Campo Santo

Campo Santo – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Piza: Bilet na Plac Cudów z Krzywą Wieżą

Piza: Bilet na Plac Cudów z Krzywą Wieżą

Odkryj wspaniały Piazza dei Miracoli dzięki temu biletowi łączonemu. Rezerwując to doświadczenie, możesz odwiedzić wszystkie otwarte zabytki i muzea na placu, w tym słynną Krzywą Wieżę w Pizie! Upewnij się, że masz najłatwiejszy i najszybszy sposób, aby odwiedzić Baptysterium, Camposanto, Katedrę, Museo dell'Opera del Duomo i Muzeum Sinopie oraz wspiąć się na Krzywą Wieżę bez stania w kolejce do kasy biletowej. Zwiedzanie wszystkich zabytków jest płatne, z wyjątkiem wizyty w katedrze, która w każdym przypadku wymaga rezerwacji przedziału czasowego na wejście. Jeśli kupisz to doświadczenie, otrzymasz bilet z zaplanowanym wejściem, aby wspiąć się na słynną Krzywą Wieżę w Pizie i odwiedzić Baptysterium, Camposanto, Museo dell'Opera del Duomo, Museo delle Sinopie, a nawet katedrę bez ograniczeń czasowych. Oprócz Wieży, możesz odwiedzić inne atrakcje w wybranym przez siebie czasie, w godzinach otwarcia (Baptysterium, Camposanto, Museo dell'Opera del Duomo i Museo delle Sinopie od 9 do 20; Katedra od 10 do 20). Instrukcje: 1) wybierz interesującą Cię datę i wybierz liczbę biletów, które chcesz zarezerwować; 2) w dniu wizyty udaj się do stanowiska audioprzewodnika i odbierz bilety wstępu 3) po odebraniu biletów możesz wejść na Krzywą Wieżę w zarezerwowanym czasie wejścia (upewnij się, że przybyłeś 15 minut przed zarezerwowanym przedziałem czasowym), a po Wieży odwiedź pozostałe zabytki i muzea w godzinach otwarcia *, okazując bilet personelowi przy wejściu do każdej atrakcji.

Piza: 5 atrakcji z biletem wstępu bez kolejki i audioprzewodnikiem

Piza: 5 atrakcji z biletem wstępu bez kolejki i audioprzewodnikiem

Odkryj najważniejsze atrakcje Pizy dzięki zintegrowanemu biletowi wstępu bez kolejek. Uzyskaj dostęp do audioprzewodnika na swoim smartfonie i zwiedzaj z przewodnikiem Krzywą Wieżę w Pizie, Baptysterium San Giovanni, Camposanto Monumentale, Muzeum Opera del Duomo i Muzeum Sinopias. Omiń kolejkę do Krzywej Wieży w Pizie i odkryj słynną na całym świecie krzywą dzwonnicę, światową ikonę architektury. Odkryj Baptysterium San Giovanni, romańskie arcydzieło, znane ze swojej eleganckiej struktury i wspaniałej akustyki. Zanurz się w historii miasta w Camposanto Monumentale, cmentarzu otoczonym atmosferą spokojnej wielkości. Odkryj artystyczne i historyczne bogactwo dzieł sztuki związanych z katedrą w Pizie w Muzeum Opera del Duomo. Podziwiaj sinopias, fascynujące rysunki przygotowawcze do fresków, i pogłęb swoje zrozumienie sztuki średniowiecznej w Muzeum Sinopias. Skorzystaj z audioprzewodnika, który można wygodnie pobrać na telefon komórkowy. Ciesz się wciągającą i pouczającą narracją podczas odkrywania różnych atrakcji.

