Can Pastilla

Can Pastilla – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Palma: rejs wycieczkowy po zatoce Palma i nurkowanie z napojami w cenie

Palma: rejs wycieczkowy po zatoce Palma i nurkowanie z napojami w cenie

Dodatkowa dawka witamin na pokładzie Super Delfin Verde. Ciesz się rejsem z muzyką, chilloutem, rajskim krajobrazem na świeżym powietrzu podczas naszej wycieczki łodzią, pod opieką naszej lokalnej i godnej zaufania załogi. Pływaj z łodzi w krystalicznie czystych wodach Majorki w rezerwacie przyrody Zatoki Palma. Sa Calma Boats to miejsce, w którym spotykają się morze i wyspa Majorka. Miejsce pełne marzeń i niezapomnianych wrażeń. Sa Calma to lato, to przyjaźń, to impreza, to słońce, to morze, to spokój. Naszym jedynym celem jest zapewnienie Ci spokojnych wakacji. Plan podróży z Can Pastilla: Wsiądziemy na łódź, wyruszymy w kierunku Morskiego Rezerwatu Przyrody Palma i wypłyniemy. Na trasie zrobimy jeden przystanek na pływanie (jeśli pogoda dopisze) w idyllicznych i ukrytych miejscach, takich jak Cala Vella. Możesz skorzystać z okazji do opalania się, orzeźwiającej kąpieli i nurkowania w krystalicznie czystych wodach Morza Śródziemnego. Plan podróży z Palmy: Popłyniemy do Palmanova, nadmorskiego miasteczka położonego na zachodnim krańcu zatoki Palma. Podczas tej morskiej wycieczki będziemy podziwiać niesamowite widoki na wybrzeże Majorki, kontemplując kontrast między śródziemnomorską roślinnością a piaszczystymi plażami, takimi jak Illetas i Cala Mayor.

Majorka: Bilet wstępu do Palma Aquarium z opcją kina 3D

Majorka: Bilet wstępu do Palma Aquarium z opcją kina 3D

Uzyskaj szybszy dostęp do Palma Aquarium dzięki temu biletowi i zwiedź autentyczny park morski, w którym odkryjesz skarby podwodnego świata, zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla dorosłych. Podczas ponad 1 km trasy zwiedzaj i poznawaj podwodne życie z naszymi ekspertami ds. oceanów w 8 różnych siedliskach tematycznych, takich jak Morze Śródziemne, Tropikalne, Dżungla lub Medusarium. Teraz możesz wybrać bilet + 3D Cinema Aquadome i cieszyć się wyjątkowym wirtualnym doświadczeniem pływania z wielorybami bez konieczności wstawania z fotela.

Majorka: wycieczka po wyspie łodzią, tramwajem i pociągiem z południa

Majorka: wycieczka po wyspie łodzią, tramwajem i pociągiem z południa

Odkryj Majorkę na różne sposoby podczas tej jednodniowej wycieczki z południa. Skorzystaj z wygodnego i klimatyzowanego autobusu, wsiądź do słynnego tramwaju Tren de Soller i wybierz się na wycieczkę statkiem do zatoki La Calobra. Ciesz się odbiorem z hotelu w dowolnym miejscu w Arenal, Can Pastilla, Palma, Costa den Blanes, Cala Major, Portals, Palmanova, Magalluf, Santa Ponsa, Paguera lub Camp de Mar. Przejedź się legendarną drewnianą kolejką elektryczną na wyspie. To idealny punkt widokowy, by podziwiać najpiękniejsze krajobrazy pasma górskiego Tramuntana, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Kontynuuj wycieczkę łodzią do zatoki La Calobra. Zatrzymaj się na lunch i ciesz się wolnym czasem. Odwiedzisz także Torrent de Pareis, wąskie ujście potoku między dwoma klifami.

Majorka: Wycieczka łodzią z pływaniem i snorkelingiem

Majorka: Wycieczka łodzią z pływaniem i snorkelingiem

Ciesz się relaksującym rejsem wzdłuż południowo-zachodniego wybrzeża Majorki. Opalaj się na pokładzie w drodze do chronionych wód i rezerwatów morskich. Wejdź na pokład katamaranu w miejscu zbiórki i rozpocznij rejs. Wypij drinka, zjedz przekąskę i popracuj nad opalenizną lub wypij drinka w jednym z dwóch barów na pokładzie (napoje dostępne za dodatkową opłatą). Wskocz do czystych wód wyspy i odkryj kolorowe podwodne krajobrazy. Szukaj życia morskiego i oszałamiających ryb za pomocą dostarczonego sprzętu do snorkelingu (depozyt w wysokości 20 €). Wróć do miejsca zbiórki po zakończeniu rejsu.

