Cancún – nasze najbardziej polecane atrakcje

Wycieczka all inclusive do Chichen Itza, Cenote i Valladolid

1. Wycieczka all inclusive do Chichen Itza, Cenote i Valladolid

Cofnij się w czasie, zwiedzając archeologiczne ruiny Majów w Chichén Itzá podczas wycieczki z przewodnikiem. Połącz się z naturą, pływając w lazurowych wodach Cenote. Zjedz przepyszny lunch w formie bufetu i wybierz się na pieszą wycieczkę z przewodnikiem po Valladolid. Skorzystaj z odbioru z hotelu lub pobliskiego miejsca spotkania, a następnie udaj się do jednego z najważniejszych zabytków na półwyspie Jukatan. Po przybyciu do Chichén Itzá spójrz na piramidę schodkową Kukulcan, znaną z gry świateł podczas równonocy, która rzuca cienie na każdym stopniu, tworząc obraz schodzącego węża. Udaj się do świętej Cenote i poznaj jedną z zapadlisk, które stanowią część sieci podziemnych rzek świętych dla ludu Majów. Zjedz pyszny posiłek w formie bufetu i wybierz się na spacer po kolonialnym mieście Valladolid, aby dopełnić swoje wrażenia.

Cancún: Chichén Itzá, Cenote, Valladolid, lunch i tequila

2. Cancún: Chichén Itzá, Cenote, Valladolid, lunch i tequila

Zanurz się w kulturze Majów podczas jednodniowej wycieczki z przewodnikiem z opcjonalnym transferem hotelowym z Cancún lub Riviera Maya do Chichén Itzá, uznanego za jeden z 7 Nowych Cudów Świata jako jedno z najlepiej zachowanych starożytnych miast na świecie. Ciesz się meksykańskim bufetem i degustacją tequili, a następnie zatrzymaj się w Valladolid i cenocie. Zabawa rozpocznie się od panoramicznej wizyty w uroczym miasteczku Valladolid, słynącym z ozdobnego XVI-wiecznego klasztoru San Bernardino ze Sieny i barokowej katedry San Gervasio. Następnie wizyta w okolicy nie byłaby kompletna bez zatrzymania się przy cenocie, orzeźwiającym, czarującym podziemnym zapadlisku, świętym dla ludu Majów. Następnie zjedz meksykański lunch w formie bufetu i degustację tequili. Wreszcie, będąc w Chichén Itzá, podążaj za przewodnikiem, poznając najważniejsze budynki. Od budzącej podziw piramidy Kukulcana po ruiny, w których kiedyś mieszkały dziesiątki tysięcy Majów, piramidę El Castillo czy El Caracol, ta wizyta jest wypełniona rzadko słyszanymi historiami, niesamowitymi szczegółami i wspaniałymi możliwościami robienia zdjęć. Dowiedz się, dlaczego ogromne miasto odgrywało tak ważną rolę od późnego okresu klasycznego (600 rne) do wczesnej części okresu postklasycznego (1200 rne) i dlaczego pozostało ogromnym ośrodkiem pielgrzymkowym.

