Dodaj daty

Can Pastilla

Can Pastilla – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Majorka: Bilet wstępu do akwarium w Palmie i kino 3D

1. Majorka: Bilet wstępu do akwarium w Palmie i kino 3D

Uzyskaj szybszy dostęp do Palma Aquarium dzięki temu biletowi i zwiedź autentyczny park morski, w którym odkryjesz skarby podwodnego świata, zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla dorosłych. Podczas ponad 1 km trasy zwiedzaj i poznawaj podwodne życie z naszymi ekspertami ds. oceanów w 8 różnych siedliskach tematycznych, takich jak Morze Śródziemne, Tropikalne, Dżungla lub Medusarium. Teraz ciesz się naszym kinem 3D Aquadome wliczonym w cenę biletu.

Can Pastilla: Wypożyczalnia kajaków

2. Can Pastilla: Wypożyczalnia kajaków

Wypłyń kajakiem morskim na otwarte wody, wypożyczając go na 2 godziny z Can Pastilla na Balearach. Przeżyj spokojniejsze morze od wschodu do około 13:00 lub o zachodzie słońca od 16:00 po południu. Rozważ udanie się na wysepkę Sa Galera, około 150 do 175 metrów od wybrzeża Can Pastilla. Obszar ten wyróżnia się stanowiskiem archeologicznym z czasów Fenicjan między IV a II wiekiem pne. Tam możesz zatrzymać się, aby odwiedzić wysepkę, popływać, ponurkować i podziwiać widoki na miasto Palma. Jeśli chcesz, kontynuuj wycieczkę do Portixol lub nieco dalej do katedry w Palmie.

Can Pastilla : Wynajem wiosła na stojąco

3. Can Pastilla : Wynajem wiosła na stojąco

Przeżyj wspaniałe wrażenia na desce do wiosłowania z plaży, Ca'n Pastilla, w Palmie. Ciesz się tym sportem wodnym w zatoce podczas wakacji sam, z przyjaciółmi lub rodziną. To najpopularniejsze miejsce polecane na Majorce, dla wszystkich grup wiekowych, z przyjemną i kosmopolityczną atmosferą przez cały rok. Zrób sobie przerwę i poświęć trochę czasu, aby doświadczyć tej okazji, odkrywając to przyjemne miejsce bardzo blisko centrum miasta.

Can Pastilla: Rejs żaglówką z nurkowaniem, tapas i napojami

4. Can Pastilla: Rejs żaglówką z nurkowaniem, tapas i napojami

Poznaj piękno skalistego wybrzeża Majorki na tej żaglówce z własnym kapitanem przez zatokę Palma. Zrelaksuj się przy kawie cava i tapas lub ponurkuj lub pływaj, jeśli chcesz; wybór nalezy do ciebie. Spotkaj się ze swoim kapitanem w porcie w San Antonio, wskocz na pokład, zrelaksuj się i ciesz się jazdą. Przepłyń obok formacji skalnych, zatrzymaj się w pięknych zatoczkach i rozkoszuj się widokami. Następnie pluskaj się w czystych wodach, aby pływać, nurkować lub wiosłować na desce. Jeśli masz szczęście, możesz nawet dostrzec lokalne życie morskie, które czai się pod wodą. Czujesz głód? Nie martw się; możesz włożyć wybór smacznych tapas w towarzystwie cavy, piwa lub napojów bezalkoholowych, aby ugasić pragnienie. To niezapomniane przeżycie, którego nie będziesz chciał opuścić.

Majorka: Wypożyczalnia rowerów w Can Pastilla

5. Majorka: Wypożyczalnia rowerów w Can Pastilla

Odkryj piękno Majorki, przemieszczając się rowerem. Wypożycz go w uczciwej cenie w miejscowości Can Pastilla, która znajduje się w południowo-zachodniej części wyspy, na dzień lub tydzień. Zobacz miasto Palma de Mallorca we własnym tempie, samodzielnie decydując o długości przejażdżki. Korzystaj ze ścieżek rowerowych na Majorce i wyrusz na wycieczkę z jednego z lokali Ballermann do miasta Palma de Mallorca. Podziwiaj niezliczone cuda pięknego krajobrazu. Przejedź przez Stare Miasto. Zachwyć się wąskimi uliczkami i wspaniałymi zabudowaniami. Zatrzymuj się, by uzyskać wskazówki odnośnie najlepszych tras dla rowerzystów.

Wycieczka kajakowa do Playa de Palma

6. Wycieczka kajakowa do Playa de Palma

Ciesz się pływaniem kajakiem wzdłuż południowego wybrzeża Majorki, plażą Can Pastilla, plażą najbliższą Palmie. Ta atrakcja obejmuje instruktora kajakarstwa, który poprowadzi Cię po Zatoce Palma i pięknej Islote Sa Galera. Relaks i oglądanie pięknych widoków na wybrzeże z morza jest wyjątkowym zajęciem. Istnieją kajaki indywidualne i jednoosobowe, dzięki czemu możesz cieszyć się tym sportem wodnym samodzielnie lub z rodziną i przyjaciółmi.

Kart Wypożyczalnia zatoka Palma

7. Kart Wypożyczalnia zatoka Palma

Wyjątkowe przeżycie dla dzieci. Wypożyczalnia zapewnia specjalnie zaprojektowane gokarty odpowiednie dla dzieci i dorosłych, zapewniając im bezpieczeństwo podczas korzystania z plaży. W ciągu półtorej godziny można wybrać między jazdą po ścieżce rowerowej lub jazdą po piasku. Jazda gokartem w zatoce Palma to popularna i ekscytująca aktywność. Ze wspaniałym tłem zatoki. Dostępne są zamykane szafki, w których można bezpiecznie przechowywać ważne rzeczy. Ta aktywność jest wysoce zalecana dla dzieci, zapewniając przyjemne wrażenia.

Wynajmij gigantyczne wiosło do stand-upu XXL dla grup

8. Wynajmij gigantyczne wiosło do stand-upu XXL dla grup

Ciesz się ekscytującą aktywnością związaną z budowaniem zespołu na deskach Giant Stand Up Paddle specjalnie zaprojektowanych dla grup do 10 uczestników, którzy mogą razem wiosłować wzdłuż zatoki plaży Ca'n Pastilla w Palmie. Ta aktywność jest niesamowicie zabawna i oferuje wyjątkowe przeżycie przygody na morzu.

Can Pastilla: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Can Pastilla? Kliknij tutaj.

Can Pastilla: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 461 opinii

Świetne doświadczenie, nie spodziewaliśmy się tak długiej wizyty, akwarium jest bardzo duże i jest nawet duży park z innymi zwierzętami, takimi jak żółwie. Fotografujemy nas na starcie przed dnem morskim, a także z papugą podczas wizyty. 10 euro za zdjęcie, które trafia bezpośrednio do fundacji ochrony zwierząt. Naprawdę miłe doświadczenie do zrobienia!

Bardzo ładne akwarium. Duże, przestronne, a kino 3D też jest świetne. Ze względu na bliskość plaży miejsca parkingowe są praktycznie niedostępne. Trzeba zaparkować dalej i trochę pospacerować - nie ma problemu.

Bardzo dobry wypad. Fajne akwarium. Na upalne dni fajna wycieczka. Czas zwiedzania bez dodatkowych atrakcji 2,5 godziny.

Najlepsze doświadczenie w moim życiu. Istnieje wiele gatunków ryb. Bardzo posprzątany i zorganizowany

Świetne akwarium! Z drugiej strony musisz przybyć wcześniej, aby nie było zbyt wielu ludzi..