Majorka: Rejs przybrzeżny katamaranem z lunchem

Majorka: Rejs przybrzeżny katamaranem z lunchem

Odkryj piękne południowo-zachodnie wybrzeże Majorki i ciesz się pięknem morza na tym ekskluzywnym katamaranie. Rejs wzdłuż południowo-zachodniego wybrzeża Majorki nowoczesnym katamaranem z oknami przypominającymi łodzie podwodne w kadłubie łodzi. Wybierz różne godziny spotkań lub zrelaksuj się, korzystając z opcji odbioru i dowozu z obszaru hotelu. Podczas rejsu masz szansę rzucić kotwicę w odosobnionej zatoce, gdzie możesz pływać i nurkować w krystalicznie czystych wodach na wyspie Malgrats. Twoja wycieczka zatrzyma się również na 40 minut w Port Andratx, jednym z najbardziej ekskluzywnych portów na Majorce. Odśwież się, korzystając z bezpłatnego lunchu w formie bufetu z makaronem bolońskim i sałatką z makaronem i ciesz się jednym z naszych dwóch barów na pokładzie. Zrelaksuj się i opalaj na pokładzie podczas przemierzania rezerwatów przyrody wyspy Malgrats. Łódź odpływa z Santa Ponsa o 10:45, ale oferujemy również usługę transferu, jeśli przebywasz w rejonie Palma-Arenal-Calvia. Zobacz opcje odbioru dostępne poniżej. Po zajęciach autobus zabierze Cię z powrotem do początkowego miejsca spotkania.

Zatoka Palma: Rejs wycieczkowy z grillem, nurkowaniem i opcją zachodu słońca

Zatoka Palma: Rejs wycieczkowy z grillem, nurkowaniem i opcją zachodu słońca

Ciesz się rejsem wycieczkowym z cateringiem, grillem, muzyką i rajskim krajobrazem na świeżym powietrzu podczas naszej wycieczki łodzią, z uwagą naszej lokalnej i zaufanej załogi podczas wakacji na pokładzie Super Delfin Verde. Zatrzymaj się na kąpiel i skorzystaj z pokładowego cateringu. Wyrusz z Can Pastilla i wsiądź na łódź, aby wyruszyć w kierunku Morskiego Rezerwatu Przyrody Palma i wyruszyć w rejs. Zrób jeden przystanek na pływanie (przy dobrej pogodzie) na trasie w idyllicznych i ukrytych miejscach, takich jak Cala Vella. Skorzystaj z okazji do opalania się, orzeźwiającej kąpieli i nurkowania z rurką w krystalicznie czystych wodach Morza Śródziemnego. Popłyń do Palmanova, jeśli wyruszasz z Palmy. Podziwiaj Palmę, nadmorskie miasto położone na zachodnim krańcu zatoki Palma. Ciesz się niesamowitymi widokami na wybrzeże Majorki, kontemplując kontrast między śródziemnomorską roślinnością a piaszczystymi plażami, takimi jak Illetas i Cala Mayor.

Palma de Mallorca: przygoda z 2-osobowym buggy

Palma de Mallorca: przygoda z 2-osobowym buggy

Ciesz się ekscytującą przejażdżką buggy przez malownicze wiejskie obszary uroczej gminy Llucmajor. Odkryj wyjątkowe krajobrazy i ciesz się bryzą Morza Śródziemnego podczas tej 2-godzinnej wycieczki. Wybierz się na wiejskie ścieżki, które oferują wspaniałe widoki i autentyczne doświadczenie życia na majorkańskiej wsi. Udaj się nad malownicze wybrzeże, aby podziwiać widoki na morze i poczuć świeżą morską bryzę. Następnie zatrzymaj się na pięknej plaży, gdzie masz 30 minut na relaks, odświeżenie i cieszenie się naturalnym otoczeniem. Wybierz się na spacer wzdłuż brzegu, opalaj się lub zanurz w krystalicznie czystych wodach Morza Śródziemnego. W towarzystwie doświadczonych przewodników upewnij się, że w pełni wykorzystasz tę wyjątkową przygodę. Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane, ponieważ otrzymasz wszystkie niezbędne instrukcje i zapewnisz sobie bezpieczeństwo przez cały czas.

