Caminito del Rey

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Caminito del Rey: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 8991 opinii

Wycieczka super - polecam. Niestety troche kiepsko zorganizowany powrót, ponieważ turyści są zostawieni sami sobie i stoją w kilku miejscach, bo podjeżdżają busy, autokary i nikt do końca nie wie, gdzie ma wsiąść do wskazanego busa. A okazało się, że trzeba zejść jeszcze niżej asfaltem na taką mini zajezdnię. Czasami jest za mało czasu na zrobienie zdjęć, czy zwyczajne "zachłyśnięcie się" widokiem, ale polecam wycieczkę BAAARDZO

Szlak Caminito del Rey oceniam 5/5 ale transport busem Julia Travel 3/5, jest to zbieranina ludzi z roznych hoteli, trwająca 2-3h w jedna strone. Gdyby nie fakt, ze na stronie CdR bilety byly wyprzedane z pewnoscia nie wybralbym opcji calodniowej wycieczki w ktorej to przewodnik w trakcie jazd opowiada o szlaku, a pozniej po dotarciu na miejsce przechodzi sie go poprostu z grupa.

The trip was well organized, the bus was comfortable and the crew super nice and understanding. It was shorter than 6hours but we saw everything we needed. We got all the instructions before the start and could go in our own pace. All in all I recommend this trip.

Bardzo chciałam odwiedzić i zobaczyć Caminito del Rey. Przed wycieczką miałam wrażenie że jest ona niestandardowa i chwilami extremalna .A tak naprawde to bardzo prosta trasa do przejścia jak spacer po molo ...Widoki piękne i napewno warte zobaczenia

Super wycieczka, piękne widoki. Dla tych, którzy mają obawy - stopień trudności bardzo niski. Słaba tylko końcówka, kiedy wywieziono nas "przymusowo" do jakiejś podłej knajpy pod pretekstem niby degustacji. Ogólnie świetna wycieczka, warto jechać.