Isla Mujeres: Wycieczka katamaranem z otwartym barem i opcjonalnym lunchem

3. Isla Mujeres: Wycieczka katamaranem z otwartym barem i opcjonalnym lunchem

Ucieknij do tropikalnego raju Isla Mujeres na pokładzie luksusowego katamaranu podczas tej całodniowej przygody z Cancun. Jest to obowiązkowa wycieczka dla każdego, kto szuka relaksującego, ale ekscytującego dnia na Karaibach. Rozpocznij dzień od malowniczego rejsu wzdłuż oszałamiającego wybrzeża Cancun, podziwiając panoramiczne widoki na turkusowe Morze Karaibskie. Płynąc w kierunku Isla Mujeres, wygrzewaj się w ciepłym słońcu i popijaj orzeźwiające drinki z otwartego baru na pokładzie łodzi. Przygotuj się na niezapomniane doświadczenie snorkelingu w jednym z najpiękniejszych parków raf koralowych na Karaibach. Wskocz do krystalicznie czystej wody i odkryj kolorowy świat tropikalnych ryb, koralowców i innych fascynujących stworzeń morskich. Twój przewodnik zapewni Ci sprzęt do snorkelingu i posypie wodę pokarmem dla ryb, aby przyciągnąć jeszcze więcej egzotycznych ryb do tego obszaru. Po snorkelingu udaj się do malowniczej Playa del Norte na Isla Mujeres i ciesz się wolnym czasem według własnego uznania. Zrelaksuj się w cieniu palmy, zanurkuj w czystych wodach morza lub wybierz się na zakupy, aby kupić pamiątki i nie zapomnieć tego dnia! Następnie udaj się do południowej części wyspy i uzyskaj dostęp do prywatnego klubu plażowego. Tutaj możesz cieszyć się otwartym barem z napojami i (w zależności od wybranej opcji) lunchem w formie bufetu z lokalnymi smakami. Wykorzystaj w pełni swoją wizytę na Isla Mujeres i skorzystaj z usług oferowanych w tym prywatnym klubie Po przybyciu do Cancun delektuj się napojami bezalkoholowymi na pokładzie i podziwiaj po raz ostatni zadziwiający krajobraz Isla Mujeres! * Możesz wybierać spośród różnych opcji i cieszyć się doświadczeniem dostosowanym do Twoich potrzeb. Ulepsz swoją wycieczkę, aby uwzględnić transfery hotelowe dla maksymalnej wygody. Zarezerwuj teraz i doświadcz tego, co najlepsze w Isla Mujeres podczas wycieczki katamaranem w Cancun.

Z Cancun: Rejs katamaranem na Isla Mujeres z Open Barem

4. Z Cancun: Rejs katamaranem na Isla Mujeres z Open Barem

Poznaj kolory morza podczas rejsu katamaranem z otwartym barem z Cancun na Isla Mujeres z opcjonalnym odbiorem i dowozem do hotelu. Przeżyj niezapomniane wrażenia w otoczeniu kolorowych ryb podczas nurkowania z rurką w Morzu Karaibskim i zatrzymaj się na plaży na opcjonalny lunch w formie bufetu. Zanurz się w plażowym klimacie Isla Mujeres, zwiedzając we własnym tempie podczas wolnego czasu na wyspie. Skosztuj lokalnych smaków w klubie plażowym, jeśli wybierzesz opcję obejmującą lunch w formie bufetu. Jeśli chcesz cieszyć się zachodem słońca, wybierz popołudniową wycieczkę.

Z Cancun: bilet promowy w obie strony do/z Isla Mujeres

5. Z Cancun: bilet promowy w obie strony do/z Isla Mujeres

Zarezerwuj z wyprzedzeniem szybki 25-minutowy rejs promem w obie strony między Cancun a Isla Mujeres. Uzyskaj maksymalną elastyczność dzięki ciągłym codziennym odjazdom z Cancún i 6-miesięcznemu okresowi ważności biletu. Jedź wygodnie dzięki klimatyzacji pokładowej, skórzanym fotelom, toaletom, barowi z przekąskami i innym udogodnieniom. W dniu wybranego wyjazdu wskocz na pokład szybkiego 157-metrowego JETLINE Prom klasy katamaran, zbudowany z aluminium i posiadający 3 pokłady o pojemności od 150 do 800 pasażerów. Korzystaj z przejść nowej generacji do ekspresowego wchodzenia na pokład i obsługi bagażu podręcznego. Na pokładzie skorzystaj z zadaszonych i odkrytych pokładów, panoramicznych okien, placu zabaw dla dzieci (STREFA DZIECI), ekrany telewizyjne, bar z przekąskami, gniazdka elektryczne, muzyka na żywo i podwodne oświetlenie. Idąc do celu, poświęć trochę czasu na relaks z dużą ilością miejsca na nogi w ergonomicznej skórze siedzenia najwyższej jakości, zaprojektowane i wykonane w Europie przez te same zaawansowane technologicznie firmy, które dostarczają Porsche i Ferrari. Niezmierzone piękno wysp w połączeniu z wygodą i szybkością łodzi sprawiają, że jest to preferowaną wycieczkę dla odwiedzających ten obszar. Przeżyj transfer promem skoncentrowany na pasażerach, którzy chcą, aby ich podróż była jeszcze bardziej wyjątkowa.