Z Florencji: całodniowa wycieczka do Pizy i Cinque Terre

Z Florencji: całodniowa wycieczka do Pizy i Cinque Terre

Ciesz się całodniowym zwiedzaniem Pizy i Parku Narodowego Cinqueterre podczas wycieczki zaprojektowanej specjalnie dla niezależnych podróżników. Przeglądaj Riwierę Liguryjską ze swoim przewodnikiem i spróbuj lokalnych produktów i win. Najpierw pojedziesz pociągiem ze stacji Santa Maria Novella we Florencji. Zatrzymaj się na 2 godziny w Pizie, domu spektakularnego Piazza dei Miracoli, gdzie zobaczysz najważniejsze atrakcje Pizy, w tym Krzywą Wieżę, baptysterium, Campo Santo i Duomo di Pisa (katedra w Pizie). Następnie przejazd lokalnym pociągiem ze stacji La Spezia, na linii Piza-Genua, do Parku Narodowego Cinqueterre. Cinqueterre, znane jako „Pięć krain”, to oszałamiające skupisko wiosek słynących z malowniczych szlaków pieszych, wspaniałego wybrzeża i słonecznych plaż. Następnym przystankiem będzie wizyta w Riomaggiore. Odwiedzone zostaną jeszcze dwie wioski Manarola i Vernazza, która jest idealna dla tych, którzy chcą odpocząć i położyć się na plaży.

Z Florencji: Najważniejsze atrakcje Toskanii - całodniowa wycieczka

Z Florencji: Najważniejsze atrakcje Toskanii - całodniowa wycieczka

Zobacz wszystkie skarby Toskanii, zatrzymując się w Pizie, San Gimignano i Sienie. Zwiedź malowniczą okolicę Chianti i zjedz toskański lunch z lokalnymi winami. Podziwiaj panoramiczne widoki na okolicę Chianti, zanim zatrzymasz się w Sienie. Tu do grupy dołącza specjalistyczny przewodnik, który prowadzi spacer po najważniejszych placach aż do Katedry. Zakończ wycieczkę kawą i odwiedź lokalne sklepy. Po obiedzie odkryj jedną z najsłynniejszych średniowiecznych wiosek na wzgórzach we Włoszech, San Gimignano, i odkryj labirynt brukowanych uliczek, małych placów i wielu lokalnych sklepów rzemieślniczych. Twój dzień zakończy się czasem wolnym w Pizie i podziwianiem wspaniałej katedry, baptysterium, monumentalnego cmentarza i słynnej Krzywej Wieży. Udaj się do winnicy lub restauracji u podnóża San Gimignano i zjedz typowy toskański lunch z degustacją wina.

Piza: Wycieczka z przewodnikiem z opcjonalnymi biletami na wieżę

Piza: Wycieczka z przewodnikiem z opcjonalnymi biletami na wieżę

Dołącz do pieszej wycieczki z przewodnikiem, aby podziwiać najsłynniejsze zabytki Pizy z pominięciem kolejki. Poznaj historię 4 słynnych budynków sakralnych: Katedry w Pizie, Baptysterium w Pizie, kultowej Krzywej Wieży i Muzeum Opera del Duomo. Rozpocznij swoją podróż przed Fontana dei Putti na Piazza Arcivescovado w Pizie. Udaj się na Plac Cudów, aby odkryć jeden z najważniejszych ośrodków europejskiej sztuki średniowiecznej w jednym z najwspanialszych kompleksów architektonicznych na świecie. Wejdź do katedry i podziwiaj marmurowe mozaiki i spiczaste łuki. Dowiedz się o toskańskim kunszcie i bizantyjskich wpływach stojących za tą strukturą. Następnie podziwiaj największe baptysterium zbudowane we Włoszech. Co 30 minut dyżurny poprowadzi akustykę, czyniąc z baptysterium monumentalny instrument muzyczny. Wybierz opcję Krzywej Wieży, aby cieszyć się najważniejszym punktem każdej wycieczki po Pizie. Dowiedz się, dlaczego wieża zaczęła się przechylać i jaka historia kryje się za jej nazwą. Wspinaj się po jej 251 stopniach, a jeśli zdecydujesz się zostać dłużej z biletami na wieżę, odwiedź muzeum i zrób sobie przerwę na tarasach z widokiem na Plac Cudów.

