Wybierz daty

Camp Nou

Największy stadion w Europie i siedziba jednego z najlepszych klubów piłkarskich na świecie.

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Karty miejskie
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 19
Sortuj według:
1 - 16 / 19

Camp Nou: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Camp Nou? Kliknij tutaj.

Camp Nou: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 9668 opinii

Powiedzmy sobie szczerze, że ta wycieczka nie była moim priorytetem, tylko męża ;) , ale doceniam całą jej organizację i przygotowanie muzeum. Fajnie, że można wejść na trybuny i do szatni. Plany na rozbudowę obiektu imponujące! Polecamy sesję zdjęciową na początku, fajna pamiątka, choć sami zdecydowaliśmy się na wersję "digital" z wysyłka na maila za 20€. Dostaliśmy świetne filmiki i wszystkie zdjęcia. Być w Barcelonie i nie odwiedzić Camp Nou - niewybaczalne. Polecamy zakup biletów on line!

Obowiązkowa pozycja w Barcelonie oczywiście dla wszystkich fanów piłki nożnej. Muzeum ze wszystkimi imponującymi trofeami, a następnie na stadion, gdzie można zobaczyć i doświadczyć trybun, pokoi prasowych, garderoby, korytarza ze schodami na boisko, a nawet ławki rezerwowej. Oczywiście zdobądź fajną pamiątkę. Imponująca i bardzo miła wycieczka.

Świetnie się bawiliśmy na stadionie i muzeum. Było ładnie ustawione i niezbyt zajęte, więc mogliśmy zobaczyć, co chcieliśmy. Zdjęcia, które zrobili, były bardzo drogie i przywieźlibyśmy parę, gdyby nie były tak drogie, powiedzą ci, gdy możesz je kupić nieco taniej online. Wszystko zajmuje około 2 godzin.

Coś wspaniałego. Drugi co do wielkości stadion na świecie. Organizacja zwiedzania perfekcyjna. Nawet za najtańszy bilet 28€ jest masa atrakcji. Nie tylko dla kibiców Barcy ale też dla postronnych ludzi w ogóle nie interesujących się futbolem warto odwiedzić to miejsce. Gorąco polecam.

Idealna, zarezerwuj bilet w żądanym czasie, aby uniknąć czekania, kupując bilet na miejscu na nieznany czas. Usługa czatu getyourguide znajduje się na górze po błędzie zamówienia dotyczącym biletu dla dziecka. Wszystkim podobała się ta wizyta na Camp Nou.