Campuhan Ridge Walk – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Bali: Wycieczka „Jedz, módl się i kochaj"

1. Bali: Wycieczka „Jedz, módl się i kochaj"

Bali ma głęboko zakorzenione i wyjątkowe poczucie duchowości, które jest natychmiast wyczuwalne dla wszystkich, którzy tu przybywają. W tej wyjątkowej przygodzie przeżyj Bali oczami Elizabeth Gilbert, która przybyła na wyspę pod koniec rocznej podróży w poszukiwaniu równowagi i miłości w swoim życiu. Twoja podróż zaczyna się od spaceru po spokojnych i malowniczych polach ryżowych w Ubud z przewodnikiem. Ten spacer pozwoli Ci cieszyć się chłodnym, świeżym powietrzem i najpiękniejszymi widokami na wzgórza w regionie. Następnie odwiedź Intuitive Flow, jedno z najpiękniejszych studiów jogi z zapierającym dech w piersiach widokiem na góry i drzewa, tutaj weź udział w 1,5-godzinnej lekcji jogi. Zobaczyć słońce wschodzące nad Mt Agung podczas porannych zajęć i poczuć, jak płonie podczas pozdrawiania go, to czysta magia. Zajęcia są również ograniczone do małej grupy 20 uczestników, co daje bardziej relaksujące i spokojne uczucie. Odwiedź jedno z najświętszych miejsc na Bali i wykąp się w świętych wodach w Tirta Empul. Tutaj poprowadź swojego doświadczonego przewodnika przez duchową ceremonię oczyszczenia. Po zakończeniu rytuału oczyszczenia odwiedź jednego z najsłynniejszych wróżbitów z Ubud, aby dopełnić swoje duchowe doświadczenie i uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące życia. Twoja podróż nie będzie kompletna bez doświadczenia cudownego życia roślinnych cudów. Na Bali nie ma lepszego miejsca na to zdrowe, obfite i po prostu pyszne surowe i wegańskie jedzenie. Jeśli zdarzy ci się wybrać na tę wycieczkę w niedzielę, będziesz miał również okazję odwiedzić Ubud Organic Market, gdzie możesz spotkać rolników ekologicznych, którzy prezentują swoje najlepsze produkty, od warzyw, dżemów owocowych, mleka sojowego, orzechów i produktów kosmetycznych bez chemikaliów. Wykorzystaj i dostosuj swoje wrażenia dzięki dodatkom, takim jak zdjęcia z aparatu polaroid, masaże, degustacja kawy Luwak, huśtawki w dżungli, rafting, wypożyczalnia quadów i bufet.

Ubud: 4-godzinna wycieczka po Małpim Lesie i Rynku

2. Ubud: 4-godzinna wycieczka po Małpim Lesie i Rynku

Zanurz się w kulturowym i historycznym dziedzictwie prawdziwej atmosfery Ubud, zwiedzając grzbiet Tjampuhan, świątynię Taman Saraswati, pałac w Ubud, targ w Ubud i małpi las w Ubud oraz wiele innych z opcjonalnym transferem z miejsca zakwaterowania na Bali. przejdzie przez Campuhan Ridge, który jest najbardziej znaną wędrówką w Ubud, znaną z darmowej i łatwej wędrówki przyrodniczej. Spacer pozwoli Ci cieszyć się chłodnym, świeżym powietrzem i najpiękniejszymi widokami na wzgórza w regionie. Podczas spaceru Twój przyjazny prywatny przewodnik opowie Ci również historie o balijskiej kulturze i życiu codziennym. Podczas spaceru do Świętego Małpiego Lasu miniesz i odwiedzisz kilka interesujących miejsc. Następnym przystankiem będzie piękna wodna świątynia Saraswati. To pokazuje klasyczną architekturę balijskiej świątyni z pięknym foyer ze stawami wypełnionymi kwitnącymi różowymi lotosami. Świątynia jest poświęcona czci hinduskiej bogini wiedzy i sztuki, Saraswati. Miniesz także Pałac Królewski w Ubud, gdzie Twój przewodnik wyjaśni historię pałacu i rodziny królewskiej Ubud. Następnie przejdziesz się wzdłuż tradycyjnego targu sztuki w Ubud, gdzie znajdziesz piękne jedwabne szale, lekkie koszule, ręcznie tkane torby, posągi, latawce i wiele innych ręcznie robionych towarów. Na targu zjesz lokalne przekąski z kawą lub herbatą, a następnie przejdziesz kilka kroków dalej do Świętego Małpiego Lasu. Tutaj możesz obserwować figlarne małpy w ich naturalnym środowisku, huśtające się pod baldachimami, leniuchujące na ścieżkach lub żywiące się bananami. Witryna oferuje również fajne spacery brukowanymi ścieżkami przez liściasty las gałki muszkatołowej i piękne starożytne świątynie z posągami strażników porośniętymi mchem. Wykorzystaj i dostosuj swoje wrażenia dzięki dodatkom z list dodatków: od degustacji kawy po tradycyjny masaż. (niektóre dodatki są dostępne tylko dla niektórych opcji).