Piza: Bilety wstępu na Plac Cudów i przewodnik audio

Piza: Bilety wstępu na Plac Cudów i przewodnik audio

Rezerwując to doświadczenie, możesz odwiedzić wszystkie otwarte zabytki i muzea na placu, z wyjątkiem Wieży. Zarezerwuj bilety przyspieszone do baptysterium, cmentarza, katedry, Muzeum Opera del Duomo i Muzeum Sinopie. Aby wzbogacić swoje wrażenia z zwiedzania, będziesz mieć dostępny audioprzewodnik, który zawiera trasy do samodzielnego odkrywania katedry, baptysterium, cmentarza i muzeum Opera del Duomo. Zwiedzanie wszystkich zabytków jest odpłatne, z wyjątkiem zwiedzania Katedry, które w każdym przypadku wymaga zarezerwowania godziny wejścia. Jeśli kupisz to doświadczenie, otrzymasz bilet wstępu bez kolejki do baptysterium, Camposanto, Museo dell'Opera del Duomo, Muzeum Sinopie, a także rezerwację z szybkim dostępem do katedry. Będziesz mieć prawo do oficjalnego audioprzewodnika z 4 audioprzewodnikami poświęconymi Katedrze, Baptysterium, Camposanto i Muzeum Opera del Duomo: ponad 70 punktów odsłuchowych, 5 dostępnych języków (włoski, angielski, francuski, niemiecki i hiszpański) oraz 2 godziny dźwięku do samodzielnego odkrywania zabytków i muzeów Piazza del Duomo, jednego z obszarów o największej koncentracji dzieł sztuki na świecie. Instrukcje: 1) Wybierz interesujący Cię termin i wybierz liczbę biletów wstępu lub biletów + audioprzewodniki, które chcesz zarezerwować; 2) W dniu wizyty udaj się do punktu Audio Guide Desk na Piazza dei Miracoli, przy wejściu do Muzeum Sinopie, pokazując swoją rezerwację, aby odebrać bilet i audioprzewodnik. 3) Po odebraniu biletów i audioprzewodnika udaj się bezpośrednio do wejścia do atrakcji Godziny otwarcia zabytków: Baptysterium, Camposanto, Museo dell'Opera del Duomo, Museo delle Sinopie: od 9 do 20; Katedra od 10:00 do 20:00. [Ostatnie wejście: 30 minut przed zamknięciem] Czas odbioru audioprzewodnika: codziennie od 9:00 do 19:00 Audioprzewodnik dostępny w językach: włoskim, angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim

Piza: Bilety wstępu do Camposanto i katedry oraz audioprzewodnik

Piza: Bilety wstępu do Camposanto i katedry oraz audioprzewodnik

Omiń bez kolejki i odwiedź Camposanto w połączeniu z oficjalnym audioprzewodnikiem. Odkryj arcydzieła włoskiej architektury romańskiej, wejdź do katedry w Pizie i odkryj dzieła sztuki na monumentalnym cmentarzu. Wejdź do Camposanto z biletem i posłuchaj audioprzewodnika, który poprowadzi Cię przez dwa arcydzieła włoskiej architektury romańskiej. Wybierz preferowany język spośród 5 różnych języków i zwiedzaj wnętrza i elewacje katedry. Zobacz niezwykłe rzymskie sarkofagi, freski i dzieła sztuki na monumentalnym cmentarzu, poznając historyczne spostrzeżenia.