Z Palmy: 3-godzinny poranny rejs wycieczkowy z obserwacją delfinów

Z Palmy: 3-godzinny poranny rejs wycieczkowy z obserwacją delfinów

Dołącz do nas podczas tej wspaniałej przygody! 3-godzinny rejs łodzią, podczas którego płyniemy wzdłuż południowo-zachodniego wybrzeża, powoli wypływając na otwarte morze, aby cieszyć się obserwacją delfinów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy przewidzieć, gdzie znajdują się delfiny i chociaż nie możemy zagwarantować w 100%, że je zobaczymy, ponieważ są dzikie i wolne, istnieje duża szansa na znalezienie ich podczas tej wyjątkowej wycieczki. Oglądanie ich w ich naturalnym środowisku jest absolutnie zapierającym dech w piersiach doświadczeniem. Delfiny są niezwykle towarzyskie, uwielbiają pływać na fali dziobowej łodzi i zaskakiwać pasażerów swoimi skokami. Po obserwacji delfinów udamy się do ładnej zatoczki na kąpiel.. Odpłynięcie łodzi odbędzie się z Palmy. Możesz zarezerwować tę wycieczkę z usługą transferu z Playa de Palma, Arenal i Can Pastilla. Musisz tylko wybrać jedno z dostępnych miejsc odbioru, które znajdziesz w momencie rezerwacji. Nasz autobus Cruise Cormoran odbierze Cię w wybranym przez Ciebie miejscu zbiórki, a po zakończeniu rejsu łodzią odwieziemy Cię z powrotem do pierwotnego miejsca zbiórki. Jeśli nie potrzebujesz transferu, możesz wybrać odpłynięcie z przystani La Lonja w Palmie. Na zdjęciach zobaczysz port wyjścia w Palma.

Z Palmy: popołudniowy rejs z obserwacją delfinów

Z Palmy: popołudniowy rejs z obserwacją delfinów

Spędź popołudnie na poszukiwaniu delfinów podczas rejsu wycieczkowego z Palmy. Przepłyń obok oszałamiającej scenerii, obserwuj delfiny bawiące się ze sobą i skaczące w pobliżu łodzi, a następnie zrelaksuj się w malowniczej zatoczce. Płyń wzdłuż południowo-zachodniego wybrzeża z Palmy i stopniowo wypłyń na otwarte morze. Wypatruj delfinów z pomocą doświadczonego kapitana, który zna ich ulubione miejsca w oceanie. Podczas rejsu obserwuj delfiny bawiące się w swoim naturalnym środowisku, pływające w ślad za łodzią i zaskakujące swoimi skokami. Kontynuuj nawigację wzdłuż południowego wybrzeża, mijając El Toro, Port Adriano, wyspy Malgrat, kierując się do zacisznej zatoczki na orzeźwiającą kąpiel, kończąc wycieczkę około godziny 17:00 w zatoce Santa Ponsa, gdzie wysiądziesz i wrócisz prywatnym autobusem do pierwotnego miejsca zbiórki. Jeden z naszych pracowników będzie Ci towarzyszył w drodze do autobusu.

Cap de Formentor: targ, plaża i wycieczka po Alcudii

Cap de Formentor: targ, plaża i wycieczka po Alcudii

Odwiedź tradycyjny targ, aby poznać miejscową ludność i odkryć widoki, zapachy i smaki tego regionu. Odkryj miasto Alcudia, które jest pięknym miejscem pełnym historii. Podziwiaj mury miejskie otaczające Stare Miasto. Na pięknej plaży "Playa de Formentor" będziesz mieć czas wolny, zależny od pogody, podczas którego możesz podziwiać widoki i zrelaksować się. Powrót nadmorską trasą z panoramicznymi widokami z nadmorskich klifów.

Liczba znalezionych atrakcji: 32
Sortuj wg::

Can Pastilla: najlepsze atrakcje w pobliżu

Can Pastilla – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Palma: rejs wycieczkowy po zatoce Palma i nurkowanie z napojami w cenie

