Can Pastilla

  • Inne atrakcje
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki całodniowe

Can Pastilla: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Can Pastilla? Kliknij tutaj.

Can Pastilla: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 428 opinii

Jedna z najpiękniejszych i najbardziej imponujących części naszego pobytu na Majorce. Warto każdą godzinę podróży. Zabrali nas za rogiem z naszego hotelu, całkiem niezły autobus. Przewodnik Sebas mój szacunek jest bardzo dobry, wycieczka nie byłaby taka sama bez osoby z taką samą wiedzą jak on. Wycieczka jest dość dobrze zorganizowana i zaplanowana. Nie ma niczego, co przegapiliśmy, pojechaliśmy do Alcudii (piękny mały targ) na punkt widokowy, zjechaliśmy autobusem na plażę Formentor i są 2 godziny słońca, nie zapomnijcie o kremie z filtrem, ręczniku, okularach przeciwsłonecznych i może trochę przekąski. W porcie Formentor znajduje się restauracja, w której można kupić piwo na małą plażę. Istnieje również bufet z jedzeniem. Rejs łodzią do Pollença jest całkiem przyjemny do zamknięcia z rozmachem. W porcie Pollença czeka na Ciebie autobus, aby wrócić do Palmy.

Najpierw punktualnie odebrano nas z umówionego punktu bardzo nowoczesnym, dobrze klimatyzowanym i czystym autobusem. Następnie zebrano wszystkich pozostałych uczestników. W Palmie przewodnik zaczął następnie w kilku językach wyjaśniać okolicę w drodze do Alcudii. W Alcudii mieliśmy około półtorej godziny na zwiedzanie starego miasta i rynku. Następnie udaliśmy się do punktu widokowego na Cape de Formentor. Pół godziny wystarczyło na piękne zdjęcia. Następnie udaliśmy się na plażę Formentor. Tutaj mieliśmy około 2,5 godziny wolnego czasu. Było tam pięknie, ale też bardzo tłoczno. Następnie odbyła się wycieczka łodzią (około 30 minut) do portu Pollenca. Autobus zabrał nas tam i przywiózł wszystkich z powrotem do punktu odbioru. Ogólnie był to długi, męczący dzień w upale, ale wycieczka była warta każdego grosza!

Wycieczka była naprawdę fajna! Nie zostało to jednak przeprowadzone dokładnie tak, jak opisano. Przeniesienie, aż w końcu się zaczęło, trwało stosunkowo długo. Na początku pojechaliśmy na targ w Sineau. Potem przejechaliśmy już tylko Alcudię. Niestety nie mogliśmy zwiedzić miasta. Następnie udaliśmy się na przylądek Formentor i na plażę. W końcu popłynęliśmy statkiem do Pollenca. Pojechaliśmy prosto z portu.

Ogólnie świetna wycieczka! Wiele ciekawych faktów o wyspie zostało już opowiedzianych podczas podróży. Przerwy na plaży Alcudia i Formentor są dobrze zaplanowane. Ogólnie dobra mieszanka historii, zakupów, pływania i wspaniałych widoków. Przewodnik mówił tego dnia niemal perfekcyjnie w 5 różnych językach. Naprawdę gorąco polecam!

Bardzo, bardzo dobrze, jesteśmy bardzo szczęśliwi odwiedzający Formentor, górę, tradycyjny targ i bardzo ładną plażę Formentor