Wycieczka wózkiem golfowym w małej grupie w Pizie (1 godzina w obie strony)

Wycieczka wózkiem golfowym w małej grupie w Pizie (1 godzina w obie strony)

Odkryj sekrety, które ma do zaoferowania Piza. Kompletna wycieczka pojazdem elektrycznym, która zabierze Cię do obszarów miasta, których nie znajdziesz na klasycznych planach zwiedzania. 1-godzinne doświadczenie w wygodnej pozycji siedzącej, na wcześniej ustalonej trasie z 11 przystankami, aby odkryć Pizę w całości. Wycieczka jest odpowiednia dla każdego, szczególną uwagę poświęcamy osobom z niepełnosprawnością ruchową, które w przeciwnym razie nie byłyby w stanie odkryć miasta w całości. Dzieci uwielbiają podróżować na pokładzie naszych wózków ze względu na poczucie wolności, jakie oferują. Każdy pojazd może pomieścić maksymalnie 4-6 osób, co sprawia, że każde doświadczenie jest wyjątkowe. Jesteśmy otwarci codziennie od 10:00 do 18:00. Audioprzewodniki w wybranym języku są dostępne w zależności od dostępności.

Piza: Gra i wycieczka po mieście na Twoim telefonie

Piza: Gra i wycieczka po mieście na Twoim telefonie

Szukasz ciekawego sposobu na zwiedzanie miasta we własnym tempie? W takim razie ta gra jest stworzona dla Ciebie! Zabawisz całą swoją grupę ciekawymi pytaniami, jednocześnie ucząc ich ciekawych faktów o mieście. Twoja misja (jeśli zdecydujesz się ją przyjąć): Jackson Wilde, słynny badacz miasta, potrzebuje twojej pomocy... Pomóż mu rozwiązać quizy, aby zebrać jak najwięcej punktów. Ta samodzielna wycieczka z przewodnikiem poprowadzi cię przez następujące miejsca: 1. Kościół Santa Maria della Spina 2. Kościół San Michele in Borgo 3. Plac Rycerski 4. Łaźnie Nerona 5. Krzywa Wieża w Pizie 6. Katedra 7. Baptysterium 8. Camposanto 9. Porto Nuova Pobierz aplikację na Androida lub iOS (lub uzyskaj do niej dostęp bezpośrednio przez przeglądarkę), aby uzyskać dostęp do wycieczki z przewodnikiem i aktywności związanych ze zwiedzaniem miasta. Czy jesteś gotowy na zwiedzanie Pizy?

Piza: lokalny przewodnik cyfrowy na Twoją pieszą wycieczkę

Piza: lokalny przewodnik cyfrowy na Twoją pieszą wycieczkę

Główne atrakcje, najważniejsze zabytki, ciekawostki, legendy, miejsca odwiedzane przez mieszkańców, najlepsze restauracje, typowe potrawy i anegdoty ludzi, którzy zawsze mieszkali w mieście. Są to elementy, które chciałbym znaleźć w wycieczce, kiedy podróżuję i to jest dokładnie to, co znajdziesz w tej cyfrowej wycieczce! Czego będziesz potrzebować do tej wycieczki: - Smartfon - Połączenie internetowe - Trochę energii! Przejdziesz około 3 km, ale jest to wykonalne niezależnie od treningu sportowego (więc wycieczka musi odbywać się w ruchu po ulicach Pizy, a nie tylko przez telefon). Możesz rozpocząć wycieczkę w dowolnym momencie: po zakupie otrzymasz link i hasło, aby rozpocząć przygodę! Wszystko będzie zawarte w kuponie GetYourGuide, więc przeczytaj wszystkie informacje! Po zakupie z wycieczki można korzystać przez cały zarezerwowany dzień + 2 dodatkowe dni. Podczas wycieczki możesz swobodnie wchodzić do zabytków (opłaty za wstęp nie są wliczone w cenę) i spędzać tyle czasu, ile chcesz na różnych wizytach! W przeciwieństwie do standardowych wycieczek, podczas których musisz biegać za przewodnikiem, piękno tego doświadczenia polega na tym, że możesz zdecydować, czy chcesz się zrelaksować, przeczytać historyczne spostrzeżenia, czy poświęcić więcej czasu na jedzenie lub widoki! Doświadczenie jest całkowicie w Twoich rękach!

