Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka całodniowa

Cancún: Klasyczna wycieczka do Chichen Itza z lunchem

4,6 / 5

Opinie: 82

Cancún: Klasyczna wycieczka do Chichen Itza z lunchem

Od 267,45 zł za osobę

Podróżuj z Cancún do Chichen Itza, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, podczas całodniowej wycieczki. Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po starożytnych ruinach, odwiedź i płyń w podwodnej grocie Cenote Ik Kil i zjedz lunch w formie bufetu, któremu towarzyszy tradycyjna muzyka i taniec.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 11 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
hiszpański, angielski
Odbiór wliczony w cenę
Odbiór z wszystkich głównych hoteli w strefie hotelowej Cancún oraz w głównych hotelach w centrum miasta. Zadzwoń wcześniej, aby potwierdzić czas odbioru.
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odwiedź Chichen Itza, wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i jeden z 7 nowych cudów świata
 • Zjedz lunch w formie bufetu i obejrzyj występ tradycyjnej piosenki i tańca
 • Zatrzymaj się w podwodnej grocie i odpocznij
Pełny opis
Chichen Itza, założona w 514 r., Była niegdyś stolicą starożytnej cywilizacji Majów. Teraz możesz odwiedzić starożytne ruiny podczas całodniowej wycieczki z Cancún. Spędź dzień na zwiedzaniu tego światowego dziedzictwa UNESCO, ogłoszonego również jednym z 7 nowych cudów świata. Twój dzień zaczyna się od jazdy, która zatrzymuje się w podwodnej grocie Cenote Ik Kil, gdzie będziesz mógł podziwiać unikalną formację i popływać w czystych wodach. Następnie zatrzymaj się na lunch w formie bufetu ze świeżymi sałatkami, zupami, ryżem, kurczakiem, rybami, warzywami i daniami regionalnymi. Podczas lunchu odbędzie się uroczysty pokaz, podczas którego regionalni ludzie wykonują tradycyjne tańce z muzyką ludową. Po obiedzie kontynuuj zwiedzanie stanowiska archeologicznego. W środku zostaniesz zabrany na 1,5-godzinną wycieczkę z certyfikowanym przewodnikiem, który zapozna Cię z tajemnicami Majów. Twój przewodnik wyjaśni historyczne znaczenie wszystkich najważniejszych miejsc, zanim samemu będziesz mógł cieszyć się ruinami.
Wliczone w cenę
 • Transport w obie strony
 • Wstęp do świętego Cenote Majów
 • Przystanek na zakupy w sklepie z rękodziełem
 • Lunch w formie bufetu w Chichen Itza
 • Certyfikowany anglojęzyczny przewodnik
 • Napoje podczas lunchu
 • Opłaty za aparat
 • Napiwki (opcjonalnie)
 • Podatek stanowy 497 MXN USD lub jego ekwiwalent w USD (płatny wyłącznie gotówką)

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Okulary przeciwsłoneczne
 • Kapelusz przeciwsłoneczny
 • Strój kąpielowy
 • Ręcznik

Co trzeba wiedzieć

 • Proszę nosić wygodne i lekkie ubrania oraz zabrać ze sobą dobre buty do chodzenia lub trampki, kapelusz, okulary przeciwsłoneczne, biodegradowalny krem z filtrem, strój kąpielowy i ręcznik oraz dodatkową zmianę odzieży
 • Powinieneś również przynieść dodatkową gotówkę, aby kupić pamiątki lub zdjęcia swojej drużyny, jeśli chcesz
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 82 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,3/5
 • Transport
  4,5/5
 • Jakość/cena
  4,5/5
 • Bezpieczeństwo
  4,8/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Obiad był długi

Musieliśmy zmienić autobusy po tym, jak odebrali nas o 7:00 rano. Pierwszy autobus był świetny, ale drugi był brudny. Brak papieru toaletowego i ręczników papierowych. Sikuj po całej łazience. Było oczywiste, że nie został wyczyszczony przed wyjazdem. Alex był świetnym przewodnikiem, ale czułem, że zawstydza nas, żebyśmy kupili ich produkty, zanim jeszcze przyjechaliśmy. Następnie mieliśmy degustację tequili przed lunchem. Szkoda, że nie było to po obiedzie, bo spaliło mi żołądek. Piramidy były dobre. Jedna godzina na wycieczkę i jedna godzina na wędrówkę. Nie mogliśmy się ochłodzić po przejściu w 86 stopniach w górę, klimatyzacja nie działała tak dobrze w autobusie. Wisienką na torcie było pływanie w zapadlisku. Szkoda, że nie trwało to jednak trochę dłużej.

Czytaj dalej

8 maja 2019

Ukończ!

Byliśmy tam z dwójką naszych dzieci (w wieku 4 i 5 lat) i chociaż wycieczka na miejscu w Chichen Itza była dla nich trochę długa (ponieważ nie mówią po angielsku), ogólnie było dla nich miło, zwłaszcza pływać w cenote. Autobus jest klimatyzowany, jedzenie było całkiem dobre (w porządku). Ogólnie rzecz biorąc, długi dzień dla dzieci, ale naprawdę miłe doświadczenie!

Czytaj dalej

14 marca 2017

Good your overall. I enjoyed it. Includes Cenote and Vallodolid along with Chichen Itza. The guides know good english and are very friendly and informative. The only downside was we were taken to this shop before our lunch for about 30 minutes. They had mayan handmade gifts. They obviously have some kind of deal with them to bring tourists. I didn’t really mind it but it makes a long day even longer. I didn’t particularly enjoy the lunch provided either. It’s a buffet which is good however i noticed some flies hovering on the food they were serving which wasn’t great. I would do it again however… It was a good day out

Czytaj dalej

18 września 2021

Przetłumacz
Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 34977