Cancún archeologia

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki prywatne
  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 51
Sortuj według:
Strona 1 z 4

Często zadawane pytania dotyczące: Cancún

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Cancún?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Cancún

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Cancún to:

Tulum

Cancún: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cancún? Kliknij tutaj.

Cancún: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 953 opinii

Odbiór w hotelu Akumal Beach Resort był stosunkowo punktualny. Tylko nieplanowany czas oczekiwania spowodowany usterką pojazdu na stacji benzynowej Pemex w Playa del Carmen był trochę irytujący. Jednak nasz przewodnik Álvaro to wszystko wynagrodził. Zaimponował nam swoją wiedzą historyczną i poprowadził naszą grupę dwujęzycznie przez kompleks świątynny ChichenItza, wioskę Majów i cynote. W końcu udaliśmy się do Valladolid. Mogliśmy jednak spędzić tam znacznie więcej czasu, piękne zabytkowe miasto. W sumie wspaniały dzień, nawet jeśli był wyczerpujący. Fajny empatyczny przewodnik.

Naprawdę przyjemne doświadczenie gorąco polecam rodzinom lub podróżującym w pojedynkę. Nasz przewodnik, Pastor, był absolutnie niesamowity i zaoferował nam pomoc w robieniu zdjęć przez cały dzień. Szkoda tylko, że nie mieliśmy więcej czasu w mieście Valladolid, ponieważ mieliśmy tylko około 20 minut na spacer i zakupy. Pamiętaj, że jeśli pada deszcz, nie będziesz mógł pływać w Cenote. Nie wahaj się zarezerwować!

Allen był fantastycznym gospodarzem tego dnia. Również dzięki Mike'owi i Havierowi. Wycieczka była bardzo pouczająca i interesująca. W Chichen Itza nie było zbyt wiele czasu, ponieważ dotarliśmy do cenote przed wieloma innymi autobusami wycieczkowymi. Czułem, że muszę zabić czas 2 godzinami w cenote. Wolałbym więcej czasu w Chichen Itza.

Frank jest świetnym przewodnikiem! Wyjaśnia niezbędne tło danej stacji (chichen itza, cenote, valladolid) w zabawny, zabawny i zabawny sposób we właściwej dawce. Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka z wygodnymi busami i odpowiednio długimi postojami na każdej stacji. Czas trwania od 6:00 do około 18:30 / 19:00 Polecamy!

Wspaniale, przewodnik Alvaro najlepszy, w bardzo ciekawy sposob opowiadal o wszystkim, polecam :)