Liczba znalezionych atrakcji: 13

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Piza: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 273
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Campo Santo: najlepsze atrakcje w pobliżu

Campo Santo – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Piza: Bilet na Plac Cudów z Krzywą Wieżą

Piza: Bilet na Plac Cudów z Krzywą Wieżą

Odkryj wspaniały Piazza dei Miracoli dzięki temu biletowi łączonemu. Rezerwując to doświadczenie, możesz odwiedzić wszystkie otwarte zabytki i muzea na placu, w tym słynną Krzywą Wieżę w Pizie! Upewnij się, że masz najłatwiejszy i najszybszy sposób, aby odwiedzić Baptysterium, Camposanto, Katedrę, Museo dell'Opera del Duomo i Muzeum Sinopie oraz wspiąć się na Krzywą Wieżę bez stania w kolejce do kasy biletowej. Zwiedzanie wszystkich zabytków jest płatne, z wyjątkiem wizyty w katedrze, która w każdym przypadku wymaga rezerwacji przedziału czasowego na wejście. Jeśli kupisz to doświadczenie, otrzymasz bilet z zaplanowanym wejściem, aby wspiąć się na słynną Krzywą Wieżę w Pizie i odwiedzić Baptysterium, Camposanto, Museo dell'Opera del Duomo, Museo delle Sinopie, a nawet katedrę bez ograniczeń czasowych. Oprócz Wieży, możesz odwiedzić inne atrakcje w wybranym przez siebie czasie, w godzinach otwarcia (Baptysterium, Camposanto, Museo dell'Opera del Duomo i Museo delle Sinopie od 9 do 20; Katedra od 10 do 20). Instrukcje: 1) wybierz interesującą Cię datę i wybierz liczbę biletów, które chcesz zarezerwować; 2) w dniu wizyty udaj się do stanowiska audioprzewodnika i odbierz bilety wstępu 3) po odebraniu biletów możesz wejść na Krzywą Wieżę w zarezerwowanym czasie wejścia (upewnij się, że przybyłeś 15 minut przed zarezerwowanym przedziałem czasowym), a po Wieży odwiedź pozostałe zabytki i muzea w godzinach otwarcia *, okazując bilet personelowi przy wejściu do każdej atrakcji.

Piza: 5 atrakcji z biletem wstępu bez kolejki i audioprzewodnikiem

Piza: 5 atrakcji z biletem wstępu bez kolejki i audioprzewodnikiem

Odkryj najważniejsze atrakcje Pizy dzięki zintegrowanemu biletowi wstępu bez kolejek. Uzyskaj dostęp do audioprzewodnika na swoim smartfonie i zwiedzaj z przewodnikiem Krzywą Wieżę w Pizie, Baptysterium San Giovanni, Camposanto Monumentale, Muzeum Opera del Duomo i Muzeum Sinopias. Omiń kolejkę do Krzywej Wieży w Pizie i odkryj słynną na całym świecie krzywą dzwonnicę, światową ikonę architektury. Odkryj Baptysterium San Giovanni, romańskie arcydzieło, znane ze swojej eleganckiej struktury i wspaniałej akustyki. Zanurz się w historii miasta w Camposanto Monumentale, cmentarzu otoczonym atmosferą spokojnej wielkości. Odkryj artystyczne i historyczne bogactwo dzieł sztuki związanych z katedrą w Pizie w Muzeum Opera del Duomo. Podziwiaj sinopias, fascynujące rysunki przygotowawcze do fresków, i pogłęb swoje zrozumienie sztuki średniowiecznej w Muzeum Sinopias. Skorzystaj z audioprzewodnika, który można wygodnie pobrać na telefon komórkowy. Ciesz się wciągającą i pouczającą narracją podczas odkrywania różnych atrakcji.