Bali: prywatna sesja zdjęciowa z fotografem wakacyjnym

3. Bali: prywatna sesja zdjęciowa z fotografem wakacyjnym

Odkryj szeroką gamę malowniczych lokalizacji i wykorzystaj je jako tło podczas tej prywatnej sesji zdjęciowej. Ciesz się bezstresową sesją zdjęciową, nie martwiąc się o logistykę lub linie. Upewnij się, że jako tło masz szeroką gamę malowniczych lokalizacji. Wybierz trasę wschodu lub zachodu słońca, aby mieć co najmniej jedno zdjęcie z kolorowym balijskim niebem w tle. Rób tyle zdjęć, ile chcesz, nie martwiąc się o logistykę lub powstrzymywanie obcych przed zrobieniem zdjęcia. Nie spiesz się, aby znaleźć odpowiednią pozę z pomocą osobistego fotografa. Poznaj wyspę znaną jako wyspa bogów, z jej niesamowitą scenerią i imponującymi świątyniami. Dowiedz się o lokalnej historii i kulturze od swojego doświadczonego fotografa z Bali. Spójrz na piękne widoki, zrelaksuj się i przygotuj #ootds. Cyfrowe zdjęcia Twojego fotografa będą znajdować się w Twojej skrzynce odbiorczej, zanim się zorientujesz.

Wycieczka po okolicy w Ubud

4. Wycieczka po okolicy w Ubud

Wycieczka po Ubud Countryside Tour oferuje inne wrażenia, podczas których zostaniesz zabrany do zwiedzania obszarów wiejskich i wiejskich, aby odświeżyć oczy zieloną malowniczą panoramą. Wycieczka rozpocznie się porannym odbiorem z Twojego hotelu/zakwaterowania, następnie pojedziemy odwiedzić Campuhan Ridge Walk. Spacer poprowadzi Cię w górę i w dół grzbietem wzdłuż pól ryżowych i palm, co jest idealnym miejscem na ucieczkę od zgiełku Ubud. Następnie kontynuujemy naszą wycieczkę i odwiedzamy taras ryżowy Tegalalang. Położone w dolinie tarasy ryżowe Tegalalang oferują niezwykle malownicze widoki na pola ryżowe i otaczający je zielony krajobraz. Następnie odwiedzimy świątynię Tirta Empul, znaną również jako Świątynia Wody Holy Srpings. Świątynia ta zajmuje znaczące miejsce w kulturze balijskiej ze względu na rytuały duchowe i oczyszczające wykonywane w naturalnym basenie ze źródlaną wodą. Nasza następna wycieczka to umah Bali Kuno, tradycyjny balijski dom, w którym zobaczysz, jak wygląda balijski kompleks domów. Naszym ostatnim przystankiem jest wodospad Tegenungan, gdzie będziesz mógł podziwiać imponująco zieloną panoramę doliny z kaskadową wodą w centrum uwagi. Ten program wycieczek został specjalnie zaprojektowany dla podróżników, którzy chcą podziwiać piękno natury.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Campuhan Ridge Walk

Campuhan Ridge Walk

Campuhan Ridge Walk: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Campuhan Ridge Walk: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Campuhan Ridge Walk? Kliknij tutaj.

Campuhan Ridge Walk: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 136 opinii

My experience was very Good! My Driver was the best Driver :) he told me many interesting things! And was very helpful and caring :)