Caminito del Rey

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Caminito del Rey: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Caminito del Rey? Kliknij tutaj.

Caminito del Rey: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 12 203 opinii

Cóż za fantastyczne popołudnie! Naprawdę piękne miejsce do odwiedzenia z przepięknymi widokami i bardzo ciekawą historią. Kupiłem bilety jako prezent urodzinowy-niespodziankę dla mojego chłopaka i był z tego naprawdę zadowolony. Nasz przewodnik, Rachel, był genialny! Jej entuzjazm dla tego miejsca był widoczny, a wiedza wszechstronna. Nasza grupa składała się z kilku narodowości i informowała nas wszystkich zaangażowanych! Na pewno wrócimy następnym razem, gdy przyjedziemy w te okolice! Spacer sam w sobie nie był zbyt trudny, a nieco trudniejsze fragmenty były nagradzane pięknymi widokami i intrygującą historią. Polecam buty do chodzenia lub podobne, ponieważ ścieżki żwirowe mogą być trochę niewygodne w tenisówkach. Ogólnie rzecz biorąc, popołudnie było warte każdego grosza! Ben i Marzena

Bardzo uprzejmy przewodnik, wyjaśnił nam najważniejsze rzeczy dotyczące Vaminito del Rey po niemiecku, zanim wyjaśnił angielski i hiszpański. Podczas wycieczki udało nam się ustalić własne tempo i nie musieliśmy podążać za Lithammel jak stado owiec, było super!!!

It’s a great adventure for people in every age! The views are breathtaking. At the end of the trip you have to pay 1.55€/person for the bus to return to the assembly starting point.

Miłe doświadczenie, przewodnik Maria była doskonała, precyzyjna na czas i bardzo kompetentna?

Fantastyczny spacer. Bardzo pouczający przewodnik.