Z Florencji: całodniowa wycieczka do Pizy i Cinque Terre

Z Florencji: całodniowa wycieczka do Pizy i Cinque Terre

Ciesz się całodniowym zwiedzaniem Pizy i Parku Narodowego Cinqueterre podczas wycieczki zaprojektowanej specjalnie dla niezależnych podróżników. Przeglądaj Riwierę Liguryjską ze swoim przewodnikiem i spróbuj lokalnych produktów i win. Najpierw pojedziesz pociągiem ze stacji Santa Maria Novella we Florencji. Zatrzymaj się na 2 godziny w Pizie, domu spektakularnego Piazza dei Miracoli, gdzie zobaczysz najważniejsze atrakcje Pizy, w tym Krzywą Wieżę, baptysterium, Campo Santo i Duomo di Pisa (katedra w Pizie). Następnie przejazd lokalnym pociągiem ze stacji La Spezia, na linii Piza-Genua, do Parku Narodowego Cinqueterre. Cinqueterre, znane jako „Pięć krain”, to oszałamiające skupisko wiosek słynących z malowniczych szlaków pieszych, wspaniałego wybrzeża i słonecznych plaż. Następnym przystankiem będzie wizyta w Riomaggiore. Odwiedzone zostaną jeszcze dwie wioski Manarola i Vernazza, która jest idealna dla tych, którzy chcą odpocząć i położyć się na plaży.

Z Florencji: Najważniejsze atrakcje Toskanii - całodniowa wycieczka

Z Florencji: Najważniejsze atrakcje Toskanii - całodniowa wycieczka

Zobacz wszystkie skarby Toskanii, zatrzymując się w Pizie, San Gimignano i Sienie. Zwiedź malowniczą okolicę Chianti i zjedz toskański lunch z lokalnymi winami. Podziwiaj panoramiczne widoki na okolicę Chianti, zanim zatrzymasz się w Sienie. Tu do grupy dołącza specjalistyczny przewodnik, który prowadzi spacer po najważniejszych placach aż do Katedry. Zakończ wycieczkę kawą i odwiedź lokalne sklepy. Po obiedzie odkryj jedną z najsłynniejszych średniowiecznych wiosek na wzgórzach we Włoszech, San Gimignano, i odkryj labirynt brukowanych uliczek, małych placów i wielu lokalnych sklepów rzemieślniczych. Twój dzień zakończy się czasem wolnym w Pizie i podziwianiem wspaniałej katedry, baptysterium, monumentalnego cmentarza i słynnej Krzywej Wieży. Udaj się do winnicy lub restauracji u podnóża San Gimignano i zjedz typowy toskański lunch z degustacją wina.

Piza: Wycieczka z przewodnikiem z opcjonalnymi biletami na wieżę

Piza: Wycieczka z przewodnikiem z opcjonalnymi biletami na wieżę

Dołącz do pieszej wycieczki z przewodnikiem, aby podziwiać najsłynniejsze zabytki Pizy z pominięciem kolejki. Poznaj historię 4 słynnych budynków sakralnych: Katedry w Pizie, Baptysterium w Pizie, kultowej Krzywej Wieży i Muzeum Opera del Duomo. Rozpocznij swoją podróż przed Fontana dei Putti na Piazza Arcivescovado w Pizie. Udaj się na Plac Cudów, aby odkryć jeden z najważniejszych ośrodków europejskiej sztuki średniowiecznej w jednym z najwspanialszych kompleksów architektonicznych na świecie. Wejdź do katedry i podziwiaj marmurowe mozaiki i spiczaste łuki. Dowiedz się o toskańskim kunszcie i bizantyjskich wpływach stojących za tą strukturą. Następnie podziwiaj największe baptysterium zbudowane we Włoszech. Co 30 minut dyżurny poprowadzi akustykę, czyniąc z baptysterium monumentalny instrument muzyczny. Wybierz opcję Krzywej Wieży, aby cieszyć się najważniejszym punktem każdej wycieczki po Pizie. Dowiedz się, dlaczego wieża zaczęła się przechylać i jaka historia kryje się za jej nazwą. Wspinaj się po jej 251 stopniach, a jeśli zdecydujesz się zostać dłużej z biletami na wieżę, odwiedź muzeum i zrób sobie przerwę na tarasach z widokiem na Plac Cudów.