Palma: rejs wycieczkowy po zatoce Palma i nurkowanie z napojami w cenie

Dodatkowa dawka witamin na pokładzie Super Delfin Verde. Ciesz się rejsem z muzyką, chilloutem, rajskim krajobrazem na świeżym powietrzu podczas naszej wycieczki łodzią, pod opieką naszej lokalnej i godnej zaufania załogi. Pływaj z łodzi w krystalicznie czystych wodach Majorki w rezerwacie przyrody Zatoki Palma. Sa Calma Boats to miejsce, w którym spotykają się morze i wyspa Majorka. Miejsce pełne marzeń i niezapomnianych wrażeń. Sa Calma to lato, to przyjaźń, to impreza, to słońce, to morze, to spokój. Naszym jedynym celem jest zapewnienie Ci spokojnych wakacji. Plan podróży z Can Pastilla: Wsiądziemy na łódź, wyruszymy w kierunku Morskiego Rezerwatu Przyrody Palma i wypłyniemy. Na trasie zrobimy jeden przystanek na pływanie (jeśli pogoda dopisze) w idyllicznych i ukrytych miejscach, takich jak Cala Vella. Możesz skorzystać z okazji do opalania się, orzeźwiającej kąpieli i nurkowania w krystalicznie czystych wodach Morza Śródziemnego. Plan podróży z Palmy: Popłyniemy do Palmanova, nadmorskiego miasteczka położonego na zachodnim krańcu zatoki Palma. Podczas tej morskiej wycieczki będziemy podziwiać niesamowite widoki na wybrzeże Majorki, kontemplując kontrast między śródziemnomorską roślinnością a piaszczystymi plażami, takimi jak Illetas i Cala Mayor.

Majorka: Bilet wstępu do Palma Aquarium z opcją kina 3D

Majorka: Bilet wstępu do Palma Aquarium z opcją kina 3D

Uzyskaj szybszy dostęp do Palma Aquarium dzięki temu biletowi i zwiedź autentyczny park morski, w którym odkryjesz skarby podwodnego świata, zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla dorosłych. Podczas ponad 1 km trasy zwiedzaj i poznawaj podwodne życie z naszymi ekspertami ds. oceanów w 8 różnych siedliskach tematycznych, takich jak Morze Śródziemne, Tropikalne, Dżungla lub Medusarium. Teraz możesz wybrać bilet + 3D Cinema Aquadome i cieszyć się wyjątkowym wirtualnym doświadczeniem pływania z wielorybami bez konieczności wstawania z fotela.

Majorka: wycieczka po wyspie łodzią, tramwajem i pociągiem z południa

Majorka: wycieczka po wyspie łodzią, tramwajem i pociągiem z południa

Odkryj Majorkę na różne sposoby podczas tej jednodniowej wycieczki z południa. Skorzystaj z wygodnego i klimatyzowanego autobusu, wsiądź do słynnego tramwaju Tren de Soller i wybierz się na wycieczkę statkiem do zatoki La Calobra. Ciesz się odbiorem z hotelu w dowolnym miejscu w Arenal, Can Pastilla, Palma, Costa den Blanes, Cala Major, Portals, Palmanova, Magalluf, Santa Ponsa, Paguera lub Camp de Mar. Przejedź się legendarną drewnianą kolejką elektryczną na wyspie. To idealny punkt widokowy, by podziwiać najpiękniejsze krajobrazy pasma górskiego Tramuntana, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Kontynuuj wycieczkę łodzią do zatoki La Calobra. Zatrzymaj się na lunch i ciesz się wolnym czasem. Odwiedzisz także Torrent de Pareis, wąskie ujście potoku między dwoma klifami.

Majorka: Wycieczka łodzią z pływaniem i snorkelingiem

Majorka: Wycieczka łodzią z pływaniem i snorkelingiem

Ciesz się relaksującym rejsem wzdłuż południowo-zachodniego wybrzeża Majorki. Opalaj się na pokładzie w drodze do chronionych wód i rezerwatów morskich. Wejdź na pokład katamaranu w miejscu zbiórki i rozpocznij rejs. Wypij drinka, zjedz przekąskę i popracuj nad opalenizną lub wypij drinka w jednym z dwóch barów na pokładzie (napoje dostępne za dodatkową opłatą). Wskocz do czystych wód wyspy i odkryj kolorowe podwodne krajobrazy. Szukaj życia morskiego i oszałamiających ryb za pomocą dostarczonego sprzętu do snorkelingu (depozyt w wysokości 20 €). Wróć do miejsca zbiórki po zakończeniu rejsu.

