Wybierz daty

Caminito del Rey

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki całodniowe
  • Przygody
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 37
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Caminito del Rey: najlepsze atrakcje w pobliżu

Caminito del Rey: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Caminito del Rey? Kliknij tutaj.

Caminito del Rey: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 18 719 opinii

Bardzo poważna firma turystyczna, niestety w dniu, w którym rezerwuję wycieczkę, pogoda była zła, a poprzedniego wieczoru wysłała mi wiadomość, aby poinformować mnie, że podróż się nie odbędzie i dała mi wybór zmiany planu lub pełnego zwrot. Zdecydowałem się na zmianę planu, znowu zła pogoda, ale tym razem decydujemy się pojechać i zobaczyć, czy gdyby Caminito było otwarte, moglibyśmy to zrobić, w przeciwieństwie do tego, że ponownie oferują zwrot pieniędzy. Mieliśmy szczęście i udało się. Naszym przewodnikiem był Jose Miguel, jest przezabawny, naprawdę zabawny, a jego wyjaśnienie było naprawdę dobrze zrobione, wyjaśniał nam historię i zabawne fakty zawsze z uśmiechem. Naprawdę mi się podobało i cieszę się, że próbowaliśmy iść. Super sugerowane, az Jose będzie dużo zabawy!!!!

Szybko odebrano w miejscu spotkania, podróż była dobra, a po przybyciu do punktu wysiadania podeszła do wejścia, zorganizowana w grupy i przydzielona przewodnikom na spacer. Dostęp i kaski zorganizowane płynnie i bez kłopotów. Nasz przewodnik dobrze i z humorem wyjaśnił historię okolicy i spacer, zatrzymując się w dogodnych punktach. Pod koniec spaceru zostaliśmy zabrani przez autokar i odwiezieni z powrotem do Malagi. W sumie była to dobrze zorganizowana wycieczka, która nie omijała żadnego innego miejsca poza miejscem, w którym zapłaciłeś za wyjazd. gorąco polecam

Nie odbyliśmy całej wycieczki, ponieważ wcześniej było osuwisko, ale widzieliśmy większość, było bardzo interesująco, a także trochę ekscytująco, pogoda była idealna, a nasz przewodnik Franzisco był naprawdę świetny, tyle ciekawej wiedzy powiedziano w totalnie zrelaksowany sposób iz nami Zdjęcia, czego chcieć więcej, potem kupiliśmy kilka fajnych pamiątek i ruszyliśmy! To był wspaniały ekscytujący dzień! Dziękuję Franciszku

Rozciągać się! Kierowca autobusu był nieugięty w kwestii zakładania maski, ale mało kto ją nosił. Nie mogłem użyć szalików i kazał nam biegać po jeden rano… nie było miło, kiedy wróciłem do autobusu i próbowałem wysłać nas dalej, ale wiedziałem, że to nasz autobus. Przewodnik Fran był wspaniały, dlatego dałem 5 gwiazdek. Przyjdź przygotowany i powinno być dobrze.

Chociaż jest odcinek zamknięty z powodu ostatnich deszczy, warto zrobić małą ścieżkę. Moim przewodnikiem był Javier, który był bardzo miły i opowiedział nam całą historię powstania małej ścieżki, a także anegdoty z innych wizyt. Jeśli masz lęk wysokości, lepiej tego nie rób.