Piza: Bilety wstępu na Plac Cudów i przewodnik audio

Piza: Bilety wstępu na Plac Cudów i przewodnik audio

Rezerwując to doświadczenie, możesz odwiedzić wszystkie otwarte zabytki i muzea na placu, z wyjątkiem Wieży. Zarezerwuj bilety przyspieszone do baptysterium, cmentarza, katedry, Muzeum Opera del Duomo i Muzeum Sinopie. Aby wzbogacić swoje wrażenia z zwiedzania, będziesz mieć dostępny audioprzewodnik, który zawiera trasy do samodzielnego odkrywania katedry, baptysterium, cmentarza i muzeum Opera del Duomo. Zwiedzanie wszystkich zabytków jest odpłatne, z wyjątkiem zwiedzania Katedry, które w każdym przypadku wymaga zarezerwowania godziny wejścia. Jeśli kupisz to doświadczenie, otrzymasz bilet wstępu bez kolejki do baptysterium, Camposanto, Museo dell'Opera del Duomo, Muzeum Sinopie, a także rezerwację z szybkim dostępem do katedry. Będziesz mieć prawo do oficjalnego audioprzewodnika z 4 audioprzewodnikami poświęconymi Katedrze, Baptysterium, Camposanto i Muzeum Opera del Duomo: ponad 70 punktów odsłuchowych, 5 dostępnych języków (włoski, angielski, francuski, niemiecki i hiszpański) oraz 2 godziny dźwięku do samodzielnego odkrywania zabytków i muzeów Piazza del Duomo, jednego z obszarów o największej koncentracji dzieł sztuki na świecie. Instrukcje: 1) Wybierz interesujący Cię termin i wybierz liczbę biletów wstępu lub biletów + audioprzewodniki, które chcesz zarezerwować; 2) W dniu wizyty udaj się do punktu Audio Guide Desk na Piazza dei Miracoli, przy wejściu do Muzeum Sinopie, pokazując swoją rezerwację, aby odebrać bilet i audioprzewodnik. 3) Po odebraniu biletów i audioprzewodnika udaj się bezpośrednio do wejścia do atrakcji Godziny otwarcia zabytków: Baptysterium, Camposanto, Museo dell'Opera del Duomo, Museo delle Sinopie: od 9 do 20; Katedra od 10:00 do 20:00. [Ostatnie wejście: 30 minut przed zamknięciem] Czas odbioru audioprzewodnika: codziennie od 9:00 do 19:00 Audioprzewodnik dostępny w językach: włoskim, angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim

Piza: Bilety wstępu do Camposanto i katedry oraz audioprzewodnik

Piza: Bilety wstępu do Camposanto i katedry oraz audioprzewodnik

Omiń bez kolejki i odwiedź Camposanto w połączeniu z oficjalnym audioprzewodnikiem. Odkryj arcydzieła włoskiej architektury romańskiej, wejdź do katedry w Pizie i odkryj dzieła sztuki na monumentalnym cmentarzu. Wejdź do Camposanto z biletem i posłuchaj audioprzewodnika, który poprowadzi Cię przez dwa arcydzieła włoskiej architektury romańskiej. Wybierz preferowany język spośród 5 różnych języków i zwiedzaj wnętrza i elewacje katedry. Zobacz niezwykłe rzymskie sarkofagi, freski i dzieła sztuki na monumentalnym cmentarzu, poznając historyczne spostrzeżenia.