Majorka: Rejs przybrzeżny katamaranem z lunchem

Majorka: Rejs przybrzeżny katamaranem z lunchem

Odkryj piękne południowo-zachodnie wybrzeże Majorki i ciesz się pięknem morza na tym ekskluzywnym katamaranie. Rejs wzdłuż południowo-zachodniego wybrzeża Majorki nowoczesnym katamaranem z oknami przypominającymi łodzie podwodne w kadłubie łodzi. Wybierz różne godziny spotkań lub zrelaksuj się, korzystając z opcji odbioru i dowozu z obszaru hotelu. Podczas rejsu masz szansę rzucić kotwicę w odosobnionej zatoce, gdzie możesz pływać i nurkować w krystalicznie czystych wodach na wyspie Malgrats. Twoja wycieczka zatrzyma się również na 40 minut w Port Andratx, jednym z najbardziej ekskluzywnych portów na Majorce. Odśwież się, korzystając z bezpłatnego lunchu w formie bufetu z makaronem bolońskim i sałatką z makaronem i ciesz się jednym z naszych dwóch barów na pokładzie. Zrelaksuj się i opalaj na pokładzie podczas przemierzania rezerwatów przyrody wyspy Malgrats. Łódź odpływa z Santa Ponsa o 10:45, ale oferujemy również usługę transferu, jeśli przebywasz w rejonie Palma-Arenal-Calvia. Zobacz opcje odbioru dostępne poniżej. Po zajęciach autobus zabierze Cię z powrotem do początkowego miejsca spotkania.

Zatoka Palma: Rejs wycieczkowy z grillem, nurkowaniem i opcją zachodu słońca

Zatoka Palma: Rejs wycieczkowy z grillem, nurkowaniem i opcją zachodu słońca

Ciesz się rejsem wycieczkowym z cateringiem, grillem, muzyką i rajskim krajobrazem na świeżym powietrzu podczas naszej wycieczki łodzią, z uwagą naszej lokalnej i zaufanej załogi podczas wakacji na pokładzie Super Delfin Verde. Zatrzymaj się na kąpiel i skorzystaj z pokładowego cateringu. Wyrusz z Can Pastilla i wsiądź na łódź, aby wyruszyć w kierunku Morskiego Rezerwatu Przyrody Palma i wyruszyć w rejs. Zrób jeden przystanek na pływanie (przy dobrej pogodzie) na trasie w idyllicznych i ukrytych miejscach, takich jak Cala Vella. Skorzystaj z okazji do opalania się, orzeźwiającej kąpieli i nurkowania z rurką w krystalicznie czystych wodach Morza Śródziemnego. Popłyń do Palmanova, jeśli wyruszasz z Palmy. Podziwiaj Palmę, nadmorskie miasto położone na zachodnim krańcu zatoki Palma. Ciesz się niesamowitymi widokami na wybrzeże Majorki, kontemplując kontrast między śródziemnomorską roślinnością a piaszczystymi plażami, takimi jak Illetas i Cala Mayor.

Palma de Mallorca: przygoda z 2-osobowym buggy

Palma de Mallorca: przygoda z 2-osobowym buggy

Ciesz się ekscytującą przejażdżką buggy przez malownicze wiejskie obszary uroczej gminy Llucmajor. Odkryj wyjątkowe krajobrazy i ciesz się bryzą Morza Śródziemnego podczas tej 2-godzinnej wycieczki. Wybierz się na wiejskie ścieżki, które oferują wspaniałe widoki i autentyczne doświadczenie życia na majorkańskiej wsi. Udaj się nad malownicze wybrzeże, aby podziwiać widoki na morze i poczuć świeżą morską bryzę. Następnie zatrzymaj się na pięknej plaży, gdzie masz 30 minut na relaks, odświeżenie i cieszenie się naturalnym otoczeniem. Wybierz się na spacer wzdłuż brzegu, opalaj się lub zanurz w krystalicznie czystych wodach Morza Śródziemnego. W towarzystwie doświadczonych przewodników upewnij się, że w pełni wykorzystasz tę wyjątkową przygodę. Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane, ponieważ otrzymasz wszystkie niezbędne instrukcje i zapewnisz sobie bezpieczeństwo przez cały czas.

