Wybierz daty
Cancún

autobusem/minivanem

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu autobusem/minivanem w: Cancún

Oprócz atrakcji typu autobusem/minivanem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Cancún?

W: Cancún są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu autobusem/minivanem w: Cancún obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Cancún: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cancún? Kliknij tutaj.

Cancún: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 2211 opinii

To była niesamowita wycieczka!! Genaro, nasz przewodnik i kierowca, zawiózł nas na 1 ulicę do cenote hubiku, gdzie byliśmy prawie sami, bo wcześnie, ale wiedziałem, że nie będzie lepiej. =) Po cenote była pora lunchu w bufecie i było tak pyszne! I mówię o standardach niemieckich / austriackich / europejskich, które nie są takie jak na innych wycieczkach, które zrobiliśmy w Meksyku (chichen itza, „bufet” nie jest najlepszej jakości, a smak jest trochę dziwny). . . Po obiedzie pojechaliśmy nad różowe morze i na farmę krokodyli. Takie wspaniałe doświadczenie i takie piękne. W sumie długi czas w autobusie na transport (9-10 godzin), ale zdecydowanie warto!!! Genaro, nasz kierowca, zabawiał nas przez cały czas jako DJ i piosenkarz i opowiadał nam fakty na temat trasy / informacji w tle. Wielkie podziękowania dla kierowcy Genaro, 5 gwiazdek!☆☆☆☆☆

To była bardzo przyjemna wycieczka. Miałem świetnego przewodnika z Big G, a rzeczy do zrobienia były naprawdę świetne. Widzieliśmy flamingi i krokodyle na przejażdżce łodzią po namorzynach m. in. Następnie pyszny obiad w porcie, a na koniec na stacji hodowli krokodyli. Wyjątkowe doświadczenie!

Tulum było naprawdę fajne, a cenoty niesamowicie piękne! Jeden był w prostej jaskini! Drugi był do połowy pod taksówką, a do połowy na zewnątrz. Bardzo fajny dzień! Pamiętaj, aby zabrać ze sobą gotówkę za napiwki!

Rzeczywiste wycieczki i czas na ten dzień były świetne, ale wliczony w cenę lunch był śmieciem, a szkoda, ponieważ odbyliśmy kolejną wycieczkę z firmą pił i spędziliśmy wspaniały dzień i jedzenie.

Wycieczka doskonala Warta kazde euro Cos niesamowotego Szczerze polecam