Wycieczka wózkiem golfowym w małej grupie w Pizie (1 godzina w obie strony)

Wycieczka wózkiem golfowym w małej grupie w Pizie (1 godzina w obie strony)

Odkryj sekrety, które ma do zaoferowania Piza. Kompletna wycieczka pojazdem elektrycznym, która zabierze Cię do obszarów miasta, których nie znajdziesz na klasycznych planach zwiedzania. 1-godzinne doświadczenie w wygodnej pozycji siedzącej, na wcześniej ustalonej trasie z 11 przystankami, aby odkryć Pizę w całości. Wycieczka jest odpowiednia dla każdego, szczególną uwagę poświęcamy osobom z niepełnosprawnością ruchową, które w przeciwnym razie nie byłyby w stanie odkryć miasta w całości. Dzieci uwielbiają podróżować na pokładzie naszych wózków ze względu na poczucie wolności, jakie oferują. Każdy pojazd może pomieścić maksymalnie 4-6 osób, co sprawia, że każde doświadczenie jest wyjątkowe. Jesteśmy otwarci codziennie od 10:00 do 18:00. Audioprzewodniki w wybranym języku są dostępne w zależności od dostępności.

Piza: Gra i wycieczka po mieście na Twoim telefonie

Piza: Gra i wycieczka po mieście na Twoim telefonie

Szukasz ciekawego sposobu na zwiedzanie miasta we własnym tempie? W takim razie ta gra jest stworzona dla Ciebie! Zabawisz całą swoją grupę ciekawymi pytaniami, jednocześnie ucząc ich ciekawych faktów o mieście. Twoja misja (jeśli zdecydujesz się ją przyjąć): Jackson Wilde, słynny badacz miasta, potrzebuje twojej pomocy... Pomóż mu rozwiązać quizy, aby zebrać jak najwięcej punktów. Ta samodzielna wycieczka z przewodnikiem poprowadzi cię przez następujące miejsca: 1. Kościół Santa Maria della Spina 2. Kościół San Michele in Borgo 3. Plac Rycerski 4. Łaźnie Nerona 5. Krzywa Wieża w Pizie 6. Katedra 7. Baptysterium 8. Camposanto 9. Porto Nuova Pobierz aplikację na Androida lub iOS (lub uzyskaj do niej dostęp bezpośrednio przez przeglądarkę), aby uzyskać dostęp do wycieczki z przewodnikiem i aktywności związanych ze zwiedzaniem miasta. Czy jesteś gotowy na zwiedzanie Pizy?

Piza: lokalny przewodnik cyfrowy na Twoją pieszą wycieczkę

Piza: lokalny przewodnik cyfrowy na Twoją pieszą wycieczkę

Główne atrakcje, najważniejsze zabytki, ciekawostki, legendy, miejsca odwiedzane przez mieszkańców, najlepsze restauracje, typowe potrawy i anegdoty ludzi, którzy zawsze mieszkali w mieście. Są to elementy, które chciałbym znaleźć w wycieczce, kiedy podróżuję i to jest dokładnie to, co znajdziesz w tej cyfrowej wycieczce! Czego będziesz potrzebować do tej wycieczki: - Smartfon - Połączenie internetowe - Trochę energii! Przejdziesz około 3 km, ale jest to wykonalne niezależnie od treningu sportowego (więc wycieczka musi odbywać się w ruchu po ulicach Pizy, a nie tylko przez telefon). Możesz rozpocząć wycieczkę w dowolnym momencie: po zakupie otrzymasz link i hasło, aby rozpocząć przygodę! Wszystko będzie zawarte w kuponie GetYourGuide, więc przeczytaj wszystkie informacje! Po zakupie z wycieczki można korzystać przez cały zarezerwowany dzień + 2 dodatkowe dni. Podczas wycieczki możesz swobodnie wchodzić do zabytków (opłaty za wstęp nie są wliczone w cenę) i spędzać tyle czasu, ile chcesz na różnych wizytach! W przeciwieństwie do standardowych wycieczek, podczas których musisz biegać za przewodnikiem, piękno tego doświadczenia polega na tym, że możesz zdecydować, czy chcesz się zrelaksować, przeczytać historyczne spostrzeżenia, czy poświęcić więcej czasu na jedzenie lub widoki! Doświadczenie jest całkowicie w Twoich rękach!

Piza: Najciekawsze atrakcje

Campo Santo: Wycieczki i bilety

Włochy: Ciekawe miejsca

Campo Santo: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Campo Santo? Kliknij tutaj.

Campo Santo: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(562 recenzji)