Can Pastilla

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Can Pastilla: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Can Pastilla? Kliknij tutaj.

Can Pastilla: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 168 opinii

Wszystko poszło zgodnie z planem (kontakt dzień wcześniej, odbiór z hotelu, obwód, wizyty, posiłki….) Nasza przewodniczka Birgit była naprawdę doskonała i dobrze wyjaśniła historię tego, co zwiedzaliśmy, i była w stanie przekazać nam autentyczność życia na Majorce. Chociaż wycieczka jest w języku angielskim, udało nam się wszystko zrozumieć. Poświęciła czas, aby odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania. Poszczególne wizyty są bardzo bogate i komplementarne. Wizyta w fabryce oliwy z oliwek jest ekscytująca, a właściciel zadał sobie trud, aby się z nami spotkać. Zakończyliśmy tradycyjnym posiłkiem z chleba, oliwy z oliwek, sera i szynki tylko z lokalnych produktów: prawdziwa uczta!

Wycieczka była po prostu świetna. Małe grupy, bardzo nieformalne. Polecany dla wszystkich, którzy uwielbiają odkrywać piękno Majorki z dala od turystycznych atrakcji i dowiedzieć się czegoś o rodakach. Birgit (przewodnik wycieczek) jest bardzo sympatyczną i otwartą osobą. Posługuje się biegle kilkoma językami i chętnie odpowiadała na wszelkie pojawiające się pytania. Dla każdego było coś ekscytującego, niezależnie od tego, czy były to informacje o najważniejszych wydarzeniach historycznych, zapierające dech w piersiach widoki, szczegóły dotyczące produkcji oliwy z oliwek czy małe przysmaki wyspy. W sumie to więcej niż udana trasa i jest polecana wszystkim! 5 na 5 gwiazdek!

Wszystko zostało zorganizowane dokładnie tak jak w opisie. Punkt zbiórki był niedaleko hotelu. Znakomita wycieczka pełna wspaniałych widoków i wrażeń. Można poznać inną stronę Majorki. A do tego trafiła się nam znakomita pogoda. Przewodnik oraz kierowca doskonali. Brawo za opowieści w kilku językach w "międzynarodowym autobusie" i świetną jazdę.

Wyjazd dobrze zorganizowany. Przewodnik przekazał wiele ciekawych informacji o Majorce. Alcudiia piękna i warta zobaczenia. Dojazd do plazy Formentor niesamowity. Dodatkową atrakcją był powrót z plaży łodzią. Bardzo udany wyjazd

Wycieczka ciekawa , przewodnik z pasja , Seba dziękujemy . Trochę mało czasu w poszczególnych miejscach , ale zrozumiałe inaczej mogło by się rozciągnąć na 12 h ;)