybi jest największą rybą na świecie. Są bardzo posłusznymi stworzeniami, jedzą tylko plankton i cieszą się interakcją z ludźmi, którzy przychodzą z nimi pływać. Twoja wycieczka rozpoczyna się rano między 06:00 a 07:00. Zostaniesz odebrany z hotelu i zawieziesz do Punta Sam w Cancun. Tutaj popłyniesz szybką łodzią do rekinów wielorybich. Po drodze zobaczysz obfite życie morskie i ptaki znajdujące się na Isla Contoy. W typowy dzień zobacz szkołę dzikich delfinów, stada flamingów, płaszczek, ibisów, czapli, pelikanów i rzadkich „ptaków chimay”. W małych grupach wejdź do wody, aby popływać wśród rekinów wielorybich. Otrzymasz pełny sprzęt do nurkowania, maski, płetwy i kamizelki ratunkowe.

Cancún: pływanie z rekinami wielorybimi i plaża Playa Norte

9. Cancún: pływanie z rekinami wielorybimi i plaża Playa Norte

Wskocz na łódź i udaj się na wyspę Contoy, gdzie mieszka największe skupisko rekinów wielorybich na świecie. Po bliskim spotkaniu z tymi stworzeniami udaj się na plażę, aby się zrelaksować lub ponurkować. Rozpocznij swoją przygodę w marinie w Cancun od kawy i chleba. Odbierz od załogi instruktaż bezpieczeństwa i wejdź na pokład łodzi. Zapewnione zostaną kamizelki ratunkowe i pełny sprzęt do nurkowania, aby zapewnić najbezpieczniejsze i najlepsze wrażenia. Ciesz się wycieczką łodzią na wyspę Contoy, a następnie przygotuj się do wskoczenia i pływania z rekinami. Delektuj się pływaniem z tymi niesamowitymi stworzeniami. Każda osoba będzie miała 2 do 3 zanurzeń, zawsze z 2 osobami i przewodnikiem w wodzie w dowolnym momencie. Po pływaniu z rekinami zatrzymaj się na plaży Playa Norte na Isla Mujeres. Zrelaksuj się na plaży lub ponurkuj z rurką. Ciesz się napojami bezalkoholowymi i przekąskami, zanim wrócisz łodzią do przystani w Cancun.

Z Cancun / Riviera Maya: wycieczka z przewodnikiem po nurkowaniu z rekinami wielorybimi

10. Z Cancun / Riviera Maya: wycieczka z przewodnikiem po nurkowaniu z rekinami wielorybimi

Przyjdź zobaczyć i popływać w pobliżu rekina wielorybiego, największej ryby świata podczas tej sezonowej, 7-godzinnej wycieczki. Te pełne wdzięku stworzenia są ogromne, ale bardzo nieszkodliwe. Od maja do września żerują w wodach u wybrzeży Cancun, co daje wyjątkową okazję do wejścia do wody z tymi gigantami. Każda wycieczka jest prowadzona przez certyfikowanego i profesjonalnego przewodnika, który opowie Ci wszystko o biologii i ekosystemie rekina wielorybiego. Korzystanie ze sprzętu do nurkowania, śniadanie, lunch, wizyta w Punta Norte na Isla Mujeres oraz transport w obie strony z hoteli w Cancun lub Riviera Maya są wliczone w cenę. Nie przegap wyjątkowej okazji pływania z największymi rybami świata i zdobądź bilety już teraz!

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 11
Sortuj wg:

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Nurkowanie wśród rekinów w: Cancún

Oprócz atrakcji typu Nurkowanie wśród rekinów jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Cancún?

W: Cancún są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Nurkowanie wśród rekinów w: Cancún obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Cancún: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cancún? Kliknij tutaj.