Tulum i Coba: całodniowa wycieczka archeologiczna z lunchem

6. Tulum i Coba: całodniowa wycieczka archeologiczna z lunchem

Ciesz się idealnym połączeniem kultury i przygody, zanurzając się w kulturze Majów jak miejscowy. Odwiedź dwa ważne stanowiska archeologiczne: Tulum, otoczone murami miasto przy plaży ze wspaniałymi widokami na Karaiby, a następnie udaj się do orzeźwiającej, półotwartej cenote. Tutaj poznasz tradycje Majów, w tym wprowadzenie miodu pszczół Majów Melipona, demonstrację nasion kakaowca i wizytę u szamana, który przeprowadzi ceremonię Majów na Twoją cześć. Aby nabrać sił, skosztuj najlepszej lokalnej kuchni, a następnie udaj się do Coba, gdzie znajdziesz najwyższą piramidę na półwyspie. Czeka na Ciebie wciągająca przygoda w kulturze Majów.

Z Cancun lub Riviera Maya: wycieczka na Isla Contoy i Mujeres

7. Z Cancun lub Riviera Maya: wycieczka na Isla Contoy i Mujeres

Odkryj Isla Contoy i Isla Mujeres podczas jednodniowej wycieczki z Cancun lub Riviera Maya. Poznaj bogate dziedzictwo kulturowe i historię, baw się nurkując z rurką, zrelaksuj się na pięknych plażach i zjedz pyszny lunch. Rozpocznij od odbioru z hotelu w rejonie Cancun, przejazdu przez Playa del Carmen i dotarcia do nowej prywatnej przystani, znajdującej się na terminalu promowym Punta Sam. Skorzystaj z możliwości szybkiego zameldowania i zjedz lekkie śniadanie, które obejmuje słodki chleb, owoce, płatki, kawę i sok. Po śniadaniu i zameldowaniu wsiądź na łódź i popłyń w kierunku rafy Ixlache. Rafa znajduje się u wybrzeży Contoy, na samym początku mezoamerykańskiego systemu raf koralowych, drugiego co do wielkości systemu raf na świecie. Następnie spróbuj nurkować z przewodnikiem przed wejściem na statek i udaniem się na wyspę Contoy. W przypadku złej pogody będziesz nurkować z rurką na wyspie w bezpiecznych płytkich wodach. Wysiądź na wyspie Contoy i miej szansę na zwiedzanie z przewodnikiem oraz zwiedzanie muzeum, obserwatorium i laguny. Udaj się na wydmy i poznaj gatunki flory i fauny wyspy. Alternatywnie, wybierz relaks na pięknej plaży lub nurkowanie z rurką w okolicy Caleta. Następnie zjedz lunch Pescado Tikinxic, pieczoną rybę z achiote i innymi lokalnymi gatunkami, a także pieczonego kurczaka, ryż i sałatkę, w towarzystwie ulubionego drinka z dostępem do otwartego baru. Na koniec ciesz się wolnym czasem na plaży przed wejściem na pokład łodzi i udaniem się na Isla Mujeres. Odwiedź wioskę rybacką lub zrób zakupy, a następnie wróć do Cancun.

Cancún: przygoda w dżungli z rejsem motorówką i nurkowaniem z rurką

8. Cancún: przygoda w dżungli z rejsem motorówką i nurkowaniem z rurką

Poznaj kolorową florę i faunę morską oraz czyste, błękitne wody dżungli nieopodal Cancún, ciesząc się tą wodną przygodą w towarzystwie przewodnika. Poczuj wzrost adrenaliny, płynąc motorówką po lagunie Nichupté. Zwolnij nieco tempo, próbując swoich sił w snorkelingu. Nurkuj pośród podwodnych posągów rafy koralowej Punta Nizuc. W marinie założysz kamizelkę ratunkową i odbierzesz sprzęt do snorkelingu, po czym dowiesz się, jak bezpiecznie prowadzić motorówkę. Wskocz do 2-osobowej motorówki, z pokładu której zwiedzisz bogatą w mangrowce lagunę Nichupté. Przemierzaj namorzynową dżunglę. Przewodnik zwróci Twoją uwagę na najciekawsze przykłady flory i fauny, gwarantując, że zobaczysz wszystko, co oferuje ten wyjątkowy teren. Po około 35 minutach dotrzesz nad majańską rafę koralową nieopodal plaży Punta Nizuc. Podziwiaj niektóre z posągów tworzących Podwodne Muzeum Sztuki (MUSA), pływając i nurkując z rurką. Po 30 minutach powrócisz motorówką do przystani.