Z Palmy: 3-godzinny poranny rejs wycieczkowy z obserwacją delfinów

Z Palmy: 3-godzinny poranny rejs wycieczkowy z obserwacją delfinów

Dołącz do nas podczas tej wspaniałej przygody! 3-godzinny rejs łodzią, podczas którego płyniemy wzdłuż południowo-zachodniego wybrzeża, powoli wypływając na otwarte morze, aby cieszyć się obserwacją delfinów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy przewidzieć, gdzie znajdują się delfiny i chociaż nie możemy zagwarantować w 100%, że je zobaczymy, ponieważ są dzikie i wolne, istnieje duża szansa na znalezienie ich podczas tej wyjątkowej wycieczki. Oglądanie ich w ich naturalnym środowisku jest absolutnie zapierającym dech w piersiach doświadczeniem. Delfiny są niezwykle towarzyskie, uwielbiają pływać na fali dziobowej łodzi i zaskakiwać pasażerów swoimi skokami. Po obserwacji delfinów udamy się do ładnej zatoczki na kąpiel.. Odpłynięcie łodzi odbędzie się z Palmy. Możesz zarezerwować tę wycieczkę z usługą transferu z Playa de Palma, Arenal i Can Pastilla. Musisz tylko wybrać jedno z dostępnych miejsc odbioru, które znajdziesz w momencie rezerwacji. Nasz autobus Cruise Cormoran odbierze Cię w wybranym przez Ciebie miejscu zbiórki, a po zakończeniu rejsu łodzią odwieziemy Cię z powrotem do pierwotnego miejsca zbiórki. Jeśli nie potrzebujesz transferu, możesz wybrać odpłynięcie z przystani La Lonja w Palmie. Na zdjęciach zobaczysz port wyjścia w Palma.

Z Palmy: popołudniowy rejs z obserwacją delfinów

Z Palmy: popołudniowy rejs z obserwacją delfinów

Spędź popołudnie na poszukiwaniu delfinów podczas rejsu wycieczkowego z Palmy. Przepłyń obok oszałamiającej scenerii, obserwuj delfiny bawiące się ze sobą i skaczące w pobliżu łodzi, a następnie zrelaksuj się w malowniczej zatoczce. Płyń wzdłuż południowo-zachodniego wybrzeża z Palmy i stopniowo wypłyń na otwarte morze. Wypatruj delfinów z pomocą doświadczonego kapitana, który zna ich ulubione miejsca w oceanie. Podczas rejsu obserwuj delfiny bawiące się w swoim naturalnym środowisku, pływające w ślad za łodzią i zaskakujące swoimi skokami. Kontynuuj nawigację wzdłuż południowego wybrzeża, mijając El Toro, Port Adriano, wyspy Malgrat, kierując się do zacisznej zatoczki na orzeźwiającą kąpiel, kończąc wycieczkę około godziny 17:00 w zatoce Santa Ponsa, gdzie wysiądziesz i wrócisz prywatnym autobusem do pierwotnego miejsca zbiórki. Jeden z naszych pracowników będzie Ci towarzyszył w drodze do autobusu.

Cap de Formentor: targ, plaża i wycieczka po Alcudii

Cap de Formentor: targ, plaża i wycieczka po Alcudii

Odwiedź tradycyjny targ, aby poznać miejscową ludność i odkryć widoki, zapachy i smaki tego regionu. Odkryj miasto Alcudia, które jest pięknym miejscem pełnym historii. Podziwiaj mury miejskie otaczające Stare Miasto. Na pięknej plaży "Playa de Formentor" będziesz mieć czas wolny, zależny od pogody, podczas którego możesz podziwiać widoki i zrelaksować się. Powrót nadmorską trasą z panoramicznymi widokami z nadmorskich klifów.

Palma de Mallorca: Najciekawsze atrakcje

Can Pastilla: Wycieczki i bilety

Hiszpania: Ciekawe miejsca

Can Pastilla: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Can Pastilla? Kliknij tutaj.

Can Pastilla: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(461 recenzji)

Wycieczka była fantastyczna, bardzo punktualna, przewodnik był dla nas fantastyczny, oprócz tego, że był bardzo dobrze poinformowany, był dla nas również bardzo miły. Jeśli chodzi o wycieczkę, zwiedzanie Palmy w ciągu jednego dnia było bardzo kompletne.

Niesamowity dzień. 19/06/24 wszystko było świetnie, od odbioru do dowozu.. świetne przystanki.. rejs statkiem był świetny, tramwaj i pociąg były dla mnie najważniejszymi atrakcjami.. gorąco polecam i na pewno wrócę

Cała wycieczka była bardzo przyjemna, przystanki trochę za krótkie, ale to zrozumiałe, biorąc pod uwagę dystans, który przejechaliśmy. W sumie wszystko było miłe, a cena była uzasadniona

Absolutnie niesamowita podróż, piękna podróż. Nasz Przewodnik Sebastian Ale wśród znajomych nazywa się Bastian był po prostu świetny dostaje 10 ⭐️

Wszystko idealne, fantastyczny dzień. Doskonały przewodnik i kierowcy