Wybierz daty

Cancún Dostępne dla osób na wózkach inwalidzkich

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Transport
  • Inne atrakcje
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki całodniowe
  • Warsztaty i lekcje
Liczba znalezionych atrakcji: 50
Sortuj według:
Strona 1 z 4

Często zadawane pytania dotyczące: Cancún

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Cancún?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Cancún

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Cancún to:

Tulum

Cancún: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cancún? Kliknij tutaj.

Cancún: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 402 opinii

Sam park rozrywki jest pełen zwierząt, wszędzie możesz robić zdjęcia za pomocą bransoletki, którą dostajesz przez wejście. Pod koniec dnia na twojej bransoletce jest około 65 zdjęć (nie więcej) i możesz kupić wszystkie te zdjęcia razem za 90 euro (robią też z tego film, łącznie 110 euro z filmem) polecam zrobić sobie wszędzie zdjęcie telefonem komórkowym, wtedy będziesz miał identyczne zdjęcia. Myślę, że to przyjemny park z mnóstwem zwierząt i plażą. Przedstawienie jest niesamowicie dobre! (szkoda tylko, że w wesołym miasteczku jest dużo do zapłacenia) właściwie wszystko jest prawie ekstra, czyli np.: snurkowanie, pływanie łódką, pływanie z delfinami) więc mimo, że bilet kosztuje 100 euro, można iść tylko do zwierzęta i na mini plaży z wodą + 1 cenote (cała reszta jest dodatkowo płatna) dodatkowa opłata jest również bardzo droga za zajęcia. jedzenie w parku kosztuje również 45 euro za osobę w każdej restauracji. Nie tanie.

Weź taksówkę tam iz powrotem z hoteli riu do parku 300 pesos. Weź butelki z wodą, darmowe krany. Buty do wody do sportów wodnych. Podziemna rzeka jest bardzo ładna. W punkcie 8 można się przebrać, wypożyczyć szafkę i zawieźć swoje ubrania do punktu końcowego. To idzie w zamkniętej torbie z zamkiem. Wieczorny pokaz był świetny, dotrzyj na czas, sala szybko się zapełnia.Mieliśmy jednodniową wycieczkę do Tulum i Coba, a na pokazie można było zobaczyć, co słyszeliśmy i widzieliśmy w ciągu dnia.

Doskonałe pokazy i zajęcia w parku. Przygotuj się z butami do wody i etui ochronnym na wodę do telefonu komórkowego. Wszystko bardzo drogie w parku.

Do zrobienia ! Bardzo interesujące dla historii Meksyku i całej fauny / flory, świetnie się bawiliśmy w tym parku.

To było wspaniałe doświadczenie! Wieczorny show zrobił na nas ogromne wrażenie.