Lotnisko w Cancun: transfer lotniskowy w jedną stronę lub w obie strony

9. Lotnisko w Cancun: transfer lotniskowy w jedną stronę lub w obie strony

Ciesz się transferem w jedną stronę lub w obie strony między lotniskiem w Cancun a hotelem. Dostępny jest również transfer w jedną stronę z hotelu na lotnisko. Przyjazny kierowca spotka się i przywita w Twojej lokalizacji. Zrelaksuj się, wiedząc, że podróżujesz bezpiecznie w klimatyzowanym pojeździe. Pozwól kierowcy sprawnie poruszać się po korkach. Podróżuj wygodnie bez konieczności szukania taksówki lub wspólnego transportu publicznego z lotniska.

Cancun: Klub nocny Coco Bongo

10. Cancun: Klub nocny Coco Bongo

Przygotuj się na wyjątkową noc, której nigdy nie zapomnisz w słynnym Coco Bongo. Zachwyć się konfetti i pokazami świetlnymi, popijając pyszne koktajle podczas tego spektakularnego wydarzenia w Cancun. Udaj się do serca Strefy Hotelowej i Coco Bongo Cancun. Przygotuj się na wejście do klubu zaledwie jedną przecznicę od majestatycznego Morza Karaibskiego i przygotuj się na jedną z najbardziej szokujących i niezapomnianych nocy w swoim życiu. Gdy znajdziesz się w środku, zachwyć się latającymi akrobatami, imponującymi hołdami muzycznymi i nieustanną imprezową atmosferą, dzięki której Coco Bongo stało się znane na całym świecie. Uderz w parkiet pod spadającym błyszczącym konfetti lub wypij pyszny koktajl, podczas gdy występy oddają hołd Madonnie, Michaelowi Jacksonowi i Beyoncé. Wybierz jedną z opcji, w tym Premium, Gold Member, Double Gold i Front Row. W zależności od wybranej opcji przez całą noc będziesz cieszyć się różnymi korzyściami, takimi jak napoje narodowe, napoje premium i wiele innych.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Cancún
Ta karaibska perła to idealne miejsce na fiestę lub odpoczynek na plaży. W każdej porze roku!

Najciekawsze atrakcje

Cancún: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 485
Sortuj wg::

Niezwykłe doznania

Cancún: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Cancún

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Cancún

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Cancún to:

El Castillo

Cancún: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cancún? Kliknij tutaj.

Cancún: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 11 265 opinii

Jedna z najtańszych wycieczek do Chichen Itza. Odbiór był na czas i wysłali czas odbioru dzień wcześniej pocztą elektroniczną. Chociaż językiem podanym podczas wycieczki jest hiszpański, mówią również po angielsku. Edwin był naprawdę dobry. Nie zatrzymali autobusu w Valladolid. To tylko panoramiczny widok na miasto z autobusem. Lunch w formie bufetu był serwowany o godzinie 9:30. To jedyna wada wycieczki, a jedzenie nie było tak dobre. Ogólnie dobrze. Najlepsza cena za 12-godzinną wycieczkę

Mieliśmy lekkie problemy z odbiorem spod naszego adresu ale na szczęście firma zorganizowała bardzo szybko zastępczy pojazd dla nas. Thor i Manuel byli bardzo weseli i uśmiechnięci co podczas tak długiej wycieczki jest bardzo ważne. Wycieczka sama w sobie bardzo przyjemna. Najbardziej podobało mi się w Cenote Thor jest wspaniałym przewodnikiem chętnie odpowiada na wszystkie pytania

Bardzo fajna wycieczka. Przewodnik dużo wyjaśnił i mówił bardzo jasno i wyraźnie. Chociaż wycieczka trwa cały dzień, jest warta swojej ceny. Zapakowałbym tyle, żeby się napić, ale można też kupić na śniadanie lub w Chichén Itzá. Wycieczka do cenote na koniec była przyjemnym ochłodzeniem. Chciałbym zarezerwować ponownie natychmiast.

Great Tour. Highly recommended. Guide Frank is very funny and knowledgeable and makes the trip just plain fun. Luna the driver is quick and safe in his driving. The tour company organized everything very well.

Our guide Frank is the best. Perfect balance between jokes and knowledge.